Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Győrben hol lehet falfestéket kikevertetni, a festéket már megvettem a fészekben, a blokkot elhagytam. fórum

Győrben hol lehet falfestéket kikevertetni, a festéket már megvettem a fészekben, a blokkot elhagytam. (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 18. 15:34
Szerintem a Piktorban, a Mészáros L. úton kevernek, bár nem tudom, hogy hozott anyagból is? Mindenesetre csörögj rájuk, hátha szernscéd lesz.
2007. okt. 24. 11:28

[link]


Itt úgy tudom színkeveréssel is foglalkoznak. Bár azaz igazság hogy minden cég a saját termékeit részesíti előnyben... nem hiszem hogy könnyű dolgod lesz.


Vagy pedig egy/a festőmester segítségét kérd és lehet hogy segít a kikeverésben... de garanciát kétlem hogy vállalna érte.

2007. okt. 6. 06:10
Így már lehet, hogy nehezebb lesz.... Előtte kellett volna érdeklődni és ott vásárolnik, ahol ki is keverik.
2007. okt. 5. 10:22
Győrben hol lehet falfestéket kikevertetni, a festéket már megvettem a fészekben, a blokkot elhagytam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook