Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magabiztos, jó kinézetű, okos pasi meghódítása... Hogyan? fórum

Magabiztos, jó kinézetű, okos pasi meghódítása... Hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
17. f36e266467 (válaszként erre: 15. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:48

Az elmondásod alapján szerintem az a legvalószínűbb, hogy egy numera leszel neki, mivel ő élvezi, hogy oda vannak érte, így ha összejönnétek, ez valószínűleg maradna nála, így aztán mivel ahogy írtad, te csendesebb vagy és szerényebb, így sokat szenvednél a féltékenységtől és valószínűleg nem is alaptalanul.


Szóval ha azt akarod, hogy lefeküdjön veled, akkor ha valamennyire bejössz neki, akkor ezt könnyen el tudod érni. Komoly kapcsolat két ilyen személyiség esetén elég kis százalékkal lesz sikeres. Persze ezt nem lehet pontosan tudni, de én arra tippelek, hogy sokat szívnál vele.

16. Miss Sárika (válaszként erre: 15. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:44
Jelekkel?..:o) ...Csak, ha el szeretnéd riasztani...:o))
2013. aug. 8. 10:40
Szerintetek apró jelekkel a tudtára adjam, hogy nagyon szimpatikus, bejön vagy inkább ne csináljak semmit?
14. Kiera Lie (válaszként erre: 12. - F49b154b31)
2013. aug. 8. 10:39
Röplabda.
13. Kiera Lie (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2013. aug. 8. 10:39
Nagyon igazad van...
12. f49b154b31 (válaszként erre: 9. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:39
Milyen sportról van szó? A meleg férfiak jellemzően vonzódnak a nőies sportokhoz.
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:35

Ha nem hódítod meg azzal, amilyen vagy, akkor semmivel sem fogod. Ha egy pasinak kellesz, azt tudni fogod ezer módon. Azt hiába pattintod le ezerszer, ott lesz kétezredszer is.


Minden pasit meg lehet fektetni, de nincs az a női praktika, amivel szerelmet lehet kizsarolni. Ráadásul ha nem ostoba, még át is lát a praktikákon.

10. Kiera Lie (válaszként erre: 9. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:35
javítás: "tán meleg VAGY"
2013. aug. 8. 10:34

A barátaival én is jóban vagyok, és múltkor feljött, hogy még nem látták sosem lánnyal. Nem gondolnám, hogy meleg, szerintem csak borzasztóan válogatós, vagy rejteget valamit magán, ami sértené az egóját, ha kiderülne.

Megkérdezték tőle, hogy "mi van, tán meleg van?", amire ő azt felelte, hogy "nem, miért lennék" és ennyivel letudta az egészet.

8. f49b154b31 (válaszként erre: 7. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:32
Végül is így igazságos.
7. Kiera Lie (válaszként erre: 3. - Sunshine girl)
2013. aug. 8. 10:31
Egyszer mondta, hogy azt tanulta, hogy a "tanítványaival" vagy lefekszik az összessel, vagy egyikkel sem - és ő az utóbbit választotta.
6. Kiera Lie (válaszként erre: 2. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 8. 10:31

Én vele hosszútávra tervezek. Simán eltudnám képzelni vele az életem. :) Persze igazán csak lakva ismeri meg az ember a másikat, de nekem jelenleg nagyon-nagyon bejön. Szeretem a stílusát, úgy ahogy van, mindent. :)

Egyik pillanatban lelkes vagyok, a másikban meg teljesen lemondok róla, mert ha akart volna eddig tőlem valamit, már léphetett volna, mégsem tette.

5. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:30
Ha sikerülne, akkor kezdődne a csúnya világ számodra.
2013. aug. 8. 10:29

ez mindig a nagy kerdes hogyan hodits meg egy pasit!


barcsak tudnam....en meg azt sem tudom meghoditani akivel mar tobb honapja viszonyom van, es nem egy olyan tipusu pasi mint a tied, atlag es nem is kell minden lanynak.


es megsem megy....hogyan?

2013. aug. 8. 10:28
Edzővel soha. 99%-a átmegy az összes csajon, aki az útjában van. Lehet csak kihívás vagy neki, mert még nem adtad be a derekad.
2. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 10:25

egy-ket kobor numera vagy hosszutav?

maaradj olyan, amilyen vagy; az alarc elobb-utobb lehull; es ne feledd: masok is ugy hajtanak ra, ha nem jobban, mint te...

2013. aug. 8. 10:21

Nagyon jól néz ki, rengeteg lánynak bejön. Olyan lányoknak, akik szépek, csinosak, akik szinte bárkit megkaphatnának... S olyanoknak is, amilyen én vagyok. Egy átlagos lány, aki mindenkivel jóban van, mindenkivel viccelődik, és akit az emberek többsége szeret, de kicsit visszafogott és szégyenlős.

Ő teljesen más, mint én. Tele van önbizalommal, nekem viszon nincs, de ezt legtöbbször nem mutatom ki.

Egy héten kétszer látom, mert egy helyre járunk sportolni, ő olyan "edző-féle". Nekem magyaráz a legtöbbször, és amikor látja, hogy nézik, annál jobban csinál mindent. :) Szereti, ha figyelik a csajok. Ritkán beszólogat vicces dolgokat nekem, és mosolyog, amire a válaszom egy félénk visszamosolygás. :)

Hogyan csábítsam el? :) Egészségtelenül sokat gondolok rá, már több hónapja... (Röplabdázás közben ismertem meg.)

Kell nekem ez a pasi, de nem akarom a tudtára adni, az sosem jó. A férfinak kell megküzdenie egy nőért, és azt sem akarom, hogy azt lássa, adnám magam, ha szólna. :)

Segítsetek, életbevágó! :D

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook