Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1269. emagdi (válaszként erre: 1267. - D2d4722926)
2009. aug. 10. 10:01

szia,

szerintem mindenképpen olyan boltba menj, ahol keves és segítőkész az eladó.

próbálj fel több modellt, és azt vedd meg ami a legkényelmesebb számodra.


igen, a kifutó/leárazott modellek közül ha vásárolni akarsz, akkor sietned kell. bár ha kijön újabb kollekció, akkor biztos a mostaniak kerülnek kiárusítás alá:)

1268. 1366d1807f (válaszként erre: 1267. - D2d4722926)
2009. aug. 10. 09:32
Ha javasolhatok valamit, csak olyan cipőt vegyél, ami fogja a bokádat. Nekem azóta nem fájnak a térdeim és bármennyit tudok gyalogolni. Már egy éve csak ilyen cipőt hordok. Van egy nyári, meg egy zárt télire.
2009. aug. 10. 02:46

Sziasztok!!

Olvasgattam a hozzászólásokat,én is gyűjtöm a tapasztalatokat az MBT-ről.Ha sokat állok fáj a térdem és a derekam.Úgyhogy ezért is szemezek ezekkel a cipőkkel,csakhát tényleg körbe kell járnom a témát hiszen nem olcsó.

Az internet után Hódmezővásárhelyen néztem meg de keresek egy másik boltot ahol szívélyesebbek mert a pasi aki bennt volt egy igazi tuskó.Meg sem próbáltam ,jövő héten Gyulán vagy Békéscsabán próbálkozom.

Olyan modellt kell keresnem amit fel tudok venni munkába egyenruhához meg ami civilben is jó.Igazából tetszik a Kaya black meg a Karani black.Az előző kifutó széria ha jól tájékoztattak ami azt jelenti,hogy most olcsóbb és ha szeretném őt akkor kapjam össze magam??

Az újabb modelleknek nem annyira gömbölyű a talpa.Azt hittem ez a lényege.

Kismamáknak ajánlják?

1266. haaeen (válaszként erre: 1257. - Dioptria)
2009. aug. 7. 15:40

én Angliában vettem a cipőmet 159 fontért. sokat nézelődtem előtte, de mindenhol ennyibe került. igaz a neten lehet régebbi modelleket 130 font körül is kapni.

ami még jó itt, hogyha úgy döntesz, hogy mégsem kell a cipő, egy hónapig visszaviheted, szó nélkül visszaadják az árát (persze, ha nem látszik rajta, hogy hordtad).

1265. csillag85 (válaszként erre: 1255. - 7130b15964)
2009. aug. 7. 10:57
Persze, megmutatták, kb. 1 órát sétálgattam benne a boltban, és eddig (kb. 2 hónap) nem is volt vele baj, csak most úgylátszik lazábbra hagytam. :) Azóta is jó, mert már figyelek erre.
1264. emagdi (válaszként erre: 1263. - 58e24d9fd2)
2009. aug. 7. 10:56

azt hiszem a garanciáról ilyen esetekben le kell mondani...


bár állítólag itthon is inkább csak papíron létezik, mert akinek eddig baja volt a cipőjével, mindre ráfogták, hogy az ő hibájából alakult így, és ki kellett fizetnie a javítást.

1263. 58e24d9fd2 (válaszként erre: 1260. - Dioptria)
2009. aug. 7. 09:49

Azért lenne még egy észrevételem. Ha esetleg bármilyen garanciális problémád lenne, küldheted vissza Angliába a cipőt? Az egy kicsit macerásnak tűnik. Mindenesetre tényleg jóval olcsóbb így, mint a boltokban itthon.

Illetve arra kérnélek, hogy a bolt linkjét légyszi küldd el nekem is. :D

Köszi.

2009. aug. 6. 12:20
Majd írjátok meg, hogy hogyan sikerült a vásárlás! Sok sikert!
1261. ibi75 (válaszként erre: 1259. - 1366d1807f)
2009. aug. 6. 09:20
Persze, csakis úgy :)
1260. dioptria (válaszként erre: 1259. - 1366d1807f)
2009. aug. 6. 08:58

Természetesen meg kell itthon győződni a pontos méretről, hisz én is ezt tettem (a drága cipőt felprobáltam), meggyőződtem a pontos méretekről (és felmentem a google forditón keresztül (beirtam a

a keresett terméket magyarról angolra forditott és

rengeteg bolt hirdeti a termékét méretek árakkal

együtt a választék rengeteg).És amit itthon megprobáltam azt választottam csak szinben más összetételü,de a fazon uaz.Edrinek igazsága van,csak ugy gondolom aki találkozott ezzel a drága cipővel körül néz előtte a hazai viszonyok

termékskáláján és tapasztalni fogja, hogy semmilyen cipőt nem lehet vásárolni,ha viszonyitás

nincs a formához a lábfejünk lehet magas széles,

vagy keskeny lábunk van, attól még a méret valóban stimmel..De ugy gondolom, hogy ezt is mindenki tudja, hisz fizetőképes felnőtt emberek vásárolnak.Edrinek köszönöm a kiegészitést, pontositást arra vonatkozólag, hogy vásároljunk

drága cipőt úgy, hogy az öröm helyett, ne az ürömmel találkozzunk?. Szép napot mindenkinek.

1259. 1366d1807f (válaszként erre: 1258. - Ibi75)
2009. aug. 6. 08:24

Nem akarlak benneteket elkeseríteni, de nem túl jó ötlet próba nélkül ilyen cipőt venni. Az én lábam is 39-es. Mégis a szandálból 39 1/3-os kellett, a zárt cipőből pedig 40 1/3-os. A 39-es cipőbe bele se tudtam bújni.


Akkor talán itthon fel kellene próbálni azt a fazont, amit szeretnétek, egy üzletben, és akkor azt a méretet megrendelni.

1258. ibi75 (válaszként erre: 1257. - Dioptria)
2009. aug. 5. 23:43

Nocsak :) Dobj egy linket :))))

Az én anyucimnak körözök most egy 39-es szandit. Én sem akarok olyan sokat adni érte. Valami outletre gondoltam, de a te ajánlatod még jobb :)

1257. dioptria
2009. aug. 5. 23:37

Sziasztok! Szeretnék én is venni MBT cipőt,ma be is kukkantottam egy markaboltba, ahol nem tul nagy

választékkal szemezgettem és arra gondoltam az árakat 50.000-60.000 Ft összegben láttam kiirva,

hogy utána nézek, hogy pl Angliában ha venném mennyiből hoznám ki, vagy ebben a kategoriában

milyen választékot találok? Mennyiért? Hátha van

leárazás? stb. A google forditóba beirtam MBT cipők árakkal és 23 oldalon keresztül nézegettem

a cipők széles választékát féláron.100 euróért,

150 euroért, nem hittem a szememnek. Tudom,hogy

nálunk a bérleti dij nagyon magas,főleg a plázákba

no de ennyire? Ugy döntöttem, hogy nem Magyarországon veszem meg,ennyire nem vagyok gazdag, hanem megrendelem a méretemet külföldről.

Most beszéltem velük a posta költsége 2900 Ft.ra

rug.(sulyfüggő) Ajánlom mind azoknak, akik ugy érzik, hogy elérhetetlen az ötven-hatvanezer forintos cipő nézzenek körül,mert mi egy drága ország vagyunk....

1256. ibi75 (válaszként erre: 1255. - 7130b15964)
2009. aug. 5. 23:09
Terezám! Nekem semmit sem mutattak meg. Sőt, olvasom, hogy más valami DVD-t is kapott, meg javasoltak neki cipőápolót. Hááát én ebből is kimaradtam. Mellesleg elmondom, hogy számlát a mai napig nem kaptam. A boltban nem tudta egy hölgy kiállítani. Lediktáltam minden adatomat és még azóta sem postázták - pedig tudod, hogy már nem most vettem :(
1255. 7130b15964 (válaszként erre: 1254. - Csillag85)
2009. aug. 5. 16:42

Biztos is.


Egyébként megmutatták, hogy a zárt cipőt hogyan kell felvenni?


Mielőtt megkötnéd a sarkad teljesen hátra kell húzni, aztán megkötöd szorosan, így nem csúszik előre, nem mozog előre-hátra a lábfejed (és nem tör fel).

1254. csillag85 (válaszként erre: 1252. - Csillag85)
2009. aug. 5. 10:45
Tegnap szorosabbra húztam, és nem lett semmi baja a lábamnak, lehet tényleg ez volt a gond. :)
1253. Icus
2009. aug. 5. 05:29

LÁnyog múltkor írtam, hogy a HUMANIC_ban láttam ilyen hinta talpú cipőt. AVIC-a márkája tegnap megnéztem, ti nem ezt a márkát mondtátok igaz? De csak 2 edző cipő (1 fehér és 1 fekete) valamint 1 fehér szandál volt. Tehát típus választék az szinte nulla.

Én ma megyek a cipőmért, közben láttam az újságban a boltos srácról interjút, amiben azt írta, hogy x éve nyitottak már Harkányban egy üzletet és most itt a városban is. A barátnőjével vezetik a két boltot, lehet hogy akkor nekem a másik boltból hozza ezt a cipőt.

1252. csillag85 (válaszként erre: 1248. - Ibi75)
2009. aug. 4. 10:51
Nem fűzős, de lehet az volt a baj, hogy túl lazára hagytam a tépőzárat. Most már elmúlt a seb, úgyhogy ma megpróbálom megint.
1251. totika007 (válaszként erre: 1244. - 7130b15964)
2009. aug. 3. 13:42

Nem mondtam, hogy titokban mlm-eztek... Csak csúnyán lenyúlta a forgalmazó a tagok pénzét...

Azt beszélik, hogy ez is oka lehetett a forgalmazóváltásnak. A gyártó valószinűleg a további csalások elkerülése miatt dönthettet igy.

1250. 7130b15964 (válaszként erre: 1249. - Ibi75)
2009. aug. 1. 22:13
Szerintem nézd meg, hogy melyik modelle tetszik és csörögj rá a boltra, amelyik a legközelebb van hozzád. Fogalmam sincs, hogy mit csinálnak mostanság, nem nagyon nézegettem eddig az új modelleket. Viszont most megnéztem és van amelyik tetszik, lehet, hogy ősszel beújítok egyet.
1249. ibi75
2009. aug. 1. 12:30

Tereza! Ha erre jársz ....

Miért nem látok most árakat a honlapjukon? És hol találok egyáltalán árakat?

ááááááááá már feladtam a keresést.

az outletes cuccok is érdekelnének, de nem találom :(

1248. ibi75 (válaszként erre: 1247. - Csillag85)
2009. aug. 1. 12:25
Nekem is volt ilyen. Jól bekötötted a fűzőket? Nem csúszkálhatott benne a lábad?
1247. csillag85
2009. júl. 31. 10:52
Sziasztok! Nekem olyan problémám van, hogy feltörte a lábim a cipi. :( Megvan kb. 1,5-2 hónapja és eddig soha. Volt rajtam zokni ugyanúgy mint eddig, nem is mentem benne többet. Mi lehet a baj? :(
2009. júl. 30. 20:37
Gratulálok! Majd írjál a tapasztalataidról te is!
1245. Icus
2009. júl. 30. 19:05

Na ma voltam bent, a most nyílt MBT-boltban. Én egy kifutószériás cípővel kezdek. 35.000Ft. Sajnos a méretemben nem volt, jővő hét szerdára hozzák meg. Több cipőt felpróbáltam, az eladó fiatal (30-as) srác nagyon kedves és segítőkész volt. Az volt a "bilétáján", hogy xy gyógytornász. Tudom, ha én veszek fel egy bilétát, hogy Gina LoLLObrigida vagyok, attól még nem vagyok az, de ez a srác elvileg az volt. Mostanában volt erről szó, csak azért írom le. Nekem rá kellett állni, egy lapra, 30 másodpercig mozdulatlanul álltam És a gép kiköpte az adatokat rólam. A bal lábamon van a súlyom, és több, mint 20 kilóval többel nehezedem rá, mint a jobbra. Lúdtalp, medence csavarodás, igaz enyhe, de az meg nem tudom még mi...:( 3 -6 hónap cípő használat után ismét megnézi. De, azt mondja, hogy már 3 hónap használat után is "rövidülni fog a talpam". De, az tetszett, hogy ezekben a cipőkben, van keskeny és szélesebb fazon is.

Ja igen és itt többen panaszkodtak, hogy fáj benne a lábuk. Azt mondta a srác, hogy az elején csak 4*10 percet, majd 4*20 percet... szabad csak használni, hogy a lábad hozzászokjon. Én egy edzőcípőt próbáltam és abban flangáltam fel s alá, nekem nagyon kényelmesnek tünt:)


ezt a cipőt hozzák meg: [link]

Lami caviar black

Érdekes, hogy ezen a lapon úgy van, hogy új én meg mint kifutó termék veszem.

a KAYA chocolate cipőt akartam megvenni, de a lábam, már most szétnyomta a cipőt és !!! nem tudtam a pántot becsatolni a lábamon, mert rövid volt.(

1244. 7130b15964 (válaszként erre: 1243. - Totika007)
2009. júl. 29. 16:12
Mi az, hogy meg lett vezetve? Azt nem hinném, hogy valaki titokban akarta mlm rendszerben forgalmazni és pont a gyártó nem tudott róla. Nyilván ők választották ki, hogy milyen módon találják meg a célközönségüket...
1243. totika007 (válaszként erre: 1242. - Anika36)
2009. júl. 27. 09:43

Pontosan!

A forgalmazó kereskedjen! Tisztességesen!

Tudtommal a gyártó is jól meg lett vezetve ezzel az MLM rendszerrel...

Örülnünk kellene, hogy a történtek ellenére egyáltalán még forgalmazzák magyarországon a Softy-t. De igy legalább van egy alternativa - a méregdrága Mbt és a piacon egyre nagyobb számban megjelenő gagyik mellett, - ami számunkra is megfizethető, és még jó is...

1242. Anika36 (válaszként erre: 1206. - Softytulajdonos)
2009. júl. 27. 09:02

Szia Kedves softytulajdonos!


Annak idején kb. egy éve a szekszárdi boltban vásároltam a Softy szandimat, melyhez kaptam egy

kérdőivet, melyet a gyártó a további fejlesztéshez használt fel. Ezzel a kérdőivvel visszatérve a kereskedőhöz szó nélkül orvosoltak minden problémámat. Amennyiben kérdőiv nélkül vásároltál teljes áron Softy cipőt, akkor téged átvert az, akitől vetted... Szerintem egy gusztustalan forgalmazói magatartás miatt ne a gyártót és termékét büntesd!

1241. mancinéni (válaszként erre: 1237. - Tibord)
2009. júl. 22. 23:22

Nekem is régi van, szandál, és nagyon szeretem! amíg nem volt, addig a derekam rendszeresen "beakadt" , nagyon fájt, még fekve is. május elején vettem az mbt-met, azóta még egyszer sem volt fájdalmam. ez nagyon jó!!

nem tudom, hogy szeretnéd a párodat meglepni, de szerintem mindenképpen ő próbálja fel a cipőt a lábára, ne te válassz! fontos, hogy ő érezze, milyen a jó fazon és méret!! szerintem ez a legfontosabb! én először 40-est próbáltam, aztmondták, jó rám, aztán felpróbáltam egy 40 1/3-ost, és az mellett döntöttem. kényelmesebb volt.

1240. klarika5 (válaszként erre: 1237. - Tibord)
2009. júl. 21. 19:34
Először vegyél egy "régit". Lecseng hamar a 40fokos meleg, jön az ősz, kell a masszív, sötét színű, vastag talpú. És jövő tavaszra, nyárra vegyetek egy új, világos, tavaszi modellt.)))Ennyi beruházást megér a párod könnyed menése.
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook