Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Makacs bőrkeményedés lábon fórum

Makacs bőrkeményedés lábon (beszélgetős fórum)


12. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 20:02
Mindenképp kell előtte áztatás. Pedikürös miért nem jöhet szóvá? Én hiába próbáltam bármit, csak a pedikürős tud segíteni. Persze ez állandó visszatérő probléma. Egyéni kinek milyen gyakran kell jàrni. Sajnos ez típus kérdés. Van akinek sosem lesz durva börkeményedés, másnak meg mindig, bármit is tesz. Én az utóbbi vagyok sajnos. Nagymamám is így volt. Anyukámnak meg sosem volt rá szüksége még. 🤷‍♀️
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 12:06

A szomszédom kókuszzsírral puhítja a sarkát, állítólag csodát tesz a talppal.

Nekem nem keményedik, ha nyáron cseppet szárazabb lesz a sarkam, akkor a Sholl elemes reszelőt használom.

10. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 10:38

Többféle van. Személy szerint a nedveset hasznosabbnak találtam. Az tényleg láthatóan súrol.

Valamint krémezés, krémezés, krémezés. Este kenem be, utána zoknit húzok, amíg felszívja. Gyógyszertárban is lehet venni puhító krémet.

Ha nem is szeretnél pedikűröshöz jarni, azért 1 tavaszi kezelés nem árt. Utána könnyebben boldogulsz.

9. vigyefene (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 10:32
Elhiszem, de kiáztatva akkor is jobb.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2022. máj. 21. 10:29
A reszelőre rá van írva, hogy száraz lábon kell.
7. LBO
2022. máj. 21. 10:14
Reggel, este sarokreszelő. Reszelés után pedig kend be akár egy jó kis sarokpuhító krémmel, akár egy sima testápolóval. Évekkel ezelőtt nekem is nagyon csúnya volt a sarkam. Kirepedezett, kemény volt. Azóta kenem minden nap fürdés után. Puha is és sima is. Reszelőt már ritkábban használok csak, de minden este bekenem fürdés után.
6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 10:13
Kiáztatva kell, amikor puha a bőr.
5. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 10:12
Van aki a régifajta pengés borotvát használja, azzal nagyon óvatosnak kell lenni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. máj. 21. 10:09
Nem igazán vált be.
2022. máj. 21. 10:07
Melyik részen? Biztos, hogy bőrkeményedés?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 09:23

Leginkább a sarkokon fordul elő, használj bőrreszelőt.

[link]

2022. máj. 21. 09:20
Makacs bőrkeményedés lábon. Kinek mi vált be, mivel kezeli a tüneteket? (Pedikűrös nélkül, otthon!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook