Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet ezt tűrni egy kapcsolatban? fórum

Meddig lehet ezt tűrni egy kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. nov. 3. 08:07
a limit/a hatar/ lenyeg azt tudni,ha nem vagy boldog jobb tovabb lepni hiszha nem vagy boldog vkivel a kovetkezovel meg az lehetsz,szep az elet s ne toltsd olyan szemellyel aki nem erdemli meg.
152. 03e8385f6c (válaszként erre: 151. - C4fa353637)
2011. jún. 15. 08:17
Tudom. Nekem is tegnap perecet dugtak be(Beeeee) a rácson a ovisok:)
151. c4fa353637 (válaszként erre: 150. - Da974971cd)
2011. márc. 19. 22:11
Nagy az Isten állatkertje! Beeeeee!
150. da974971cd (válaszként erre: 136. - F758a7200f)
2011. márc. 19. 16:10
Azért, mert ilyen hülyék a nők,és azért hülyék mert nincs farkuk, amivel gondolkodnának:)Beeee!
149. kudoka (válaszként erre: 147. - F758a7200f)
2010. júl. 6. 00:46
Igen azt és nem egyszer.nem veszem sértőnek tőle mert még tetszik is mert akkor tudom hogy a megérzéseim jók.csak az a baj hogy ez a kötelék nagyon 1 oldalúnak tűnik.Hát mellettem se a pénzem miatt van mert az sajna nincs.
148. Augustus (válaszként erre: 130. - Frosen)
2010. júl. 5. 11:21

Szia Frosen! Érzem van benned indulat, de nem baj. Inkább itt tombold ki magad, akár rajtam is, nem haragszom.:-)

Egyébként a férjnek az én esetemben igaza volt,ismerem a feleségét.De most nem ez a lényeg, hanem az, hogy nem minden az aminek látszik. Lehet, hogy férjed, csak nem akar durván elutasító lenni, de számára abszolút érdektelen a csaj, de ha Te felfújod az egészet, ki tudja hova vezetne...

Ne ereszkedj le arra a szintre, hogy hajbakapsz

egy nővel a férjedért.

147. f758a7200f (válaszként erre: 146. - Kudoka)
2010. júl. 4. 08:31
Tényleg azt mondta hogy boszi vagy? :D Szerintem ebben az esetben ezt fogd fel bóknak! Esetleg azt akarta vele szemléltetni, hogy a köztetek lévő szál nagyon erős. Amúgy az én férjemet is a megszokás tartja mellettem, de ez nem változtat a tényen, hogy MELLETTEM:DDD Ja, még mindig jobb mintha azt mondaná hogy a pénzemért szeret, nem? Mondjuk az nekem nincs:))))))
146. kudoka (válaszként erre: 143. - F758a7200f)
2010. júl. 3. 19:19
Kérdezem én mindig.Szerinte én boszorkány vagyok mert vele kapcsolatban szinte mindent megérzek lehet köztünk 1000 km is.Csak azt nem hogy tényleg szeret vagy már a megszokás tartja mellettem.
145. f758a7200f (válaszként erre: 140. - Frosen)
2010. júl. 3. 16:48
Jó, akkor már tudsz is lépni párat, tervezd meg, kozmetikus, közös programok, sokszor beszélgessetek, szóval használd is a sok tanácsot, és ne csüggedj, nem szabad belenyugodni semmibe:DDD
144. f758a7200f (válaszként erre: 142. - Noarashi)
2010. júl. 3. 16:38

Azért is mert több nő van mint férfi. Ezért kell vigyázni a miénkre. Sörhasával is:DDD


Szerintem másik példa lehet férfi-nő barátságra, ha régebben volt köztük szerelem, és utána mondjuk válás vagy ilyesmi, fizikai vonzalom megszűnik, de barátság még lehet. Éppen ezért én sosem voltam féltékeny férjem exjeire, viszont az új ismeretségekre annál inkább!

143. f758a7200f (válaszként erre: 141. - Kudoka)
2010. júl. 3. 16:30
Kudoka, ha bevallotta, akkor számítasz neki. És ha bevallotta sok kérdezés után, akkor is számítasz neki:) Kérdezz rá, soha ne hagyd abba, ha valami gyanúd van, hanem beszéljétek meg időben hogy ne legyen túl késő
2010. júl. 3. 13:57

Érdekes dolog ez a férfi női barátság. Én nem hiszek benne. Igaz a legjobb barátom FIÚ de meleg!! Így működhet. Mert amúgy egyik vagy másik elkezd plátói érzéseket táplálni, és jaj milyen vonzó az elérhetetlen. Szóval az én pasim(most nincs olyan) ne csajokkal barátkozzon!!!

A netes társkeresőt nem értem!!Ja múlkor azon filóztam, hogy egyik társkereső milyen büszke rá,hogy már talán több mint egy millió a tagok száma.Annak fele tuti kapcsolatban él, csak hátha alapon! Nem értem,ha vki elvileg szeret vkit,akkor az nem azt jelenti,hogy elkötelezem magam?Miért nem honfoglalózik,ha unatkozik?Szóval marha jó a férfiaknak, a nők szinte kínálják magukat neten .

A legszomorúbb ilyenkor,hogyha ez kiderül oda a bizalom..mindig azon aggódni,h most vajon nem vmi netes nővel talizik?Hát nagyon szomorú...

141. kudoka
2010. júl. 3. 12:34
Látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával.Nálunk tavaly szeptemberben kezdődtek a gondok.És nem veszi észre hogy csak tovább tetőzi.Mért kell neki vad idegen nőkkel megismerkedni a neten?Mért nem mondja meg hogy ő szabad akar lenni?Vagy addig nem akar míg nem talál mást?Tavaly odáig fajult a dolog hogy a nő csomagot küldött neki benne 1-2 dologgal amit szerintem nem küldünk 1 másik férfinak főleg hogy ő férjnél van.Karácsonyra meg felkínálkozott a férjemnek.Igaz én ezt csak nagy sokára tudtam meg.Észre vettem rajta hogy valami nem stimmel.És addig kérdezgettem míg be nem vallott mindent.És most úgy érzem hogy kezdődik az egész előröl.csak más nővel.Lassan már ott tartok hogy nem küzdök tovább,befejezem.
140. frosen (válaszként erre: 139. - F758a7200f)
2010. júl. 3. 09:37

Szia!

Sok minden nem változott,aznap este került szóba a csaj utoljára,amikor elindítottam ezt a fórumot.Azóta szerencsére nem,de mivel azelőtt is eltitkolták hogy beszélnek,hát valószínűleg most se fogják nekem beharangozni,vagyis csak utólag fogom esetleg megtudni úgyis.:(

Egyébként tényleg sokat segített már csak az is hogy leírtam a bánatom,nem beszélve a sok tanácsról,ötletről és az is kiderült,hogy nem én vagyok ilyen helyzetben egyedül.Köszönöm mindenkinek!

139. f758a7200f (válaszként erre: 138. - Frosen)
2010. júl. 3. 09:03

Én is olvasgattam a linket, jó dolgok vannak és olyan jó stílusban írta a doki, hogy mindenki számára érthető és szórakoztató is, amúgy más dolgoki is vannak nemcsak férfi-női barátság, egy csomó más is.

Te hogy haladsz amúgy, javult valamit otthon? Bár biztos sokat segíthetett az is, hogy kiírhattad magadból, hogy mi bántott:) Sok sikert és kíváncsi leszek a fejleményekre

138. frosen (válaszként erre: 133. - F758a7200f)
2010. júl. 2. 21:37
Igazad van,nekem is van egy ismerősöm,aki bár férjes asszony volt,egy barátnőjével sportot űztek a pasizásból.Őket sem érdekelte ki az illető,pénze legyen,meg valami a nadrágjában,többi huszadrangú.Nekem sokszor dicsekedett az egyikük,hogy ki volt már meg nekik,és bizony én nem lettem volna annyira büszke magamra a helyükben,mert sikerült tönkretenniük jó néhány kapcsolatot és házasságot.Nem beszélve arról,hogy egy idő után őket is dobta a férjük,most mindketten pasizhatnak kedvükre,mint elvált asszonyok.
137. frosen
2010. júl. 2. 21:29

[link]

Ezt a linket elküldöm a csajnak,amint ismét lesz vele vitám netán és a barátságra mer hivatkozni!

Nagyon jó!Köszönöm Asmodel!

136. f758a7200f (válaszként erre: 132. - Da974971cd)
2010. júl. 2. 10:05
Ja és Asmodel, szerinted miért van az hogy ha két férfi ugyanazzal a nővel ágyba megy, utána még a két férfi barát marad, ugyanez ha két nő között történik, életre szóló ellenségek lesznek. Miért? Ez azt jelentené, hogy nemcsak férfi-nő barátság nem létezik, de igazán nő-nő barátság sem. Elég szomorú
135. jozsi.38 (válaszként erre: 132. - Da974971cd)
2010. júl. 2. 09:53
nálam az ilyennek randi szaga van és csodálkozol ha a barátnőd zokog? te mit lépnél ha elmenne egy pasival moziba? úgy is csak haverok!
134. f758a7200f (válaszként erre: 132. - Da974971cd)
2010. júl. 2. 09:03
Mentettem is kedvencek közé:)))
133. f758a7200f (válaszként erre: 131. - Frosen)
2010. júl. 2. 08:58
Nem mindig olyanokról van szó ám akik csak úgy "bedőlnek". Én ismerek olyanokat (és távol is tartom tőle magam) akik direkt is csinálják. Önbizalomszegény csajszik, akik úgy mérik a vonzóerejüket, hogy más pasikat csábítgatnak, és kíváncsiak, hogy a pasi mire képes értük, és ha a pasi több időt szán rájuk mint a feleségre akkor ez már nekik revans, központban szeretnék érezni magukat stb. Én sem hiszek a férfi női barátságban, csak olyan szinten amikor közös programok vannak két párnál, és van egy csomó olyan férfibarátom, akik férjem barátai, mind nősek, de soha és SOHA nem telefonáltak privátban, és soha nem beszéltek kapcsolatukról privátban, legfeljebb viccesen baráti körben "szidták" feleségüket, ahogy a feleségeik őket, de soha nem panaszkodott senki komolyan. EZ lehet férfi-női barátság. Minden ami ezen túlmegy...
2010. júl. 1. 21:35

-Szerinted lehet férfi és nő között barátság? -Szerintem igen, éppen most mondtam a barátnőmnek, hogy nincs abban semmi, hogy egy másik lánnyal megyek moziba, és nem értem mit zokog ezen...( Szendi Gábor)


Ajánlott irodalom:


[link]

[link]


Szép napot a Hölgyeknek!

131. frosen (válaszként erre: 120. - F758a7200f)
2010. júl. 1. 21:10
Ez így tökéletes,ahogy írtad!Szerintem nem lehet szó nélkül tűrni és játszani hogy"csináljon amit akar,engem nem érdekel" Akkor annál inkább csinálná,mivel engem úgysem érdekel és ha már fel is kínálkozik valaki,hát mi tartaná vissza?Igen,nagyon igaz hogy nekünk,nőknek kell okosabbnak lennünk,de vannak olyan nőtársaink,akiknek nem okoz álmatlan éjszakát,hogy épp tönkretettek egy családot,mert bedőltek egy pasasnak,aki kicsit sajnáltatta magát,hogy neki milyen szörnyű az élete otthon a felesége mellett.
130. frosen (válaszként erre: 113. - Augustus)
2010. júl. 1. 20:59
Szia Augustus!Igen,valószínűleg te is lehetnél a mi történetünk egyik szereplője,de nyilvánvaló hogy nem te vagy,mert itt másképp álltak a dolgok.Itt a csaj se hárította a férjem közeledését,már ha volt neki,sőt kereste a társaságát,hívta,érdeklődött,sms-eket írt,persze mindezt csak "barátkozás"céljából,merthogy ők nagyon jól megértik egymást állítólag és az én páromnak mondott el állítólag olyanokat,amik szerintem nem rá tartoztak volna és mivel a férjem nem pszichiáter,valószínűleg segíteni se tudott neki.Különben meg amiket Neked elmesélt az a pasas a feleségéről,biztos vagy benne hogy igaz?Nem csak azért áztatja a nejét,hogy valami sajnálat félét váltson ki belőled és esetleg a előbb engedd az ágyadba?Szerintem igenis jogosan kért számon a feleség,mivel valószínűleg ő is,mint én is küzd a házasságukért és mástól nem kap választ a gyanújára,csak tőled.Nálunk is ez volt.Szerinted én nem azért kérdeztem rá a kis csajnál,hogy mit akar a páromtól?Hát dehogynem.Nem beszéltem volna vele egyébként soha,de rávitt a kényszer.Én a helyedben elmondtam volna a nőnek,mivel kábít a férje és mire panaszkodik.Lehet hogy segített volna neki.Nem mondom hogy verést érdemelnél,de lehet hogy egyszer azért még letámad a féltékeny feleség és nem lesz időd röhögőgörcsöt kapni.Ezt minden sértés nélkül írom!
129. Hajni001 (válaszként erre: 108. - Frosen)
2010. jún. 30. 20:20
Hidd el frosen nagyon nehezen, padlót fogtam rendesen, /-20 kiló 6 hét alatt, gyomor+idegek kikészülve/szóval nem leányálom volt, de a gyerekek tartották bennem a lelket, 4 éve volt ez akkor voltak 8,6, és 4 évesek, igazából megbocsátani soha nem tudom, de túlléptem rajta mivel akkor még itthon voltam velük anyaságin, lakáshitel stb., meg még azt tartottam szem előtt hogy mindenki hibázhat, egy esély jár mindenkinek mert láttam hogy megbánta, igazán nem volt jó neki semmi szempontból, ezt el is mondta. Szerintem nálunk is inkább a kapuzárási pánik okozta a bajt, és okozza most is, 42 éves most. Beszéltem vele, igaz nem a legfinomabb szavak hangzottak el már amikor beszélek neki és átnéz rajtam, hát erre szerintem mindenki felkapja a vizet, nem? Én is mindig többet képzelek állítólag ami van. Járj utána szerintem a dolgoknak, ne sajnáld rá az időt, nem túl nőies megközelítés, de legalább megnyugszol. Én és a kollégák megtettük, igaz ez a szakmánkba vágó dolog. Kérj meg ismerőst hátha tudnak segíteni. Ha nem, próbáld magad, nincs annál megnyugtatóbb mikor a saját szemeddel látod hogy semmi ok az aggodalomra. Sok-sok erőt és kitartást neked!
128. f758a7200f (válaszként erre: 127. - Jozsi.38)
2010. jún. 30. 19:39
Mindenkinek más jön be, de nyilván Frosenéknél ez nem jön, be, ezért kért segítséget. És mi mondtuk hogy mit kéne csinálnia... Én 10 éve vagyok együtt az enyémmel és nálunk így működik, plusz házasság lévén mind a ketten azért ellenőrizzük a másikat, mert ha neadjisten egyszer nem szeretnénk már egymást, akkor az itteni törvények szerint aki elrontja a házasságot (vagy aki megcsal) az fizet, tehát ettől is függ hogy én dobom őt ki a házból, vagy ő engem. Gyerekek az anyánál maradnak mindig, és akinél van a gyerek azé marad a ház, sőt mivel nem dolgozom, ezért köteles lenne a tartásdíjon kívül, feleségi tartásdíjat is fizetni. Ezért attól még hogy szeretem, nem vagyok hülye.
2010. jún. 30. 19:17
hál istennek ez mind csak elmélet amit leírtam leírtál 15éve jól működtetjük ellenőrzés mentesen nem felejtettünk el udvarolni egymásnak a mai napig. vitáink szoktak lenni de az hol nincs?
126. f758a7200f (válaszként erre: 124. - Jozsi.38)
2010. jún. 30. 19:07
A partnered lehet azért is bizonytalan a kapcsolatban, mert nem adtad neki elég jelét hogy szereted (tudom, példát írtál, én is példázok), és lehet ő még biztos saját magában, de benned nem bízik majd, ha nem adsz neki nap mint nap jeleket. Nem olyan mint egy bankszámla, hogy egyszer beteszed a pénzt és kész! Mindennap meg kell erősíteni, és ez automatikus ha 2 olyan emberről van szó akik szeretik a fizikai kontaktust is, és beszélgetni is, tehát ha nem beszélget már velem vagy nem keresi a fizikai kontaktust, akkor mindenképpen gyanakodni fogok, nem? Logikus, attól még nem vagyok bizonytalan, de benne nem fogok bízni. Ha ezzel elkergetem, akkor úgysem volt az én emberem, és nem is bánom mert csak az időmet vesztegetem vele.
125. 656f03db60 (válaszként erre: 123. - F758a7200f)
2010. jún. 30. 18:46
Néha kell egy kis játék bele, hiszen remélhetőleg egyik fél sem gondolja rémesen komolyan a "csesztetést". A nőknek is jól esik, ha a párjuk egy picikét féltékeny, az dob egy kicsit az ember egóján. Persze - saját hibámból tanulva - nem kell túlzásba esni egyik részről sem!
124. jozsi.38 (válaszként erre: 123. - F758a7200f)
2010. jún. 30. 18:36
nekem az ellenőrizgetésekből az jönne le hogy nem bíznak meg bennem tehát bizonytalan a partnerem és a bizalmatlanság szerintem egy kapcsolat halála
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook