Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, én elhagytam, mégis visszavárom fórum

Megcsalt, én elhagytam, mégis visszavárom (beszélgetős fórum)


1 2 3
51. f758a7200f (válaszként erre: 22. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 5. 17:26
Kihagytad, hogy ámen, kérem a következőt:DDDD
50. fehér csoki (válaszként erre: 1. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 17:06
Ne gyötörd magad olyan kérdésekkel ,amelyekre nem tudod a választ :)))Vigyázz magadra! Ölel : XD
49. syria (válaszként erre: 44. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 17:00

Csak aztán fogadd is meg azok tanácsát, akik velem együtt azt mondják: őrült vagy, ha ezek után egyáltalán szóba állsz vele. Még "baráti" szintem se!

Nem is értem, hogyan lehet olyan dumát bevenni, hogy boldog mással, de téged szeret. Kizárt, hogy a kettő egyszerre igaz legyen. Hogy nem veszel észre ekkora hatalmas hazugságot?

48. Tücke (válaszként erre: 35. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:59

hidd el nekem néha igen is jó ha a családodra hallgatsz és az eszedre...


az ilyen pasit el kell felejteni a fenébe és tovább lépni... már rég el kellett volna h küld a jó fenébe... még h te várjál rá? ... hát ez egy elmebeteg de komolyan valami nagy gond van nála agyban... én biztos nem akarnék egy ilyen kapcsolatban benne lenni .....


De ismerjük a mondást---Kinek a pap kinek a papné...

47. Krisz42 (válaszként erre: 46. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:50
Nekem is ilyen volt a nagy szerelmem.Csak akkor nyílt ki a szemem,mikor külföldre kellett mennem.Addig úgy zsarolgatott érzelmileg,ahogy akart.Persze ő nem teljesen ilyenekkel,de ő el is hitte,h ő látja jól a dolgokat.Nekem lett normális családom,neki nem.
46. OReni1987 (válaszként erre: 43. - Patapucs)
2013. ápr. 5. 16:44
Az elbizonytalanitas sikerült neki...de már nem vele vagy nála keresem a válaszokat!Ezért is írtam ide.Mert nem tudtam elhinni hogy ő látja jól a dolgokat nem én.S mint olvasom ,ugy van ahogy en gondoltam!!Vissza fogadni már nem fogom!!Hisz nem csak en de más is úgy látja hogy nem érdemel meg engem!!!Es hogy eddig miért nem láttam? 19 ers korom óta vele vagyok ,s talán túl naív voltam s talán merr ő is jól tudott manipulálni!
45. Krisz42 (válaszként erre: 42. - Krisz42)
2013. ápr. 5. 16:40
Kicsit elragadott a fantáziâm:irogatsz másoknak,h van párod,de ezzel ne foglalkozzanak,mert szerinte az elhagyás a nagyobb árulás.A legjobb,h olyannal próbálkozol,aki ismeri,mert szerintem ez után midenki rajta röhögne.
2013. ápr. 5. 16:39
Köszönöm mindenkinek a hozzászolast!!!!! :-) Sokat segitettetek!
2013. ápr. 5. 16:35

Én úgy érzem ennek a pasinak mindig az kell, ami épp nem az "övé".

A vadászösztön hajtja és ez nem is fog változni addig, amíg be nem nő a feje lágya...már ha egyáltalán benő egyszer.

Van aki élete végéig ilyen marad.

Van 10-20 éved kivárni???


Neked kell eldöntened, hogy Te mit akarsz én ahhoz tartani magad. Ha ez Neked így nem jó, akkor kerek perec dobod ki. Ha el tudod fogadni a csajozást, stb. akkor fogadd vissza.

Amíg ezeket nem döntöd el csak egy báb leszel, akit ide oda rángathat.


"Az elhagyás nagyobb árulás mint a megcsalás!"

Ezzel csak lelkiismeret furdalást akar kelteni és elbizonytalanítani - amit ahogy látom el is ért.

42. Krisz42 (válaszként erre: 39. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:35
Akkor mit akar még tőled?Mondom,járj mással is,aztán ha nem tetszik,mond meg neki,h legalább nem hagyod ott.Már bocs,de én úgy megszívatnám a saját hülyeségeivel,h csak nézhetne.Ez max.2hónapodba kerülne,aztán biztos békénhagyna.
41. OReni1987 (válaszként erre: 38. - Krisz42)
2013. ápr. 5. 16:33
Ezt fogom tenni!!!!Csak nem én vagyok a hülye,ha mindenki más úgy gondolja ahogy én!!!! Köszönöm q segítséget!!!De tényleg!!Ezzel a pár hozzá szólássalm,megmentettetek az "életem"!!!
40. 8ef78160df (válaszként erre: 36. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:30

Ha te állítólag tönkretetted az életét, akkor miért is akar megint veled lenni? Ha egyáltalán valóban veled akar lenni, mert nekem nem úgy tűnik abból, hogy ő rendesen végig csinálja a jelenlegi kapcsolatát...

Egyszer nem ment, akkor nem fog menni máskor sem, hagyd a fenébe, lépj túl rajta, keress mást!

39. OReni1987 (válaszként erre: 37. - Krém)
2013. ápr. 5. 16:30
Ugyan ezt mondtam neki en is!!A válasza:Az elhagyás nagyobb árulás mint a megcsalás!
38. Krisz42 (válaszként erre: 36. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:30
Tudom milyen,ha az ember szerelmes,de hogy hihetsz el mindent?Milyen baromság az,h ő téged szeret,de mással van,meg hogy mit is akar azzal a kapcsolattal?Az a legnagyobb hülyeség,amit életemben hallottam.Szerintem én nagyon jòkat szòrakoznék azon,h miket tud kitalálni.Mi lenne,ha te is kinevetnéd és közölnéd vele,h nem tollas a hátad,ne nézzen madárnak.Aztán elküldhetnéd-örökre.
37. krém (válaszként erre: 13. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:26

Ő csalt meg téged.Nem egyszer,és nem kétszer,hanem többször.

Te akkor voltál mással amikor már szakítottatok.

Te sosem csaltad meg őt.

Nincs mit a fejedhez vágjon.

Ha ezt ő képtelen felfogni,elfogadni,és képtelen téged tisztelni és becsülni,akkor próbálj meg tovább lépni,és új társat találni.

2013. ápr. 5. 16:20
Hát nem is a tanács inkább a megerősítes miatt írtam!Tudom hogy vége kell hogy legyen!Csak mindig belém tudja adni a kételyt.Inkább csak egy külsős véleményét is akartam hallani,hogy nem en vagyok a hülye,nem en tettem tönkre az életünket (ahogy ő mondta)
2013. ápr. 5. 16:18
A családom nem szereti.Örülnek hogy elment.Annak kevésbé hogy újra itt van :-(
2013. ápr. 5. 16:17
Egyes emberek ereje más emberek gyengeségén alapul.
33. bacbfe28a7 (válaszként erre: 29. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:16

igen, HA hagyod akkor kihasználja a gyengeséged!!!

akkor mért vársz tőlünk tanácsot, ha úgyis gyenge vagy és visszafogadod és szemétkedhet veled???

2013. ápr. 5. 16:16
Vili tényleg sajnalom a helyesírást ,de ez a hülye telom sokszor maga rakja be a szavakat es mivel eleg zaklatott vagyok csak írom es írom de nem is nézem hogy mit.Tényleg sajnalom.Odafigyelek jobban!
31. 9f98008a3b (válaszként erre: 29. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:15

Tudod mit!?


Szenvedj!

30. Krisz42 (válaszként erre: 25. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:14
Hogy kérdezheted,h mit tegyêl?Mindig meg fog csalni,egyébként miért nem kezdtél el te is férfiakat nézegetni a neten,irogatni,aztân közlöd,h kell az egodnak.Tehát te így akarod leêlni az êleted?Sokkal több normális pasi van,mint gondolnád,a párok nem úgy élnek,mint ti.Ên 34évesen,2gyerekkel is tudtam új életet is kezdeni és nem kellett alább adnom az elvárásaim.Ha csak nem vagy érzelmi mazohista,akkor felejtsd el.Ő nagyon aljas,nem szeret,kihasznál,de olyan módon,h annak még a felét se tűrnê el senki.Ennyire naìv nem lehetsz.
2013. ápr. 5. 16:14
Próbáltam új életet kezdeni.6 hónapig ment is.Nem hivtam nem kerestem ea közösségi portalla sem léptem fel ,mert tudtam hogy irnek neki..Aztán újra feltűnt!A fejemhez vágta hogy most ő boldog az új kapcsolatában de engem szeret!Azóta hivogat.Írni nem ír mert ahogy mondta ,nem akar lebukni a csaja előtt!Azt mondja minden hibáját elismeri es tudja h bántott es h mit csinált rosszúl.Meg is azt várja h várjak rá,mert ő ezt az új kapcsolatát mar rendesen ahogy kell végig csinálja!Mondam akkor menjen!De mégis vissza jön,ismer engem kihasználja a gyengeségem!!!
28. VendrinerPiroska (válaszként erre: 13. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:10

Küldd el a büdös francba!!!! Valaki nem nézeget más nőket/pasikat szakmányba csak úgy szórakozásból, pláne nem regisztrál társkereső oldalakra, a félrekefélésről és lelki terroról nem is beszélve. Mit mond a családod? Ő szerintük normális, amit a párod csinál?

Szerintem kezdj új életet és mindenképpen felejtkezz el erről a kreténről. Elég időt vesztegettél rá. 26 éves vagy, ami igazán fiatal, még ha nem is érzed így, szóval rengeted időd van egy jobb partnert találni. Ne légy engedékeny, mert ki fognak használni!

27. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 26. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 5. 16:07
És a laptopom billentyûzete angol :D:D
26. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 19. - Megi04)
2013. ápr. 5. 16:06
Nagyon harapok a helyesírásra, fogalmazásra. Sajnálom, de évtizedeken át ez volt a kenyerem.
2013. ápr. 5. 16:04

A gyerek csinalast ugy értettem,hogy vitaminokat szedtunk h minel hamarabb teherbe essek es minden módszert próbáltuk!

A helyesírásert bocsi csak angol telorol írok es nem mindig sikerül ékezetet találnom!

2013. ápr. 5. 16:03

Kérlek!

Dolgozd fel hogy vége, aztán kezdj el egy új fejezetet!

23. f758a7200f (válaszként erre: 13. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:02

Az, hogy te mit érdemelnél? Szerintem ezt nem mi döntjük el, nem is te, valahol már eldőlt.


Ha visszakapod, azt gondolod, hogy megadja majd amit érdemeltél (szerinted)?

22. bd55e3f068 (válaszként erre: 13. - OReni1987)
2013. ápr. 5. 16:01
Béküljetek, csináljatok gyereket, és várjuk az új témát!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook