Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet ezt tűrni egy kapcsolatban? fórum

Meddig lehet ezt tűrni egy kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
93. frosen (válaszként erre: 91. - Burkuska)
2010. jún. 29. 18:54
Két gyerekkel nem lehet csak úgy ide oda költözgetni.Meg aztán nem feltétlen biztos hogy rohanna,illetve lehet hogy nem azonnal.Most adjam meg neki a lehetőséget hogy esetleg idehozza a nőt addig míg nem vagyunk itthon,itt csinálják esetleg a közös ágyunkban,aztán ha meg esetleg hiányzunk neki mégis egy idő után,akkor jöjjek vissza azzal a tudattal,vagy sejtéssel,hogy mással volt együtt,míg én a szüleimnél dekkoltam a két gyerekkel?Ha egyszer költözöm,akkor úgy szeretném,hogy nincs visszaút.
2010. jún. 29. 18:52

Aki nem élte még át ezt, az nem tud igazán jó tanácsot adni. Én még nem éltem át, könnyen mondhatjuk,h hagyd ott, de vajon jobb lesz-e atól.Ugye a két gyerek, a hitel...Kata1966 viszont igen okos nő! Szerintem jó módszert ajánl!Talán neked is beválik. Szerintem is ilyenkor az a megoldás,hogy kicsit megijeszted őt,hogy igenis ha nem kap észbe és nem tartja magát a megállapodáshoz( a házasság is egy üzlet) akkor szerződést szeg és bukhatja! Ajánlok egy jó kis könyvet. Paul Hauck: Mitől jó a házasság?

nem csodaszer, de érdekes gondolatok vannak benne.

91. Burkuska (válaszként erre: 89. - Frosen)
2010. jún. 29. 18:44
És ha csak egy időre cuccolnál haza anyudékhoz? Tudod,fodrász,kozmetikus stb. és hazaköltözni anyudhoz. Hadd gondolkodjon magában...ha fontos vagy neki,rohanni fog!!!
90. frosen (válaszként erre: 88. - Burkuska)
2010. jún. 29. 18:29
Elég sűrűn emlegetem neki sajnos,nem tehetek róla.Egyszerűen nem tudom megállni és mindig eszembe jut az engem ért sérelem.Legutóbb tegnap este került szóba a csaj,de akkor is azt mondta,hogy nem volt köztük semmi és nem is beszélt vele már azóta mióta legutóbb lebukott,mert meghallottam hogy vele beszél telefonon.Csakhogy én már azt hittem hogy tavaly ősz óta nem beszéltek,közben meg igenis tartották a kapcsolatot azóta is,csak óvatosabbak voltak és sikerült is nekik jó pár hónapig titkolni.Egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta.
89. frosen (válaszként erre: 87. - Tücsimücsi)
2010. jún. 29. 18:22

Már legszívesebben megtettem volna,de még próbálkozom más módon megoldani ezt a problémát,de lehet hogy az lesz a vége.

Nem igazán tudom ezt senkivel se megbeszélni,mert a szüleimnek ha ezt elmondanám,rögtön az lenne,hogy hagyjam itt és költözzek vissza hozzájuk a gyerekekkel és akkor többé esélyem se lenne arra hogy megoldódjon a dolog kettőnk között.

88. Burkuska (válaszként erre: 86. - Frosen)
2010. jún. 29. 18:06

Ez azért durva,hogy a párod elmond olyat rólad,amit csak Ő tudhat,azaz nem publikus:(

Ilyenkor pl.ma milyen a hangulat otthon? Párod már otthon van? Sűrűn "előjön" a "csaj téma"?

87. tücsimücsi (válaszként erre: 86. - Frosen)
2010. jún. 29. 18:05

Lehet nem túl nőies dolog, de én megcibálnám azt a libát.


A családból ezt nem tudod valakivel megbeszélni? Szüleid? Az övé? Tesód?

86. frosen (válaszként erre: 85. - Tücsimücsi)
2010. jún. 29. 18:00
Nagyon szereti a gyerekeit,ne értsd félre,játszik velük,stb.Csak van olyanja mikor türelmetlenebb,idegesíti minden és akkor szoktam megkapni ezeket hogy én vagyok a rossz,mert miért nem így,vagy miért nem úgy vannak a dolgok.Én csak következtetek erre,hogy ilyenkor a másik nővel beszélt előtte és azért türelmetlenebb velünk.Mert abban biztos vagyok,hogy a nővel beszél rólam is,mert mikor elkaptam a kis csajt,akkor mondott nekem olyan konkrét dolgokat rólam,amiket csak a páromtól tudhat.
85. tücsimücsi (válaszként erre: 83. - Frosen)
2010. jún. 29. 17:51

Akkor ennek a pasinak nem is való a családi élet! Ne már! Mindenhol ricsaj van, visítozás, veszekedés, ereszd el a hajam, játékok szétpakolása...stb.

A gyerek nem játékbaba akinek be lehet fogni a száját...hűha...a férjed még nem nőtt fel ehhez a feladathoz ez a nagy helyzet..:-((

84. frosen (válaszként erre: 82. - Jozsi.38)
2010. jún. 29. 17:23
Már túl vagyok ezen,de nem ment,azt mondta menjek én ha akarok.Különben se lehet vele leülni beszélgetni,mert én mondom ő meg hallgat,mindenre úgy kell rákérdezni,de akkor is elintézi egy vállrándítással és elmegy,mert tuti akkor akad fontos dolga valahol máshol.Szóval én téphetem a számat.
83. frosen (válaszként erre: 80. - Cirmi-mirmi)
2010. jún. 29. 17:16

Anyukád tőletek tudta meg hogy apukátok megcsalja?

Egyébként nem biztos hogy a bűntudata miatt keres bennem hibát,hanem azért mert a másik nő tökéletes a szemében,elvégre nem lakik vele és lakva lehet ugye megismerni a másikat.Itthon nem sok nyugalom van,két kicsi gyerek mellett,néha ez is idegesíti ha szétpakolnak a gyerekek,akkor már az van,hogy miért van kupi,mert megint hogy néz ki a lakás,mert hogy itt mindig bolondokháza van...stb.Szóval a csaj,ha panaszkodik neki a párom,valószínűleg helyesel,vagyis én vagyok a rossz,a trehány,aki nem tud rendet tartani stb,ő pedig a nyugalom szigete.Ezt csak sejtem,mert ugye nem hallottam egyszer sem hogy miről beszélnek.Múltkor csak egy foszlányt,mikor a csaj kérdezte tőle,hogy mit fog csinálni másnap.Ennyi

2010. jún. 29. 11:25
én nem a csajjal beszélnék hanem a férjemmel megkérném hogy ne nézzen hülyének és cuccoljon
81. 3521a947d3 (válaszként erre: 80. - Cirmi-mirmi)
2010. jún. 29. 10:39
nagyon jól látod!
80. cirmi-mirmi (válaszként erre: 1. - Frosen)
2010. jún. 29. 09:55

Apukám ugyanezt csinálja Anyával. (tesómmal rájöttünk, hogy megcsalja/megcsalta Anyát)

Azért bánt Téged ilyenkor (akár alaptalanul is), mert legbelül, tudat alatt tudja hogy nem cselekszik helyesen, rossz amit tesz veled. Viszont valahogyan kompenzálnia kell, keres valami indokot, ami miatt Rád tudja fogni, hogy igenis Te is rossz vagy! Keresi benned a hibád, hogy ne csak ő legyen a rossz. Tudat alatt ezzel próbálja magát nyugtatgatni.

Ha lehet vele értelmesen beszélgeni, le kell ülnöd vele, bár nagy rá az esély hogy nem fog előtted megnyílni ebben a témában.

Mindenesetre ne hagyd magad szerintem, ne hidd el hogy nem vagy elég jó.

A gyerekek miatt ez nehéz ügy nagyon. De gyerek nélkül egyértelmű, hogy kihajítanám. Vagy legalábbis jól ráijesztenék, hogy ha ezt tovább folytatja, elveszít.

Gyerekek mellett sokkal megfontoltabbnak kell lenni, nekem nincs még, ezért nem is tudom, hogy mit tennék hasonló helyzetben.

De a lényeg, hogy ne azonosulj azzal amiket ilyenkor mond, mert nincs úgy!

79. tücsimücsi (válaszként erre: 78. - Tündér74)
2010. jún. 29. 08:28
ez is igaz
78. tündér74 (válaszként erre: 77. - Tücsimücsi)
2010. jún. 29. 08:19

Olyan nők mindig lesznek, akiknek nem számít, hogy egy férfi nős, akkor is rájuk hajtanak.

Itt egy dolog számít: ha egy férfi igazán szereti és tiszteli a párját /még 2 gyerek után is/, akkor jöhetne akármilyen kísértés, nem érdekelné.

77. tücsimücsi (válaszként erre: 69. - Tündér74)
2010. jún. 29. 07:34

Ezzel kapcsolatban van egy külön fórum.

Ha nincs kísértés, ha valaki tiszteletben tartja hogy a pasi nős, nincs megcsalás...de részben igazad van..

76. tündér74 (válaszként erre: 75. - Frosen)
2010. jún. 28. 23:16
Neked is jó éjszakát!
75. frosen
2010. jún. 28. 23:04
Jó éjszakát Nektek!Köszönöm a tippeket!
74. frosen (válaszként erre: 73. - Tündér74)
2010. jún. 28. 22:55
Esetleg egyet és aztán futás... :)
73. tündér74 (válaszként erre: 71. - 3521a947d3)
2010. jún. 28. 22:52
Azért két nagy pofont csak le tudna keverni neki.:)
72. frosen (válaszként erre: 69. - Tündér74)
2010. jún. 28. 22:51
Persze hogy ő is vétkes,de vele kevésbé bírok el.Vele csak szócsatázni tudok esetleg.
71. 3521a947d3 (válaszként erre: 69. - Tündér74)
2010. jún. 28. 22:47
hát azért a párját csak nem tudja,gondolom én. megaztán elhagyja, ez is elég.
70. ében11 (válaszként erre: 67. - Frosen)
2010. jún. 28. 22:46
ez jó, tetszik:)
69. tündér74 (válaszként erre: 67. - Frosen)
2010. jún. 28. 22:42
De miért a csajt vernéd meg? És a kedves párocskád? Szerintem ő a legnagyobb vétkes a dologban. /ha tényleg van köztük még valami persze/
68. 3521a947d3 (válaszként erre: 67. - Frosen)
2010. jún. 28. 22:38

na ez tetszett! :DDDD

Agyald meg jól a csajt ha igent mond ha nemet. :DDD

67. frosen (válaszként erre: 65. - Tücsimücsi)
2010. jún. 28. 22:35
Nem akarok egy évig még találgatni.Ezt a tippet megfogadom,hogy többet adok magamra,próbálom visszacsábítani a párom.De ha nem lesz változás azok után sem,akkor felteszem a kérdést újra a csajnak,hogy "beszélgetnek"e még és ha igennel felel,akkor ott helyben jól megverem,itthon meg összepakolok és elköltözöm a gyerekeimmel jó messzire.:)
2010. jún. 28. 22:30

azzal csak magát készíti ki ha utánuk leskelődik,és ha kiderül az ami egyébként is tud? akkor mi lesz? elpakol? azt már most is lehet végülis,hiszen ő meg van győződve arról,hogy van köztük valami. a többi meg már részlet kérdés.

én mondom a magam oldalára fordítanám a dolgot. féltékennyé tenném,had piszkolja össze a gatyóját az úr ijedtében,hogy elhagyom egy másik miatt.

65. tücsimücsi (válaszként erre: 64. - 3521a947d3)
2010. jún. 28. 22:24

oké...de hogy tudhatna meg biztosat?

Rágódjon még 1 évig? Hiszen azt írta tavaly ősz óta ismeri a nőt a férje. Akkor így évekig is elhúzódhat a dolog...valahogy csapdába kell csalni. Ami biztos eredményt hoz...Ötlet....???

64. 3521a947d3 (válaszként erre: 63. - Tücsimücsi)
2010. jún. 28. 22:18
szerintem ne adj neki ilyen ötleteket Tücsi. szegény már igy is bevan kattanva! :DDD
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook