Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


2007. márc. 17. 14:47
Remélem jó tapasztalatokat szereztek ha meglátogatjátok a boltot!!! Minden féle panaszra jó. Én konkrétan gerinc probléma miatt ettem. Nem fáj a derekam, nyakam, és tök egyenes a tartásom. Fokozatosan szabad el kezdeni hordani. De mindent elmondanak a szakemberek, ha felajánlják hogy próbáljátok ki a cipőt vagy szandált, ne hagyjátok ki. Majd írjatok hogy mi a tapasztalat
8. 7130b15964 (válaszként erre: 7. - E71af41436)
2007. márc. 17. 14:24

Hová mész? Én a Balzac utcára gondoltam, valamikor a jövő héten, csak még ki kellene találnom, hogy mikor.


A bokasüllyedés megszűnésének a lehetősége, nagyon felizgatta a fantáziámat, mert könnyen lehet, hogy a derékfájáson is sokat segítene. Azt meg nőcis cipőkkel nem fogom elérni (amik mindenre jók, de leginkább összenyomorgatni a lábfejet).

2007. márc. 17. 14:21

igen,megtaláltam időközben,köszi :)

be is jelentkeztem péntekre :)

6. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - E71af41436)
2007. márc. 17. 14:10

[link]


Állítólag nem csak a lábad nem fáj benne, hanem a rossz tartásról kialakult fájdalmak is megszűnnek.


Instabillá tették a cipőt és ezáltal jobban mozognak az izmok (pl. megakadályozza a viszérkialakulás vagy ha már kialakult, akkor nem romlik az állapota).

5. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - D9d8721118)
2007. márc. 17. 14:08

Nekem az a bajom, hogy kosztümös munkám van, szóval nem igazán megy hozzá a sportos cipő. Azt nézem, hogy valamelyik talán jó lehet teniszezni, de akkor meg csak heti egyszer használnám.

Tudsz ebben szaladgálni rendesen?


Ami engem igazán érdekel benne a hátfájásra és a talpra gyakorolt hatása. Ezért gondoltam rá, hogy ha arra járok annyit azért megérne, hogy egyet felpróbáljak.

2007. márc. 17. 14:07
Sziasztok! Milyen ez a cipő? Még nem hallottam róla,pedig cipőre én sem sajnálom a pénzt,ha kényelmes és nem fáj benne a lábam akkor pláne...
3. d9d8721118 (válaszként erre: 2. - 7130b15964)
2007. márc. 17. 14:00

Én tegnap vettem egyet. Kicsit húzós az ára, de hidd el megéri. Ebbe a cipőbe újra meg kell tanulni járni. amikor felpróbáltam majdnem hasra estem, de kb. 10 perc múlva már olyan volt mintha homokba mennék vagy valaki masszírozná a lábam.

Bementem a boltba ahol kedves eladók fogadtak. Csináltak egy talpvizsgálatot s elmondták hogy mi a bajom. Ezután felpróbáltam egy MBT-t és és egy szakember megtanította hogyan kell benne menni. Elsősorban a munkába vettem, mert sokat kell állnom. De megérte kiadni 45 ezer ft-ot.

2007. márc. 17. 13:42

Én most hallottam róla először. Elég komolynak tűnik. Sajnos az ára miatt (50ezer Ft), nem lesz belőle tömegcikk.

Ha lesz időm, biztosan felpróbálok egyet.

2007. márc. 17. 13:16
Akinek van ilyen cipője, kérem írja meg a tapasztalatát, véleményét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook