Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május végére csinos leszek!Hétfőn kezdem.Gyere segíts nekem, csináld velem! fórum

Május végére csinos leszek!Hétfőn kezdem.Gyere segíts nekem, csináld velem! (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 11. 14:57
Bocs Veronika27 az előzőre(56.)válaszoltam.szika neked köszi a löttyöt megpróbálom.
2010. ápr. 11. 14:55

A tornán kívül mivel fogytok?

Úgy értem mit vettek be, hogy még eredményesebb legyen?


Nekem van egy harisnyám, ami aromaolajakkal van átitatva, kifejezetten narancsbőr ellen. Veszek krémet is, ami 3 az egyben: zsírt bont, méregtelenít és feszesít. Tesóm tavaly tizenkilótól szabadult meg, közben ezeket is használta. A bőre nem löttyedt meg. Mondjuk én olyan sokat nem akarok fogyni, csak hogy beleférjek a ruháimba ismét.

60. csikóhal75 (válaszként erre: 58. - Veronika27)
2010. ápr. 11. 14:53
Jellemzésed rám is találó,én szívesebben elmélkedem a dolgokról mint csinálom.
59. szika
2010. ápr. 11. 14:51

Csikóhal... te már közelebb állsz az én súlyomhoz. Végre valaki. :D


Én aloe löttyöket iszom, és teljesen elmúlt a refluxom. Egy próbát megér. Igaz, célszerű adni neki min 2 hónapot, de meg kell tanulnunk, hogy semmi nem megy néhány nap alatt, és a sok plusz kiló sem 2 hét alatt került ránk.


Csajok: teljesen jó, hogy nem csak nekem volt hajnali indulás. Szupi érzés, hogy nem csak én szívok. ;)

58. Veronika27 (válaszként erre: 57. - Csikóhal75)
2010. ápr. 11. 14:47
Én is refluxos vagyok...
2010. ápr. 11. 14:38
Hello! Én már tegnapelőtt elkezdtem de csapattal jobb lenne.165cm,87kg.A gondom a sok sav,pedig imádom a gyümiket,zöldeket csak "meghalok"tőlük.Ti nem?
56. Veronika27 (válaszként erre: 55. - Ellacica)
2010. ápr. 11. 14:32

Hát nekem az a gondom, hogy 11 éve semmit sem mozgok, mióta elballagtam középsuliból. Csak hasznos volt a heti 2 tornaóra, még akkor is, ha csak ímmel-ámmal csináltam:))

Nem tudom, mennyire fog ez nekem menni. Lusta vagyok nagyon :/

55. Ellacica (válaszként erre: 54. - Veronika27)
2010. ápr. 11. 14:29
én is Rubint Rékát választom.Tavaly már csináltam!pokoli fárasztó,de megéri!
2010. ápr. 11. 14:22

Sziasztok!

Én is holnaptól szeretném elkezdeni.

60 cm vagyok és kb. 65 kg, nem tudom pontosan, mert nincs mérlegünk. Szeretnék venni egy digitálisat nemsoká.

Beszereztem Rubint Réka tornát, 3x20 perces.

Ki mivel fogy?

53. Sleepi
2010. ápr. 11. 13:53
Sziasztok! Pont elterveztem,h. hétfőtől nekiállok újra, rendesen, erre látom ezt a fórumot...Szóval csatlakoznék! :)
52. CsillagTM (válaszként erre: 41. - 8264513f31)
2010. ápr. 11. 10:21
Gondolom..nagy drukk nektek is!:)
2010. ápr. 11. 09:10
sziasztok!csatlakozom!bár én nem fogyni akarok,csak egy kicsit mozogni!szóval hétfőn indul a Rubint Réka DVD!:(nagyon fog fájni!!!!!!
50. Rosa (válaszként erre: 49. - Newsy)
2010. ápr. 11. 09:00

Ez tuti!

Nekem is csak úgy sikerült...nagyon jó csapatban fórumoztam,segitettük,támogattuk egymást.

Sajnos már szétszéledt a csapat...:((((

De majd jövök ide:))

Van egy pár jó kis fogyis recept a fogyis naplómban:)

49. Newsy
2010. ápr. 11. 08:46

Jó reggelt!


Hát hajrá mindenkinek! egy jó fórum tényleg sokat segíthet.

48. Rosa
2010. ápr. 11. 08:43

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok,újrakezdő vagyok,illetve szoptatás után lefogytam 14 kilót..most csak formálódni hasat letornázni szeretnék,csak a komoly elhatázozásom hiányzott hozzá,hátha veletek sikerül:))

Szép napot nektek!

2010. ápr. 11. 07:59

nekem is csak reggel és este lesz időm, de ígérem, igekszem rendszeresen jelentkezni!én 8 kilótól szeretnék megszabadulni. álom lenne, ha ez május végére összejönne, de ha június végére lesz meg, sem baj!csak már lássak valami eredmény!

én szobabicajozni fogok, meg alakformáló tornászni otthon, agamtól, heti 4. a kaját meg kicsit visszább veszem!

2010. ápr. 11. 07:54

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni. Érdekes, mert éppen a hét végén határoztam el, hogy nem folytatom a naplómat egy ideig, mert én is mindig elhatároztam, aztán elbuktam...csatlakoztam fórumokhoz, aztán kihaltak azok is...

de egyszerűen már szinte ez az utolsó alkalom arra, hogy észbe kapjunk, ha nyárra jól akarunk kinézni. nagyon-nagyon szeretnék változtatni , és jó hogy itt lehetek köztetetk(ha engeditek :-))

szóval üdv nektek!

szika!én is hajnal 4-kor keztdem, együttérzek!

45. fa334a28ef (válaszként erre: 42. - Ybag)
2010. ápr. 11. 07:01
Tegnaptól elkezdtem szedni egy kapszulát,itt olvastam róla a hoxán PU ERH teakapszula.Keress rá...biztos anyagcsere gyorsító:-)
2010. ápr. 11. 07:00
Sziasztok!Jó reggelt!Látom alakulunk.Tetszik az ötlet,hogy ne hadjuk meghalni a fórumot.Én is erre gondoltam,hogy minden este legalább pár szóval biztassuk egymást.Nekem sincs időm napközben itt ücsörögni,de igérem este és reggel szánok rá pár percet,hogy írjak mi volt az nap.
43. 8264513f31 (válaszként erre: 42. - Ybag)
2010. ápr. 11. 05:33

Szép jó reggelt!


Nem tudsz felébreszteni, én még le se fekdtem. Már nem is igen fogok. :)


Mit szólnál egy kis joghurthoz és gyümölcshöz mellé? Az jó.


Egy kérdésem lehetne?:

Hogyan gyorsíthatnám fel az anyagcserémet? Nagyon elszúrtam , teljesen le van lassúlva, 2-3 naponta 1 alkalom. Mit tehetnék?

42. ybag
2010. ápr. 11. 04:40

Jó reggelt mindenkinek.Csak halkan köszönök,hogy nehogy felébredjetek ilyen korán.Én is megyek ma szikához hasonlóan a v.körzetembe.Azon tűnődöm,hogy mit vigyek enni.A zsemle nem annyira fogyis,amit ott adnak.Na majd kitalálok valamit.Aztán legyetek jó kislányok,ne bűnözzetek!A mínusz 5-be április végéig én is bent lennék,de tuti nem sikerül nekem.Egyrészt azért,mert már túl vagyok a méregtelenítési folyamaton,nem most kezdem a fogyit.Tudvalavő dolog,hogy a fogyi elején gyorsabban mennek le azok a fránya kilók.De sebaj.Lényeg,hogy induljon meg lefele.

Szép napot nektek!

41. 8264513f31 (válaszként erre: 40. - CsillagTM)
2010. ápr. 11. 02:26

Nem vagy egyedül a problémával. Én 1000-szer véreztem el, de mindig felállok. :)


Nekünk is kell a bíztatás.

2010. ápr. 11. 00:26

Sziasztok! Csatlakozhatok még:

főbb paramétereim:) :

név: Zsu :D

magasság: 172 cm

testtömeg: 67 kg (igazából 65-67 között ingadozik)

cél május végéig: mínusz 5 kg és narancsvidék-felszámolás:)

eszköz: sport (terv: heti minimum 4 Béres A.: Menni fog!, szobabicaj, heti 1 nap pihi), étkezés: kevesebb kaja, minimum 2 littyó tea, lightos vacsi


Drukkoljatok nekem is, én is kissé mélyponton vagyok...

2010. ápr. 10. 23:31

Oké, eskük elfogadva! :)


na jó, viccet félretéve, csak úgy értettem, hogy minden nap nézzen be valaki, ne engedjük, hogy pangás legyen.


Legyen ez olyan kis fogyi csapat, mint ahogy most indul.


Szép álmokat Mindenkinek!

38. Káen (válaszként erre: 37. - Szika)
2010. ápr. 10. 23:13
Jó éjt!
37. szika
2010. ápr. 10. 23:12

Köszi, köszi. :)


Viszek mindenféle nyamit itthonról, így majd azzal csábulok. És reggel leugrok a piacra valami színes és illatos zöld féléért.


Jó éjt!


Holnap jelentkezem. ;)

36. Káen (válaszként erre: 33. - Szika)
2010. ápr. 10. 23:09
Akkor a holnapi nap hosszú lesz...:(( Kitartást! Amit ott fogsz kapni szendvicset, az valószínűleg nem az egészséges kategóriából való! :)
35. fadigflo (válaszként erre: 34. - Szika)
2010. ápr. 10. 23:07

Értem. Nos, kitartás :)


Vigyél magaddal: fincsibbet illatban és ízben is.

Pl. amit én imádok magvas kifli!kenyér frissen light sajttal, sonkával... hmmm... és nem hizlal, sőt :)



Szegénykém. 5 órád van még addig. Nem irigyellek, tényleg nem... :/

34. szika (válaszként erre: 32. - Fadigflo)
2010. ápr. 10. 23:05
Jogos. De ezek bűnös, energiabomba választás napi szendvicsek. Egyenként több kalóriával, mint amit a héten megettem. :D :D Úgyhogy igyekszem messzire kerülni a csábító illatokat.
33. szika (válaszként erre: 30. - Jehru)
2010. ápr. 10. 23:04

Csupa titkos dolgot. ;)


5kor kell nyitnom a HVI-t, mert az SZBSZ elnökök negyed hatra jönnek a választási dobozokért, és a HVI vezetőnek ott kell lenni az átadásnál. Az meg pechemre én vagyok. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook