Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, én elhagytam, mégis visszavárom fórum

Megcsalt, én elhagytam, mégis visszavárom (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. mártuska02 (válaszként erre: 79. - OReni1987)
2013. ápr. 26. 14:04
Hogy vagy?Hogy alkult az életed?
80. Csipkerózsika (válaszként erre: 79. - OReni1987)
2013. ápr. 21. 03:45

Igen, ez a lelki terror. Érdekes ez a "nála jobban senki nem fog szeretni", mert mindent kaptál tőle csak épp szeretetet nem szerintem... :S

Nagyon örülök, hogy így átlátod és belátod, hogy mi hogyan volt és mit művelt veled és ebben mennyi a te felelősséged.

Ez azért nagyon jó, mert legközelebb ezt a hibát már nem fogod elkövetni.

Örülök, hogy jobban vagy. :)

79. OReni1987 (válaszként erre: 78. - Mártuska02)
2013. ápr. 7. 12:29
Koszonom a hoazzaszolasodat.Tudom hogy nem valtozik.Tudom hogy csak mindig manipulalt(ami hihetetlenul magabiztosan es sikeresen tett).Tudom hogy soha nem tisztelt es becsult.A tarskeresok,internetes afferok utan ,4 evvel ezelott,mar reg ki kellett volna dobnom.Hulye voltam nem tettem.Szerettem.Hagytam hogy kihasznalja az erzelmeimet,hogy azt tegyen velem amit akar.Elhitette velem hogy o a jo,en a rossz.Hogy amit az interneten csinal az semmi.Nem alaz meg engem,csak en vagyok tul erzekeny hisztis.Majd a titkos facebook oldala,szeretlekkel koszones telefonon, mikor epp egy masik novel van.Minden hetvegen bulizni jart (ahova termesetesen soha nem mehettem,mondvan nem vagyok oda valo).Itt mar elhagytam,mert mindig feszult voltam ,ideges ketsegbeesett,hogy kivel van epp vagy mit csinalhat.Hulye voltam nem lattam,vagy nem akartam.Es mind ezekert mind engem tett felelosse (mai napig),mert en nem vagyok eleg laza,bulis mert el mertem 4 evvel ezelott hagyni.Ha belegondolok erzelmileg "eletkeptelenne" tett.Sikerult elhitetnie velem hogy szamomra o az igazi,hogy nala jobban senki nem fog szeretni,hogy nelkule elveszek a nagy vilagban.Ezt hivjak e lelki terrornak?Nem tudom.Nem sajnaltatni akarom magam,en valasztottam en turtem.Most mar latom hol rontottam el.Mert en voltam az ki miatt igy alakult.En voltam az ,ki engedte neki hogy eveken at lealazzon.De mar nem :-) Okosabb lettem,erossebb es a naivitas legkissebb jelet sem fedezem mar fel magamban (parkapcsolatilag).Ezt a 7 evet nem banom.Jo lecke volt.Sokat megtanultam magamrol.MOST MAR TUDOM HOGY JOBBAT ERDEMLEK KI TENYLEG SZERET ES BECSUL ENGEM :-)
78. mártuska02 (válaszként erre: 64. - OReni1987)
2013. ápr. 7. 08:55
Kedves Reni!!Mintha az én történetemet olvasnám ( ma reggel végig tudtam olvasni minden hozzászólást)neten ismerkedet ill. társkeresön, és engem hülyére vett ,mikor megtudtam mindent és elmondtam akkor jött a bosszu a vita.Szerintem egy ilyen ember nem változik meg max ha öregebb lesz és már senkinek se fog kelleni,megbocsájtani lehet de sose tudnék benne már megbizni és a kapcsolat se lesz soha olyan hiszen mindig benned lesz a kétely.Lépj rajta túl és éld az életedet, sok sikert kivánok hozzá!
77. krém (válaszként erre: 64. - OReni1987)
2013. ápr. 6. 20:43

Amit az interneten csinált azt nem kell komolyan venni??

Nagy butaságra vall ezt mondani.

Azzal hogy más csajokat,nőket nézeget,beszél velük,félreérthetetlen mondatokat váltanak,ez az én számomra megcsalásnak számít.


Valószínűleg mindenki el tudja dönteni,hogy mit néz el és mit nem.


Ha szeretne téged,akkor nem hozná fel a múltat,hanem a jelenben akarna téged.Mgbecsülne,és tisztelne azért,mert még mindig szereted.

De amíg nem becsül meg,és a rossz dolgokat hánytorgatja fel,addig nem érdemes vele foglalkoznod.

76. mártuska02 (válaszként erre: 74. - Syria)
2013. ápr. 6. 15:37
6 hetes volt a kislányom mikor külön váltunk, azóta se látta 22.én lesz 1 éves.Inkább egyedül nevelem fel mint egy jellemtelen "apával".
2013. ápr. 6. 11:51

Szegény, micsoda 40 éve lehetett :/ Minden reggel azt az arcot látni a tükörben, aki - na jó, nem egy tál lencséért - de azért mégis eladta a lelkét.


Tulajdonképpen romantikus, hogy 40 évig utánad epekedett ;)

74. syria (válaszként erre: 73. - Mártuska02)
2013. ápr. 6. 11:16

Végre egy nő, aki képes a sarkára állni, s nem veszi elő a kedvenc szlogent: "de hát ott van a gyerek, akinek apa kell".

A megcsalás mindenképpen undorító, de ha kismamát csalnak meg, arra nincs mentség, nincs bocsánat.

2013. ápr. 6. 09:31
Én hasonló cipöben járok, ahogy megszültem néhány héttel tudtam meg ,hogy megcsal a férjem,elküldtem,most válunk.Néhány hónapig reménykedtem hátha vissza jön, hiszen kisbabánk van, de mikor el kezdtünk "normálisan" beszélgetni és kezdtem volna bizni benne ismét kiderült, hogy a hátam mögött ismét csal.Most már a válás végét várom lezártam.
2013. ápr. 6. 09:04

Kérdés hol kezdőik a megcsalás - a Homo sapiens örök dilemmája...


Nekem ott, amikor megérzem, hogy már nem kellek sem így, sem úgy és észreveszem a mentális változást, az első jeleket - nem kell, hogy ágyba bújjanak, hiszen a násztácot mindenki eljárja a párzás előtt.És ha én ezt észreveszem, akkor számot vetek magammal, vele az érzéseimmel és a terveimmel és a végén úgy teszek, mint tettem. Leléptem két szatyor ruhámmal és többé vissza sem néztem. Az életben mindennek értelme van úgy vélem, halogatni felesleges és le kell mondani néha azért, hogy a mérleg nyelve a helyére billenjen. És ami már nem megy azt nem szabad erőltetni és szükségtelen az útjába állni az ilyen "erőknek"

71. 9f98008a3b (válaszként erre: 64. - OReni1987)
2013. ápr. 6. 07:16

Szerintem könyörögd vissza magad, és tűrd, hogy megcsal bárhol, bármikor, bárkivel!


Az élet szép, éld!

2013. ápr. 6. 02:13

Ezt a pasit két lábbal kéne seggbe rúgni, nemhogy visszafogadni.

Valószínűleg szeretőnek akar befűzni...

69. Csipkerózsika (válaszként erre: 13. - OReni1987)
2013. ápr. 6. 02:05
Megbocsájtott volna? Még így is téged hibáztat, pedig csak akkor voltál mással, mikor külön mentetek. Ő meg orrba-szájba csajozott, utána meg szívesen tartana téged másodhegedűsnek.
68. Csipkerózsika (válaszként erre: 25. - OReni1987)
2013. ápr. 6. 02:04
Ebbe a "kapcsolatba" aztán tényleg már csak gyerek hiányzik... Pffff.
67. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 39. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 23:44
Büszke fejjel elhagyni valakit, anélkül, hogy megsértenéd őt azzal, hogy ráadásul még meg is csalod valakivel, szerintem nagyobb érték, mint félrekefélni, de tengődni a rossz kapcsolatban, naponta hazudni a másik szemébe, s úgy tenni, mintha hűséges társa volnál.
66. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 64. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 23:41
Gyermeteg kifogás ez, kedves. Nem több.
65. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 13. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 23:41

Őszintén? Fuss. Hogy jobbat érdemelsz? Nem kérdés.


Ha engem megcsalna a pasim, nem gondolkodnék a megbocsájtáson. Ahhoz túlságosan sértené az önérzetem, se nem könyörögnék, de még képen is röhögném, hogy lehetett ekkora idióta. Biztosan fájna, főleg, ha az ember nem számít rá, gondolom mennyire pokoli érzés lehet.


Te komolyan ilyen emberrel házasodnál össze, és vállalnál babát, egy közös gyermeket a hátralevő életetekre? Szeretitek egymást? De hát másokat kefél, és mással él együtt, ahogy írtad is. Sokkal jobbat érdemelsz egy ilyen embernél, csak most nem tudod még elképzelni szerintem, hogy van olyan, aki meg is becsül. De én azt javaslom, legyél kicsit egyedül, rendezd magadban a dolgokat, gondolkodj a te hibáidon is, ne menj rögtön egy másik kapcsolatba, mérlegelj és gondold végig - ahogy egy korábbi felhasználó is írta -, mennyire tartod magadat, mennyit is érdemelsz. Szomorú, ha elromlik egy kapcsolat, és menthetetlen, de én speciel megtanultam, hogy nem szabad az első pár hónapra, esetleg évre hivatkozni. Talán akkor szerettétek egymást, de most a jelenre kell koncentrálnod, és arra, hogy valóban megérdemel-e téged ez a pasi.

64. OReni1987 (válaszként erre: 63. - Krém)
2013. ápr. 5. 23:03
Arra hogy o hibazott,annyit mondott: 'azert csaltalak meg mert,mar nem biztam meg benned mivel elhagytal.Na meg a bosszu mert szakitottal velem.De nem jelentettek semmit nekem.Ha sosem dobsz ki sosem csallak meg,mert amit az interneten csinaltam az csak egy gyerekes butasag.Nem kell komolyan venni' Szo szerint ideztem a levelebol ,amit mar megsemmisitettem es folytatom is tovabb a tobbi emlekevel......
63. krém (válaszként erre: 39. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 22:08

Ez egy rossz válasz volt tőle.Sőt! A lehető legrosszabb válasz.

Gyáva és gerinctelen ha benned keresi a hibát,miközben ő hibázott.

62. 6b006fc769 (válaszként erre: 35. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 21:28
Mert látják, hogy számodra boldogtalan ez a kapcsolat. Ők szeretnek téged, nem ez a hazug "pár"
61. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 21:10

A megcsalás gyakran az ember büszkeségét sérti.

Ilyenkor szeretné bebizonyítani magának hogy mégis ő a különb, nem az a másik.

60. VendrinerPiroska (válaszként erre: 36. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 21:08
Te tennél tönkre egy érzelmi vámpírt? Ő súlyosan érzelmi hibás, akinek Te nem vagy felelős a boldogságáért. Ezt mindenkinek magának kell megtalálnia, lehetőleg úgy, hogy senkit se nyomorítson meg lelkileg. Ha igazán számítottál volna neki, akkor nem lenne a másik csajjal és nem félne, hogy annál lebukik, ha neked ír. Őszintén nem értem, hogy egy ilyen pasas mit gondol magáról, meddig mehet el. Szerintem csak annyi vasat próbál a tűzben tartani, amennyit tud.
59. michelle.r (válaszként erre: 29. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 19:37

Ne haragudj, de ezen a ponton hangosan felröhögtem :))).


Olvasd vissza, mit írtál! Boldog az új kapcsolatában, de téged szeret. Hogyan?


Azt akarja, hogy várj rá, de ezt a kapcsolatát végigcsinálja? Ez mit jelent? Megvárja amíg az új nője majd megöregszik és meghal, aztán jössz te??


Nem lehetsz ennyire kétségbe esve, hogy ezt elfogadd :((

58. megi04 (válaszként erre: 56. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 18:07
(Még jobban bólogatok!!!!!!) (Mingyá' kificcen a nyakam!)
57. megi04 (válaszként erre: 54. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 5. 18:06
(Éppen bólogatok...)
56. OReni1987 (válaszként erre: 53. - Megi04)
2013. ápr. 5. 18:06
Olyan nagyképűen, magabiztosan szoktunk ítélni! Megvan a véleményünk: ez ilyen, az olyan. Pedig dehogy tudjuk, milyen a másik ember! Egy másik életből csak a felszínt látjuk, a jéghegy csúcsát. De hogy mi is történt egy másik ember életében a születésétől kezdve mostanáig, hogy mitől lett ilyenné, milyen terheket hordoz, mennyi érték és szépség van benne, csak talán nem volt, aki előcsalogassa, észrevegye - sokszor alig-alig sejtjük!
2013. ápr. 5. 17:57
Keress egy olyan pasit,aki ismeri a tisztelet szót,mert te tőle ilyet nem kaptál..gondolj bele terhesen amikor minden nyűgöd van,nem menne úgy a szex se,hányszor csalna meg,nem lenne megalázó?ilyen embernek szülnél te gyereket???Nőj fel és értékeld már magad annyira,hogy elfelejted és keresel egy olyan férfit aki megérdemli,hogy szeresd..szüntesd meg vele teljesen a kapcsolatot,mert tőle jóra nem számíthatsz.
2013. ápr. 5. 17:48
Hasonló helyzetekre szokták mondani kissé durván: aki hüle, az haljon meg! Elnézést!!!
53. megi04 (válaszként erre: 26. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 5. 17:39

Nekem nem ezzel van bajom!Engem is elkeserít,amikor valaki alap helyesírási szabályokat nem ismer! Igazad van!

Én azt nem bírom,amikor valaki kétségbe esve kér tanácsot,és...hát istenem!-nem egy észlény!

És akkor nem a kérdésre koncentrálnak,hanem a végsőkig lealázzák!Na,AZOKAT utálom!(Ide most nem jöttek,de sajnos..nem értettem,mit írt a topicindító,mert ennyire ..izé...nem lehet valaki...)Hogy is fogalmazzak,hogy ne legyek sértő?

52. f758a7200f (válaszként erre: 29. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 17:29

Hogy most ő boldog de téged szeret???


Már nem azért de ha valakivel boldog vagyok, akkor azt szeretem, nem? Ez neki mire jó, hogy így hülyíti a fejed, már bocs?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook