Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg szeretném kérni a kezét. Még mindig szeretem őt. fórum

Meg szeretném kérni a kezét. Még mindig szeretem őt. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 27. 16:52
Annó beszéltünk erről még elején. Aztán mikor ott volt h meg kérem szakitott. Meg volt egy mély pontja így az időse volt alkalmas rá. Ezért odadnám amit szántam neki ő pedig át gondolná max elrakja emlékbe vagy eladja ha esetleg még se.
12. liliom10 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 14:06
Biztos meglepődik ! Nem vagytok kapcsolatban. Nálam pont ez lenne lerohanás, - vagyis, hogy rögtön gyűrűt kap,- nem egy komoly vallomás. Ha a vallomásodra úgy reagál, hogy mást szeret már, nem Téged, akkor elő se venném a gyűrűt.
nov. 27. 13:04
Nem szeretném őt lerohani. Inkább meg mutatni neki egy másik oldalamat. Gyűrű meg van gondoltam talin odaadom neki mint ajándék és mikor kibontja hát ha meglepődik. És így eltudja dönteni szeretné e vagy sem.
10. liliom10 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 27. 12:07

Ha én férfi lennék, még nem adnám fel ! Megbeszélném a találkozót, pl. egy cukrászdában, aztán ott kiönteném a szívemet annak a nőnek, akit feleségül vennék, ha hozzám jönne.

Ha elutasít, mert boldog az új kapcsolatában, akkor nem kell tovább ábrándoznod a közös jövőtökről.

nov. 27. 11:23
Felhoztam a talit és azt mondta mint csak barát mert látott eleget szenvedni és nem akar bántani.
nov. 26. 23:57
es mi tart vissza?mi nem kerhetjuk meg a kezet helyetted!
7. liliom10 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 20:46
Miért nem mondtad, hogy" nincs, mert téged szeretlek !?" Ha meg akarod kérni a kezét, ennyit mondhattál volna, legalább kiderült volna, ő mit érez.
6. Ancsika81 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 19:53

Szia FI!


Mit szeretnél?


Szerinted van valakije?!?

Miért nem kérdezed meg?

Ha nem kérdezed meg, sosem fogod megtudni!


Szerintem


Szép estét!

nov. 26. 19:47
Van valakije szerintem akivel nem lehet valami boldog. Mert az illető nem szerelmes belé csak szereti. Kérdezte tőlem van e valakim mondtam nincs és meglepődött.
4. Myra
nov. 26. 19:30
És mi az akadálya? Kérd.
3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Andi6020)
nov. 26. 18:25
3betüs válasz a legegyszerübb
nov. 26. 18:12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook