Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Még mindig nem ment le a hasam, segíthet a haskötő? fórum

Még mindig nem ment le a hasam, segíthet a haskötő? (beszélgetős fórum)


12. Hedi13 (válaszként erre: 11. - Elsőmami)
2010. jún. 1. 09:26

Egy cipőben járunk sajnos. Enni meg muszáj, hogy legyen tej, én sem merek nagyon fogyózni.

Én is sokat iszom, attól is nagyobb a has.

Bár én úgy emlékszem, hogy a terhesség előtt is, a nap végére nagyobb volt a hasam, mint reggel.

11. Elsőmami (válaszként erre: 4. - Hedi13)
2010. jún. 1. 08:12
Nem, felpuffadva nem vagyok, vagy hát nem is tudom, lehet hogy ez puffadás, vagy csak tényleg a hasfal még gyenge. De hát ugye valamit azért enni is kell egész nap, hogy tejem is legyen, meg rengeteget iszom, és annak is feszíti a hasat.
10. Elsőmami (válaszként erre: 7. - Mamcili)
2010. jún. 1. 08:09
Megkaptam, köszönöm! Már meg is rendeltem!
2010. máj. 31. 18:34
én bodyt hordtam sokáig hogy még is tartsa valami a hasamat,,,ne lógjon annyira az szerintem jót tett....
2010. máj. 31. 18:33
én is hordtam haskötőt de nem sok eredménnyel,persze hozzá kell tenni hogy szeretek enni :)))))
2010. máj. 31. 17:23
Bár nehéz, néha szánj időt az intimtornára és a hasfal megerősítésére, priviben küldök egy címet ha van kedved próbáld meg.
6. cbe267d9cf (válaszként erre: 3. - Elsőmami)
2010. máj. 31. 12:31
Nekem a szülésznőm tanácsolta, hogy ne hordjak, mert akkor nem dolgozik a hasizmom a hétköznapokban. Bejött. És igen, szoptatás alatt én sem fogytam. Kétféle nő létezik: az egyikről leolvadnak a szoptatással a kilók, a másiknál meg se mozdul a mérleg. Na én az utóbbi voltam. De mióta abbahagytam, szépen elkezdtek olvadni a kilók lassan lefele, és valahogy a testem is elkezdett "visszaalakulni".
5. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Elsőmami)
2010. máj. 31. 10:24

Én pont így vagyok,igaz én 3 gyereket szültem.

Viszont hordtam haskötőt,sz@rt sem ért.Mint ahogyan a torna sem.Lefogyni le tudok ha akarok,de hasam akkor is marad arányosan.A puffadással semmit nem tudott egyetlen orvos sem kezdeni,mert semmi nem volt hatásos rá.

2010. máj. 31. 10:14

Szia, én is pont így vagyok! A hasamon van egy kis "úszógumi", nem nagy. Reggel nekem is laposabb a hasam, de ahogy megy a nap, egyre nagyobb lesz. A nődokim mondta, hogy maga a hasfal is kitágul a 9 hónap alatt, ennek kell sok idő, míg visszamegy. Gondolom nem tartja meg a beleket rendesen.

Nem vagy felpuffadva véletlen estére??

Szerintem a haskötő már nem segít, csak az idő és a torna!

2010. máj. 31. 08:07

Mozognék én többet is, de sajnos időm nincs rá, és mindenki azt mondja, hogy amíg szoptatok előbb dőlök ki végkimerülésben a torna miatt, de fogyni akkor sem fogok. :)

Meg nem is a hájjal van a baj, a pocimon nem maradtak hatalmas hurkák, csak egy piciri úszógumi, az még tán el is férne rajtam, hanem estére nagy kerek hasam lesz, szerintem még az izmok nem tudják visszatartani, ezért gondoltam hogy el kéne kezdenem haskötőt hordani.

2010. máj. 31. 00:14

Ne aggódj vagy lemegy vagy nem.

Minnél többet aggódsz, annál rosszabbul fogod érezni magad, étkezz redszeresen keveset és sok zöldség gyümölcs nyersen, stb..., és mozogj, ha úgy érzed kevés a napi mozgásod :)

2010. máj. 30. 22:19
8 hónapja szültem, 6 kiló plusszal jöttem haza a kórházból, a szoptatás alatt még 6-ot visszahíztam. Még mindig szoptatok. Reggelre elég normálisan néz ki a hasam, de estére megint olyan, mintha 7 hónapos terhes lennék, pedig nem zabálok egész nap, napi 3x eszem, szinte gyerek adagot. Tornázgatok is amikor van egy kiss időm, de egy dekát sem fogyok. Nem használtam a szülés után haskötőt, most elkezdjem vajon? Segíhet még valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook