Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magabiztos, jó kinézetű, okos pasi meghódítása... Hogyan? fórum

Magabiztos, jó kinézetű, okos pasi meghódítása... Hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
77. f758a7200f (válaszként erre: 74. - HMF83)
2013. aug. 8. 13:37

Gratulálok!:)))


Nálunk ő futott utánam és mégis úgy gondolom, hogy én nem tartom megalázónak a kezdeményezést. Ha nem tette volna, megtettem volna én, a feeling olyan volt, hogy tudtuk, itt lesz valami. Ő volt a gyorsabb, ennyi

76. f758a7200f (válaszként erre: 70. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 13:33

A kezdeményezés nem egyenlő az utána való koslatással, vagy azzal, hogy ráerőlteti magát a férfira.


És nem minden nőnek jó az, hogy csak abból válasszon, akik hajlandóak nála kezdeményezni. Mi van, ha neki valaki más tetszik és mi van, ha az illető, miután megtudja, hogy tetszik a nőnek, ő is elkezd tevékenykedni?


Már miért is kellene ilyen 50-es évekbeli szemlélet, hogy csak azt a férfit méltatom figyelemre, aki elébem járul, és csak akkor szexelek, ha ő kéri, mert én ugyan nem kérhetem tőle. Ezért válik el egy csomó ember. Persze, az 50-es években nem váltak el, mert a nő akkor még olyan volt, hogy közvetíteni a saját igényeit bármiben a partnere felé szinte tilos volt, szóval pókhálósodtak csak a puncik és mindenki ahhoz ment férjhez aki megkérte a kezét, nem pedig ahhoz aki igazán tetszett neki. De kötelességből még szerette is.


Ma azt látom, hogy a csajok némelyike bár nem kezdeményez, de aki kinézi őket magának, annak rögtön lefekszik. Esetleg 5-ből választ 1-et de végülis nem ő fedezte fel őket, hanem választ azok közül, akik oda mernek menni hozzá és lefekszik. Nem azért mert bizsereg, nem azért mert viszont kívánja, hanem azért, mert mintha ez lenne az, amivel megtartja, vagy ez lenne az, amit adhat neki, fogalmam sincs. (Akkor már inkább lefekszem azzal, akit én is akarok, és én választom ki, és tudom, hogy ő is akar). Ja, és akkor csodálkoznak rajta, hogy nincs is orgazmusuk, meg azon is, hogy az ágyon kívül semmire nem kéri őket az úriember, nem keresi őket.


Ezt nevezem úgy, hogy teljesen passzívak minden téren. Elvárják, hogy meghódítsák őket, vagy legyen egy kis kanduma, aztán szex, nekik semmi élvezettel, aztán a férfi odébbáll, és kész. Itt a nő hol van? Hol szerepel mint egyenrangú társ? De elvárják, nem tesznek érte semmit, mégis elvárják, hogy a férfi kezelje őket egyenrangú társként...

75. f36e266467 (válaszként erre: 74. - HMF83)
2013. aug. 8. 13:31

A szerepeket nem kell kiosztani, már ki vannak :)


Akkor ezek szerint otthon te viseled a gatyót :)


Az, hogy ki mióta van együtt, hát sok mindent nem jelent. Persze ettől a tiétek még lehet full harmónikus.


Sokan egy életre benne maradnak egy teljesen kudarc kapcsolatban.

74. HMF83
2013. aug. 8. 13:29

Én kezdeményeztem első látásra szerelem volt, megfogtam a fenekét :), 3 nap után együtt laktunk, tart 11 éve.Ha én nem kezdeményezek, hát ki tudja.


Szerintem kár szerepeket kiosztani, hogy ffinek és nőnek mit szabad mit nem...pfff


Bár ha szikra van...bármit lehet :)


Néha pont a totózás, agyongondolkodás,tervezés miatt nem jön össze...

73. 55416fb8e2 (válaszként erre: 70. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 13:24
biztos vannak olyan pasik is, akik a ramenos noket szeretik :) de szerintem ha elso korben nincs meg a kolcsonos vonzodas, felesleges eroltetni. ebben az esetben azt tanacsolnam a lanynak, probaljon beszedbe elegyedni a sraccal, hogy megismerhessek egymast, odafigyeljenek egymasra, aztan kiderul, kolcsonos-e a szimpatia, vonzalom. de ezen mar tul vannak, a srac biztosan erzi a lanyon, hogy tetszik neki, megsem el ezzel :( bar en meg nem hallottam soha olyan 23 eves jokepu, nokkedvence, flortolos pasirol, akit meg senki sem latott novel, a baratai sem :) persze a nok ilyenkor szeretik azt mondani, hogy valogatos a pasi (persze, tizen- es huszoneves jokepu, hormontultengett pasikra nagyon jellemzo a valogatossag :))), de itt biztos van valami gond
72. HMF83 (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 13:22

Hát őszintén, nem kell mesterkedni ezen szerintem.Egyszerűen ha úgy adódik, hogy kettesben vagytok megkérdezed van e valakije, ha nincs meghívod valahova.


Ha összejön örülsz, ha nem legalább nem áltattad magad :)


Nincs ebben ciki ha te kezdeményezed...egy kis célozgatás sem árt néha, persze óvatosan.


Felelseges kerülgetni a kását, a program alattúgyis tudtok beszélgetni, ott minden kiderül...


Persze ne nagyon ringasd bele magad a dologba se, ki tudja hogy alakul.

Bár hosszútávon nem tudod hogy fogod elviselni,hogy tetszik nagyon a csajoknak :)

71. f36e266467 (válaszként erre: 70. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 13:12

Teljesen ugyanígy látom.


A nők lapjába, amikor a fogorvosnál várakozok :) És beleolvasok, le vagyok döbbenve, hogy miket nem tudnak egymásnak javasolni a nők. Aztán csodálkoznak, hogy utána meg tök hülyének érzik magukat. Bár nem mondom, hogy senkinél nem jöhet be akrámilyen bugyuta trükk, de azért az már kész vicc, amiket sokszor ilyen helyeken javasolgatnak. Én pais vagyok, úgyhogy érzem, hogy mi lenne hatásos. Hát az ott leírtakat csak megmosolyogni tudom.


Szerintem ha egy nő tanácsot akar kérni pasi meghódítás témában, akkor érdemesebb pasit megkérdeznie, mert akkor nagyobb valószínűséggel nem rózsaszín könyvekben olvasható leányregényes full tuti bukós megoldásokat kaphat.


Egy pasi nem azért fog felfigyelni egy nőre általában, mert az így vagy úgy nyomul rá, hanem pont ellenkezőleg. Ha megtetszik neki és nehezen megszerezhetőnek érzi.


De ha a nő adja magát, akkor az, amit írtál, sexre lesz használva az esetek többségében.


És ha már az elején a nő kezdeményez, akkor majd minden lépésnél kezébe veheti az irányítást, bármit szeretne. Megkérheti majd a pasi kezét, vagy célozhat ár :))))


Áh, nekem ezek béna módszerek. Nem tudnék felnézni egy olyan nőre, aki ilyen szerencsétlenke megoldásokkal próbálkozna.


Persze ez én vagyok, lehet, hogy rajtam kívül minden pasi azt imádja :)))

70. 55416fb8e2 (válaszként erre: 67. - F36e266467)
2013. aug. 8. 13:05
szerintem az ilyen miert ne szerezhetnek meg, hodithatnak meg a nok a kiszemelt ferfit szuli a legtobb rossz kapcsolatot. normalis esetben ha ket ember tetszik egymasnak, egy sima beszelgetes eleg ahhoz, hogy elinduljon egy kapcsolat. egy pasi ha beprobalkozik es visszautasitjak, tobbnyire veszi a lapot, es nem erolteti, de a nok mindenfele hulyeseget, amit noi praktikakent kommunikalnak, bevetnek, es addig eroltetik, mig pofara nem esnek, vagy ra nem tukmaljak magukat a pasira. a ferfiak meg gyakran mennek bele egy kapcsolatba esetleg csak a szex miatt. es mig a no ugy eli meg, jaj de jo, most ove a pasi, es vegre egyutt vannak, a pasi reszerol mar az elejetol hianyzik az, ami valoban kellene egy jo kapcsolathoz, aztan elobb-utobb elojonnek a problemak (miert nem akar osszekoltozni, elvenni, bemutatni a baratainak, miert tartja a kapcsolatot az exevel, miert megy bulizni nelkulem, miert mondja, hogy 'csak' szeret, nem szerelmes stb., stb., amikkel itt is tele van a forum)
69. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 13:03
Lyaaaly! Életbevágó???, akkor hagyd a francba! :DDD, vagy tegyél úgy legalábbis! :)
2013. aug. 8. 12:59
Ügyesen megfogalmaztad, hogy nincs értelme tovább koslatni utána.
67. f36e266467 (válaszként erre: 65. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 12:58

1-et értek :)


Könnyen csinálhat magából lükét a lány, ha ezek után még nagyon erőlködik. Az nem fogja megemelni az önbizalmát, ha kap egy nagy kosarat.


Egyébként még ma sem a nők dolga pasikat felszedni, hanem fordítva, de aki mégis megteszi, sokszor papucsokat szed össze, aztán panaszkodik, hogy nem elég férfias :)


Ráutalni lehet, de direktebb nagy praktikák szerintem inkább nevetségesek lehetnek.


A lány szerintem többre menne, ha ezek után nem próbálkozna, mert ha eddig szórta a jeleket és most hirtelen nem, az inkább felcsigázza a hiú kisfiút :))) Nehogy már ne tetszen ő valakinek :))

66. derintini (válaszként erre: 63. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 12:54

Ezeken a lehetőségeken jókat mosolyogtam:)

Egyetértek!

65. 55416fb8e2 (válaszként erre: 63. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 12:52
en azert ugy gondolom, ha egy no felrehiv egy pasit egy buliban, hogy beszelnie kell vele, majd tobb orat kettesben vannak es beszelgetnek, iszogatnak, jol erzik magukat, de sem akkor, sem utana, amikor folyamatosan talalkoznak, nem tortenik semmi, akkor ott nagyon kicsi az esely barmire. foleg hogy a pasi nem egy nyuszi, hanem nok kedvence, flortolos, tetszelgos :)
64. michelle.r (válaszként erre: 55. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 12:46
Ha kellesz neki, nem tudsz magadból akkora hülyét csinálni, hogy ne akarjon veled lenni :)
63. f758a7200f (válaszként erre: 61. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 12:44

Burkolt randira igen, hogy a közelében lehessen, ez lehet a szitutól függően bármi, hogy menjen vele. Meg lehet kérdezni, de másra is gondoltam, olyan, hogy hozzáérni? Nem tabu, nem? Hozzáérni véletlenül.


Persze, ezek a dolgok barátoknál is vannak, mert barátokhoz is hozzáér az ember, de a folytatást bízzuk a srácra. És lehet viccesen kétértelmű dolgokról is beszélni, hogy kiugrassza a nyulat a bokorból. És miért is ne, megkérdezni, hogy neki milyen lányok tetszenek?


Akár butaságok is, pl. megkérdezni, milyen szín, vagy stílusú ruha tetszik neki a lányokon, és legközelebb direkt olyat felvenni, és ezt nehogy már ne vegye észre a srác, hogy neki csinálja!


Aztán előttem valaki már megmondta, hogy a kínos helyzeteket is nagyon jól el lehet poénkodni, abban nincs semmi kínos, hogy egy lánynak tetszik egy fiú és a fiúnak végül mégsem, mert nem rámászott, hanem csak incselkedett vele és kész. Függetlenek mindketten, nem látok az egészben semmi rosszat.


Most így nem jut eszembe, hogy még mennyi minden ilyen szexi dolog létezik, de pl. nagyon szexi az, amikor egy nő pont aznap jól néz ki(pont tip top), és tudja, hogy egy férfi megnézte, mert már amikor szembejött vele, akkor is volt egy jó kis szemkontakt, és mikor elment mellette a pasas, akkor utánafordulni. Ebből nevetés lesz mindkét részről. Mert nincs az a férfi aki ilyenkor nem fordul a nő után, de nincsenek hozzászokva, hogy lebuktatják őket, mert a nők sosem mernek megfordulni utánuk (jaj, ez is egy rögeszme és ideje, hogy véget vessünk neki). Miután megfordult utána, sztem tök jót fognak nevetni az egészen, ha ezek után sem nyomul rá a srác, hát sajnálom....Akkor beleképzelt valamit a dologba, ami nem igaz. Egyébként ha nem is nyomul rá, ezt a visszanézést nem szokták rossz néven venni.


De oké, ne legyen igazam, álljon ott mint a szent szűz és várja, hogy majd elé boruljanak, és majd ő válogat. Ezt is lehet csinálni. Ma már kezd kimenni a divatból. Ahogy a férfiak kezdenek egyre jobban puhap-ccsé válni, úgy a nőknek is meg kell tanulniuk alkalmazkodni a helyzethez. Egyenjogúságot akartunk, nem?:DDD

62. Tavirózsa :) (válaszként erre: 45. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 12:43

Aha sejtettem, hogy valahogy ekörül lehetsz. Bár azért kéne már lenni valamennyi önbizalmadnak. :)

Biztos, hogy egy ilyen pali kell neked az elsők közzé?

61. 55416fb8e2 (válaszként erre: 59. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 12:21

szerintem az boven eleg kezdemenyezes volt, spiccesen ajnarozva a pasit, milyen jo a sportban stb., stb. :) te megis mire gondolnal, hivja randira? azok utan, hogy a srac kozolte, tanitvanyokkal semmit se? lehet, hogy aki nem mer, az nem nyer, de az eselyeket azert latni kene tisztan.

nekem gyanus, hogy a sracot sosem lattak a baratai sem meg novel, de megjatsza magat elottuk, figyel arra, hogy jojjon visszajelzes. tipikusan mint egy meleg pasi, aki titkolni akarja, flortol a nokkel, tetszeleg elottuk, de megsem latjak sosem csajozni, es hulye dumakkal harit

60. f758a7200f (válaszként erre: 36. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 12:16
Hogy zavarban vagy, eleve az is egy flörtjel. Aki akarja, fogja:))))
59. f758a7200f (válaszként erre: 57. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 12:13

Más az, hogy nem mersz, és én mást éreztem a kezdő hsz.-ből.


Valahogy viszed továbbra is azt a régimódi szemléletet, hogy mindig a férfi kezdeményezzen, de kérdem én, mire? Amit elmondtál magadról, az alapján nem kezdeményeznék. Ha férfi lennék, kezdeményeznék a "legjobb nő a háztömbben, suliban, munkahelyen", mert azoknál ugye mindenki próbálkozik, kudarcot is bevállalva, mert egyszerűen megéri, ha véletlenül sikerül, akkor nyertél a lottón, ha meg nem, hát kit érdekel...


Nem kezdeményeznék valaki olyannál aki csak elvárja, hogy mindig a ffi kezdeményezzen, mert nő létére ennyire f*sik a kudarctól, és ennyire maradi.


A gyakorlatban meg úgy néz ki, hogy nagyon sok korosztálybajnok nőnek egyáltalán nem esik nehezére és nem derogál, hogy kezdeményezzen, mert nincsenek elszállva maguktól. Akkor egy átlagos nő miért ne küzdhetne a szerelemért, egy férfiért?


Ha félsz a visszautasítástól, csak azt tudom mondani, hogy ha nincs rizikó, nincs nyeremény, ha nem teszel semmit a célod érdekében, akkor úgy kell neked, hogy ha nem vesz észre, vagy nem olyan irányban megy a dolog, ahogy te szeretnéd. Egyébként észrevett. Szimpi vagy neki. Mire vársz? Kérvényt nyújtson be, hogy legyél lazább?


Kezdeményezés nem jelenti azt, hogy felajánlja magát egy nő, hanem azt jelenti: itt vagyok, ismerjük meg egymást!:D

58. f758a7200f (válaszként erre: 20. - Timmy0520)
2013. aug. 8. 12:06
Ezzel annyira egyet értek:) A legjobb trükk kezdeményezésre amit írtál, tök jó!
57. Kiera Lie (válaszként erre: 53. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 12:06
Én nem merek kezdeményezni. Nagyon félek a visszautasítástól.
56. gkreka (válaszként erre: 7. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 12:06
Én is ezt mondanám a helyében. A legjobb csajozós duma!
55. Kiera Lie (válaszként erre: 52. - Michelle.r)
2013. aug. 8. 12:05
Most megnevettettél. :DDD Ezek aranyos sztorik. :)
54. bd55e3f068 (válaszként erre: 52. - Michelle.r)
2013. aug. 8. 12:01
Elég nagy bukta lehetett az első pár mondat :D
53. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:58

Szia, bocs, nem olvastam vissza mindent de miért csak a férfinak kellene megküzdenie egy nőért? A nő nem küzdhet egy férfiért?


Pláne, ha ő, ahogy lefested, Superman, te meg szürke kisegér (bár ezt nem hiszem, a röpiseknek csini alakjuk van:D). Ha már küzdeni kell és régimódian állítjuk be, akkor a lovag szokott a hercegnő kegyeiért, nem pedig az ünnepelt királyfi az átlagos cselédlányért.


Nem rád írtam, csak egy buta hasonlat volt, de ha te ennyire felnézel rá, miért gondolod, hogy ha te meg annyira átlagos vagy, akkor neki kell küzdenie érted?:) Ma már a nők is kezdeményezhetnek, nem történik semmi rossz

52. michelle.r (válaszként erre: 42. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:55

Nyugi, én úgy ismerkedtem meg a férjemmel, hogy ültem a villamoson, bambultam és nem volt kedvem beszélni. El is tartott pár másodpercig amíg feltűnt, hogy a szemben ülő fickónak mozog a szája és rám néz. És nem vettem észre, hogy a francia kérdésre automatikusan franciául kezdek arról előadást tartani, hogy nagyon sajnálom, de nem értem amit mond. Szerinted mennyire volt égő? :o))


Mondjuk ő sem kevésbe az elcsépelt dumájával, miszerint igaz a hír, a magyar nők nem csak szépek, de remek humoruk is van :o))


Az eső randinkon megcsúszott a cipőtalpam a parkolóban és gyakorlatilag beestem az autó alá. Lesz min röhögnünk a nyugdíjas házban :DDD

51. f36e266467 (válaszként erre: 48. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:55
Ő lenne az első pasi az életedben?
50. derintini (válaszként erre: 47. - F36e266467)
2013. aug. 8. 11:55
no igen-csavarosan zavaros a történet.
49. 55416fb8e2 (válaszként erre: 46. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 11:55

ha mar voltal vele kettesben, beszelgettetek, jol ereztetek magatokat, es o megsem tett feled semmi gesztust, nem jossz be neki. persze felajanlkozhatsz, de ha nem is szoktak csajokkal latni, csajozni, valoszinuleg meg egy alkalmi szexet is visszautasitana veled. szerintem feleslegesen almodozol,keress inkabb valos partnert.

attol meg lehet meleg, hogy erre a kerdesre nemet valaszolt, maganugye, kinek mi koze hozza :)

48. Kiera Lie (válaszként erre: 47. - F36e266467)
2013. aug. 8. 11:54
A röplabda előtt is ismertem, illetve tudtam a létezéséről, és már akkor is tetszett, viszont akkor még nem ennyire, mint most. A röplabda után jött, hogy kezdek érezni iránta valamit, egyre többször gondolok rá, stb.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook