Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet ezt tűrni egy kapcsolatban? fórum

Meddig lehet ezt tűrni egy kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
33. frosen (válaszként erre: 30. - 3521a947d3)
2010. jún. 28. 20:49
Valahogy én se tudok hinni a férfi-nő barátságban.
32. kri76 (válaszként erre: 25. - 3521a947d3)
2010. jún. 28. 20:49

Velem már beszéltek így, mert nem tudtam anno a pasiról, hogy nős. Este együtt aludtunk el, reggel együtt keltünk.

Otthon meg előadta, hogy ki szeretné pihenni magát, kell neki egy kis idő, hogy felnőjön az apa szerepre.

Én így láttam meg az érem 2 oldalát, hogy hallottam a másik felet is.

Persze, ez múlik a bizonyos harmadikon is.

A pasik azért tudnak vetíteni ilyenkor.

2010. jún. 28. 20:49

Szia!

Nem egyszerű a helyzeted, de ha okos vagy akkor meg tudod oldani. Tavaly augusztusban 25 év után lépett be a kapcsolatunkba a harmadik. A férjem azt mondta, hogy beleszeretett. Én megtettem mindent amire azt mondják, hogy nem helyes. Beszéltem a nővel, harcoltam, bevetettem mindent. És én győztem. Sokat fogytam, csinosabb, titokzatosabb lettem, sms-eztem nyitottam idegen pasik felé. A férjem majd meg bolondult a féltékenységtől. Azóta ő álmaim pasija, annyira figyel rám, hogy már néha zavar is.

De megérte.

30. 3521a947d3 (válaszként erre: 18. - Frosen)
2010. jún. 28. 20:47

Na tudod kivel legyen megértő a párom rajtam kívül??? A jó édes anyjával!!!!! Méghogy megértő...annak a csajnak nincsennek barátnői?

Amugy meg nagyon ráér a férjed család mellett ilyenekkel foglalkozni. Na én megtanítanám a kutyafittyre!

29. frosen (válaszként erre: 22. - 3521a947d3)
2010. jún. 28. 20:46
Nem hiszem hogy nagyon kibírhatatlan módon viselkednék,szerintem sok olyan dolgot eltűrtem neki,amit lehet hogy más már nem.A másik csaj az újdonság varázsával hat rá.Viszont ha megtudom hogy több is volt köztük mint beszélgetés,azt nem tudnám megbocsátani.Már ez a dolog is napi szinten a fejembe van,de ha még azt is elképzelem,hogy lefeküdtek...Na,akkor gondolkodás nélkül elmennék a gyerekekkel.
28. tündér74 (válaszként erre: 16. - Frosen)
2010. jún. 28. 20:45

Szia!

Én sem beszéltem volna azzal a nővel. Ővele hiába beszélsz, ha a férjed mindenáron félre akar lépni, akkor félre fog.

27. ében11 (válaszként erre: 9. - Frosen)
2010. jún. 28. 20:44
nem is kell.csak valami új más.meg ami nyugalmat sugároz.kettesben.
26. kri76 (válaszként erre: 22. - 3521a947d3)
2010. jún. 28. 20:43
Ez tényleg jó ötlet!!!
25. 3521a947d3 (válaszként erre: 14. - Kri76)
2010. jún. 28. 20:43
Hát én nem beszélnék a nővel,mivel gondolom mikor belemegy egy ilyen kapcsolatba tudja,hogy otthon 2 gyerek várja apasit. Mit kell ezen még ragozni????? Az ilyen már akkor minősíti magát mikor leáll egy férjel,meg apával. Még nehogy a feleség alázkodjon meg!!!!!
24. Burkuska (válaszként erre: 22. - 3521a947d3)
2010. jún. 28. 20:42
Ez jó ötlet,erre nem is gondoltam! Ha mindezekre "fölkapja" a fejét,akkor nyilván nem érdektelen teljesen számára a felesége!
23. kri76 (válaszként erre: 18. - Frosen)
2010. jún. 28. 20:41

Egyébként a legtöbb kapcsolat ilyenkor megy szét.

Én úgy látom:

1. A nő egész nap otthon a 4 fal között, alig várja, hogy valakihez szóljon a gyerekén kívül...Ki szeretne mozdulni emberek közé...

2. A pasi egész nap emberek között, sok az impulzus és alig várja, hogy hazaérjen.

Na, ilyenkor nincs szinkronban a pár és mindkét fél részéről engedni kell. Mi nők ne legyünk sárkányok, Ők meg egy picit figyeljenek ránk. Ez sajnos nem megy mindig.

2010. jún. 28. 20:40

Szerintem az őszinte beszélgetés kilőve,hiszen mint irtad már tagad.

Elküldeni nem lehet csak ugy pikk pakk ,mivel gyerek,hitel ház stb, ha elküldöd még akkor is évekig pereskedtek, tehát az sem olyan egyszerü.

Én féltékennyé tenném,vagyis,hogy felhívnám magamra a figyelmét ,mert amig vele vagy elfoglalva,hogy megcsal-e, addig ő teljesen biztos benne ,hogy te nem.

Menj el fodrászhoz, vagy kezdj el járni kondi terembe, vagy menj el moziba,vegyél magadnak dögös rucikat, manikűr, stb. Vagy csinálj olyat amit eddig nem. Természetesen ne csald meg,de csak kezdj el magaddal piszkosúl foglalkozni.

Én ezt tenném.... ja! és persze nem baszogatnám.

Hátha észhez térne. Ha van köztük valami,az ugyis elmulik, a pasik meg nem szokták elhagyni a családjukat csak ha kíbírhatatlan otthon a közeg.

21. Burkuska (válaszként erre: 16. - Frosen)
2010. jún. 28. 20:40
Szerintem igen. Gondolod,hogy nem tudott rólad?
20. Burkuska (válaszként erre: 17. - Nicolette 1)
2010. jún. 28. 20:39
Még mindig nem értem:)
19. Nicolette 1 (válaszként erre: 16. - Frosen)
2010. jún. 28. 20:38
Nekem is ket kicsi van itthon. nalunk is laposodott a kapcsolat a parommal, en ugy oldottam meg, hogy minden masodik penteken kimegyunk szorakozni a parommal. Tobbet figyellek ra es persze magamra is.
18. frosen (válaszként erre: 14. - Kri76)
2010. jún. 28. 20:37
Nagyon egyetértek veled.A csaj fiatalabb mint én,gyereke nincs,ad magára és van egy pasija is,csak most épp szünetet tartanak és állítólag az én párom nagyon megértő volt vele és a lelki gondjait vele osztotta meg.
17. Nicolette 1 (válaszként erre: 15. - Burkuska)
2010. jún. 28. 20:37
A megalazkodas reszere gondoltam:)
16. frosen (válaszként erre: 10. - Burkuska)
2010. jún. 28. 20:35
Szerinted azzal megaláztam magam hogy beszéltem a másik féllel?Muszáj volt tudatnom vele valahogy hogy én is vagyok.Hát bemutatkoztam neki...
15. Burkuska (válaszként erre: 13. - Nicolette 1)
2010. jún. 28. 20:34
Nem rólam van szó:)
14. kri76
2010. jún. 28. 20:34

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Két kicsi gyerekkel főleg.

A gyerek(ek) nagyon át tudják rendezni az életet. Nem mindig azt csinálsz, amit akarsz. Nem mindent tudsz úgy rendbe szedni, mint előtte és nem mindig tudsz este kedves csacsogó asszonyka lenni.


Én biztosan a nővel beszélnék. Levezetném finoman, hogy még Ő is kerülhet ilyen helyzetbe.

A gyerek születése sokat kivesz az emberből és ott van egy másik nő, aki nem a napi gondokkal jön... Nála a kellemes pillanatokat kapja meg a pasi...de: ha összeköltöznének, jön a napi rutin és már az a kapcsolat sem lesz felhőtlen. A problémák elől lehet egy egész életen át futni, de akkor csak jó pár felbomlott kapcsolat marad egy pasi után. Esetleg Ő akar a következő lenni?

13. Nicolette 1 (válaszként erre: 10. - Burkuska)
2010. jún. 28. 20:34

Ezzel teljesen egyetertek.

Vannak rokonaid akik tudnak segiteni egy kicsit?

12. Burkuska (válaszként erre: 8. - 5c164bdafa)
2010. jún. 28. 20:33
És az mennyivel jobb ha egy feszültséggel teli családban nőnek fel?
11. frosen (válaszként erre: 7. - Nicolette 1)
2010. jún. 28. 20:33
Köszönöm!
10. Burkuska (válaszként erre: 1. - Frosen)
2010. jún. 28. 20:32

1,nem aláznám meg magam annyira,h beszélek a "csajjal"

2,először a párommal ülnék le beszélgetni

3,elgondolkodnék,hogy ha ezt teszi,miért teszi?MI a probléma?Én is hibás vagyok?Mit tehetek?

4,Elgondolkodnék a jövő, a lehetőségeimen,hogy milyen lenne nélküle,ugyebár gyerekek is vannak

5,Hagynám békében,ha semmire sem jutottam a fentiekből, de sosem alázkodnék meg előtte

6,Ha mindenképpen véget kell vetni a kapcsolatnak, akkor megalapoznám a jövőmet nélküle és utána lépnék!

9. frosen (válaszként erre: 4. - Ében11)
2010. jún. 28. 20:32
Ez nagyon jó ötlet,köszönöm!Sajnos külsőre nem tudom felvenni a versenyt a másik nővel.
2010. jún. 28. 20:31
Gondolj a két kis gyerekre is, hogy feldúlná őket, ha az apjuk egyszer csak nem lenne ott velük.
2010. jún. 28. 20:31
En biztosan nem hagynam a dolgot. Bar tudom igy kivulrol konnyu mondani, benne lenni es atelni sokkal nehezebb. Sok erot kivanok, hogy sikeruljon helyes dontest hozni.
2010. jún. 28. 20:31
nEM TUDOM SZERINTEM AKI NINCS ILYEN HELYZETBEN NEMIGAZÁN TUDJA A VÁLASZT .eGY ÖSZINTE BESZÉLGETÉS JÓ LENNE ANNYIRA ISMERED MÁR ,HOGY TUDJAD IGAZAT MOND-E!KÉRDEZD MEG MI VAN ABBA A NŐBEN AMI ENNYIRE VONZA!
2010. jún. 28. 20:30
Két közös gyerek,egy közös ház és egy hitel,amit egyikünk se tudna önerőből fizetni.Nem beszélve arról,hogy még ezek ellenére is szeretem.Bár nagyon nem érdemli meg.Meg sajnos nem vagyok az a harc nélkül félreálló típus.
4. ében11 (válaszként erre: 1. - Frosen)
2010. jún. 28. 20:29

próbáld meg hogy nem veszed fel ha kritizál.próbálj meg változtatni magadon-új frizura,ruha-program barátnővel.hátha te is izgalmas eszel neki.

ja és otthon semmi vita, sem vele sem a gyerekekkel-ha tudod add kölcsön őket egy egy estére-lepd meg párodat-ne is mondj neki semmit előre.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook