Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magabiztos, jó kinézetű, okos pasi meghódítása... Hogyan? fórum

Magabiztos, jó kinézetű, okos pasi meghódítása... Hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. aug. 8. 11:51

"Egészségtelenül sokat gondolok rá, már több hónapja... (Röplabdázás közben ismertem meg.) "



"hogy ott lesz az a pasi, aki már évek óta bejön, de soha nem mertem vele még csak beszélgetni sem. "



Akkor most hogy van ez?

46. Kiera Lie (válaszként erre: 44. - F36e266467)
2013. aug. 8. 11:47
IGEN, róla van szó...
45. Kiera Lie (válaszként erre: 43. - Tavirózsa :))
2013. aug. 8. 11:47
18. :)
2013. aug. 8. 11:44

Khm, ez most ugyanez a pasi?


"Röplabda versenyen voltunk 5 napot, meghívtak régi ismerőseim, hogy menjek én is. Természetesen elmentem velük, pláne amikor megtudtam, hogy ott lesz az a pasi, aki már évek óta bejön, de soha nem mertem vele még csak beszélgetni sem.

Szombaton picit többet ittam a kelleténél, de szerencsére csak annyira, hogy bátrabb, felszabadultabb legyek. Nem részeg voltam, csak be voltam csípve.

Sűrűn néztem, sokszor észre is vette... Aztán egyszer megszólaltam, hogy beszélnem kell vele.

A röplabdáról beszélgettünk. Elmondtam, milyen jó játékos, dicsértem, de azért nem estem túlzásba.

Nem emlékszem, hogy mondtam volna olyat, ami arra utal, hogy bejön, de nem tartom kizártnak. Persze miért is akarok én becsiccsentve vele kettesben beszélgetni - a többieket kizavarva a szobából, ha nem másért, mert bejön? :)

Azon az este órákon át vele voltam. Hihetetlenül boldog voltam. Annyira elérhetetlennek tűnik. Tipikusan az a pasi, aki jól néz ki, és tisztában van vele.

A barátaitól tudom róla, hogy még egyszer sem látták csajjal... ledöbbentem. Tényleg jól néz ki, normális, nem értem.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek egy pasi ilyen apró jelekből észreveszi, hogy tetszik egy lánynak? :) Kettesben akarok vele beszélgetni, bókolok neki, sokat nézem...

Kezdek reménykedni, viszont mégis bennem van az, hogy egy ilyen jó pasinak nem egy olyan lány kell, mint amilyen én vagyok.

A kisugárzásomon egyébként nem látszik, hogy ennyire önbizalomhiányos lennék. :)

Köszönöm, hogy szakítottatok rám időt!"

43. Tavirózsa :) (válaszként erre: 42. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:40
Hány éves vagy?
2013. aug. 8. 11:39

nem erőlködök. :) Mindig magamat adom, nem játszom meg magam, tudom, semmi értelme nem lenne.

Azt akarom elérni, hogy magamért kedveljen meg még jobban. :)


Akkor ne zavarjon annyira, ha zavarban vagyok? :D Szerintem ciki. Sokszor beégek előtte. :D Ám sokszor nevet a poénjaimon. :)

41. Idhikai (válaszként erre: 36. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:26
Nem baj, ha zavarban vagy... azt szeretik! :)
40. Tavirózsa :) (válaszként erre: 34. - F49b154b31)
2013. aug. 8. 11:26
Te is így csinálod? :)
39. michelle.r (válaszként erre: 36. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:25

Talán ha abbahagynád a nagy erőlködést, hogy ne mutasd ki, nem is látszana :) Egyébként pedig nem is biztos hogy látszik, talán csak gondolod, hogy látszik.


;)

38. f36e266467 (válaszként erre: 34. - F49b154b31)
2013. aug. 8. 11:23
Ennyi :)
37. Kiera Lie (válaszként erre: 34. - F49b154b31)
2013. aug. 8. 11:22
Bárcsak...
2013. aug. 8. 11:21

Köszönöm mindenkinek! :)

Az a baj, hogy szinte mindenkivel elbeszélgetek tök jól, de ha vele kell, mindig zavarban vagyok. :/ :D Próbálom nem kimutatni, de biztos vagyok benne, hogy látja rajtam.

35. michelle.r (válaszként erre: 34. - F49b154b31)
2013. aug. 8. 11:20
egyetértek - és egy cseppnyi kedvesség sem árt ;)
2013. aug. 8. 11:19
Magabiztossággal, jó kinézettel, okossággal...
33. michelle.r (válaszként erre: 28. - Derintini)
2013. aug. 8. 11:14
Szándékosan eltúloztam.
32. michelle.r (válaszként erre: 26. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:13

Oh, akkor tied a világ :o)). Egy tanácsot adok csak: akármit is írnak a női lapok, ne tekintsd a férfiakat olyan egysejtűeknek, akiket egy szexi fehérneművel, buja tekintettel le lehet venni a lábukról, legalábbis hosszú távon. Amelyiket ezzel manipulálni lehet, azt más is tudja.


Ha túl sokat kell a barátnőiddel elemezgetned, hogy mit gondolhatott, amikor azt mondta, úgy nézett - az minden, csak nem kapcsolat, nem szerelem.:)

31. derintini (válaszként erre: 26. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:08

Azért vigyázz.

Az, hogy van önbizalma még nem egyenlő azzal, hogy egoista is. Kinek legyen önbizalma, ha nem egy csapatsportág edzőjének? Legalább neki legyen! :)

Ha meg komolyan gondolod az egészet, akkor hajrá. Első lépésként én is a beszélgetést javaslom. Kérdezd a sportszakmájáról (ami a tied is). Hogyan csinálhatnál jobban egy feladást, egy ütést...ha nem érdekled, pár szóban elmagyarázza és ott hagy...ha igen, akkor lehet belőle akár egy félórás beszélgetés is, amibe más témát is tudsz szőni...:)

30. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 17. - F36e266467)
2013. aug. 8. 11:04
Csaba dokinak hihetsz!!
29. derintini (válaszként erre: 17. - F36e266467)
2013. aug. 8. 11:04
Ezekre a gondolatokra bólogatok én is...
28. derintini (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2013. aug. 8. 11:02

"Azt hiába pattintod le ezerszer, ott lesz kétezredszer is. "

Nah , ez már egoizmus. Egy jóérzésű pasi nem lesz ott ezerszer sem. Nem hülye, hanem pasi :)

Egy nő is nyithat - van millió női praktika,ezt még nagyanyáink is tudták-, amivel fel tudja magára hívnia egy általa kiválasztott férfi figyelmét.

Honnan tudhatná, hogy tetszik neked a férfi, ha semmi jelét nem adod (a félszeg mosoly nem ez)... hanem, mint egy kacér királykisasszony - várod, hogy majd meghódítson. Az ilyen nők azok, akik később majd elemésztik magukat az elmaradt lehetőségen ... pedig ő mennyire nőies volt és várta, hogy a férfi lépjen.

27. Tavirózsa :) (válaszként erre: 7. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:01

Még jó, hogy ezt mondta! :)

Ki saját maga ellensége!? :)

2013. aug. 8. 10:58

18 vagyok, ő 23 éves.

Igen, komolyan meg kellett kérdeznem. :)

25. Kiera Lie (válaszként erre: 20. - Timmy0520)
2013. aug. 8. 10:57
Nagyon köszönöm a tanácsaidat!!! :) És persze mindenkinek! :)
2013. aug. 8. 10:56
az olcso aruert sokan allnak sorba
23. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:55

Hát akkor át kell menni máshová és szabad a pálya.


Hány éves vagy?

Ezt komolyan meg kell kérdezni, hogy egy pasit, hogy kaphatsz meg? Nekem sosem kellett tepernem pasiért, így praktikám sincs.

22. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Sunshine girl)
2013. aug. 8. 10:53
Lehet régen voltam már sportoló, de sosem jutott eszükbe az edzőimnek, hogy megdöntsék a lányokat. ez csak legenda szerintem....
2013. aug. 8. 10:52
Biztos, hogy egy olyan pasi kell neked, aki nem "ereszkedik le" akárkihez? :D hosszú távon fárasztó, ha az egyik félnek nagyobb az egója és még érezteti is, hogy bárkit megkaphatok kislány...:D
2013. aug. 8. 10:52

Szia!

Na, hat akkor par tanacs :)

Nem, mintha valami nagy szakerto lennek, de masok problemait mindig sokkal konnyebb megoldani, mint a sajatjainkat, tudod, hogy van ez...

Szoval:

1. Ne mondj le rola, aki nem tart ki, az nem er celt. A korulmenyekkel meg ne torodj, te csak tudd, hogy mit akarsz.

2. Szerintem legalabb egy kis reszt adj fel a maradi allaspontbol, miszerint a ferfinak kell meghoditania a not.

Nem mondom, hogy massz ra vagy add magad konnyen, de azert nyiss fele, vegye eszre az erdeklodest.

Kezdemenyezz vele beszelgetest, mi lehet a legrosszabb, ami tortenhet?

3.Aki tele van onbizalommal, iranyito tipus es mindent jobban tud (ezt most nem negativ kontextusban), az szereti ha lenyugozhet valakit es ezaltal is novelheti az egojat.

Kerj tole tanacsot valamiben peldaul.

De semmi esetre se erts vele egyet mindig, mert akkor nem leszel kihivas. Legyen sajat velemenyed.

Tudom, hogy nem konnyu, azert probalj meg magabiztosnak tunni, egy ido utan raerzel az izere, hidd el :)

A kinos helyzeteket pedig el lehet utni egy-egy poennal.

Sok sikert! :)

19. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 6. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:52
Kislany! Sokan allnak am ott sorba!!
18. michelle.r (válaszként erre: 15. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:49
Szerintem azt már rég levette :)) Ne nyomulj rá, de ne is játszd a jégkirálynőt. Legyél természetes.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook