Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pedi Spin bőrkeményedés eltávlítót használt már valaki? fórum

Pedi Spin bőrkeményedés eltávlítót használt már valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. dec. 4. 09:30
smirglipapír.olcsó,és nem ráz :) gyönyörűen lelehet vele csiszolni a felesleges bőrt,és bársonyosan sima lesz :)
31. 273206364e (válaszként erre: 30. - Sylvoz)
2013. dec. 29. 06:06
Na igen, azért kicsit eltört a lelkemnek is.:)Tényleg nem ér semmit.A napokban a párom előhozta a garázsból az autó polírozóját,nem tudtam mit akar,majd kijött a fürdőből és mutatta a sarkát,olyan sima volt,mint a baba popsi.A legkisebb fordulatra állította.Szóval valami ilyen elektromos ketyere lenne jó,amiben némi erő is van.:)
30. sylvoz
2013. dec. 28. 20:35
Furcsa...pont karácsony előtt érkezett jó vélemény....amúgy használhatatlan az egész nem ér 100 forintot sem, szerintem a megmaradt kínai játékautók motorját tették bele, ami a legkisebb ellenállásra leáll.....
29. minda
2013. nov. 24. 10:20
Sziasztok. Úgy látom én leszek az egyetlen,akinek jóóóóóóó!!!! Én tegnap vettem(etroban elvileg eredeti tv shop-os 4990,-) és gyönyörűen leszedte a megkeményedett bőrrészecskéket. :) Sztem a titka,h alig kell a sarkunkhoz(vagy ahova) értetni,-akkor tuti nem áll le és lecsiszolja!!! 36éves fiatal nő vok. :) :) :) és mindig problémám volt,előte Ped-eg-em volt,-már vagy 8éve,de most sajna eltört. Ha rám hallgatok,-így is kipróbáljátok.....ha már meg van. :) :) :)
2013. nov. 17. 14:48
mi ma vettünk és leáll :(((((
2013. okt. 10. 09:00

Nálunk az egyik családtag vett egyet, és szintén folyton leáll. Panasszal éltünk, le akarták vásároltatni az árát, de nem adtuk fel. Hivatalos panaszt tettünk (ami egy kitöltött nyomtatvány aláírása volt csupán), amire elutasító választ kaptunk, majd most a vásárlók könyvében végre mi írhattuk le, mi is a problémánk, így a fogyasztóvédelem számára sokkal használhatóbb.

Fogyasztóvédelemmel már telefonon beszéltünk és megerősítették, hogy ez a probléma bőven kimeríti a hibás teljesítés fogalmát. Ezután minden irattal hozzájuk fogunk menni elindítani az eljárást.

Nem csoda, hogy az emberek nem vágnak bele az igazuk védelmébe, mert elég sok macera, de mi kitartóak vagyunk. :)

26. zole79 (válaszként erre: 22. - Elviracska1972)
2013. okt. 9. 23:15
Szia. Érdeklődnék hogy sima elemmel használtad/használtátok a készüléket?? Én is vettem ma egyet( igaz nem a TV-shop tól hanem olcsóbban:)) De tény sima elemmel azonnal leált a motor. Aksival erősebb!! Kivettem a fényképezőből meg innen onnan az aksikat és most töltöm. DE még lemerülten is jobban máűűködött vele mint a sima kinai elemekkel. próbáljátok ki. De 10-ért én sem venném meg!!!!!
2013. szept. 15. 14:55

Ilyen rakás sza.rr.al még nem találkoztam!

Nehogy megvegye valaki,mert csak bosszankodni fog!

Olyan gyenge,hogy szinte egyből megáll,ha hozzá rakod a bőrödhöz!!!!!!!!!!!!!!

2013. szept. 12. 15:36

Sajnos én is beleestem abba a hibába, hogy vásároltam. Kipróbáltuk és valójában az égvilágon semmire nem használható.

Kitöltöttem a visszárus nyomtatványt, ráírtam, hogy a termék nem használható. Visszaküldtem a címre, kb. 7-10 nap múlva visszakaptam az árát. Sajnos a postaköltséget vesztettem, ami 1600,- Ft volt. Úgyhogy bátran küldje vissza, aki sajnos mégis megrendeli!!!!!

2013. szept. 3. 14:46
Sajnos nálunk is egy család tagom vett és valóban semmire sem jó. A cég központja Győr Fehérvári u 75 Telemarketing International Kft. Levelet kell írni, ha nem vezet eredményre be kell vizsgáltatni a Fogyasztóvédelmi Felügyeletnél. Mi is azt tesszük. Nem szabad hagyni hogy másokat is átverjenek.
2013. aug. 11. 22:00
Akkora kamu! Használhatatlan!! Olyan gyenge a motor benne, hogyha hozzáér a bőrömhöz, leáll! Ne vegyétek meg! Az volt a szerencsém, hogy én 1200 ft-ért vettem meg, ugyanaz ami a tévében van.... sajna kettőt vettem, hogy mamának is örömet szerezzek vele, de oda sem adom neki mert csak mérgelődne vele! Szégyellhetik magukat, hogy ilyen terméket reklámoznak, és még el is adják!
21. bc257fd221 (válaszként erre: 20. - R.gabriell)
2013. júl. 25. 08:10
Nehogy megvedd,egy kalap kaki az egész,képzelheted,ha már egy áráért kettőt is adnak!
2013. júl. 25. 07:59
Na még jó, hogy ide tévedtem, épp a vásárláson lamentáltam.... akkor nem lesz nekem pedispin :D
2013. júl. 3. 11:07

Ha jól megnézitek a reklámfilmet, jól látszik, hogy hatalmas átverésről van szó.

Amikor szép nagy lebernyegeket "radíroz" le a gép az alany lábáról, az véletlenül sem a bőre, hanem utólag felvitt segédanyag, hogy tévesen úgy látszódjék mennyire hasznos gépről van szó és nem egy silány hulladékról ami 2 forintot sem ér a hsználhatatlansága miatt.

Na persze a hölgyeken sem lehet "gyárilag" bőrkeményedés, hiszen 5 percet nem dolgoztak még életükben, csak megukat mutogatták, abban meg ugye nem nő bőrkeményedés a lábukon maximum a seggükön :)

Szóval ezért a hulladékért nehogy pénzt dobjon ki valaki.

18. bc257fd221 (válaszként erre: 17. - Solyom2)
2013. jún. 13. 10:16
Még a Googliban is zárva van az oldaluk:(
2013. jún. 13. 09:41
Tudja valaki? Szeretnék visszaküldeni 2 db pedispint, amit megrendeltem, de nem tudom hová kell, mert a szállító cég csak azt mondta , hogy Media Store Inc. a cím, de hogy Magyarországon hol van telepe nem tudom.
16. naiv nő (válaszként erre: 2. - Szekeres.A)
2013. máj. 27. 17:08
egy szó sem igaz,én megvettem
2013. máj. 27. 17:05

Sorstársaim! vettem én is bőrkeményedés eltávolítót és ugyanazt tapasztaltam amit Ti leírtatok.Visszaküldtem és kértem az árát,de küldtek egy másikat pedig írtam hogy másikat nem kérek.Arra gondoltam mi lenne ha elküldenénk a készüléket oda ahol védik a fogyasztókat? Mit szóltok hozzá? "sok lúd disznót győz" legalább ne csapjanak be másokat.

Üdv

2013. máj. 3. 13:41
hello, akkor tök szerencse, hogy nekem még nem küldték ki már négy hete. Le is mondtam azóta, hogy itt a véleményeket olvastam.
2013. ápr. 30. 15:41

Sajna én is bedőltem a "Kész átverés" reklámfilmnek és tegnap megvettem, ma vittem vissza! Természetesen csak levásárolhatom az árát mert felbontottam a hermetikusan lehegesztett műanyag csomagolást!

Abszolút használhatatlan! A tenyeremen az érzékeny, finom bőrhöz érintve megáll a motorja, nemhogy a bőrkeményedéssel kezdene valamit!

A reklámfilm köszönő viszonyban sincs a valósággal, ahogy mondtam, kész átverés!

A termék pedig köb gagyi!

Itt van még két videó a használók véleményével:

[link]

és

[link]

2013. ápr. 29. 14:26
Még szerencse, hogy az ember mielőtt venne valamit, utána tud nézni fórumokon.
2013. ápr. 29. 09:25
Megvettem, kipróbáltam és kb 2 perc használat után el is döntöttem, hogy visszaküldöm. Nagyon gyenge kis motor van benne. Ha kicsit erősebben nyomom hozzá a bőrfelülethez, akkor megáll. Ha lazán tartom (épp hogy ne álljon meg), akkor olyan sokáig tart, hogy kín kivárni mire elérem a kívánt eredményt. Hagyományos egyszerű kézi sarokreszelővel sokkal hamarabb kész vagyok. Szerintem a gyerekem kis távirányítós repülőjében erősebb motor van. Ez nagyon gagyi!
10. 044d76a529 (válaszként erre: 9. - Ildiem)
2013. ápr. 27. 16:23
Csak azt nem értem,hogy van pofájuk nyakra-főre reklámozni!:(
2013. ápr. 27. 15:50

Sajnos én is megvettem ezt a terméket. Arra gondoltam, hyog ok, 7990 Ft-ba kerül, de a pedikűr 3000 Ft / alkalom, így gyorsan megtérül az ára. Hát, valami nagyon gyenge minőség! Ki sem próbáltam, még szerencse, mert csak nem használt állapotban veszi vissza a WS Teleshop. Már a csomagoláson is keresztül látszott, hogy mennyire gagyi. 2 db ceruza elemmel működik. Az elem tartója már eleve lötyögött, a többi alkatrészről nem is beszélve. Én is azt mondom, nem szabad megvenni!!!!

Közel 2000 Ft-ba került a visszaküldése, jó kis tanulópénz volt!

8. 044d76a529 (válaszként erre: 7. - SzánI.)
2013. ápr. 15. 06:32
Pontosan ennyit ér!:)
2013. ápr. 14. 21:06

Az egyik youtube-os videóban nagyon leszólják, hogy nem is használ.


Itt egy őszinte használó : [link]

2013. ápr. 14. 18:40
Inkább válassz egy jó pedikűröst! Jobban jársz te is, és a talpad is :)
2013. ápr. 14. 13:14
Gyenge vacak, elemmel működik,nem szabad megvenni,én visszaküldtem.
2013. ápr. 14. 12:31
Ez engem is nagyon erdekelne:)
2013. ápr. 9. 11:34

Én is épp erre keresek választ :)

Úgy látom nem sokan használják ezt a kütyüt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook