Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magyar találmány segít a meddő nőkön! fórum

Magyar találmány segít a meddő nőkön! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
146. heni
2012. febr. 25. 16:57
sziasztok!! valakivel dumcsizni kinek volt beültetésea héten????
145. heni
2012. febr. 25. 16:50
sziasztok! valakinek volt mostanában lombikja?
144. b.trix13 (válaszként erre: 143. - Aranynyuszi)
2011. szept. 14. 22:43
én sem:((
2011. szept. 14. 10:26
Beadattam,de azóta sem vagyok állapotos :S
2011. jan. 5. 23:10

Sziasztok!

Már lehet kapni!!!! Én ma irattam fel,holnap megyek gyógyszertárba!!!:)

[link]

2009. ápr. 4. 21:59

:)

igaz, bizom én is nagyon!!!

140. Kriszta111 (válaszként erre: 139. - Ladybird78)
2009. febr. 27. 10:29

Szia Lady!

Olyannyira komoly,hogy most 02.25-én szólt vissza nekem a lányzó akit kezeltem,hogy két tesztet csinált és mind a kettő pozitív.Pedig már több mint 4 éve próbálkoztak,orvosról-orvosra jártak-hormonkezelések stb.csak a lombikot nem próbálták még.HÁT úgy tűnik,hogy nem is kell!!!! 13 alkalommal kezeltem heti egyszer. Szerintem igen jó eredmény!

A barátnődre visszatérve,nem tudom milyen módszerrel kezelték de szerintem teljesen mindegy,hogy "beleteszik a képet az agyába" vagy sem-Lényeg a végeredmény:JÖN A BABA nála is és az én vendégemnél is. HORMONOK NÉLKÜL!

2009. febr. 26. 10:53

Kedves Kriszta111!

ez komoly??!!

a barátnőm is igy lett terhes, de nem mertem hinni benne!!

megkapta a gynevaoct is...de az sem segitett!!

az Ö szavaiva élve, " beletette a az agyába a képet a babáról"...ez lehet?!

köszi előre is!!

2008. nov. 28. 13:51

Sziasztok!

Olyan pároknak szeretnék segíteni akiknél az orvosok nem találnak semmi bajt sem és mégsem jön össze a baba.Én is így voltam.Rajtam egy reikivel is foglalkozó ember segített. HÁLA NEKI a fiam már másfél éves.Azóta foglalkozom én is ezzel a természetgyógyászati módszerrel Dunaharasztin.

Tel:0620/424-5881

2008. júl. 29. 11:52

ELső babánk hamar megfogant, a második nem ment ilyen könnyen.

1 év próbálkozás után szedtem fel a gynevac-kúrát. Ezután még egyszer menstruáltam.

Ennek már majdnem egy éve; 1 hónapja, június 25-én szültem meg a kisfiunkat.

136. S Ria (válaszként erre: 135. - Panna77)
2008. jún. 26. 15:56
Köszi ari vagy ,megköszönöm,már azt hittem elavult ezva forum valahogy régi hozzászolásokat sikerült csak olvasnom
135. panna77 (válaszként erre: 134. - S Ria)
2008. jún. 26. 15:27
Lázár doktornőt ajánlom. Mindenképp hívd fel. Ha gondolod, akkor elküldöm a számát priviben. Amúgy ő a Gynevac "anyukája".
134. S Ria
2008. jún. 26. 15:17

Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni én is hallottam a Gyenevac jotékony hatásárol és bizok benne hogy megoldás lenne a problémámra,de az orvosom nem hajlik a a vakcina felirására mindig leint és nem tartja szükségesnek,pedig 4 sikertelen lombikon vagyok tul és vannak gyulladásos problémáim olykor az antibiotikum nem hiszem hogy minden esetbe hatásos lenne.Valaki esetleg tudna segiteni egy olyan orvos vagy mod ami által hozzájuthatnék én is a vakcinához.Kösz elöre is

2007. okt. 24. 21:03

Sziasztok!

Mi 7 éve várunk babára,volt több inszeminációm és semmi!Tavaly én is beadattam a gynevacot és idén májusba terhes lettem!Szerintetek a gynevactól lettem terhes?Az injekció beadása után eltelt több mint fél év!De sajnos elhalt a terhesség!Most kezdünk újra próbálkozni és megint beadatom a gynevacot!Várom a vélemenyeket!Köszi!

132. panna77 (válaszként erre: 126. - Duncan)
2007. okt. 24. 17:41

Kedves Gynevacosok!


Hasonlóan vélekedek, mint Duncan. Semmi nem segített abban, hogy egy alhasi gyulladásom elmúljon, de amint a Lázár doktornő felírta és megkaptuk mindketten az 5 injekciót, elmúltak a fájdalmak és rögtön teherbe estem! (az utolsó injekciót március 23-án kaptam meg és az április eleji mensim már nem jött meg... :-) )

Mindenkinek nagyon szurkolok!!!

131. Frankanyu (válaszként erre: 130. - Erazmusz)
2007. okt. 17. 00:25

Köszönöm a hozzászólását kedves Doktornő!


Augusztus 30-án kaptam meg az 5. injekciót, azóta egyszer menstruáltam. Sajnos a férjem nem vette fel a kúrát, mert annyira mélyen gyökerezik a vallásos hite, hogy azt mondja: Drágám, hidd el, nem ezen múlik. Azért jobban megnyugodtam volna, ha ő is megkapja.

Ha végül nem segít az injekció - mert nem krónikus gyulladás az oka a várva várt terhesség elmaradásának - akkor próbálok majd türelmesebb lenni, mert jelenleg (13 hónapja) nagyon görcsösen vágyom a terhességre, és ebből valahogy lejjebb kell adnom. Nem tudom, hogy fogom csinálni. Egyébként érdekes, hogy az első gyermekemre is nagyon görcsösen vágytam, mégis egyből megfogant.


Üdvözlettel: Frankanyu

130. erazmusz (válaszként erre: 111. - Frankanyu)
2007. okt. 9. 00:38

Még annyit, hogy a Gynevac injekció nem árt a magzatnak. Annyiban javaslom az injekció sorozat alatt a védekezést, amennyiben a vége előtt még nem gyógyul meg teljesen a meddőséget vagy vetélést okozó krónikus gyulladás (amit a Gynevac a kúra végére szüntet meg), és emiatt, ha közben lesz terhes az illető, a gyulladás még veszélyezteti a terhességet és vetélést okozhat. Ezért érdemesnek tartom kivárni a végét. Viszont, ha a kúra alatt lesz valaki terhes, semmi képpen ne hagyja abba ugyanezen okból: még nem gyógyult meg teljesen a problémát okozó gyulladásból, és emiatt bármikor megszakadhat a terhesség a gyulladás miatt, tehát a gyógykezelést feltétlenül folytassa!

Üdvözlettel

Dr Lázár Erika

129. erazmusz (válaszként erre: 126. - Duncan)
2007. okt. 8. 23:34
Egyet értek Duncan hozzászólásával, miután én magam legalább 30 ezer nőnek illetve házaspárnak adtam az oltást. Van tapasztalatom!...
128. erazmusz (válaszként erre: 123. - Kenyera)
2007. okt. 8. 23:01

Kedves Hölgyem!

Elfelejti, hogy Magyarországon élünk, és magyar találmányról van szó! A nagy gyógyszercégeknek nem az az érdeke, hogy meggyógyuljon egy beteg nő, és még az sem, hogy gyermeke legyen lehetőleg minden meddő házaspárnak! Az az érdeke, hogy a meglevő drága gyógyszerét el tudja adni minél nagyobb mennyiségben. Mivel a Gynevac, illetve a laktobacillus vakcináció teljesen új és egyben hatásos módszere a krónikus gyulladások gyógyításának, ami feleslegessé teszi azt, hogy az ezzel küszködő nők (és férfiak is, a prosztata gyulladás vonatkozásában)havonta vegyék meg a drága antibiotikumokat - nem érdeke a nagy gyógyszergyáraknak, hogy megvegyék és gyártsák. (Legfeljebb úgy járna, mint a Naxol, ami külföldi kézbe kerülvén, megszűnt létezni!) Az se érdeke, hogy a meddő házasságok 1/3-a 2 doboz (Magyarországon)olcsó injekció segítségével a hitvesi ágyban jusson gyermekhez, hiszen akkor nem fogják megvenni a drága lombik gyógyszereket és a TB-nek se kell finanszírozni a több százezer forintos művi beavatkozásokat!

Én Önt nem akarom meggyőzni semmiről. Nekem csak annyi hasznom van az egészből, hogy boldog vagyok, amikor látom, hogy a rendelőm fala szinte ki van tapétázva a sok száz - néha ezer - baba fényképével, akik a Gynevac nélkül nem lettek volna soha! De jobb lenne, ha nem írna olyat valamiről, amit nem ismer, hogy lufi az egész. Hogy a nőgyógyászok nem ajánlják? Mert ők is magyarok, és egyrészt senki se próféta a saját hazájában, másrészt nekik se érdekük, hogy meggyógyuljon egy nő! (Gondolja csak végig: miért nem?)


Üdvözli

Lázár doktornő

127. Duncan (válaszként erre: 114. - Almakompót)
2007. szept. 27. 11:48
Igazán gratulálok Neked:)))
126. Duncan
2007. szept. 27. 11:45
Én mindenféle hírekkel ellentétben csak javasolni tudom ezt a szurit. Érdekes, hogy három évig nem estem teherbe, a meddőségi közpotba járkálás során sem. Viszont ahogy megkaptam a szurikat egyből az lettem... hát csak annyit fűzök ehhez, hogy a meddőségi központokban nem ismerik el a szert mert túl jó eredményeket mutat. de ez csak az én véleményem és saját tapasztalatom...
125. Duncan (válaszként erre: 124. - Napraforgó30)
2007. szept. 27. 11:39
Beírod, hogy : www.gynevac.hu, megnyitod az oldalt és legalul ott lesz az e-mail címe, ott felveheted vele a kapcsolatot...
2007. szept. 27. 11:25

Sziasztok!


Valaki meg tudná nekem adni Lázár doktornő elérhetőségét????


Előre is köszönöm.

Sok sikert mindenkinek!!!!!!!

123. kenyera
2007. aug. 4. 07:58

Sziasztok lányok!


Régóta próbálkozunk babát összehozni a férjemmel .

Mindent meg is teszünk a cél érdekében .Láttam a korábbi hozzászólásokban voltak kétkedők , de aztán Lázár drnő valahogy meggyőzte őket.

Én is körbejártam a kérdést .Több nőgyógyászt megkérdeztem , egyik sem javasolta a szert.

Végül egyetlen dolog győzött meg arról , hogy valószínüleg lufi az egész : Egyetlen nagy gyógyszercég sem harapott rá .Ebben a világban , ahol minden a pénzről szól és a gyógyszerbusiness az egyik legnagyobb üzlet, ha feltalálnak egy igazán hatásos szert , akkor a gyógyszercégek milliárdokat fizetnek a szerért , pláne, ha az a meddőségek egy részében hatásos lehet.(sok a meddő pár) Maga a drnő ismerte el , hogy vannak gondok a forgalmazásával , azt állítva , hogy bizonyos érdekcsoportoknak nem érdeke piacra dobni a szert. Hát a mai világ nem így müködik . Ha valami jó , akkor azt megvenni és nem elásni akarják a nagy cégek.

Én tuti nem adnék érte pénzt

122. tötyi (válaszként erre: 121. - Mimo)
2007. júl. 31. 15:21
Köszi mimo,hogy szoritotok nekem nemtudom,hogy ismered-e a gynevac vakcinát én most ezt kapom csütörtökön adják be a 3-ik szurit remélem segít.
121. mimo (válaszként erre: 119. - Tötyi)
2007. júl. 31. 15:12

Tötyi nagyon szoritunk hátha végre sikerülne neked is.Hát az igaz hogy mennyit kell szenvednünk egy egészséges babáért(((((((.gyere a babát tervezünk fórumba, ott sokan vagyunk, beszélgessünk!!!


5 év alatt egy terhességem volt, 20 hetesen megszakitották, mert a jobb veséje nem fejlődött ki((((((((.Azóta nem sikerül teherbe esnem(((((((((

120. almakompót (válaszként erre: 119. - Tötyi)
2007. júl. 31. 12:19
Sok jót mondanak erről a szuriról! Ha már a fele igaz, akkor nem lehet velünk semmi baj soha többé babavárás ügyében:)
119. tötyi
2007. júl. 31. 09:44
köszönöm a biztatás nagyon rámfér ugyan is 6 vetélésen vagyok tul 16 év alat az is igaz,hogy van már 3 gyerekem de az új párommal szeretnén egy közöset mert neki nincs és már 3 éve próbálkozunk de sajnos sikertelen nem marad meg nálam ababa talán most majd a szuri segít.
2007. júl. 31. 09:36

Köszönöm a gratulációkat!


Remélem Tötyi, hogy hamarosan te is a nyomdokaimba lépsz:)

Nekem sincsenek valami szép előzményeim (22. hétre szültem ikerbabákat márciusban), de most remélem, hogy minden ok lesz!

Fő a pozitív hozzáállás!

117. tötyi (válaszként erre: 114. - Almakompót)
2007. júl. 31. 09:33
Szia Alma gratulálok remélem hogy nemsokára én olyan boldog lehetek mint te nálam az a baj,hogy a 12-ik héttől tovább nem marad életbe a baba most én is a gynevak kurát kapom remélem lessz hatása már nagyon szeretnék a párommal közös babát.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook