Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfoltok halványítására milyen krémet lehet használni? fórum

Májfoltok halványítására milyen krémet lehet használni? (tudásbázis kérdés)


1 2
16. Vikinca (válaszként erre: 14. - 401f36ab4a)
2018. aug. 14. 08:42
A citrom is kifehéríti az egész arcot- a foltot is,meg a foltnelkuli bőrt is....úgy is foltos maradt az arcom csak világosabban 😅
15. Vikinca (válaszként erre: 13. - Norina55)
2018. aug. 14. 08:39
Inkább a hormonokkal van összefüggésbe 😊
2018. aug. 14. 08:12
Én azokat a távolkeleti csodákat nem merném használni, szerintem simán rákkeltőek. Inkább citrom+hidratálás utána
2018. aug. 13. 19:40
Köszönöm a tippeket! Ma mondta egy gyógyszerész, a májfoltok összefüggésben vannak az egészségünkkel, ajánlott egy méregtelenítő kúrát, azt mondja az is sokat segít.
12. Vikinca (válaszként erre: 11. - Excaliburné)
2018. aug. 13. 15:34
Köszi,majd utána nézek :)
11. Excaliburné (válaszként erre: 9. - Vikinca)
2018. aug. 13. 15:28

Vikinca a japán naptejeket Neked találták ki.

Tisztán kémiai amit ők használnak így semmiféle fehéret nem hagynak maguk után.

Van náluk ilyen Nivea ami hialuronsavat is tartalmaz.

Sajnos,hogy itthon ilyet nem lehet kapni...

10. Excaliburné (válaszként erre: 1. - Norina55)
2018. aug. 13. 15:23

Én sok éve küzdök az arcomon vele.

Ami már most kijött arra sajnos olyan csodaszert nem tudok amit ebben az erős napsugárzásban lehetne használni.

Azt tudod elérni,hogy ne sötétedjen tovább és kezdd el kenni minél hamarabb 50 faktorszámú napozóval.

Ősszel javaslom elkezdeni a kezelést és halványítást.

Ez lehet kémiai hámlasztás vagy mikrodermabrázió.

Valamint végig szinte az évben kenni kell napvédővel az érintett területet.

2018. aug. 13. 15:06

Nekem a bio-oil vált be :) hegkezelésre vettem,de már mindenhova kenem :D sokat halványított a májfoltokon és a szeplőkön is.


Találtam,már sok krémet amik jelentősen halványították a foltokat de mindegyik nagyon magas faktorú napvédőt tartalmazott,úgy néztem ki nyáron mint egy fehérre mázolt arcú bohóc :DDD mivel kreol bőrű vagyok,így nagyon vicces volt a kontraszt,mintha bénán lett volna lealapozva az arcom :D

8. gabbbicica (válaszként erre: 3. - Norina55)
2018. aug. 12. 22:02

Azota kenem a fejem uriage 50es naptejjel es a kencevel.


Halvanyabb. De azt mondta a borgyogyasz, csodat ne varjak rogton, ez evek munkaja lesz a fenyvedelemmel es a kencevel.

7. 438047860c (válaszként erre: 1. - Norina55)
2018. aug. 12. 21:46
Szia! Tindigó elixír (vagy bármilyen A ill C vitaminos krém), e-bayen is lehet kapni koreai, hong kongi, kínai fehéírző krémeket illetve tudd, hogy nem használtál fényvédőt, ami KÖTELEZŐ mostantól (jól írta vki, 50faktoros télen nyáron)
2018. aug. 12. 19:37
A kövirózsa krémről én is olvastam de a vélemények elég szélsőségesek.
2018. aug. 12. 19:25
Szia, Én a Kék-Lukácsot nem ismerem. Korábban nekem is voltak Ilcsi néni Kövirózsa krémzseléje segített. Esetleg egy próbát megér. Ezeket a krémeket csak kozmetikustól tudod megvenni.
4. Lolita9 (válaszként erre: 1. - Norina55)
2018. aug. 12. 18:56

Szia! En valahol olvastam, hogy az almaecet halvänyitja a börhibäkat.(szeplök, mäjfoltok,...)

Kiprobältam,es nekem bevält.

En fontosnak tartom, hogy Bio legyen. Este,lefekves elött vattapamaccsal ätkenni az arcot vele.

3. Norina55 (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2018. aug. 12. 18:52
A gyógyszertári kence használ?
2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Norina55)
2018. aug. 12. 18:50

En voltam par hete borgyogyasznal.


Amit mondott: februartol oktober vegeig 50 faktoros naptej hasznalata odakint ( az arcomon van majfolt)


Es irt fel egy gyogyszertarban kikeveros kenocsot, amit este kell hasznalni vagy olyankor ha par oran at nem tervezek kimenni.

2018. aug. 12. 17:16
Tanácsot kérnék májfolt ügyben. Sajnos így nyár közepére az arcom, nyakam a naptól teljesen májfoltos. Kutakodtam itt a neten és találtam egy bőrhalványító krémet./Kék-Lukács/ Ismeri-e valaki vagy esetleg más tipp, mit használjak halványításra.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook