Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés után megnyúlt a hasamon a bőr. Milyen krémmel segíthetnék rajta? fórum

Szülés után megnyúlt a hasamon a bőr. Milyen krémmel segíthetnék rajta? (tudásbázis kérdés)


22. Csiga78 (válaszként erre: 21. - Bernuska)
2008. szept. 29. 19:30

Egyébként van köpölyöző készlet.Amit reklámoznak a top s...-ban 16000,-ért ugyanazt meg lehet venni a Ros...-ban 6000,-ért(ez elektromos).De vannak köpölyöző szettek csak azok nem elektromosak.De egyébként,ha érdekel a téma itt beírod a keresőbe a köpölyőzést és kiad róla egy cikket,mert leírtam egy cikkben a tapasztalatomat ezzel kapcsolatban.Én csak melegen tudom ajánlani mindenkinek,mert velem csodákat tett.Csak kell hozzá kitartás.Nem szabad feladni,de 6-10000,- forintból csodákat tudsz magadon véghezvinni vele.

Krémet kell hozzá használni,mert attól tudod húzogatni a bőrödön,ahhoz meg ahogy már említettem a fahéjolajat ajánlom.Az is csodákra képes még önmagában is.


Úgyhogy olvasd el a cikkemet és akkor már jobban el tudod képzelni,hogy ez miről szól:)))


De ha van kérdésed még arra is szívesen válaszolok.:)))


További szép Napot!!!Szia!!!

21. Bernuska (válaszként erre: 20. - Csiga78)
2008. szept. 29. 16:44

Ezt írtad: "Nem megy egyik napról a másikra, de kitartó köpölyözéssel úgy néz ki, hogy elkerülhetem a szikét:)))"

Van valami köpölyöző készülék, azt hittem azzal masszírozod magad, és érdekelne a hatása. De bocsi, ha félreértettelek.

20. Csiga78 (válaszként erre: 19. - Bernuska)
2008. szept. 29. 14:35

Hogy érted,hogy "és én írok a köpölyőzésről"?


Van egy íntenzív bőrfesszesítő nevezetű krém,amibe fahéjolajat teszek(ez erős zsírégető hatású).De állítólag nagyon jó a petrezselyem olaj is.Az nem csak zsírégető hatású,hanem bőrfesszesítő is.

19. Bernuska (válaszként erre: 16. - Csiga78)
2008. szept. 28. 18:55
...és te írsz a köpölyözésről? ...és milyen termékekkel csinálod?
18. Csiga78 (válaszként erre: 17. - Fb001f1b0b)
2008. szept. 25. 10:08

Erről tudnál nekem bővebben rni?


Ha igen előre is köszönöm!!!!

2008. szept. 24. 17:49

Szia csiga78!Galvanikos kezelést javaslom amit te is

eltudsz végezni otthon.Fájdalommentes,abszolut jól

müködö bevált technologia.Robi

2008. szept. 24. 16:24

Azért nem teljesen igaz,mert bár lassan 1,5 éve,hogy feltettem ezt a kérdést,de gyönyörűen szépül a hasamon a bőr.Nem megy egyik napról a másikra,de kitartó köpölyözéssel úgy néz ki,hogy elkerülhetem a szikét:)))Ja és jó krémekkel(ez alatt nem a drágát értem,hanem a hatásosat)


További szép napot Mindenkinek ja és meleget:)))!!!

2008. szept. 24. 13:03
Megnyult bör??? A szomoru igazság ezen csak a szike segit!!!
14. edicske (válaszként erre: 11. - Léna79)
2008. szept. 23. 11:08
Azt hittem hibáztam mikor terhesség alatt nem kentem magamra semmit csak gyógyszertári testápolót. Mindíg arra gondoltam hogy bezzeg aki kente magát annak nincsenek csíkjai.... Hát látom nem így van. Azért nem használtam semmit mert minél kevesebb káros anyaggal akartam érintkezni. Főzött natúr szappant használtam, kesztyűben csináltam mindent, semmi smink, izzadásgátló stb....
2008. szept. 22. 13:20
A plasztikai sebész szikéje tud rajta csak segíteni.Ez van.
2008. aug. 31. 17:49
*
2007. máj. 3. 21:20

Sziasztok!


Clinians hasfeszesítő kúrája jött be.Én sem hittem el,de tünnek el a csíkjaim.

A terhesség alatt böszen kenegettem magam a speckó stria elleni kencékkel.Reggel este.És mégis borzalmas lett a hasam.

10. Csiga78 (válaszként erre: 9. - Zupo)
2007. ápr. 23. 18:04

Azt hiszem már sejtem,hogy melyik lehet ez a krém.Mintha ezt ajánlották volna régebben csak,akkor már volt a pocaklakóm és nem mertem elkezdeni.Ha jól tudom sárga és lila színű,2 fajta kiszerelésben.


Kipróbálom,amint eljutok a Manómmal és akkor beszámolok Neked,hogy nálam,hogy alakult.


Köszi a tippet!

9. zupo (válaszként erre: 8. - Csiga78)
2007. ápr. 23. 09:50

Én gyógyszertárban vettem, ott biztosan van, de lehet gyógynövényboltban is. Ennek a családnak többféle változata van, de szerintem ez a legjobb, ami egyszerre hat a narancsbőrre és karcsúsít is.

Gondolom szoptatás mellett lehet használni, nem hiszem, hogy befolyásolná a tejtermelést v. a tej minőségét, mivel kívülről kened a bőrödre.De igazából nem tudom. Szerintem nézz utánna az interneten.

MAjd számolj be az eredményeidről 1-2 hét után. Remélem segít!

8. Csiga78 (válaszként erre: 6. - Zupo)
2007. ápr. 22. 21:08

Ezt a krémet hol lehet egyébként kapni?Gyógyszertár,herbária vagy nagyobb bevásárló központokban is?

Valamint lényeges,hogy szoptatás alatt lehet-e használni?


Bár a védőnőm azt mondta,hogy krémet igen.


Ha kapok és használhatom,jelzek,hogy nálam volt-e hatás.


Köszi a segítséget!

7. Csiga78 (válaszként erre: 2. - Almakompót)
2007. ápr. 22. 21:04

Nagyon szépen köszönöm.Igazából nekünk is ő a második Babánk,úgyhogy átérzem,ami Veled történt.

Sajnos nekem is volt előtte egy elhalt terhességem,úgyhogy egy pici tanács,ha el kellett menniük,akkor ők nem a te babáid voltak,oka volt.Majd jön(nek) a következő(k).Egy hónapig sírattam őt én is utána elengedtem,mert különben nem lett volna ez a Tünemény,aki most szuszog az ágyban.

Úgyhogy fel a fejjel,sajnos mindennek oka van az életben.


Átérzem a helyzetedet és nagyon sajnállak,de ha ők sikerültek az egy jó jel,hogy lehet Babád.


Bár írásodból úgy érzem,hogy elég erős vagy és ez egy jó jel!!!!

6. zupo
2007. ápr. 22. 20:33
Az én lányom már 11 hónapos. Mivel ez már a 2. terhességem volt,maradt egy kis "kötényhasam". Nem vészes, pl. bugyiban nem is látszik. Kipróbáltam én is mindenféle krémet, de ami igazából bevált, arra most találtam rá. A neve Dr Kelen Fitness Figure 2in1 anticellulit és karcsusító zselé. kb 2-3 hete használom a hasamon, csípőn combon és már látványos az eredmény. Az ára sem vészes, egy 200 ml-es doboz kb 700-800 Ft. Persze az, hogy kinek mi hat, az változó. Szerintem ki kell próbálni többfélét mire rátalálsz arra, ami neked beválik.
2007. ápr. 22. 19:53

Nálam is probléma a kinyúlt bőr:(Krémek rajtam már nem segítenek,ha újra lapos pocit szeretnék akkor a plasztikai sebész kése alá kell befeküdöm:((


almakompót:Nagyon sajnálom ami veled történt!:(

4. 737f507a35 (válaszként erre: 3. - Imo)
2007. ápr. 22. 19:05
Gratulálok a gyönyörű hercegetekhez!!!:))Nagyon szép kisfiú!
3. Imo
2007. ápr. 22. 18:59
Én is most szültem (11 napja),azóta sebészeti övvel szorítom le a hasamat és a bőröm elég szépen visszahúzódott. Nekem bevált :)
2007. ápr. 22. 17:41

Csiga gratulálok a picihez, nagyon tündéri! Megért megnyújtani a hasad bőrét érte!

Az én terhességem sajnos nem végződött happy end-el (meghaltak a koraszülött ikerbabáim ) :((

De nekem is hasonló problémám van mint neked.

Énmost stíra elleni krémmel kenegetema hasamat (Avent) és elkezdtem tornázgatni is.

Hát at nem mondom, hogy azonnal látható gyönyörű eredményt értem el,de azért elkezdett tőle alakulni!

2007. ápr. 22. 17:30
Szülés után megnyúlt a hasamon a bőr.Tudtok v.milyen jó krémet, ami segít rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook