Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ötletes, kreatív ember segítségét szeretém kérni egyedi születésnapi ajándék kiválasztásában! fórum

Ötletes, kreatív ember segítségét szeretém kérni egyedi születésnapi ajándék kiválasztásában! (beszélgetős fórum)


2012. jún. 16. 21:10

Ha esetleg érdekel, kukkants be ide:

[link]


Remélem sikerült segítenem!:)

2012. jún. 16. 16:14
Keress valamilyen keksz receptet - amiben csokidarabok is vannak tuti nyerő. Csinálj belőle egy óriás kb. 15-20 cm átmérőjű kekszet, süsd meg. Ráírhatod az évszámot, vagy ha már kihült olvasztott csoki segítségével telerakhatod szines Smarties cukorral. Celofánba csomagolva jól mutat.
2012. jún. 16. 16:02
Vegyél süthető gyurmát.Csinálj belőle valamilyen figurát, olyat ami mondjuk fog egy táblácskát vagy hasonlót és rávan írva hogy boldog szülinapot vagy csinálhatsz sógyurmából is.
5. ef4746c77a (válaszként erre: 4. - B235ac96d5)
2012. jún. 16. 15:30
Ó, nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen az ötletet! Szuper, nagyon tetszik! ;)) Még várom a továbbiakat is, aztán majd megírom, melyik mellett döntöttem.
4. b235ac96d5 (válaszként erre: 2. - 9e1e5370f4)
2012. jún. 16. 15:19

Csak egy ötlet, ha szereti a tengert:

Virág boltban lehet kapni nagy, talpas kelyhet, vagy üveg félgömböt. Félig megtölteni száraz homokkal és annyi apró csigaházat kagylóhéjat keverni bele a felszínen is hagyva, ahány éves. Lehet kapni szintén virág boltban pici napozó ágyat, nyugágyat, vagy napszemüveget és a Boldog szülinapot! feliratú táblácskát leszúrni a homokba! Szóban hozzá lehet tenni azt, hogy hány darab a pici kagyló!:))))(hátha egyszer kíváncsiságból megszámolja:D)

2012. jún. 16. 15:09
Bár most jutott eszembe, hogy vannak ilyen tréfás kitűzők is, amik nagyon frappánsak tudnak lenni. Tegnap például egy ilyet láttam: A zseni nem tanul hanem tud. Lehet, hogy be kéne szerezzek egy hasonlót. :DD
2012. jún. 16. 15:07

Sajnos csak most vált biztossá, hogy holnap tudok találkozni egy számomra nagyon fontos emberrel, aki viszont a közelmúltban ünnepelte a születésnapját. Tudom, hogy ilyen későn már nagyon nehéz ötletet adni, de annyi kedves, segítőkész, és nem utolsósorban kreatív emberrel találkoztam már itt a hoxán, hogy az utolsó reményem hozzátok fűz.

Valami egyedi kedvességre, apróságra gondoltam, amivel nagy örömet tudnék okozni a másiknak. Múltkor például ilyet olvastam egy fórumon (ugyan így születésnappal kapcsolatban): Ami nem draga, es mokas, talan meg egyedi is, bar ORIASI meglepetes nem lesz belole, az pl. olyasmi lehet, hogy veszel sorsjegyet, annyi kulonbozot ahanyat csak tudsz, plusz lotto szelvenyt, vagy barmit amit egy Lottozoban arulnak es szerencsejatek.

Fogsz egy dobozt, bele teszed a sorsjegyket, szepen becsomagolod, es a tetejere ragasztasz egy szep papirt (szepen szamitogeppel nyomtatva, kicifrazva), hogy "Legyel Te is milliomos".


Ez például nagyon tetszett! :)) Ha esetleg van hasonló, vagy bármilyen (esetleg már bevált) humoros, kreatív, egyedi ötletetek, nagy-nagy örömmel fogadnám!

2012. jún. 16. 15:00
S.O.S.! Ötletes, kreatív ember segítségét szeretém kérni egyedi születésnapi ajándék kiválasztásában!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook