Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1419. szimba (válaszként erre: 1414. - Mancinéni)
2010. ápr. 17. 15:01
Az én cipőm (14 e ft körül volt kb. két éve), kb. tíz alkalommal volt a lábamon, és elszakadt hátul, még csak nem is a varrásnál!! Én vagyok a béna, mert a blokkot eltüntettem (bár valamit úgyis kitaláltak volna...), de nem is gondoltam ilyesmire, még a leggagyibb kínai cipővel sem jártam így, pedig van nekem néhány... Nagyon tetsznek ennek a márkának a cipői, de az biztos, hogy soha többet...
1418. f5848578d5 (válaszként erre: 1411. - Vik99)
2010. ápr. 17. 10:46

Skechers cipőm nekem is volt, de mint azt már előttem leírták lábizzadás, elviselhetetlen büdösséggel nálam is megjelent, pedig én sem hordtam napi 4 óránál többet. Ja és minden alkalommal feltörte a sarkamat.


Az, hogy egy eladónak nem érdeke az eladás hülyeség, szerintem, már bocs ha durva voltam.


MBT-t kaptam a páromtól év elején, olyan a munkám, hogy napi 16 órát kell állnom, járnom benne. Folyamatos derék, láb, hát és FEJfájástól szenvedtem. Mindent betartottam amit Pécsen mondtak amikor vettük. A beszoktatási időszaktól kezdve a tisztántartásig. Se bűz, se hátfájás. A derék és lábfájdalmaim is sokat csökkentek és a fejfájásom intenzitása is drasztikusan megcsappant.

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nálam olyan mértékű elcsúszást mutatott a számítógépes elemzés, hogy abban maradtunk nem fél év után megyek vissza kontrollra, hanem csak egy év után. Persze a vásárlást követő egy hónap után a kérésüknek megfelelően visszamentem megmutatni, hogy tudok állni és járni a cipőben.

Csak felső fokon beszélhetek a pécsiek hozzáállásáról, igaz elmondják pesti ismerőseim is, hogy inkább Pécsre mennek vagy Pécset ajánlják ha valaki kérdezi. Én kaposvári vagyok, de a kaposvári üzletben levegőnek néztek, hiába mondtuk, hogy vásárolni szeretnénk. Budapesten amit kerestem modell mindenhol azt mondták, hogy kifutó volt, már nincs, vigyek mást. Pécsen megmutatták, hogy még mindig rendelhető.

2010. ápr. 16. 12:08
Én már láttam "kínai" gyártású "piaci" mbt, vagyis olyasmi talpút is, az ázsia cent..-ben. érdekes volt megfogni a talpát (a szenzort). Az mbt-nek gumis, annak meg valami nejlonos (nem tudom, hogy írjam?) műanyagos vacak volt.. jót röhögtem rajta. Sokan úgy vannak vele, hogy megveszik, mert úgy gondolják az is jó, tisztára úgy néz ki (ideírom: messziről) mint egy mbt, az ára is töredéke a valódinak.. De mit kapnak érte??? Talp-láb- és egyéb problémákat.
1416. vik99 (válaszként erre: 1414. - Mancinéni)
2010. ápr. 16. 08:50
Köszönöm szépen, nekem is kicsit gyanús ez a hatalmas fellendülés. az elmúlt 1-2 hónapban a Sketchers is piacra dobta most meg a Chibo is gyors legyártotta az Ő variációját. Szó se róla eddig ez a legolcsóbb utánzat amit láttam. Az igazság hogy tényleg probléma van a lábaimmal, ízületekkel, testtartással stb. Nem akarok még rontani rajta, a napokban jön meg az mbt amit rendeltem. Ha nem jó akkor visszaküldöm, nincs gond azzal sem. De nagyon bízok benne :)
2010. ápr. 15. 22:24
vacakra
1414. mancinéni (válaszként erre: 1411. - Vik99)
2010. ápr. 15. 22:23
Most olvastam a privát levelet, ellátogattam ide is, hogy mi újság, és valami eszembe jutott! FONTOS!!!!! Nekem is volt sketchers cipőm pár éve, nem ilyen gurulós talpú, hanem csak egy "sima" egyszerű balerina fazonú. Rettenetesen csalódtam benne! Az ára sem volt túl olcsó, (12 000) de megvettem, mert úgy vagyok vele, hogy ami kényelmes, azt meg kell venni, vavakra nem adok pénzt. Ezzel szemben mégis egy nagy rakás sz@rt kaptam ennyi pénzért. Alapvetően nekem egy normális, jó állapotú pedikűrözött lábam van, de ez a cipő 2 hét alatt tönkretette egy időre! (pedig nem volt a lábamon egész nap, kb 3 órát, azt se folyamatosan) képzeld, először csak rettenetesen izzadni kezdett a lábam, majd hámlott és gombás lett! Ha levetettem a cipőt a lábamról, olyan büdös volt, hogy az hihetetlen! Szóval kidobtam a cipőt.. nem hordtam mezítláb, zoknival viseltem.. másoktól is hallottam erről a problémáról. szóval csak jótanács, hogy mielőtt megveszed a cipőt, érdeklődj másoktól is a márkáról. Az mbt-vel szerencsére nem voltak ilyen gondjaim! ebben a márkában nem csalódtam! komolyan.
1413. emagdi (válaszként erre: 1410. - O.andi)
2010. ápr. 14. 10:59
már rengeteg féle utánzat van, melyik az, amelyik neked bevált?:) (mi a márkaneve)
2010. ápr. 13. 21:55
Én sajnos nem tudok segíteni. nekem mbt-m van, azóta alig fáj a derekam, pedig ezelőtt nagyon "beakadós" volt. Más szerencsére nem volt velem.
1411. vik99
2010. ápr. 12. 00:04

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni. Olvastam a fórumban a pro-kontra véleményeket ... elbizonytalanított de valamit kell kezdenem a lúdtalpammal, és pluszban a forgóim már annyira ki vannak kopva hogy 20 métert nem tudok fájdalom nélkül menni. :(


Van valakinek tapasztalata a Skechers Shape-Ups cipőkkel?

Fele annyiba kerülnek mint az MBT cipők és az eladónő szerint (Ő nem volt érdekelt az eladásban) semmi különbség nincs a kettő között !!!??? Ez igaz lenne? Felpróbáltam mindkettőt és nagyon egyformának tűntek számomra. De ez volt az első alkalom hogy viseltem ilyen jellegű lábbelit.

Márkaboltban voltam de semmilyen szaktanácsot nem kaptam, súlypontelemzés vagy akármi ... semmi de semmi


Van valakinek pozitív tapasztalata az amerikai internetes oldalakról rendelt cipőkkel?

Vagy tudna valaki segíteni hogy honnan érné meg rendelni?


Előre is nagyon köszönöm a segítséget :)

Vik

1410. o.andi
2010. ápr. 9. 21:21

MBT cipöt tudok..utánzatot!

Tök jó,kényelmes...nem is gondoltam volna!!

vettem is egyet...

1409. Vámpír
2010. ápr. 6. 11:06
ELADÓ az MBT cipőm. Érdekel valakit?
1408. NOA
2010. jan. 17. 16:41
Rendelt már valaki cipőt csizmát az amerikai oldalról?
1407. Vámpír (válaszként erre: 1406. - 11aafc3efb)
2010. jan. 14. 21:59

Ezt neked kell tudnod. De én ezért akarok megválni tőle, hogy ennyiért ne álljon a szekrényben.

De egyenlőre senki sem jelentkezett.

Én is nyomi vagyok ám :-) 31 lettem és nyilt gerincem van amit nem tudják mitől, egész életemben sportoltam, most abba kellett hagynom :-( Ha kitakarítom a lakást, másnap nem tudok felkelni. Most voltam szívkatéteren, mert ritmuszavarom van.

Az allergiáról nem is beszélve.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Bárcsak lennék újra 20 éves

1406. 11aafc3efb (válaszként erre: 1403. - Vámpír)
2010. jan. 14. 15:27

szia!

Lehet, hogy igazad van, és én is ezt fogom tenni. Mivel a munkám sem engedi, hogy ezt a cipőt viseljem. Bakancsban kell dolgoznom, amiben van habszivacs lúdtalpbetét. És ez bevált, mert ha rendszeresen használom, helyreállítja a lábam.

Csak azért lett volna jó az mbt mert olvastam, hogy csípőre,visszeres lábra,és derékfájdalomra is jó.

És sajna én ennyire nyomi vagyok, hogy minden bajom van :)

Lehet meg kell válnom tőle??

1405. Vámpír
2010. jan. 14. 08:57
Igen, bár nem sokat használtam a cipőt, de azon gondolkodom eladnám. Érdekelne vkit?
1404. 7130b15964 (válaszként erre: 1403. - Vámpír)
2010. jan. 14. 08:53
Szeritem jól tetted, hogy utánajártál. Olyan eszköz-cipő nincs, ami minden bajra egyformán jó. A te esetedben valószínű az a megoldás, amit már meg is találtál.:)
1403. Vámpír (válaszként erre: 1402. - 11aafc3efb)
2010. jan. 14. 08:04

Én is vettem egy cipőt, mert az orvos ezt ajánlotta. Nyílt gerincem van, és nem vállaltam a műtétet. Gondoltam ez jót tesz. Én is fájdalmat érzek ha hordom és nagyon elfáradok.

Elmentem a SALUS ortopéd segédeszközök boltjába, ahova előzetes bejelentkezés után fogad az orvos, és itt nem kell hónapokat várni, hanem másnap mehetsz is. Itt saját talpadra készített talpbetétet kapsz. Én a legdrágábbat vettem, ami 5500Ft volt számla nélkül. Ez egy keménynek tűnő talpbetét, de rugalmas, mert mondtam, hogy szeretek túrázni és ahhoz rugalmasnak kell lennie.

Ezt használom bakancsban és sport cipőben is és nem fáj a gerincem elmúlt a problémám. Sokkal rövidebb idő alatt éreztem, hogy ez jobb mint az MBT cipő.

De ez csak az én véleményem.

1402. 11aafc3efb (válaszként erre: 1401. - Littlekovacs)
2010. jan. 13. 16:41

Szia!

Kipróbáltam már, hogy csak pár percet volt a lábamon. Ha csak állni kell benne, semmi gáz. Sőt még jól is esik egyenesen állni. De ha egyet lépek, rögtön elkezd fájni(mivel az a rész ér először a talajhoz, és nehezedik rá a súlyom....mind az 53kg:))

És a poén: Én már nem sportolok vagy 2 éve, és mégsem volt izomlázam.

Lehet, hogy valamit rosszul csinálok??

1401. littlekovacs (válaszként erre: 1400. - 11aafc3efb)
2010. jan. 13. 12:58

Szió!!!

Nekem az a véleményem, hogy sokszor keveset használd a cipődet!

Azért fáj a lábad, mert "valami hiba van a rendszerben" és a cipő próbálja visszaállítani az egészséges helyzetedet!

Nekem is fájt a lábam, miután a cipőt elkezdtem viselni, sőt izomlázam is volt (pedig rendszeresen sportolok), de ki kell bírni és mindig arra gondolj, hogy bár fáj, de előbb - utóbb megszokod!

Néha hagyj pár nap pihit, ha már elviselhetetlen a fájdalom!Én itthon is abban jártam, így szoktattam hozzá a lábam!

Hajrá!!!!

2010. jan. 11. 22:47

Sziasztok!!

Én vettem magamnak egy ilyen cipőt, és kb. 2 hét után elkezdett fájni a sarokcsontom. De olyan szinten, hogy két napig rá sem tudtam állni a lábamra. Nem vettem fel a cipőt 3 hónapig,ekkor elmúlt a fájdalom. De mivel bokasüllyedésem van, kopik mindkét oldalon a csípőm, és sokszor deréktól lefelé mindenem fáj, úgy gondoltam, ha már megvettem ezt a cipőt, akkor hordanom kell!!! Mert segíteni fog!! És felvettem..... kb. 5 percre... azóta megint fáj a sarokcsontom :( és nem múlik. Mit tegyek???? SEGÍTSÉG!!

2010. jan. 5. 13:38

Sziasztok!!!


A cipőm neve: Changa Denim.

Ezt a "baba cipőt" harisnyával és mezítláb is lehet hordani (állítólag), én nem próbáltam, mert zoknin keresztül is nagyon fogott.

És őszintén bevallom nincs annál kellemetlenebb érzés, mint mikor egy társaságban leveszed a cipőd és korom fekete a lábad...Elég visszataszító látvány és még szaga is van, pedig minden nap fürdök és a korábban vásárolt MBT vagy más márkájú cipőm használatakor ezt soha nem tapasztaltam.

A bolyhokról a cipőm felületén már nem is beszélnék...

Ezen a héten nem tudom elintézni a dolgokat, mert épp a vizsgaidőszakom közepén vagyok, de jövő héten felveszem a "harcot" és remélem sikerrel fogok járni!!!

1398. manul (válaszként erre: 1396. - Littlekovacs)
2010. jan. 5. 09:03

A cégek nem nagyon szeretik,ha nyílvánosan bírálják őket,visszaveti az üzletet egy rossz kritika.

Ezért azt gondolom,hogy semmiképpen ne hagyd magad,a pénzedről van szó amiért megdolgoztál,legyen az ezer vagy hatvanezer Forint.

Az MBT-nek írt leveledben feltétlenül jelezd,hogy a Fogyasztóvédelemtől kérsz felülvizsgálatot.

Ez szokott hatni.

Nekem is volt ilyen problémám,igaz biztosítóval,de amint megkapták a levelet szó nélkül teljesítették azt,amit kértem!

Nincs vesztenivalód!

1397. emagdi (válaszként erre: 1394. - Littlekovacs)
2010. jan. 5. 08:54

esetleg megírhatnád hogy konkrétan melyik modell volt, hogy ha esetleg valaki ugyanolyat szeretne venni, ne tegye.


másrészt én is azt mondom, hogy irány a fogyasztóvédelem, bár sajna nem sokat tudnak ők sem tenni, de azért egy próbát megér.

1396. littlekovacs (válaszként erre: 1395. - Manul)
2010. jan. 4. 21:50

Igen, én is hasonlóra gondoltam!

Remélem lesz valami eredménye a "munkámnak".

Nagyon köszönöm a hozzászólásodat!

1395. manul (válaszként erre: 1394. - Littlekovacs)
2010. jan. 4. 21:47

Fogyasztóvédelmi Felügyeletre írj egy szépen és határozottan megfogalmazott levelet,persze küldj egy másolatot belőle az MBT elérhetőségeire is,fényképekkel és tényekkel alátámasztva.

Én ezt tenném!Nem hagynám annyiban!

2010. jan. 4. 21:39

Sziasztok!


Olvastam a hozzászólásokat és szeretnék Veletek megosztani egy nagyon rossz tapasztalatot a cipővel kapcsolatban.

Szeptemberben vettem egy MBT - t az Arénában, amit október 26.-n vissza kellett vinnem, mert a cipőm (spray használatával is) nagyon fogott, büdösödött (nem jellemező egyik cipőmre sem) valamint a cipő külső része kibolyhosodott (ronda, használhatatlan)!!!

Természetesen az üzletben dolgozó eladók nem lelkesedtek a visszahozott cipőért, de elküldték Bonyhádra, ahol az MBT szerződött fogyasztóvédelmi partnere található.

Azóta eltelt néhány hónap és ma végre megkaptam a szakvéleményt, amelyben az olvasható, hogy a cipő kifogástalan állapotban van és nem értik a reklamációmat...

A cipőt 60000Ft - t vettem, így most nagyon szomorú vagyok...

Esetleg van valakinek valamilyen tanácsa a történtekkel kapcsolatban???


Nagyon köszönöm előre is!!!!

1393. Vámpír
2010. jan. 3. 12:45

Sziasztok!

Vettem egy MBT cipőt, de nem használom, mert egy másik betétet kell használnom. Csak 1x volt rajtam. Ha valakit érdekel elküldöm a képet.

37-es, fekete színű

1392. virkina
2009. dec. 28. 21:28
megnéztem a ryn honlapját is, és nem találom szépnek a cipőket, de az áruk egyre nagyobb...
1391. virkina
2009. dec. 28. 21:20

Ma voltam mbt pontban és megnéztem a legúljabb csizmát. gyönyörű, de a 81 000 Ft ártól majdnem hanyatt estem.

Vannak nagyon szép új cipők is, de nagyon drágák...

1390. 7130b15964 (válaszként erre: 1389. - Emagdi)
2009. nov. 30. 18:31
OK. Régebben hoztunk be ezt azt, de azok céges ügyek voltak és ott nem sokat variáltunk :)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook