Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőségemről... érzéseimről.... fórum

Meddőségemről... érzéseimről.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Meddőségemről... érzéseimről....

1 2 3 4
92. KovácsnéRami (válaszként erre: 88. - F878e25215)
2018. szept. 26. 05:57
Kívánom, hogy sikerrel járj! Ott megtalálják majd a megoldást. Lehet esetleg egy mélyebb probléma... Leiden mutáció. Ez türelem játék. Valami célja van vele a sorsnak. Tudom nem vigasz ilyenkor már semmi, de kitartás!!! Előbb utóbb megérkezik a csoda az életünkbe.
91. KovácsnéRami (válaszként erre: 87. - LanaBanana)
2018. szept. 26. 05:52
Igen, volt egy sikertelen onszemináció és egy lombik még rég, aztán feladtam... Majd jött egy házassági válság és elfelejfettem a gyermek dolgot. Aztán évek múlva ismét nekifutottunk volna egy lombiknak, el is keztük a kivizsgálásokat, ugye mindent előről kellett kezdeni. Közben sikerült spontán a baba.
90. Szandra1111 (válaszként erre: 88. - F878e25215)
2018. szept. 9. 21:29
Szívből kívánok nektek sok erőt, kitartást a folytatáshoz! Meglátod, egy kis drága lélek titeket fog választani! És ne feledd, a felhők mögött mindig süt a nap!
89. LanaBanana (válaszként erre: 88. - F878e25215)
2018. szept. 4. 12:43

Neked is lesz gyermeked, a legjobbkor fog jönni, majd meglatod :)


Az én gyerekem 4 hónapos lenne most, ha rögtön sikerül..

De sikerülni fog!!

2018. szept. 4. 12:41

Sziasztok! Sosem jártam még ebben a fórumban, de úgy érzem, valahol most ki kell írnom magamból a bánatom.

4 és fél éve próbálkozunk. Millió folikulometria és labor. Minden tökéletes. Átjárhatóság, hasi és méhtükrözés. Minden szuper. A férjemet is vizsgálták. Ő is rendben van. Kaptam clostyt is, néztek IR-t. Semmi.

Akkor meg miért?!! Miért születnek rosszabbnál rosszabb helyre a babák?!! Miért nem akar engem az a kis lélek?!! Miért kell ennyit szenvednem? Miért kell minden hónapban ennyit sírnom? Miért?

Annyira elegem van ebből az egészből! Néha úgy érzem feladom, de képtelen vagyok rá. Annyira akarom. Szívből.


A közösségi oldalak teli vannak most kisgyerekek első óvodai/iskolai élményekkel. Én meg csak bőgök, mint egy hülye. A gyermekem már 3 éves lenne, ha egyből sikerül...


Októberben megyünk meddőségi központba, de már az sem motivál. Ugyan mit tudnak velünk csinálni, amire a természet 4 év alatt nem volt képes?

87. LanaBanana (válaszként erre: 86. - KovácsnéRami)
2018. szept. 3. 08:47

5 évig próbálkoztatok akkor? Volt esetleg előtte lombik vagy ilyesmi?


Gratulálok!! :)

2018. szept. 1. 09:41
Köszönöm szépen!
2018. szept. 1. 06:53
Szívből gratulálok! Hatalmas boldogság! Nagyszerű, hogy ennyi év távlatából is hírt adtál a fejleményekről, reményt adva hasonló problémákkal küzdőknek. Sok boldogságot kívánok nektek!
2018. aug. 31. 23:23
Azóta Bogi már lassan 7 hónapos lesz
2018. máj. 17. 04:38
Azóta 2018.02.07-én megszületett spontán foganva kislányunk Boglárka. Már 3 hónapos csodaszép kislány. Imádom!
2017. nov. 2. 17:40
Azóta spontán babás lettem! :) Most vagyunk a 25 héten. Nagyon várjuk és kislány lesz!
81. Anita59 (válaszként erre: 75. - Juci1979)
2015. márc. 18. 12:09

Kedves Juci!

Én is éveken át próbálkoztam, de nem sikerült teherbe esnem. Aztán elmentem a Mens Mentisbe, ahol nagyon alaposan kivizsgáltak és sikerült kideríteniük a problémát. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, férfiakat is kezelnek. Most 2 éves a kislányom! Csak ajánlani tudom!

2012. dec. 27. 15:32
de 19-n volt estig menszim,mivel estére elbarnásodot.
2012. dec. 27. 15:32
Sziasztok.lehet hogy terhes vagyok mert most dec 19-n menszim volt de 21-re meg elbarnásult és nincs azota semi.Volt hány ingerem közben meg kivános voltam.ez a vérzés allat illletve csak a barnás menszim alat de amióta elmulét ez a barnás menszim semi hány ingerem nincs.csak szédülgetek
2012. dec. 27. 15:30
segitstek létcives
2012. dec. 27. 15:29
sziasztok.hol lehet itt kérdést fel tenni?
76. szeherade (válaszként erre: 13. - Eszterke76)
2012. dec. 8. 18:33
kedves eszterke, torteneted konnyeket csalt a szemembe, en is elvsztettem a kisbabam 6 hetesen mult ev novembereben es azota is varjuk de nem sikerult meg, kitartasotok miket is arra osztonoz hogy ne adjuk fel a remenyt, nekunk is lesznek edes kicsikeink
75. Juci1979 (válaszként erre: 1. - KovácsnéRami)
2012. okt. 30. 16:50
Teljesen átérzem azt amiket írtál. Én is hasonló helyzetben vagyok. Rengeteg vizsgálaton vagyok túl: hormonok, hajlamszűrések, hsg stb. Amit találtak az a megemelkedett prolaktin szint, amire gyógyszert szedek. Sajnos a férjemnél pedig nagyom kevés spermaszámot állapítottak meg. Kb 2 millió, a mozgásuk megfelelő. Pont ma jutottam el oda, hogy nagyon elkeseredtem. Eddig tartottam magam, csak ez a várakozási idő ( két hónap a spermakép miatt) csinál ki teljesen. Nagyon nehéz elfogadnom, hogy ez velünk történik meg. Normálisan élünk, mindenünk megvan: jó munkahely, családi ház stb. csak a legfontosabb még nincs. A keresztgyerekem ,aki hat éves tegnap megkérdezte, hogy nektek mért nincs még gyereketek. Nehezen tudtam rá válaszolni. Lehet, hogy ez is zaklatott fel mégjobban. Azt tanácsolta a drágám, hogy imádkozzak a jézuskához, mert ő is kért tesót, és meg is kapta, meg az ajándékokat is tőle kérjük. Annyira édes volt! Remélem egyszer megérjük, hogy játszhat az unokatesójával. Úgyhogy most még várunk, hogy javuljon a spermakép, mert még inszeminációhoz kevés. Remélem, hogy nálatok javult a helyzet a cikked óta. Szorítok!
74. titokbaba (válaszként erre: 1. - KovácsnéRami)
2012. okt. 2. 22:32
Drága Rami! Ne foglalkozz azokkal, akik azt gondolják/mondják, hogy korai a dolog, mert fiatalok vagytok! Igenis menni kell! Én 22 éves voltam, amikor azt láttam, hogy magától nem megy a dolog, így elkezdtük a kálváriát a férjemmel, de e nélkül nem született volna meg a fiam és a lányom! Most szeretnénk még egy babucit :) Sok erőt és kitartást kívánok, ha a célt látjátok, könnyebb az úton maradni :)
73. KIS TIMI (válaszként erre: 71. - SziReni)
2012. szept. 30. 08:49

Ez biztos igy van.

Aki megteheti érdemes kertészkedni.

Nagyon sok örömet ad,és finiomságokat:)

Mi biokertészkedünk,már 4. éve.

És nem nagy a kertünk,és van feleslegünk.

Befőzés,aszalás stb.

2012. szept. 29. 14:13

ajánlanék linket, épp az egyik barátnőmnek küldtem át , hátha valaki megy velük valamire


http://www. hoxa. hu/?p1=forum_tema&p2=18566&p4=9

(sperma minőségét befolyásolja állitolag)

2012. szept. 29. 14:11
Képzeljátek ma mekívántam egy kis zöldség salit. Azaz elég sokszor szoktam enni, nagyon szeretem. kimentem a kertbe leszedtem a kis paradicsom paprikát és felhúztam néhány szál répát. És volt egy uborka is ami már meglepő volt mert már régen leérett. Na ezeket szépen összevágtam és megsóztam nekiálltam enni. Gondolkodóba estem, hogy mi az oka annak hogy ezek ilyen finom ízesek még a boltinak olyan semmilyen íze nincs, és megnéztem interneten egy videot a zöldség természtésről nagyüzemben. Teljesen kiakadtam. Szóval a magokat egy ilyan lapra teszik ami úszik egy ilyen folyadékon ami a növést segíti és mesterséges fénnyel villágítják meg hogy kapjon fényt. Na utána néztem egy kicsit hogy na mennyi lehet ennek a vitamin tartalma ha már ilyen körülmények között nő még földet se látott soha növény, és háát basszus nagyn minimális. Szóval elég átverés az amikor mondják hogy együnk sok zöldséget meg gyümölcsöt ha az abszolút táplálék szegény ugyan jól kinéző de semmit nem tartalmazó zöldséget és gyümölcsöt esszük meg. Ezek az információk lehet nem újak mindenkinek. Csak azért írtam le mert nekem megdöbbentő volt, és ha adhatok egy javaslatot aki teheti termeljes meg magának a zöldséget a kertjében trágyával sok vízzel és napsütéssel. Aki meg teheti vásároljon olyan helyről ahol tudja hogy valóban ilyen körülmények között nőttek a zöldségek. Nekünk egy szinte talpalatnyi területünk van amin tudunk termelni méltán mondható konyha kertnek de a fagyasztóm télére tele van zöldséggel cukkini paradicsom uborka, répa paprika petrezselyem. Minden ami kell hogy télem se kelljen venni zöldséget, és tényleg padlizsán meg ilyen különlegesebb dolgokat is ettük nyáron. A kukoricát is mi termeltük amit megettünk. A kerti munkát meg én kifejezetten élvezem. Ami meg nekünk nincs szerencsére mamáéknál van nekik egy nagyon nagy területük van ahol lehet termelni meg nekik van gyümölcs fa meg ilyenek. A lekvárt mi főztük télére. A paradicsom levet mi csavartuk és tettük el. Szóval mindenkinek nagyon ajánlom hogy ha teheti ilyeneket egyen mert én megdöbbentem ezen a természtési módszeren és hogy gyakorlatilag a vízért adjuk ki a pénzt amikor vásárolunk. Most ezek után nagyon gondolkodom rajta hogyan kellene állatot tartani jövőre mert gondolom nem lennék oda ha annak néznék utána az állatok honnan kerülnek az asztalunkra. Az meg sajnos nálunk sincs. (Lehet hogy sokszor a gyermektelenségnek is vannak olyan okai amit megeszünk-én is nagyon elgondolkodtam azon hogy ez a sok szemét amit beviszünk a szervezetünkbe nem e árt nagyon sokan ezen a téren is.)
2012. szept. 22. 15:33
Sziasztok, bocsánat ha felkavarom az állóvizet, de nem tudom hol induljak el. Szeretnék (nyilván érthető okból) külföldre leginkább a nyugati területekre petesejtet adományozni. Mivel az itthoni jogszabályok bizonyos dolgokat tiltanak. Szerintetek merre induljak el? Esetleg tudtok olyan konkrét honlapot, ami ezzel foglalkozik? Néhányat már találtam, de egyelőre még nem jártam sikerrel. Akit a fenti levéllel esetleg bármilyen módon megbántok, attól itt és most bocsánatot kérek. Felelős felnőttként sajnos most nincs más kiutam. De a részletekkel nem nyomasztok senkit. Privátban ide írhattok: h715@freemail.hu Köszönöm.
2012. szept. 19. 20:36
Hát igen.És hányan vannak akiknek amilyen könnyen ment olyan könnyen el is dobják :( Pedig mi akik ebben a cipőben járunk mit meg nem adnánk hogy végre anyák lehessünk!
2012. szept. 19. 14:39
Nagyon sajnálom:(Sajnos vannak akinek könnyen sikerül minden és vannak akiknek minden amire vágyik meg kell küzdeni.Szerintem itt aki a fórumon van, mind az utobbi.Bocsánat ,ha valaki kivétel.
2012. szept. 19. 13:30
Hát sajnos nem sikerült :( elvesztettem a babámat. Nem tudom hogy fogok ennyi veszteséget feldolgozni. Ez már túl sok nekem .Egy év s négy hónap alatt elvesztettem két babámat plusz egy szerettemet. Miért ver az isten ennyire nem tudom de nagyon fáj! :(
66. f8d3dba714 (válaszként erre: 65. - Terez75)
2012. szept. 17. 21:41
Szorítok,hogy sikerüljön.:)
65. terez75 (válaszként erre: 64. - F8d3dba714)
2012. szept. 17. 15:02
Hát az utolsó menzi júli12.én volt augusztusban kimaradt de én csináltam egy tesztet akkor az negatív lett.Én max 3 hétre szavazok.A bevérzés 5.én este kezdődött tartott négy napig az ötödik nap reggelén erősödött be nagyon és aznap csináltam meg a két pozitív tesztet.Nem hiszem hogy több lenne három hétnél.Igyekszem nem terhelni magam. Nagyon ellustulni sem akarok mert az sem jó. A házimunkát elvégzem hogy azért valamit csináljak is.Mostmár elmúlt a vérzés is.Nem fáj a hasam csak néha érzek szurkálást vagy kissebb fájdalmat a melleimet is érzem .Néha hányingert is.Én még picit bizakodom hogy valaki van ott a pociban. :)
64. f8d3dba714 (válaszként erre: 61. - Terez75)
2012. szept. 14. 18:27
szerintem keddig csak pihenj,mert én is jártam így az elsövel sok vér és görcs aztán mégis szegényke 26. hétig bírta.Rutascorbint nekem is írtak,de a lényeg most piheni,mert ha pozítív a teszt az még kb.vetélés után is 5 napig azt mutat,de ne keseredj el mert attól,hogy vérzel nem biztos a vetélés.Szerinted hány hetes lehetsz?
63. terez75 (válaszként erre: 62. - Zebra25)
2012. szept. 14. 14:32
Mivel csak nőgyógyásznál voltam még semmit nem néztek.Nem kaptam semmi gyógyszert.Jövőhét kedden kell visszamennem akkor kiderül mi maradt és mi nem.Mostmár kicsit nyugodtabb vagyok.De igazán majd csak akkor leszek nyugodt ha már tudom a végeredményt.Nagyon reménykedem hogy nem kell kórházba menjek.Na és hogy a baba még ott van :( Bődületes nagy öröm lesz a páromnak.De nagyon nem élem bele maga mert az előző baba elvesztését sem tudtam még feldolgozni.Még túlságosan fáj a veszteség ami az utóbbi egy évben ért minket. Köszönöm hogy drukkolsz nekem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook