Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magabiztos, jó kinézetű, okos pasi meghódítása... Hogyan? fórum

Magabiztos, jó kinézetű, okos pasi meghódítása... Hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
107. derintini (válaszként erre: 102. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 14:34
akkor már tényleg minek...
106. derintini (válaszként erre: 100. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 8. 14:33

Nem rólad írtam, csupán Neked válaszoltam általánosságban.


A férfi dolga, hogy kezdeményezzen. Ebben egyetértünk. A nő dolga, hogy az évszázadokon keresztül kialakult női praktikáival éljen, ha számára sem ellenszenves a férfi. Amennyiben a férfi kevésbé kezdeményező típusú (nemcsak machomenek vannak), akár teremtsen helyzetet, amiben a férfi kezdeményezhet. HA a férfi ezzel sem él..az már az ő baja...

(Egy napi többszöri vásárlás egy kisboltban azért nem ez a helyzet - nálam)

:)

A felöltözésről: Azért a boltban ismeretlen csokiknál te sem a belsejével kezded, hanem a csomagolással, nemde? :)

105. f36e266467 (válaszként erre: 103. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 14:30

Mondok egy saját statisztikát:) Minden komolyabb kapcsolatomban én kezdeményeztem a találkát.


Minden lány által kezdeményezett találkám pár éjszakás volt.


Biztos véletlen, de szerintem nem :)

104. Mézes-Krémes (válaszként erre: 97. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 14:30

:DDD Jajjj, hát ezt nem hiszem, hogy én írtam előzőleg...

Ki az, aki ilyen naív?! Jó sok férfit ismerek, többet is mint nőt, és bizony elmondhatom róluk, hogy adott esetben egyáltalán nem válogatják meg kivel fekszenek le, sőt, van amikor csak élnek egy kínálkozó és könnyű lehetőséggel, mondván, hogy egyszer jó lesz... Könnyen jön és könnyen megy.


Persze vannak kivételek is, és ha már komoly kapcsolatról van szó más a helyzet.

103. f758a7200f (válaszként erre: 97. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 14:28

Oké, nekem ebből az jött le, hogy egy nő, aki kezdeményez, az nyilván irtó rusnya lehet.


Márpedig nem mindig így van, sőt tudnád, hogy majd kiugranak a bőrükből a facik, ha egy jó nő kezdeményez náluk, aki tudja mit akar! És marhára nem azért fognak engedni a kérésnek, mert épp nincs más...Hanem esetleg azért, mert előtte végképp eszükbe sem jutott, hogy egy ilyen csajnál esetleg esélyesek lehetnek.

102. 55416fb8e2 (válaszként erre: 95. - Derintini)
2013. aug. 8. 14:27
nagy kulonbseg van akozott, hogy egy ferfi es no megismerkedik egymassal, kialakul a kolcsonos vonzalom, es akkor egyik vagy masik lep, es akozott, hogy egy nonek megtetszik egy ferfi, aki a vonzalom jelet sem mutatja, es akkor indulnak a jatszmak. minek?
101. f36e266467 (válaszként erre: 99. - Fd338ca636)
2013. aug. 8. 14:26

Arról nem is beszélve, hogy a magabiztosság is könnyebb így saját terepen, ahol mindenki csak kezdő az eddzőhöz képest :)


Szóval tanár diák témából már írtak nem egy két könyvet :)

100. Mézes-Krémes (válaszként erre: 95. - Derintini)
2013. aug. 8. 14:25

Akkor valószínűleg rosszul fogalmaztam.


Én nem gondolom azt magamról, hogy én igazán nagybetűs NŐ vagyok. Azt gondolom, hogy vagyok aki vagyok, egyesek számára nagybetűs, de valójában vannak olyanok is, akik bottal se piszkálnának meg. Ez nagyon realatív.


Ha adott egy férfi és egy nő, akik rendszeresen találkoznak, akkor igenis a férfi dolga az, hogy kezdeményezzen esetleg egy kétszemélyes randit, találkát. Ha ezt nem teszi meg, akkor majd lesz más, aki elhív. Ennyi. Én soha senkiért nem epekedtem hosszú távon, aki nem hívott találkozóra azzal nem mentem, de nem is foglalkoztam vele komolyabban, nem szövögettem cselt, hogy hogyan lehetne megszerezni. És láss csodát, párkapcsolati gondjaim soha nem voltak, sőt...!

Ha engem egy férfi érdekel, és egyértelműen tudom, hogy én is őt, akkor segítek főzni a teát, de ha figyelembe se vesz, akkor nem gondolkodok a közös főzögetésen, ez tény. :)


Persze a ruha kapcsán nem igénytelenségre gondotlam, hiszen nekem is fontos, hogy mi van rajtam, saját magam miatt. De azért beláthatod azt, hogy ha egy nő téged nem érdekel, akkor bármilyen ruha vagy bugyi lehet rajta, nem? Akkor sem fog érdekelni. Max néhány órára... Ennyi.

99. fd338ca636 (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. aug. 8. 14:23

Lehet nagyon félreértettél valamit...nem biztos,hogy csak neked szólnak a mosolyok,és a pózolás.

Én már pont jártam,két évig álmodoztam az edzőmről,több százezer forintot költöttem arra,hogy minél többet lehessek vele,azt hittem,hogy lesz valami és mi lett?Semmi.Elment külföldre...

Pedig szentül meg voltam győződve róla,hogy lesz valami belőle.

Az edzőnek mindenkire mosolyognia kell,mindenkivel kedves kell,hogy legyen,mert ez a munkája.Azóta én is edzőként dolgozom,szóval nem a levegőbe beszélek,a legrondább hapsival is mézes-mázosan kell viselkednem,végtelen türelemmel és odafigyeléssel.

Ezt a figyelmet a szeretere éhes egyének,mint anno én is,igen könnyen félreértelmezik.

2013. aug. 8. 14:22

Sok bába közt...


:))))

97. 55416fb8e2 (válaszként erre: 93. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 8. 14:22
ezt arra irtam, hogy ha egy ferfi azert fogadna el egy no kezdemenyezeset, akar nyomulasat, mert eppen nincs mas neki, es miert ne erezhetne jol magat vele, ha a no akarja, az a velemeny jott, hogy ez pusztan noi irigyseg, mert a ferfiak megvalogatjak, kivel vannak es fontos nekik. errol szerintem a ferfiak regenyeket irhatnanak, ki mellett ebredtem reggel kezdettel, de mindegy :))) ferfiak kozott is akad boven, aki csak ugye elvan egy kapcsolatban, kulonosebb erzesek nelkul, noknel is elofordul
2013. aug. 8. 14:20

Már szinte látom magam előtt a jövőt:


Egy férfi barátom majd azt mondja: A párom megkérte a kezemet :))


Szép világ lesz :)

95. derintini (válaszként erre: 85. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 8. 14:16

Nah, ezzel spec. nem értek egyet.

Az igaz, hogy Nők között is van választék... és nagyon szubjektív , kinek ki tetszik.

Az, hogy valaki úgy gondolja magáról, Ő az igazi nagybetűs NŐ, akit meg kell hódítani, az még nem biztos, hogy így is van. Végül addig vár a nagy Hódítóra, hogy talán sosem jön el.Bár eszembe sincs sok magányos vénleány hitvallását földbe taposni :)..és a jelenlévők természetesen mindig kivételek:)

Egy főzött teába mindenkét résztvevőnek tennie kell és nem csak az egyik főzi, másik issza effektus játszik. A nagy egoval rendelkezők azok, akik meghívatják magukat moziba 1-2-100x...ők azok, akiknek elvárásaik vannak, de kezdeményezőkészségük a béka feneke alól kukucskál... majd miután a férfi otthagyja - büszkén néznek szét, ez a férfi nem hozzám való. Valószínű, neki rabszolga típusú férfi kell.

(Pl.írtad: "Ha egy nő kell neked, akkor kell és kész, és leszarod, hogy milyen ruha van rajta." <- én nem szarom le, de minden igényesség kérdése... )

Emberi játszmák.Ezekben az emberi játszmákban kell megtalálni a másik feled...nem egyszerű "játék".

94. Mézes-Krémes (válaszként erre: 91. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 14:14
Valószínűleg a pasi pontosan jól látja ezt, és lássuk be, hogy magában jót mosolyoghat ezen. Hiszen a rajnogást érzi és látja mindenki... Lehet hogy a srácnak pont ebből a nőtípusból van kicsit elege. Bocsánat... :)
93. Mézes-Krémes (válaszként erre: 90. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 14:13
Egy kapcsolatban SEM lehet mindig lángolóan szerelmes az ember, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy csak kényelemből van a másikkal... nem? :)
92. Mézes-Krémes (válaszként erre: 89. - F36e266467)
2013. aug. 8. 14:12

Persze, de ez még nem tartozik a trükkök közé, sőt, szerintem még jó is, hiszen a lehetőséget meg kell adni a másiknak.


Pl. én láttam, hogy tetszem a közértes fiúnak, és mivel ő is tetszett nekem, ezért akkor, amikor szabad volt nálam a pálya napi szinten kezdtem vásárolgatni a közértben. De ez nem trükk volt, csupán lehetőséget kapott arra, hogy lépjen is az ügy érdekében. :)


Én ennél többet már gáznak tartok, mert akki ennyi lehetőséggel nem él, az nem is akarja... Milyen trükkök lehetnek még? :)

91. 55416fb8e2 (válaszként erre: 87. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 8. 14:09
szerintem is ez a helyzet, adott egy atlagos kulseju fiatal csaj, es egy jokepu, korulrajongott srac, aki nem igazan indult be ra, es legfeljebb baratkent, ismeroskent tekint ra. biztos talalna jobbat is, valosagosat a remenykedes, almodozas helyett. de mindig jon erre egy csomo no, aki tanacsolja, mit kellene tennie ahhoz, hogy megkaparintsa :)
90. 55416fb8e2 (válaszként erre: 88. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 14:08
ugyan mar, rengeteg no is van, aki csak azert van egyutt a parjaval, mert nem szeret egyedul lenni, es mert eppen nem jon senki mas. de ha jon is, akkor is megprobal biztosra menni, mig kilep az elozobol. gondolod, a ferfiaknal nem fordul elo, hogy kenyelembol maradnak egy kapcsolatban, hanem mind langolo szerelmes? :) akkor nem lenne ennyi problema :)
89. f36e266467 (válaszként erre: 85. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 8. 14:02

Szerintem is. A trükk alatt én pl. arra gondolok, hogy amikor a pultnál áll, akkor, mint nő én is odamegyek kérni valamit, esetleg ránézek és elmegyek :)


Szóval finom jelzés az még beleférhet, hogy egyáltalán kiszúrjon a tömegből, de ennél több kicsi százalékkal lesz előnyös.

88. f758a7200f (válaszként erre: 81. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 14:02

Ez is olyan, hogy "főleg, ha nincs más".


Én nem tartom ilyen egyszerű ízlésvilágúnak a férfiakat sem, persze, a nőknek zavarja a hiúságát, hogy rajtuk kívül mások is tetszhetnek valakinek, ezért hamar rámondják, hogy azért feküdt le a srác azzal és azzal a lánnyal, mert éppen nem volt más.


Sőt, pont a férfiak, ha lehet, még vizuálisabbak is mint a nők, ezért valami csak kell, hogy megfogja őket a külsőségekben is. De kényelmes lehet ezzel nyugtatni a lelkiismeretünket, tény:)

87. Mézes-Krémes (válaszként erre: 86. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 13:58
Egyszerűen nem érdeklődik utána a pasi, és ennyi. Nem kell foglalkozni vele. Biztosan van sok olyan srác aki szívesen venné a lány társaságát, velük érdemesebb foglalkozni.
86. 55416fb8e2 (válaszként erre: 83. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 13:56

a becsiccsentve udvarlas mar megtortent a lany reszerol, csak ezt egy korabbi forumban irta le :) csak azota nem tortent semmi a sraccal, valoszinuleg ezert ker tanacsokat, hogy mit tehetne

biztos van sok szuz 23 eves srac, de azok altalaban nem dobaljak magukat a csajok elott :) persze mas oka is lehet, hogy meg nem volt noje

85. Mézes-Krémes (válaszként erre: 82. - F36e266467)
2013. aug. 8. 13:52

Én nő vagyok, és valamiért úgy gondolom, hogy egy férfi meghódításához semmilyen trükk nem kell... Ha érdeklődik irántam, akkor tenni fog azért, hogy megismerjen, és ha ez sikerült, akkor marad is komolyabban akkor, ha tényleg úgy érzi, hogy tartogatok számára bármit is, vagy jelenthetek neki többet is akár. Nem?!


Ha ezek nincsenek meg, akkor szerintem a fejem tetejére is állhatnék, maximum pár menetre felpróbál, mert látja a könnyű prédát!


Ha egy nő kell neked, akkor kell és kész, és leszarod, hogy milyen ruha van rajta. Ha már külön ruha vagy trükk kell ahhoz, hogy érdekes legyél, akkor az ott már nem lesz tartalmas vagy hosszú kapcsolat, az tuti!

84. f36e266467 (válaszként erre: 80. - C6973617d3)
2013. aug. 8. 13:49

:))))


Ez jó :)

83. f758a7200f (válaszként erre: 78. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 13:49

A becsiccsentve udvarlást nem teszem sehova, és nem is tanácsolnék neki ilyesmit.


Én sem csodálkoznék ha meleg lenne, de még az előtt lehet egy csomó más oka is, hogy nem látták nővel. Pl. Tartalékregi sem gay.


Az a srác még csak 23 éves

82. f36e266467 (válaszként erre: 79. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 13:48

Bizonyos trükkök beleférnek, de ahogy írod is, néha észmegállító baromságokat tudnak egymásnak javasolni. Persze mit tegyen egy nő, ha egy másik nőnek javasolni kell valamit? Azt fogja mondani, ami az ő fantáziájában is megjelent, vagy olvasta valahol, vagy a sorban utolsóként szerintem, amit ki is próbált és bevált.


A pasi meg megdöbbenve olvassa, hogy jé, tényleg ez hatna rám???? Érdekes, én nem ezt tapasztalom :))

81. 55416fb8e2 (válaszként erre: 77. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 13:47
abban teljesen egyetertek, hogy a nonek is kezdemenyeznie kell, megadni a jeleket, elinditani az ismerkedest, mert a pasiknak is tarthatnak a visszautasitastol, es jolesik nekik, ha latjak a tetszest, vagy olyan szitut teremt a no, amiben konnyebben hodithatnak :) de szerintem az hamar kiderul, hogy ket ember vonzodik-e elegge egymashoz, megvan-e a kolcsonos erdeklodes egymas fele, ami alapja lehet egy kapcsolatnak. ha egy pasi nem el a lehetoseggel egy egyertelmu szituban, akkor persze lehet meg eroltetni, ebbol szoktak a csak szexes vagy feluletes kapcsolatok alakulni, mert a pasi is ugy gondolja, tapasztalja, hogy a no nagyon akarja, akkor miert ne, foleg ha eppen nincs mas
80. c6973617d3 (válaszként erre: 74. - HMF83)
2013. aug. 8. 13:46

Hát ezaz! :)))


"ha szikra van!"... de itt csak a lány részéről van szikra ;)


A lánghoz pedig " oxigén" is kell mindkét oldalról, hogy éltesse a tüzet ;)

79. f758a7200f (válaszként erre: 71. - F36e266467)
2013. aug. 8. 13:46

A női lapokban tényleg van egy rakás baromság. Mindegyik eljut odáig, hogy kell egy szexi fehérnemű... Ennyit már az 5 éves lányom is tud szerintem.


Az, hogy a nő nyitva hagy egy kiskaput, még nem jelenti azt, hogy oda is fogja magát adni, de a férfiak ezt szexinek találják, mert olyan "mintha". És ez nem trükk

78. 55416fb8e2 (válaszként erre: 76. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 13:40
szerintem te nem jol olvastad a forumot :) itt nem az a szitu, hogy egy csajnak nagyon tetszik egy srac, es hogyan hivhatna fel magara a figyelmet :) itt a csaj azert mar volt annyira meresz, hogy becsiccsentve felrehivja a pasit, beszelgessen vele orakig, dicserje, szinte o udvarolt a pasinak :) ezek utan is rendszeresen talalkoznak a sport kapcsan, gondolom beszelgetnek is, a srac flortol a csajokkal. tehat nem az a gond, hogy azt sem tudja a lanyrol, hogy a vilagon van, vagy nem tudja teljesen biztosra, hogy tetszik a lanynak. ha ennek ellenere sem kezdett el koztuk alakulni valami, annak biztosan megvan az oka. ezek utan a kovetkezo lepes csak az lehetne, ha a lany randira hivna a pasit, amitol tart. ha azt kinyomozta, hogy a srac nem kezd senkivel a tanitvanyai kozul, sot a baratai szerint soha nem is volt baratnoje, alkalmi csaja - pedig a baratok errol altalaban jol informaltak, kulonosen egy folyton flortolos pasinal, annak megint csak oka van. en nem csodalkoznek, ha kiderulne a sracrol, hogy meleg :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook