Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 21. 07:14

Hát, nem olcsó, nem vitás:(

Amit itt a To Sh..ban hirdetnek elég olcsó, vajon jó is?!

1598. Hunyorka (válaszként erre: 1597. - Mamcili)
2011. márc. 21. 06:49
én 29ezerért vettem,de utolsó pár volt és kifutó termék. A páromé szintúgy,de az 35 ezer volt. De hidd el megéri.
1597. mamcili
2011. márc. 20. 21:35
mennyibe kerül egy ilyen cipő...nekem orvos mondta, hogy hasznos lenne, de úgy hallottam, hogy nagyon drága...az utánzat sem olcsó...legalábbis nekem...
1596. virgilius (válaszként erre: 1575. - Ibi75)
2011. márc. 20. 20:01
Ugyanígy jártam a 2 éves mbt átmeneti cipőmmel. :((( Véresre törte a lábam, jóllehet, tavaly még teljesen jó volt.
1595. Amyrah (válaszként erre: 1580. - Ibi75)
2011. márc. 20. 19:30
Sarokemelőt neeee!!! Totál megakadályozza az instabilitását! Egyszerű de nagyszerű tipp én így tettem!Vedd ki a vastag talpbélését és rakd bele a sima cípőd talpbélését! Ezek a bélések rettentő vastagok és semmi szerepük! Egy idő után tágul és vissza tudod tenni az MBT-et!
1594. NOA (válaszként erre: 1589. - Csipkerózsika)
2011. márc. 20. 19:29

Veszel más cipőt nem fogsz hordani úgy gondolom.


Gyalogláshoz ezt kell venni és a Rynt kiálltják ki jónak.Próbáld fel mind a kettőt..érezni fogod melyik tetszik a lábadnak.


Vettem egy másik márkát..Herbáriákban is forgalmazzák.-.mgasitott talmu cipő nem több.


Lehet olcsóbban is venni.

1593. Amyrah
2011. márc. 20. 19:26
Nekem 3 MBT-m van több mint 2 éve hordom! ELötte sarok fájdalom az álló munka miatt, plusz gerincsérv! Ezek teljesen elmúltak! Már alig hordok sima cípőt, imádom! Ha kialakult bajod van akkor MBT megfelelő mivel ő terápiás lábbeli, az utánzatok is kényelmesek de ők inkább csak tünetmentesítnek, inkább csak szimplán megelőzésre valók! A skechers shape ups-ok nagyon kényelmesek, de ők is inkább csak kényelmi funkcióval szolgálnak!
1592. Hunyorka
2011. márc. 20. 19:23

Sziasztok! Az MBT-nek ez a hivatalos oldala : [link]

Nekem is van és nagyon szeretem :)

1591. mamcuka (válaszként erre: 1589. - Csipkerózsika)
2011. márc. 20. 19:23
Szia! Ne haragudj, hogy kijavítlak, de nem MTB hanem MBT. Nekem van, tavaly vettem, nagyon szeretem! Enyém eredeti MBT. Nem tudom a más utánzatok mennyire tartósak és mennyire adják vissza ugyanazt a rugalmasságot, gördülékenységet, mert nem ismerem őket, nem is próbáltam ki még egyet sem. Én az MBT-vel nagyon meg vagyok elégedve, nem fáj benne a talpam, se a hátam amikor azt hordom! Igaz elég nehéz rendesen megtanulni benne járni, de egy idő után már meg lehet szokni! Bár most már vannak vékonyabb, kecsesebb talppal is, amik már nem is olyan ,,bunkók". Igaz az áruk nagyon húzósak, az enyém 42 ezer volt, tiszta bőr változat.
1590. szimba
2011. márc. 20. 19:14

Keress rá: MBT, van már erről fórum, sok tapasztalattal!

(Nekem van kettő szeretem őket! :))

2011. márc. 20. 19:10

Kinek van és hogy váltotta be a hozzá fűzött reményeket az MTB cipő, vagy a hasonló utánzata?

Gondolkodom rajt, hogy vegyek egyet.

Aszfalton történő hosszú gyaloglásokhoz még milyen cipő lenne alkalmas számomra?

1588. NOA
2011. márc. 18. 18:31
Kettő pár férfit rendeltünk .Dollárba vannak az árak megadva.
1587. Filike (válaszként erre: 1586. - Mkjudit)
2011. márc. 17. 21:35

sziasztok!

Ismeritek a [link] oldalt?

Állítólag ez az MBT hivatalos web oldala. Hong-kongban vannak (ez kicsit ijesztő), de a cipők és a dobozuk; vmint az oldal emblémája valódinak tűnik. Nagyon jó árúak a cipők, de ha hamisítvány, vagy a pénz elküldése után nem jön meg a cipő, az nagyon gáz lesz.

Mi a véleményetek?

sziasztok

1586. mkjudit
2011. márc. 12. 14:50
Van egy Mbt baradi szürke cipőm.Neten rendeltem,nem lett jó a méret. 38 1/3-os,252 mm a belső talphossza.Ha érdekel valakit írjon privit.
1585. CsillagTM
2011. márc. 10. 22:07
a WalkMaxxról mit tudtok?
1584. Vámpír
2011. márc. 6. 06:56

Sziasztok,

Van egy MBT cipőm eladó. 37-es fekete, 2x volt a lábamon. Más egészségügyi gerincprobléma miatt nem használom.

Akit érdekel írjon priviben.

1583. emagdi (válaszként erre: 1582. - Mkjudit)
2011. márc. 5. 19:51

mindenképpen próbáld fel boltban, mert nem lehet a hagyományos méretek alapján rendelni. (nem csak a hossza, a szélessége is teljesen más az egyes modelleknek)

szóval mindenképpen először boltban válaszd ki a megfelelő méretet.

1582. mkjudit
2011. márc. 5. 10:15

Sziasztok!

Nem olvastam végig a fórumot,lehet,hogy írtátok már,hogy milyen a méretezése a cipőnek.Ugyanakkora kell mint egy hagyományos cipőből, és ugyanúgy vannak méretezve is? Én rendelni szeretnék egyet,de lehet jobban tenném ha egy boltban felpróbálnám...

2011. febr. 13. 21:28
Sziasztok! Tegnap vettem magamnak egy MBT cipőt. A lábam 42-es, de ez a cipellő 42 és 1/3-os, kényelmesnek tűnik. Ma reggel felhúztam, egy órát volt rajtam, nagyon tetszik. Viszont, amire felfigyeltem, hogy a bal nagyujjam közepét (a körmömtől jobbra középen) mintha szurkálná. Nem kicsi, mert tudom a cipőben mozgatni a lábam. Úgy gondolom, hogy a cipő elején található keményebb cipőréteg a hibás. Mi a véleményetek, megjavul-e ez és teljes, önfeledt járást fog biztosítani az MBT-m vagy örökké szurkálni és pirosítani fogja az ujjamat? Első ilyen jellegű cipőm, tapasztalatom nincs, de azt tudom, hogy imádok benne lenni. Előre is köszönöm szépen. :-)
1580. ibi75 (válaszként erre: 1579. - Ilcsi007)
2011. febr. 9. 17:41

sajna nem ment össze a lábam, pedig milyen jó lenne :) szülés után "nőtt" egy méretet, és semmi nem jó már a lábamra. nincs hely egyébként, ha előre tolom a lábam.

van nekem is sarokemelőm, lehet beteszem, hátha ... :(

1579. ilcsi007 (válaszként erre: 1578. - Ibi75)
2011. febr. 9. 17:22
Ha előretolod teljesen a lábad, akkor van a saroknál hely? Ha igen összébmehetett a lábad a hordástól. Nekem is így volt, 2 méretet csökkent a lábam. Én azt csináltam, hogy a talpbetét alá beraktam egy vastagabb szivacs vagy filcbetétet. Így újra tudtam hordani:)
1578. ibi75 (válaszként erre: 1576. - Ilcsi007)
2011. febr. 2. 11:32

igen, így szoktam és már próbáltam vékonyabb és vastagabb zoknival is. lehet, hogy csak "elszokott" tőle a lábam :(

mindenesetre így nem tudom hordani :(

1577. emagdi
2011. febr. 2. 09:57

szerintem inkább az lehet az oka, hogy baromi drágák a cipők, és egyre több a másolt cipő, a mit fél- vagy harmadáron árulnak.

másrészt az elmúlt években aki akart már többnyire vett mbt-t, szóval szerintem nagyjából telítették a piacot. (és ez nem olyan cipő, amiből általában minden szezonban újat vesz az ember... pont az ára miatt)

de persze az is lehet, hogy egészen más probléma áll a háttérben, de ezt úgysem fogjuk megtudni:)

1576. ilcsi007
2011. febr. 2. 09:35
lehet nagy rád.... Amikor felveszed hátra kell csapni a sarkad és úgy bekötni. Így szoktad?
1575. ibi75
2011. jan. 31. 09:30

sziasztok!

hosszú kihagyás után megint felhúztam az utcai cipőmet és nem tudom viselni, mert minden alkalommal hatalmas vízhólyagokat "produkál" a sarkamra :(

mi lehet a gond?

1574. emagdi (válaszként erre: 1573. - NémethB)
2011. jan. 9. 09:25

igen, az mbt panaszkezelésésvel mindig is probléma volt, tele van vele a net, ez a fórum is, ha visszaolvasol :(((

ha valaki hibás cipőt vett, az sajna megszívta, elég nagy hadakozás árán javítják csak meg neki, cseréről meg ne is álmodj.

én is csodálkozom, mert egy ilyen drága cipőnél (ahol nyilván nem a cipő gyártási költségei miatt drága, hanem a nagy rárakott profit miatt) sokkal jobban kellene figyelni a vevőelégedettségre, mert hosszú távon csak így tudják eladni a cipőiket.

:(

1573. NémethB (válaszként erre: 1571. - Anda39)
2011. jan. 8. 21:36
Köszi a tippet, bár elég hülyék a boltban és azt mondták, hogy csak peres úton lehet érvényesíteni a jogokat, és kicsit abszurd, hogy fél éves mbt cipőnek feljön az eleje és bepuhul a talpa. ezért vettünk mbt-t, mert abban biztunk talán ez garancia, de hát nem..... szóval aki vesz jól gondolja meg mit és mennyiért.
1572. emagdi
2011. jan. 8. 14:05

nekem fel sem tűnt, hogy bezártak az üzletek.

elképzelhető, hogy bedőltek, mert hát nem sokan vesznek 60ezerért cipőt, akármilyen jók is :(

meg hát egyre több utánzat jelent meg, féláron, szerintem eléggé megcsappanhattak az eladásaik.


de akinek van konkrét infója, az légyszi ossza meg!

1571. Anda39 (válaszként erre: 1570. - NémethB)
2011. jan. 8. 13:50
Van ilyen, sajnos. Viszont emiatt a barátnőmnek egy év alatt három kül. cipője lett, mert mindig újra cseréltette. :) (vigyázni kell vásárláskor, nem a javítást kell kérni hiba esetén, hanem a cserét, és akkor nem problémáznak)
1570. NémethB
2011. jan. 7. 22:51

sziasztok


kérdésem a következő lenne, járt már ugy valaki hogy szétment az mbt cipője????

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook