Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak, de úgy döntöttem, hogy egy esély mindenkinek... fórum

Megcsaltak, de úgy döntöttem, hogy egy esély mindenkinek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
63. tumbo2 (válaszként erre: 58. - Levarosbukta)
2022. okt. 13. 13:16
megpróbáltam én is,mikor a lányom hozta a barátját,barátnőit.mondom,tudod ez mekkora teher ez nekem,megjátszani a jókedvűt,alig vártam,hogy elmenjenek .hálistennek a vejemmel a beszélgetés könnyű,mert elég bőbeszédű,okos.
62. tumbo2 (válaszként erre: 58. - Levarosbukta)
2022. okt. 13. 13:12
ez nagy igazság.a fiatal sógornőm mondta,hogy megváltoztatja a nálam 21 évvel fiatalabb öcsémet.szerintem senkinek sem sikerül.végül is elváltak,szegény öngyilkos lett.
61. libikóka (válaszként erre: 60. - Bichi)
2022. okt. 13. 11:56
Hát ja:))
60. Bichi (válaszként erre: 54. - Libikóka)
2022. okt. 13. 11:54
Egy normálisnak...
59. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Alnisa)
2022. okt. 12. 22:34
De, mert beszéltünk róla sokat már így felnőtt fejjel. De már akkor is őszintén elmondtak okokat mindent, már kamasz voltam.
58. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 21:57
Sekélyes közhely! Senki nem tud kibújni a bőréből, senki nem változik meg. Legfeljebb csak úgy tesz ideig-óráig. Magadat csapod be vele.
57. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 19:26

Így döntöttél. Csakhogy nagyon nehéz ám a döntéseinkkel kordában tartani a gondolatainkat, érzéseinket.


Sok idő lesz mire halványulni fog és nem érzed már olyan nehéznek. Olyan ez, mint a gyász.

Nem fogod elfelejteni, de egyre könnyebben viseled majd.

És egy idő után megtanulsz majd a pároddal együtt nevetni rajta. Ha valóban megbocsátasz neki.

56. Miss Sárika (válaszként erre: 47. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 19:14
Ebben az esetben a feleségednek és a többi ember szemében is te leszel a Világ egyik legtökéletesebb férfia!
2022. okt. 12. 17:13
Velem 2x is megesett, egyiknél nem hatott meg, csak tisztán láttam és úgy folytattuk még 1 darabig amíg dobbantani nem tudtam. A 2.nál a világ omlott össze és bár megbocsátottam a csomó megmaradt, nem tudtam bízni, hinni benne többet. Elmúlt a szerelem, kipukkant a buborék ....🤷‍♀️
54. libikóka (válaszként erre: 47. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 16:29
Nincs min rágódni,,amit írsz az egy normális férfinak,,, Természetes,,nem érdemel érte sem elmarasztalást sem dícséretet.
53. tumbo2 (válaszként erre: 52. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 16:27
lehet.még a mai napig is,igaz ritkán találkozunk,pedig egy utcában lakunk.a fiú 50 éve szerelmes volt a húgomba.
52. Rosszfiú (válaszként erre: 51. - Tádámmm)
2022. okt. 12. 16:20
Téged nagyra tartalak, tetszenek a hozzászólásaid. Karinthy frigyes kérdezte ezt anno: lehet-e férfi és nő között barátság, és ha igen, akkor miért nem? Na ez örök rejtély marad, neked is, nekem is :D
51. tádámmm (válaszként erre: 47. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 15:56

Sajnos tévedsz.

Lehet becsülni vkit, aki melletted van, teszi a dolgát, építi a kettőtök életét, hitelesen él, de sajnos nem az a gyönyörű nő, akit anno megismertél, és ne szépítsük, egy férfi vizuális típus, nem a megbecsülés miatt kívánja szexet.

Hanem mert a látvány 'felébreszti'.

Mindamellett látok párokat, ahol a nő szebb, mint lánykorában, de sajnos ott is felüti a fejét a 'hálószobai unalom'.

És láttunk már terhesség miatt félrelépő férfit is.

50. tumbo2 (válaszként erre: 44. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 15:46
a megbecsülés egy dolog.de jöhet közbe betegség,más szerelem,ami kicsit bekavar.
49. tumbo2 (válaszként erre: 42. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 15:44
főleg 60 évesen,80-van kilósan.szexi hálóruciban.
48. tumbo2 (válaszként erre: 45. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 15:41
a lányomék ,hát ilyenek.mindenképpen összeillenek,mivel már nem fiatalok,tudják,mit akarnak,egymástól,az élettől is.na,rájuk aztán lehet mondani,két összeillő ember.szépek,okosak.
47. Rosszfiú (válaszként erre: 46. - PöttyösPanka)
2022. okt. 12. 15:09
Már leírtam neked, a megbecsülés mindennek az alapja. Akit becsülök azt tisztelem is, és tudok hozzá vonzódni, határtalan. Nem kell semmit bizonyítani, csak azt, hogy méltó vagyok rá, a másik is így fog tenni. Lehet lefelé is épitkezni, mert sokan ezt teszik:D Mondok egy példát is, csak, hogy legyen egy kis örömötök :) Szül a feleségem, én nem fogom őt megcsalni csak azért, mert 3 hónapig nincs semmi. Akkor én most megbecsülöm őt vagy hülye vagyok? Döntsd el te :D Rágódjatok tovább, csáó :)
46. PöttyösPanka (válaszként erre: 45. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 14:58
Szép kis idealizált kép. Ellenben a tapasztalat azt mutatja, hogy a 30 év alatt sokszor nem volt ilyen nagy a megbecsülés az éppen randira készülő pár tagjai közt. Abban mi a tisztelet a férfi részéről, ha a feleségének folyamatosan bizonyítania kell, hogy ő a legjobb, különben egyből oda megbecsülése? Vannak olyan élethelyzetek, amikor legalább az egyik fél kifejezetten korlátozott abban, hogy dolgozzon a megbecsülése fenntartásán.
45. Rosszfiú (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
2022. okt. 12. 14:26
A szerelem, a házasság nem jog, sokkal inkább egy vonzalom aminek nincs határa. Kérdezek valamit tőled személyesen? Miért van az, hogy összejön két ember, majd párt alkotnak. Minden happy, és utána azt hiszik valami mást kell csinálni? Ki mondta nekik csináljanak mást? Látok 30 éves házasokat, akik kiöltöznek és randira viszik a feleségüket, ahogy mindig is tették. Ők miért teszik ezt? Elárulom neked, mert kölcsönösen megbecsülik egymást. Egy ilyen férfi fejét sosem, fogja eltekerni egy nő sem, akármiben is hiszi, hogy jobb a feleségnél. És a feleséget sem egy másik pasi. Egy férfi és egy nő is tud monogám lenni, a házasságában, de ehhez az a társ kell akit lehet becsülni. Ez közös ügy. Az ő ügyük, nem az enyém.
44. Rosszfiú (válaszként erre: 29. - Alnisa)
2022. okt. 12. 14:08
Tévedsz, most az várod, hogy dühös legyek, mert te az vagy. Ez nem nárcizmus kérdése, hanem annak a jele, hogy van önbecsülésem, el lehet vinni más irányba is, ha van benn értelem, nem csak sértegetés. Ezúttal neked nem sikerült. Vannak itt nagyon is értékes kommentek, sajnos a tiéd nem soroltam közéjük. De nem kell, hogy szomorú legyél, te egyszerűen ma ilyen vagy. Fel a fejjel ;) no problem :)
43. libikóka (válaszként erre: 42. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 12. 14:08

Már annyit olvastam az elmúlt napokban ezt az irányítósdit hogy kezdek paranoiás lenni.

Gyanakodva figyelem a jóembert,,🤔🤨nincs e valami hátsó szándéka amikor azt mondja :hozzál vacsorát moströgtönazonnal😃

42. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 38. - Tádámmm)
2022. okt. 12. 13:26

Egy kapcsolatban akarjon a férfi irányítani.


Egy valamit is magára adó jó és ideális "anyarabszolga" soha nem felesel az urával, naponta mos, főz, takarít, és este csábos fehérneműben, mosolyogva várja az urát.-)

2022. okt. 12. 13:23
Zárd le, magadból zárd ki. Ha úgy döntöttél, hogy nem mentek szét emiatt, akkor soha többet ne hozd fel. Tapasztalat.:((
40. tumbo2 (válaszként erre: 27. - Alnisa)
2022. okt. 12. 12:36
ez nagyon igaz.mikor a lányom találkozott a féltestvérével,azt mondta,neki nincs joga ítélkezni senki fölött.a másik fiú dühös volt,de csak azért,hogy 30 évig nem tudott róla.de mindhárman,meg hát most már az unokák is jó viszonyban vannak.
39. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 38. - Tádámmm)
2022. okt. 12. 12:20
piros pont
2022. okt. 12. 12:03

9 év távlatából a saját tapasztalatom az, hogy ha csak női nevet kiejt a szàján, már felkapom a fejem. Ha késik, màr aggódom. Ha váratlan időpontban van programja, már agyalok.

De nem beszélek róla, nem említem meg. Nem büntetem, nem hozom fel.

Ez nem a feltétlen bizalom jele, nem. Inkább az, hogy a saját gyötrődésemmel nem mérgezem meg az otthonunk hangulatát.

Egy megcsalás, ami kiderül, a pár mindkét tagjának örök teher. A csalónak azért, mert mindig ott a kérdés, hogy valóban megbocsátottak-e? És a tény, hogy a megbocsátás és a felejtés sajnos nem rokonértelmű szavak.

A megcsaltnak pedig állandó kérdöjel. Mikor hazudik/csal újra?

De ettől még emberek vagyunk, akiket az érzelmeik sodornak olyan helyzetekbe, amit később hibásnak találunk, de akkor abban a pillanatban ez nem számít.

FI! Jól tetted, de ne légy vak.

37. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 11:25
Szerintem jól döntöttél. Reméljük túl lesztek rajta közösen.
36. temmp (válaszként erre: 8. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 11:12

Bűnös hát... Azt sem tudjuk, milyen körülmények között történt a félrekufirc.

FI hónapokig sárkány volt, ordított a párjával aki besokallt és az első nőnek látszó valamit medgugta, vagy FI szívét lelkét beleadta, de jött a NŐ, akit a párja ezer éve meg akart mászni, de csak most jött el a pillanat, vagy egy seggrészeg bulin megcirmogta az elsőot aki éppen széttette.

De nyilvan a FI ugyanolyan bunos... ahha...

35. dad1f54482 (válaszként erre: 33. - PöttyösPanka)
2022. okt. 12. 10:58

Szerintem semmi racionális vagy értelmes dolgot nem írt Alnisa.


Mi abban az értelmes vagy racionális hogy "soha nem leszel túl rajta" vagy "olyan szuper lesz minden mint amikor megcsalt" stb. Ez szimpla rosszindulat. Esélyt sem adva más kimenetelnek. Márpedig az élet ennél színesebb szerencsére. Bárhogy alakulhat F1 kapcsolata is.

34. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Rosszfiú)
2022. okt. 12. 10:57
Az a nagyon érdekes, hogy bár állítod, hogy ha a nő bizonyítja, hogy a legjobb, akkor nem csalják meg, mégis jellemzően akivel megcsalják, az nem egy nála is jobb, hanem egy hozzá képest sokkal értéktelenebb valaki. Akkor lenne helytálló a tézised, ha a szerető sokkal jobb lenne mindenben. De így csak az van, hogy szívem, a te teljesítményed visszaesett 90%-ra, ezért jár nekem egy 10%-os ribi, így újra összeáll a 100%, amihez nekem megkérdőjelezhetetlen jogom van.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook