Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meg lehet valahogy oldani, hogy az iwiw-ről ne tudják leszedni a képeimet? fórum

Meg lehet valahogy oldani, hogy az iwiw-ről ne tudják leszedni a képeimet? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 2. 18:41
A probléma nem a kép letöltés, a kapcsolatot kellene rendezni. Mivel anyukád messze van neked is jobb lenne, ne légy távolságtartó velük!
21. oliv
2010. jan. 6. 15:04

Azt hittem valami komoly dologról van szó.

Miért zavar, hogy kíváncsi az unokáira? Inkább örülj neki!

Aki képet rak ki bárhová az ne csodálkozzon, ha más lemásolja!

Szerencséd, hogy nem itt él valaki vissza velük!

20. genlips (válaszként erre: 8. - P1982)
2009. nov. 11. 02:00
azt megteheted, hogy törlöd az ismerőseid közül apósodat és a fényképeknél beállítod, hogy csak ismerősök láthassák...
2009. nov. 9. 19:43

Vihar egy pohár vízben.

Hát had büszkélkedjen már az a nagypapa az unokáival!

2009. nov. 9. 18:38

Örülj neki, hogy büszkélkedik az iwiw- en az unokáival!

Az én apósom sz***ik a 4 hónapos unokájára!!! Örülnék, ha leszedné az én képeimetés tőlem bármit csinálhatna velük.

17. smumika (válaszként erre: 16. - P1982)
2009. nov. 9. 18:29
hát akkor sajna nem tudok mit mondani az a baj letudja menteni valósinű én is nehezen viselném ha rendszeresen ezt csinálnák velem mond meg neki de lehet nem érdekelné azt se
16. p1982
2009. nov. 9. 18:23
Leszedi. Mindig mindent leszed, még akkor is, ha neki van olyan ami nekem nincs.
2009. nov. 9. 18:20
mielőtt te feltennél pár képet küld emaibe néhányat neki hogy rakja fe magának és később te is rakhatsz fel másat hátha így nem szedi azt le amit te felteszel ugy is tuti sokat csinálsz róluk gondolom
14. p1982
2009. nov. 9. 18:10

Már mondtam neki, hogy ez nem tetszik nekem, de azt válaszolta, hogy ő azért szedi le, mert a munkatársai így tudják megnézni. Már ajánlottam neki, hogy ő tegyen fel olyat, amit én nem, de neki mindegyik kép kell.

Miért idegesít?

Mert sok időt töltök azzal, hogy kiválasszam azokat a képeket, amelyeket szeretnék megmutatni másoknak, és erre ő két kattintással ugyanazt eléri.

Sok ismerősöm van, akikkel csak az iwiwen tartom a kapcsolatot, és érdeklődnek az ikrek után. Ők itt tudják megnézni. Pl. anyukám is, aki nagyon messze lakik, is itt látja őket, és ő nem ért az e-mailhoz, hogy ott küldjek neki képet. Az iwiwet is elég volt neki megtanítani.

2009. nov. 9. 17:44
Én azt hittem valami idegen töltögeti le...
12. kiscsirke (válaszként erre: 8. - P1982)
2009. nov. 9. 17:41
Nekem anyósom csinálja ezt, de engem nem idegesít. Téged miért?
2009. nov. 9. 17:34

Hali,

én most töröltem magam, ugyanis feltörték a profilomat, erősen gondolkozom hogy nem regisztrálok újra..

A képeket pedig simán ki lehet menteni, sőt....

Szerintem ne tegyél ki több képet..., csak küldd el annak akinek gondolod privát mailben.

10. cooltim (válaszként erre: 8. - P1982)
2009. nov. 9. 17:34
Ez most komoly???
9. szabot.88 (válaszként erre: 8. - P1982)
2009. nov. 9. 17:32
miért nem küldöd el neki sok szeretettel, meg egy pár keresetlen szóval??:)
2009. nov. 9. 17:30
Csak apósom szedi le a gyerekeimről felrakott képeket, és kicsit idegesítő, hogy amit én fél óráig válogatok, az egy fél nap múlva már az ő oldalán is látható.
2009. nov. 9. 17:29

Persze, ha nem töltesz fel!

Amúgy komplett adatlapok is letölthetők róla annak, aki egy kicsit is ért a cyberkedéshez.

A minap olvastam erről egy cikket egyébként, hogy aki ide kiteszi magát, az vállalja a kockázatot, hogy bármikor visszaélhetnek vele. Állítólag visszafordíthatatlan.

6. sysy66 (válaszként erre: 2. - Zsuzso100)
2009. nov. 9. 17:28
ez tok egyszerű nos elég egy jobb egérgomb másolás és már le is szedte a képedet ennnyi az egész...
2009. nov. 9. 17:26

szia hát ez szerinem nem megoldhato, meg uye azt is tudnod kell ha felraksz vmi képet a kozponti szerver még évekig megorzi , és te hiába torlod le ott megmarad..szval egyik másik hires embert is hozták kellemetlen helyzetbe hogy elokeresték a szerveren. eyik ismim mesélte aki elég befolyásos szférában felsovezeto hogy néha ha vkit fel akarnak venni ey munkahelyre elobb megnézik iwiwen és ha van fenn egy obszcén képe akkor már nem veszik fel.

ugyhogy csajok csak ovatosan a kép felrakásokkal:D:D:

4. genlips (válaszként erre: 1. - P1982)
2009. nov. 9. 17:26

persze, hogy lehetséges! ne tedd fel a képeidet, amit nem szeretnél, hogy lementsenek.

de ha az megoldás már neked, csak az ismerőseid számára tedd láthatóvá

2009. nov. 9. 17:24
Nem lehet beállítani, h csak te lásd?
2009. nov. 9. 17:24
Miért, ki szedte le? Én így még nem jártam.
2009. nov. 9. 17:23
Légyszi segítsetek! Valahogy meg kellene oldanom, hogy ne szedjék le az iwiw-ről a képeimet. Lehetséges ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook