Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Helyettem senki más nem fog lefogyni! fórum

Helyettem senki más nem fog lefogyni! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
745. LauraJones (válaszként erre: 744. - C3f39fd03b)
2011. dec. 13. 17:45
együtt tudok Veled érezni. Én is herpeszes vagyok... :S Minden betegségemkor előjön ez a mocsok. :(
744. c3f39fd03b (válaszként erre: 743. - LauraJones)
2011. dec. 8. 09:48
Hogy lásd,nem vagy egyedül: tiszta takony vagyok,fáj a fogam,és a nátha miatt kijött a herpeszem is.Hurrá.
743. LauraJones (válaszként erre: 742. - C3f39fd03b)
2011. dec. 7. 18:58

Na ebben nagyon igazad van :)

Ma leginkább az bosszantott, hogy meg vagyok fázva, és annyira ingerelt a dolog köhögésre, de nem tudtam egy jóízűt sem köhögni :( Úgy hogy mától köptető ...

742. c3f39fd03b (válaszként erre: 741. - LauraJones)
2011. dec. 7. 09:04
Olyan még sose volt,hogy ne lett volna valahogy! Fel a fejjel,ennél már csak jobb jöhet!
2011. dec. 6. 19:48

ma nagyon rossz napom volt :(

minden összejött... egész nap egy hideg irodában fűtés nélkül... kaja és innivaló nélkül, ráadásul betegen... a munkával is csak a szívás... nehéz napok :(

740. c3f39fd03b (válaszként erre: 739. - LauraJones)
2011. dec. 6. 10:44
Üdv a Taknyosok Klubjában. :-)) Én dettó megfáztam valahol,szóval per pillanat örülök,ha oxigénhez jutok.És szintén irodában ülök,viszont én szabályozom a fűtést :-))),szóval meleg van.A fogyással lassan,de haladok, a ma reggeli állás szerint 65.4.Pedig ettem egy csomó sütit,csokit,sőt,tegnap a székelykáposzta is pazar volt.
2011. dec. 6. 09:55

Sziasztok Lányok! Megint lógtam kicsit. :(

Egy ideje már nem bírok magammal. 3 kilót híztam :(

Ráadásul a hétvégén disznót vágtunk, és jól megfáztam megint.

Most is itt ülök nagykabátban a fagyos irodában. Már csak én vagyok egyedül a cégnél, rám már nem is kell fűteni...

Utálom.

738. R-é-k-a (válaszként erre: 737. - Ageeca)
2011. dec. 4. 22:46
Jaj hát Te már így is nagyon jól nézel ki szerintem. :) Nem lehet, hogy most csak átmenetileg stagnálsz? De ha jól érzed magad így a bőrödben akkor nem is kell többet fogynod.
737. Ageeca (válaszként erre: 733. - R-é-k-a)
2011. dec. 4. 21:46

Hali!

Én befuccsoltam :D Hétvégén elengedtem magam, szerintem a sors nekem ezt a 70 kg és körüli értéket akarta megadni :D Lejjebb nem megy, feljebb meg max az elfogyasztott kaja, + salak...

Úgy vagyok vele, hogy én már így is jól vagyok... :)

2011. dec. 4. 21:16
Köszönöm :) Egyébként nem a 70 az álomsúly, az csak egy nagyobb cél volt. Inkább a 65-67 kg lesz.
735. g_eszter (válaszként erre: 733. - R-é-k-a)
2011. dec. 4. 19:00
Gratulálok! :)
734. racka25 (válaszként erre: 733. - R-é-k-a)
2011. dec. 4. 16:36
húúú, gratulálok! megnéztem a mérlegelődet, már nagyon közel van az álomsúly!
2011. dec. 4. 14:49

Sziasztok! Mi a helyzet nálatok? Hogy haladtok?

Én most egész jól, mára a 73kg-ot tűztem ki és 73.6 vagyok. Szerintem ez is nagyon jó. Már majdnem 10 kg-ot fogytam. Kb. el sem hiszem. :)

2011. dec. 1. 22:32

Jaj de nagyon aranyosak vagytok!


Az a helyzet hogy ez is lehetett volna jöbb, hogyha a múlthetemet nem azzal kezdtem, hogy az előző hétvégén felszedett másfél kilót adtam le. Szóval ez lehetet volna 59,9-is :D

Ez van :)

A tornával meg úgy vagyok hogy kapcsolok közben egy vígjátékot vagy valami komolytalanabb sorozatot, vagy valóvilágot és így arra figyelek és számolom magamban a sorozatokat, hogy hanyadik lábemelést csinálom :D

Ha már el is gondolkozom rajta, hogy kimarad egy torna, nagyon rosszul érzem magam. Hogy olyan szép vékonyak kezdenek lenni a lábaim és akkor megfogom a combom és arra gondolok, hogy bárcsak szebb lenne!...

A kaját úgy oldom meg, hogy a Tescoban nem nézek oda a finom dolgokra :D

Néha megállok és nézem őket... Igazából nem gondolok semmire, csak bámulom őket aztán szinte kocogva igyekszem a legmesszebb :D

Néha pár szem szaloncukrot szoktam magamnak megengedni. Kimérve veszegetem néha, így sosincs itthon akkor nagy mennyiség és a szekrény tetején tárolom, hogy ha nem jut eszembe ne egyem :D

Az itthoni zabálásokat nehezen lehet kivédeni. Sok szénsavas ásványviz! Eltelít :D

És evés elött tényleg nem hülyeség a nagy pohár víz! Legyen otthon mindig gyümölcs! Kiwi, mandarin, banán,alma. Ha csak nassolni van kedved csinálj gyümölcs salátát! Még senki nem hízott ez a gyümölcstől :)

ezek az én tippjeim :)

Normálisan kell étkezni :) Én igaziból más főztjéből max picit ennék... Magam főzöm, tudom mennyi olajat és mit tettem bele. A hőslevesemet is tészta nélkül ettem. Az meg úgy csak lé meg husi(bör nélkül!- nem csak mert hájas, hanem mert az állatnak is ott van a zsírja és abban raktározódnak el a méreganyagainak egy része)

tejtermékek, sma kenyeret soha nem eszek. Csak pirítósnak, vagy melegszendvicssütőben készült szendvicset. Meleg és ropogós így nem az van, hogy csak összenyomod a nyelveddel és lecsúszik, hanem meg kell rágni, fújni kell, innod kell rá folyadékot -> így inkább ad telítettség érzetet :)

Van 2 vékony szobatársnőm... Elég motiváltság ez nekem :D

Jah és hogy nem koplalok és tornázom is nagyon sokat(Karra nagyon keveset),inkább lábra, így megmaradt a 85/B-s melltartó is ^^

731. g_eszter (válaszként erre: 728. - Lexibaba)
2011. dec. 1. 22:08
Ez igen! Jól csinálod. Motiválhatnál engem is :D
730. Ageeca (válaszként erre: 728. - Lexibaba)
2011. dec. 1. 21:56
Istennő vagy! SEGÍTS, adj tippet :D újra és újra :D
729. Ageeca (válaszként erre: 727. - G_eszter)
2011. dec. 1. 21:56

Most hasaztam Rékával a 90perces végéről... :S

Lehetne több is de ennyihez van kedvem! :D

2011. dec. 1. 19:52

Én ki nem hagyom a tornát! :D

Napi 30-40 perc és szigorú diéta ^^

eddigi sikerem:

30 nap alatt

Kezdő:67kg

Mostani: 61,8kg

:D

Nem állok le:D

2011. dec. 1. 19:42

Én még mindig nem tornázok. Na jó, nincs is sok időm.


Ti szorgalmasabbak vagytok?

726. c3f39fd03b (válaszként erre: 725. - LauraJones)
2011. nov. 29. 13:53

Ne keseredj el! Én ugyanígy voltam anno,mikor elköltöztem itthonról az ország másik felébe...A páromnak minden más dolga volt,én meg ott maradtam egymagamra.A kollégáimat nagyon szeretem,de mindegyiknek megvolt a maga élete,nyilván nem mondhattam nekik azt,hogy figyu,gyertek már el otthonról,és találkozzatok velem,mert tök egyedül vagyok...Én pont ezt az időszakot használtam ki arra,hogy jó,ha már egyedül vagyok,akkor azt az időt magamra szánom,és csinálok valami hasznosat.Akkor kezdtem el tornázni.Nagyon,sőt,teljesen átérzem,min mész keresztül,mert ugyanígy voltam én is,és nagyon car volt.

Az meg,hogy betoltál egy pizzát ebédre...Na bumm,és akkor mi van? Semmi.Én meg betortáztam a hétvégén,mert pénteken volt a szülinapom és a névnapom.Sőt,cukros üdítőt is ittam,úgyhogy egy kilóval följebb mentem.Hát pont lecarom :-),úgyis le fog menni.Néha kell is,hogy elengedd egy kicsit magad.Én mindig azt tapasztalom,hogyha néha kicsit "bezabálok",utána sokkal jobban dolgozik újra a szervezetem azon,hogy megszabaduljak a fölös kilóktól.Szerintem most egy darabig ne állj rá a mérlegre,mert lehet,hogy ez téged pszichésen is frusztrál,és akkor végképp elmegy a kedved az egésztől,és most tényleg csak akkor mozogj,amikor azt érzed,hogy igen,most TÉNYLEG van hozzá kedvem meg energiám.Úgy,hogy "ma muszáj",ne is állj neki,mert csak rosszabb lesz.Próbálj meg kicsit kimozdulni: menj el könyvtárba,biztos vannak ott is programok így év vége felé, vagy esetleg belevághatnál valami új hobbiba.Föl a fejjel! :-)

2011. nov. 28. 15:34

Sziasztok! Tudom, hogy mik a hibáim, de most nem tudok figyelni. Semmire. Párom szerint depis vagyok, lehet van benne valami.

A tavalyi betegségem óta gyakorlatilag otthon vagyok minden nap, heti egyszer járok fel 150 km-re munkaterületre. Egyébként otthonról dolgozom. Én nem érzem olyan bajnak egyébként, de tegnap bele gondoltam, hogy igazából hiányzik az, hogy minden nap bejárjak valahová melózni...

Szóval még az is lehet, hogy ez is bele játszik. Az biztos, hogy nekem ezen a vidéken nincs barátom. 340 km-re lakom elvileg a mostani lakhelyemtől, ide munka miatt jöttem, és a párom miatt itt ragadtam.

De a munkatársaimon kívül, akik már nincsenek, mert a többséget kirúgták :(, nem ismerek itt senkit...

szóval sajnos ez is benne lehet, erre a tegnapi beszélgetés után kezdtem feleszmélni.

ma elterveztem, hogy odafigyelek, és megcsinálom. De ebédre egy pizzát ettem :S Egy egészet :S

Ami még feltétlenül nagyon sok, de kudarc magamnak, mert amúgy meg hoztam magamnak jó kis vajbab főzeléket, és helyette inkább a pizzát választottam :(

Ma reggel ráálltam a mérlegre is, 79 fölött volt, durva, utoljára kb tavaly voltam 79 :( Azóta 78-75 között változtam.

Szóval kész vagyok, de nem érzem magamban az erőt arra, hogy csináljam.

:(

724. Ageeca
2011. nov. 28. 09:55

Juuj lányok!!!

Hamarosan karácsony!!! :) De a kitűzött célom nem lesz meg. Na de nem baj! Hagyni kell valamit újévre is :D


Szép napot !

723. R-é-k-a (válaszként erre: 720. - Cff1bda72b)
2011. nov. 28. 00:08
Királysáág! Ügyes vagy.:DDDD Én -8kg-nál tartok, és ha idén még fogyok 4et annak nagyon örülök.
722. R-é-k-a (válaszként erre: 719. - LauraJones)
2011. nov. 28. 00:06

Szia!

Hát én azt mondom neked, hogy ha már azt észrevetted, hogy nem jól csinálod, hogy mindenfélét eszel akkor jó úton haladsz. Tudod, hogy ezeket nem szabadna enni, és ha nem tennéd akkor hidd el hogy százszor jobban fogod magad érezni. Legalábbis nálam így van, hogy én már így jobban érzem magam hogy fogytam 8kg-ot messze van még az álomsúly, de már lehet hogy nem is akarom elérni. Mert maga a tudat, hogy rendesen sportolok heti 3x és odafigyelek arra, hogy mit eszek már elég nekem. Nem kell elsietni, szépen lassan kell haladni. Ha egyszer megszokod azt az életmódot amit választottál magadnak már sokkal könnyebb lesz azt követni. Remélem tudtam valamicskét segíteni, ez csak az én véleményem! Kitartást kívánok Neked! :)

2011. nov. 27. 23:28
[link] hááát sztem ha ezt nézegeted, akkor tudod egy kicsit motiválni magad!
2011. nov. 27. 23:12
-11 kg!!! Boldogság! :)
2011. nov. 27. 16:44

Sziasztok!

Nem voltam már egy ideje. Azóta nem tudom mi van velem. nincs akaraterőm, állandóan zabálok, és az a baj, hogy sok édeset, meg sósat, és keveset iszok, és nem tudom, mi van velem :'( Lusta vagyok, és kedvetlen, és vegetálok kb.

Segítsetek! Szükségem van egy kis motivációra!


Mert az, hogy nem akarom, hogy a leendő gyerekem már bennem sokkot kapjon (még nincs babám, de szeretnék), csak egy fél napig volt jó indok arra, hogy rendesen egyek...


Valami drasztikus kellene, valami, ami kinyitja a szemem.

718. Florina87 (válaszként erre: 717. - Ageeca)
2011. nov. 25. 11:30
annyit teszek hoyg reggel délben és este eszem de nem nézemm mit este általában két szendvics zsömlével(sima) reggel vajas stangli 1db az ebéd meg ami épp fözve van emelett délelött megeszek egy banánt és ennyi a napi étkezésem. és este 6körül tornázok 7ig és azután vacsizok
717. Ageeca (válaszként erre: 716. - Florina87)
2011. nov. 25. 10:22
Bárcsak én is így tudnék fogyni..
2011. nov. 25. 09:13
sziasztok é is itt vagyok olvasok de nem tok ujat irni, tornázok, mindennap 40percet vagy 1órát ahogy ráérek RR természetesen amelett nem diétázom mert hülyeség és mégis fogyok már majdnem kettővel tudom bejlebb füzni az övemet
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook