Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magyar találmány segít a meddő nőkön! fórum

Magyar találmány segít a meddő nőkön! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
26. Ekka
2006. okt. 25. 11:54
A gyógyszikba még mindig nem lehet kapni az init.. pedig azt mondta a hölgy, hogy lesz.. Múlt hétre ígérték nekik..:(((( Lassan lejár a receptem:((
25. 7130b15964 (válaszként erre: 24. - Lorincz Julia Izabella)
2006. okt. 25. 11:50

Itt mindent megtalálsz:

[link]

2006. okt. 25. 11:41

Én csak érdeklődni szeretnék Dr. Lázár Erika szülész-nőgyogyászról, mivel én is a férjemmel már 1 eve probálkozunk és sikertelenül. Ha kaphatnék egy email cimet vagy egy telefon számot nagyon megköszönném.És érdekelne a magyar vakcina telyes neve is.

Előre is köszönöm szépen

23. Brenda
2006. okt. 20. 16:55

Sziasztok!


Én és a férjem most fejeztük be az első 5 alkalmas Gynevac vakcina kúránkat. A férjem is hősként kibírta, bár tényleg nem értem, hogy míg nekem a beadás után kb. 5 percig fájt, sajogott egy kicsit az oltás helye, a férjem órák múlva is fájlalta a hátsóját és másnapra teljes izomláza lett a farizmában és az első 3 oltás után másnapra mindig be is lázasodott kicsit (38,0), a negyediknél már nem szerencsére.


Én is bízom a Gynevacban, de nem hiszem, hogy csodaszer. Egyszerű és abszolút természetes gyulladáscsökkentő, de csak olyan meddőségi eseteken segít, ahol a meddőség oka valamely rejtett idült nőgyógyászati vagy prosztata stb. gyulladás.


Minden meddő párnak ajánlott (sőt egyátalán minden terhességre készülő párnak), de sajnos nem biztos, hogy mindenki megfogan utána.


Én is végicsináltam a kúrát, bár kimutatható volt, hogy hormonális zavar (peteérés elmaradása) okozza a másodlagos meddőségemet (az első gyerek gond nélkül összejött), de bízom benne, hogy azért a Gynevac is hozzájárul a sikerhez majd.


Nekem is azt mondta a doktornő (Lázár Erika), hogy a legyártott rengeteg vakcina 2006. októberi szavatossági idővel került legyártásra, és amíg ezek nem fogynak el, nem gyártanak újat. De a gyógyszertárak már nem hajlandók forgalmazni a lejárófélben lévő vakcinát. A doktornő szerint, aki 30-40 éve részt vett a vakcina kifejlesztésében, a lejárati idő után még évekig felhasználható és tökéletes minőségű a vakcina.

22. mimo (válaszként erre: 21. - Ekka)
2006. okt. 20. 15:39
Okés köszi szépen előre is.Biztos kipróbálnám én is, habár félek a szuritól, attól függetlenül hogy naponta szurkálom én is a betegeket, de ennyit megér.
21. Ekka (válaszként erre: 20. - Mimo)
2006. okt. 20. 14:09

Ne keseredj! Állítólag "átütik" a szav. időt. Gyógyszertáros nő beszélt a gyártóval akik azt ígérték, hogy köv. héten lesz szállítás:))))

Majd informállak, hogy mi a helyzet:)

20. mimo
2006. okt. 20. 13:44
Ezt nekem is többen ajánlották már szerintem is beválna ha gyártanák(((((((((((((
19. 7130b15964 (válaszként erre: 17. - Andy6909)
2006. okt. 13. 21:03

Vedd meg Ausztriából a futárral, még mindig olcsóbb és kevésbé macerás, mint bármi más eljárás!


Sok sikert!

18. Ekka (válaszként erre: 17. - Andy6909)
2006. okt. 13. 15:46

Ez az egész egyszerűen ÜZLET!

Ha "mindenki" a Gynevac vakcinát használná mi lenne a meddőségi klinikákkal és a bevételeikkel?!?!

Na, ez az egészben a legundorítóbb!!!!!!!!!!!

17. andy6909 (válaszként erre: 16. - Garbo)
2006. okt. 13. 14:31
egyszerüen nem hiszem el, hogy ami jó, azt mindent megszüntetnek, elvesznek. ezzel elvették a hasonló emberektől mint én is, még a reményt is. én 37 éves vagyok, 1 év kihagyás nekem már nagyon sok.
16. Garbo
2006. okt. 13. 13:32

Egy másik fórumon találtam a következőt:



"JANKA!én is úgy tudom, hogy a Gynevac megint hiánycikk.Nézd meg a gynevac.hu honlapot és írj az ott található email címre. Lázár Erika doktornő nagyon hamar válaszol. Tőle megkérdezheted, hogy hozzá lehet e még jutni, mert nála szokott lenni raktáron. Én is ezt tettem. Ha itthon már nem elérhető, ugyanezt lehet kapni Ausztriában és Németországban.A neve Gynatren. A hozzájutás: itthon az orvos feírja neked a Gynevacot és mellé írja zárójelbe, hogy Gynatren.Sima magyar receptre. Elmész a Pharmafutárhoz a Budakeszi úton, www.pharmafutar.hu és 2000 forintért meghozzák neked egy héten belül. Az ampulla kint drágább, 15 000 forint, 50 euro. Én velük kétszer hozattam, magamnak és a férjemnek, úgyhogy nekünk bevált."

15. Garbo
2006. okt. 13. 13:20

Sziasztok!


KOrábban olvastam valahol, hogy a vakcinát Ausztriában lehet kapni. Sajnos a részletekre már nem emlékszem.

14. Ekka
2006. okt. 13. 12:53

Egy kis érdekesség:



Kedves Hölgyem - és mindenki, akit érdekel.


Én vagyok a Gynevac "mamája". Miért nem lesz szeptember végétől? Mert az OGYI a feltaláló által javasolt 3 év helyett 2 évben húzta meg azt a határt, amig a gyártástól számítva forgalomba lehet hozni. Igaz ugyan, hogy a hatásossága még a negyedik évben is ugyanolyan, mint az elején, de a gyógyszertárak nem adhatják el. Hűtőszekrényben tartva a hatása jövő ilyenkor is ugyanolyan lesz!!! A most forgalomban levő gyógyszernél ez a határ 2006. október.


A probléma ott van, hogy minden gyártási sorozatot Magyarországon egyetlen ember engedhet a forgalomba. (És mindet újra kell engedélyeztetni, mert vakcina.) Ez az egyetlen ember a most forgalomban levő gyógyszer lapját decembertől májusig nem írta alá, noha már szeptemberben meg volt minden hivatalos vizsgálat a forgalomba hozáshoz. De ő valószínűleg abban volt érdekelt, hogy ne jusson el ez a gyógyszer azokhoz, akiknek szüksége van rá. És megigérte, hogy "legközelebb nem lesz ilyen elnéző!" (Nem tudom, mit értett az alatt, hogy most elnéző volt!) Ezen az alapon várható, hogy a 10 hónappal ezelőtt gyártott sorozat is legjobb esetben jövő nyáron kerülhet forgalomba, és így szeptembertől megint nem lesz olyan vakcina, amit a gyógyszertárak eladhatnak.


Dr Lázár Erika

13. Ekka
2006. okt. 13. 11:25

Rossz hír: 2006. szeptembertől nem lehet kapni

Újabb gyártás: 2007. júliusától

:(((((

2006. okt. 13. 09:57
hát igen, nem volt mindegy. nekem már a párom is hajlandó bármire, csak sikerüljön. nem igazán tartozom már a fiatal kategóriába, de még nem szeretném feladni.
11. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Andy6909)
2006. okt. 13. 09:55
Óh, tégen nagyon meggyötört, akkor ez az egész. Állítólag ez a szer nagyon megerősíti a mamát és a babát is. Sőt, nem véletlenül ajánlják a papáknak sem, mert még az ő állapotukat is optimalizálja. Csak ne lennének olyan nyafkák!
10. andy6909 (válaszként erre: 5. - 7130b15964)
2006. okt. 13. 09:47
szia! remélem lesz is sikerem, már 3 terhességem szakadt meg, és egyet amit végig kihordtam, sajnos születés után pár órával meghalt. még ezt ugy gondoltam megpróbálom, mielőtt végleg feladom.
9. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - Ekka)
2006. okt. 12. 17:40
Látom, ahogy hősünk már tartja is a szebbik felét, hogy "ide szúrjatok"! :))
8. Ekka (válaszként erre: 7. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 17:36

Jól emlékszel:))

Ugye gondolod mi a férjem véleménye erről a mindkét feles megoldásról?:D :P

7. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - Ekka)
2006. okt. 12. 17:29
A dokinő honlapján is ez van. Sőt, mindkét félnek ajánlja, ha jól emlékszem, de azért olvassátok jól át, hogy mit ír!
6. Ekka
2006. okt. 12. 17:26
Nekem pedig már holnap a kezemben lesz a vakcina. A nőgyógyászom ajánlotta, azt mondta nem árt egy ilyen kúra mielőtt teherbe esik az ember lánya:))
5. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Andy6909)
2006. okt. 12. 10:52

Még a tévében láttam a doktornőt és bár nincs napirenden a téma, de azonnal felírtam a nevét és megkerestem a honlapot. Jobb, az ilyet megjegyezni alapon.


Sok sikert neked!

4. andy6909 (válaszként erre: 3. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 06:39
szia! nagyon szépen köszönöm a segitségedet. nagyon sokat segitettél, hálás vagyok érte. még egyszer köszi
2006. okt. 11. 21:50

Itt mindent megtalálsz:

[link]

2006. okt. 11. 21:04
sziasztok! tudna nekem valaki segiteni? a cikkben szereplő dr. nőről szeretnék infót kapni. cim, telefon, emai.stb. aki tud kérem segitsen. köszönöm andy
1. Ekka
2006. okt. 10. 18:49
Létezik egy magyar találmány, ami sok esetben segít a meddő nőkön, mindenféle durva beavatkozás nélkül. A kevesek által ismert vakcinát csak kevés nőgyógyász ismeri, ajánlja a pácienseknek.
Háromszázezer meddő pár, azaz háromszázezer meddő nő. A statisztikák szerint ilyen sokan álmodoznak Magyarországon hiába arról, hogy édesanyák lehessenek. Közülük évente csupán tízezren jutnak el a meddőségi központokba - lombik programra, és csak húsz százalékuknak születik gyermeke e beavatkozások után.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook