Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tüntessem el a májfoltokat az arcomról? (Krémet keresek!) fórum

Hogyan tüntessem el a májfoltokat az arcomról? (Krémet keresek!) (beszélgetős fórum)


2012. máj. 17. 05:49
Gyertek át a "májfolt az arcon" fórumra, valószínűleg megtaláltuk a tutit:)))
2012. jan. 23. 07:02

Ne kövezzetek meg, most olvastam:


Finomra vágott reszelt tormát egy palackba helyezünk, majd ráöntünk jó minőégű

borecetet.

Kettő hétig napos helyenre állítjuk jól bedugaszoljuk az üveget.

Az igy érlelet szerrel bedörzsöljük a májfoltos területeket.

A foltok hamarosan elhalványulnak majd eltünnek.


Ártani biztos nem árt:)

20. Erikacz (válaszként erre: 15. - Erikacz)
2011. júl. 11. 21:29
Guti Enikő kozmetikus krémje, guglizz rá, meg fogod találni. Rendelni lehet a weboldaláról és a postás viszi ki 8000 ft egy kis tégely, nekem sokáig elég volt, viszont nyáron nagy melegben nem használható, szeptembertől :)))
19. Bobori
2011. júl. 11. 21:11

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy használt-e vki pigmanorm krémet a májfoltokra. Én 3. napja kenem az arcom. Eddig semmi különöset nem vettem észre, azon kívül, hogy egy kicsit "hűti" a bőröm, vagyis inkább ugye marja. Nem piros, nem csíp, eddig még.

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy mire lehet számítani? Nem csak a végeredmény tekintetében, hanem a használat alatt? Köszönöm!

18. vinok1
2010. máj. 12. 14:32
Én valahol olvastam,hogy a kövirózsakrém is nagyon jó.Bejártam érte mindent végül sikerült vennem egy gyógynövényesben, és lásd ez sem használ...
17. Kralim
2009. szept. 29. 14:01
Nekem egy nagyon jó kozmetikus ismerősöm a Vichy-nek külön erre a problámára kifejlesztett krémjét ajánlotta. Neki bevált és szülés után sem jött vissza a májfoltja . Igaz az ára elég húzós, de ha használ szerintem megéri. Én most fogom megvenni és nagyon remélem,hogy valóban eltűnik.
16. turcsika (válaszként erre: 14. - 228bb89282)
2009. júl. 29. 21:47

Szia!


Ne haragudj most tévedtem ide. Remélem még néha idenézel hátha van újdonság.

Elég jól bevált az Ilcsi krém. 2ezer valamennyi.

Éjjelre használom és nappal szigorúan fényvédő.

Már nem annyira szembetűnő, de az igaz, ha lusta vagyok és nem kenem 1-2 nap erősebb. Szóval ez folyamatos ápolást igényel.

2009. júl. 10. 17:45

Szia!


Mi a krém neve amiről írtál?

14. 228bb89282 (válaszként erre: 9. - Turcsika)
2009. jún. 16. 12:10
Nekem is akkor jön elő, amikor kicsit már kisüt a nap. :( De nekem az orromon van és mindenki meg is kérdezi, hogy mi az ott. :( Sajna az avonos nem vált be, most próbáltam ki, így jön a következő próba. De a Babé iszonyat drága... :( És amíg nincs nagyon tapasztalata senkinek, nem merem egyből megvenni, hiszen 5e Ft fölött van. :(
2009. jún. 15. 20:47
Ha tudsz egy a kozmetikusodat vagy bőrgyógyászaton kérdezz rá hátha Ők tudnak megfeleló krémet adni. GYÓGYULÁST NEKED.:)
2009. máj. 18. 13:00

Voltam bőrgyógyászaton anyajegyekkel és rákérdeztem a májfoltra. A Babé depigmentációs krémet ajánlotta, de hozzátette. SEMMIT NEM ÉR A HALVÁNYÍTÁS, HA NEM HASZNÁLUNK NAPPAL FÉNYVÉDŐT.

Meg még egy másik krémet mondott Unitone. Hát próbálkozom!!

További szép napot!

2009. máj. 14. 19:24
Úgy tudom régen volt egy nagyon hatásos krém, de megszüntették, mert higany volt benne.( vagy más, de így rémlik ezt mondták)
2009. máj. 14. 16:43
Nekem anyukámnak volt a nyakán nagyon régen, és egy gyógyszerész ismerőse kevert ki Neki valami krémet, attól elmúlt Neki, semmi nem látszik!
2009. máj. 14. 12:32

Sziasztok!


Májfolt 3 éve jön elő minden nyáron. Nagyon sokat költöttem már rá. Bajusznál jelenik meg és nagyon zavar. Azt is tudom már, hogy este kell kenni, mert a halványitókban gyümölcssavak ellentétes reakciót váltanak ki, tehát napra semmiképp ne menjetek halványitós kencével.( Valaki írta, hogy neki sötétebb lett a halványítotól, ezért lehetett)

Próbáltam Avont, gyógyszertárit, Oriflame-t, és sok más terméket. Most az Ilcsi termékekkel próbálkozom. De nem adom fel!!!

Ja még valami, a bajusznál lévő, a havi előtt megsötétül, v. ha esetleg nőgyógyászati próblémád van. Ezt is már megtudtam.

2009. máj. 1. 00:07
55 éves vok.nem szoliztam csokira magam soha.szinte mindent kipróbáltam.nem halványult semmit.sztem nem lehet eltüntetni.engem nem zavar!ha a drasztikusabb módszereket is bevetném,csak később derülne ki,hogy többet ártottam vele,mint amit esetleg használt volna?így kell elfogadni.
7. danama (válaszként erre: 5. - 228bb89282)
2009. ápr. 27. 13:46

a kozmetikusom azt használja, nekem személyes tapasztalatom nincs.

a 7-es kampányban benne lesz 3600.-ért

termékleírás:


Halványítja a nap által okozott károsodásokat,sötét foltokat és elszíneződéseket

6. 228bb89282 (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 27. 13:42
Ugyanez a szitu, régen én sem vigyáztam eléggé a bőrömre és most "szívok" miatta. Jó lenne akár halványítani is...
5. 228bb89282 (válaszként erre: 3. - Danama)
2009. ápr. 27. 13:41
És tényleg használ? Csak azért, mert nem akarok mindennap sminkelni, így meg nagyon zavar... :(
2009. ápr. 27. 13:40
nekem is van sok a káros nyári napozástól és eddig még nem találtam rá megoldást. A kozmetikus mondta, hogy fogadjam el őket mert max halványítani lehet az is nagyon költséges.
2009. ápr. 27. 13:40
Anew fénykárosodás elleni krémje
2009. ápr. 27. 13:39
én úgy hallottam azokat semmivel nem lehet eltüntetni
2009. ápr. 27. 13:39
Azt szeretném kérdezni, hogy kinek van esetleg tapasztalata a Babé depigmentáló krémmel? Sajnos, amint megjönnek az első napsugarak, májfoltok jelennek meg az arcomon, amik nagyon zavarnak. Viszont ez egy drága krém, jó lenne, ha valakinek lenne vele tapasztalata. Ha más hatásosabb krémet tudtok, nagyon örülnék neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook