Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1539. f5848578d5 (válaszként erre: 1537. - Maya1968)
2010. szept. 23. 09:39
Nem tudod kicserélni?
1538. f5848578d5 (válaszként erre: 1536. - Emagdi)
2010. szept. 23. 09:39
Nekem például állni is kényelmes.
1537. maya1968
2010. szept. 21. 22:53
Sziasztok.Eladnám vadi új fehér 37-es ( 243 mm)női MBT Voi cipőmet.Ajándékba kaptam,sajnos kicsi lett.Érd: martiyi@freemail.hu
1536. emagdi (válaszként erre: 1535. - Diszpintyo)
2010. szept. 18. 18:12

a fényvisszaverő csík miatt vidd vissza (amíg garanciális, és nem tudják pl a hóra fogni azt, hogy lejött)


írod, hogy csak egy ideig kényelmes a cipő... hát, ez úgy van, hogy ez sem csodaszer, nem oldja meg minden problémánkat sajnos:(

de ha ebben tovább bírod az ácsorgást, mint egyenes talpú cipőben, akkor már jó, nem?


mondjuk én személy szerint azt gondolom, hogy az mbt igazából gyaloglásnál előnyös, egy helyben állni vagy lépcsőzni elég fárasztó benne. (de ez lehet hogy mindenkinél más)

2010. szept. 15. 15:37

nekem lassan 2 honapja van meg a cipo,és az oldalán lévo fényvisszavero csik csodálatosan széttort,elvált,majd gondolom leesik.

valoban jobb benne az állás,nem fáj a térden,sem a bokám,de 5-6 ora után már vhogy nem az igazi.akkor már vhogy elviselhetetlen benne léteznem,kényelmetlen...:(

persze kihuzom a fonnmarado 6 érát,de nem érzem ugy,mintha semmi se lenne a lábamon...

1534. f5848578d5 (válaszként erre: 1532. - Vad angyal)
2010. aug. 31. 13:44
Több kényelmes cipőt talál az ember más márkákból. Én nagyon sokáig esküdtem a Birkienstock-ra. Most is azt mondom, hogy nagyon jók és még mindig szeretem a papucsomat és a klumpámat is, de az MBT-m valahogy még jobban bevállt, igaz a háromszorosába kerül, de napi 16óra ácsorgás mellett számít, hogy mibe vagy.
2010. aug. 29. 22:04
Azt kihagytam, hogy az a Ryn nem a sportosabb Ryn volt, hanem a sima utcai változat. És még az is nyomta a lábat. Egyébként mindkét cipőben (Ryn é a kínai) nagyon jól volt a lábam és a gerincem főleg, de tényleg érezni lehetett a változást a has, hát és lábtájékon. Viszont fogyni nem fogytam tőle, pedig már fél éve hordom. De lehet, hogy azért, mert nem nagy hájam van, csak egy kicsi. És állítólag nagyobb hájból könnnyebben megindul a fogyás.
2010. aug. 29. 21:58

Sziasztok!


Nem tudom, írták-e már, és tudom, hogy az nem MBT, de nekem egy sima 5500 Ft-os kínai gördülőtalpasom van, és isteni kényelmes benne állni és járni. Nem tudom, milyen a MBT, mert nincs rá pénzem, de nekem ez a kínai is nagyon bevált és kényelmes, pedig kényes egylában van, 3 talpbajom volt már életemben, ebből 2 még mindig fennáll. Ebben nagyon hosszan tudok állni például támaszkodás nélkül. múltkor 2,5 órát álltam így folyamatosan benne. És akkor is csak kicsit voltam elfáradva az állás után. Ezt csak azért írtam, hogyha valakinek nincs rá annyija, akkor egy kínai gördülő is lehet jó. Nekem legalábbis ez is tökéletes. Egyébként egy barátomnak Ryn-je van, de az nem jó, nagyon kényelmetlen neki is, nekem is. pedig próbáltunk beleszokni (odaadta, miután nem bírt vele mit kezdeni) 1 hónapig, de nagyon nyom középen egy csík. Ennyit tudtam írni a tapasztalataimról.

1531. Vámpír
2010. aug. 2. 11:42

Eladó eredeti MBT cipő fekete 37-es! Akit érdekel írjon priviben, mert nem mindig vagyok itt. Képet tudok küldeni e-mailre.

(Bp. XI.,)

2010. júl. 29. 12:53
Ennek örülök.. Talán akkor mégis beválik..
2010. júl. 28. 14:04
UGY TUNIK,INKÁBB A MELOHELYEN-ÁLLDIGÁLÁSKOZBEN NYOMJA A LÁBUJJAM.HA JOVOK-MEGYEK SZABADIDOBEN,SEMMI SEM FÁJ BENNE....
1528. diszpintyo (válaszként erre: 1527. - Mancinéni)
2010. júl. 25. 20:16

kb 10 éve jártam már gy én is....:p

hát,mielott megrendeltem a cipot,bementem az MBT-be és felprobáltam.tehát méret oké.foleg h azt olvastam,1 számmal kisebbet kell venni,mert változik a láb is a cipoben.hát arra gondolok,hogy azért elég stabil cipo,nem olyan,ami konnyen nyulik,idomul,talán ido kell,amig megszokom.még nem volt alkalmam tul sokat hordani a nagy melegbe.de legutobb már a 12 orát 1 megszakitással kibirtam benne...

1527. mancinéni (válaszként erre: 1510. - Diszpintyo)
2010. júl. 25. 17:53
nekem pár éve volt egy lábujjnyomós kalandom. nyár volt, jó meleg, mindíg papucsot viseltem. aztán jött egy erdei buli, ahova persze edzőcipőt húztam Estére már majd megőrültem a fájdalomtól.. Aztán pár nap múlva ért a meglepi amikor át szerettem volna lakkozni a körmeimet: megkékültek-lilultak a nyomástól. Az edzőcipő nem volt kicsi rám, csak a lábujjkörmeim voltak hosszúk a zárt cipőhöz. Papucsban ezt nem érezhettem, ott nem nyomta semmi.. Nem lehet, hogy nálad is ez az ok a nyomásnak?
1526. ancsos (válaszként erre: 1525. - NOA)
2010. júl. 25. 14:54

szia,

nem, állítólag nem is kell bele. Csak ha más cipőt hordok, akkor teszem bele ezt a számítógépes-saját lábra -betétet.

Ti is használjátok egészséggel :)

1525. NOA (válaszként erre: 1523. - Ancsos)
2010. júl. 25. 08:38

Páromnak a lába elég beteg,neki más cipő nem is jön fel a lábára.


Megszerettem én is,visszaépiti az izmot ..én majdnem sirtam mikor kezdtem benne a gyaloglást.


Betétet nem is teszel bele? Párom igen még + azt is.


Akkor használd egészséggel.

1524. viva70 (válaszként erre: 1523. - Ancsos)
2010. júl. 24. 23:37
10 óra gyaloglás az nem semmi. Én a felét nem bírnám ki, pedig már nem vagyok kezdő MBT-s.
1523. ancsos
2010. júl. 24. 23:05
Első MBT-m ajándékba kaptam, pontosan egy éve mindjárt, első nekifutásra 10 órát gyalogoltam benne- hozzészoktatás gyanánt :) Aztán vettem egy zárt cipőt is tőlük, egész télen-tavasszal azzal jártma, most megint elővettem a nyárit. Méhviaszt nem látott egyik sem de mégis jól bírják- szerencsére. Én nagyon elégedett vagyok, főleg, hogy nagyon nehezen találok a lábamra cipőt- lúdtalppal és bokasüllyedéssel éldegélek.
1522. Bársonytappancs (válaszként erre: 1521. - Diszpintyo)
2010. júl. 24. 21:26
Szívesen :)
2010. júl. 24. 17:20
kosziiiiiii:)
1520. Bársonytappancs (válaszként erre: 1519. - Diszpintyo)
2010. júl. 24. 11:22

Szerintem minden további nélkül lehet benne sportolni - valószínűleg ezért vannak sportcipőik is :)

Bővebb info:

[link]

2010. júl. 23. 19:03

nekem 38.1/3 van nem is tudtam h 2/3 is van...:D

hát ma végulis 12 orát kibirtam,kb fél orás megszakitással.bár nem mondom hogy huuuu,de kenyelmes,de talán alakul....

szerinted edzeni is lehet benne?

1518. Bársonytappancs (válaszként erre: 1517. - Diszpintyo)
2010. júl. 23. 02:48

Szia Diszpintyo,

nekem fazontól függően 41-42-es cipők jók a lábamra, MBT-ből most 41 2/3-os lábbelim van. Végigér benne a lábam, de nem nyomja.

Nem tudom, hogy tágul-e még annyit a lábbelid, hogy kényelmes legyen, általában szerintem inkább széltében szoktak, mindenesetre egy cipő sem ér annyit, hogy kínozd magad. Mi lenne, ha bemennél egy márkaboltba, és kérnél felpróbálásra egy mérettel nagyobbat (mivel nem csak kerek számozású méretek vannak) abból a fazonból, ami Neked van? Így éreznéd a különbséget.

2010. júl. 22. 13:42
Szia,Bársony.kissé kezdek izgulni.bár nem volt alkalmam mostanában rendszeresen hordani a cimomet a 40 fokba,de kicsit izgulok.megszokom?ugye azt mondják,egyel kisebbet kell venni,mint amekkora a lábunk.nekem 38-39,cipoje válogatja.38asom van,de még mindig nyomja a lábujjam.nem mondanám h huuu de kényelmes...inkább osszegornyesztem benne a lábam,ami biztos nem elonyos.szerinted lesz ez még jobb is......?
1516. Bársonytappancs (válaszként erre: 1514. - Diszpintyo)
2010. júl. 15. 21:30
Szívesen :)
2010. júl. 15. 21:06
bekentem.....
2010. júl. 15. 17:39
oksi koszonom.
2010. júl. 14. 21:41
A tudományos magyarázatát nyilván nagyon szívesen elmondják Neked egy márkaboltban - én annyit tudok, hogy a szenzor nagyon érzékeny a szennyeződésre és a vízre (eső), és a méhviaszos kencével védheted eme ártalmaktól. A rendszeres tisztítás mellett, természetesen.
2010. júl. 14. 19:33

aham,az a puha rész megvan...miért kell kenni?néztem hogy ott olyan puha,bár én attol féltem h lekopik onnan a szurke rész...:p

nekem viszont a sarkamat nem tori....:D

2010. júl. 14. 17:17

Nekem a sarkamat törte fel eddig az összes - a jelenlegi párnál már rutinos voltam és kikalapáltam a sarokrészt egy kis műanyag kalapáccsal, törölközőn keresztül ;)

Azért ha maradandóan nyomja a lábujjadat, nem biztos, hogy érdemes vele kínoznod magad. Ugyan azt mondják, az az ideális, ha végig ér benne a lábunk, de nyomásról eddig még nem számolt be egyik családtagom sem. Nem tudom, hogy a többieknek mi a tapasztalatuk?


A szenzor az a puha, domború része a talpnak, a sarok felé - ez az egész cipőnek a 'lelke'. Állítólag MBT márkaboltban is árulnak méhviaszos kencét - én egy cipőkellékes boltban vettem.

1510. diszpintyo (válaszként erre: 1507. - Bársonytappancs)
2010. júl. 14. 13:44

Ez kulfoldrol jott,ugyhogy a garancia részével nagyon nem foglalkozom.nemtom dvd-t kuldtek-e hozzá,mert a barinom rendeltem angliába és o kuldte nekem haza.

nekem kicsit nyomja a lábujjam,de bizom benne hogy megszokom...mert ha igen,lehet szerzek egy szurkét vagy fehéret is.eddig 2 napot nyomtam le a melohelyen,és ordogi kor volt,mert a régi cipo már kényelmetlen volt,az mbt meg nyomja a lábujjam kicsit....:p

a szenzor része hol van?az mbt-uzletbe lehet kapni ezt a kencét?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook