Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? fórum

Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
184. Bogyesz1122 (válaszként erre: 182. - Adelina71)
2009. szept. 27. 15:36

A beültetésre mentek? Vagy még most kezditek az egészet az elbeszélgetéssel?

Mi 4 vagy 5 hónapig szedtük a FER14-et, de nem segített. Ezért gondolkozom és kutakodom, hogy hátha sikerül vminek segítenie.

2009. szept. 26. 20:45

sziasztok

szeretnék ide csatlakozni,ha lehet.

Tényleg jó ez a gyógyszer?Mert én is gondolkozok rajta,hogy hétfőn veszek.

182. adelina71 (válaszként erre: 181. - Bogyesz1122)
2009. szept. 26. 20:07

Szia,

mi is odamegyünk jövő hónapban, szerintem érdemes kipróbálni, nekem a párom szedi, kíváncsi vagyok mennyit segített...

2009. szept. 26. 17:43

Sziasztok! Joóó rég nem írt már senki. Végigolvastam a fórumot...félelmetes, hogy miken mentetek keresztül. Igaz még csak most kapcsolódnék be, de olyan mintha végig itt lettem volna veletek.

Mi is benne vagyunk,de a legsűrűjében még nem.

A FER14 után nem volt a férjemnél semmi javulás, szerintetek kipróbáljuk a Maca Vibe-t?

Nemsoká kezdenénk a lombikot, érdemes kipróbálni? Mindenképpen beszéljek a dokival ugye?

Debibe a Kaáliba járunk.

180. Rana33 (válaszként erre: 179. - One85)
2009. júl. 15. 20:41
Szia! Nem vesztem el, megvagyunk! Minden rendben velem is és a babácskákkal is! :) Te jól vagy????
179. one85 (válaszként erre: 178. - Rana33)
2009. júl. 14. 21:03
Szia:)))))))))Hogy vagy!!!!!!!!!!!??????????Elvesztél!
178. Rana33
2009. jún. 24. 21:04
Kitsibors, olvasd át a fórumot, a választ megtalálod! ;)
2009. jún. 23. 23:04
sziasztok!kinek mi a véleménye a maca vibe-ról?apának oligoozospermája van.
176. Rana33
2009. jún. 14. 23:12

Dadianya, sajnálom. :((


Sztem későn volt a peteérésed, a 20-21. nap körül. Mensikor mindig leesik. Azóta mi a helyzet? (Rég nem írtam már)

175. dadianya (válaszként erre: 174. - Rana33)
2009. máj. 27. 11:54

Szia!


Megint nem sikerült,megjött :-(((

Te kiigazodtál a hőgörbén?Mert nekem valahogy nem egyértelmű.A 21.napon ugrott fel a hőm,azóta fent van,de a 31.napon megjött,előtte nap leesett 3 tizedet,de utána ugyanúgy fent van.Ez normális?

174. Rana33
2009. máj. 26. 19:16
Dadianya! Ne add fel, de hőmérőzz nyugodtan! Én is sokat hőmérőztem ám! ;)
2009. máj. 14. 20:32

Sziasztok!


Örülök,hogy jól vagytok,nemsokára megmozdulnak a picik.

Hát én egyenlőre feladtam,nekiálltam hőmérőzni aztán majd lesz valahogy.

Vigyázzatok magatokra!

172. Rana33 (válaszként erre: 171. - Dudika76)
2009. máj. 14. 11:06

Szia! Hát nem nagyon érzem, hogy ott vannak a pocakomban, mert egyelőre még nem érzem a mozgásukat (de nagyon várom már, hogy érezzem!!)... Ezért aggódom is néha, és csak az UH-ok nyugtatnak meg, amiken mindig nagyon ficánkolnak a picikék! :)) Már 15 cm mindkettő (ebből a lábuk kb 5 cm), ezért hihetetlen, hogy nem érzem őket!

Veled mi van?

TÖBBIEK NEM ÍRNAK MÁR???????? :(((

2009. máj. 6. 13:37

Szia Rena !!

Jajj de csudi jóó hirekkel szolgáltál :-)))))örülök nagyon!! Milyen érzés.hogy növekednek a pocódban a pindurok?? ? ;o)

Bizom,reménykedem h minden Ok lesz hamarossan nálunk is !

Pussz És nagyon vigyázz magatokra!!

170. Rana33
2009. máj. 2. 17:33

Sziasztok!


A héten voltunk 2D-4D UH-on, a nő alaposabban megnézte a piciket. Mindenük tökéletes!! Remélem, így is marad! Mindennap ezért fohászkodunk!


Dudika, ha a bacik eltüntek, indulhat a mandula!!! :))) Drukkolok!


Írjatok néha! Pussz

2009. ápr. 25. 09:41

Naaaa Ennek nagyon örülök!!!! A pajzs,vassal pedig majdcsak lesz valami ;)

Velünk az van h bacikkal vagyunk tele és igy antibiotikum....egyenlőre ennyi!! Ki kell írtani őket....de sajna nem olyan egyszerű...:(

Nagyon sok egészséget kívánok nektek!!! Majd írj azért .

Szép Hvégét mindenkinek :)

168. Rana33 (válaszként erre: 167. - Dudika76)
2009. ápr. 24. 18:27

Szia Dudika!


Igen, minden rendben, minkét baba jól van. Múlt pénteken voltunk 12. heti UH-n, a doki azt mondta, tökéletes a lelet! :))) Az én leletem már nem annyira, sajnos túlműködik a pajzsmirigyem egy kicsit, illetve vashiányom van. De sajna mindkettő "normális" terhességnél.


Te is írj magadról!


Többiek????


Pusszi

2009. ápr. 23. 19:29

Helló Rena!!

Hogy vagytok ??? Szeretném ha írnál mi volt au UH-n . ? Jól vannak a pocaklakók is ?

166. Rana33
2009. márc. 27. 20:04

Ma voltunk UH-n, mindkét baba 2 cm körül van. Már egész babaformájuk volt az UH-n, látszott a fejük, kezük meg a lábuk, ja meg az egyik köldökzsinór! :D Legközelebb 3 hét múlva kell menni a Kaáliba, de akkor a doki már csak felkísér UH-ra a nőgyógyászatra, nem ő csinálja.


Kívánom, hogy ti is mihamarabb átélhessétek ezeket a csodálatos napokat/hónapokat és azokat, amik még ezután várnak rám! :)

2009. márc. 15. 19:42

Szió Rana !

Nagyon nagyon örülök h ilyen jól viselkednek a pocaklakók ;)Bizzunk benne ez így is marad!!

Nálunk egyenlőre a helyzet változatlan,szedjük az aniti még pár napig...beszereztem már a maca vibét is az 1200mg C-sosem hagyuk ki és a ginsenget sem :)Én voltam más dokkinál és nagyon nagyon rendes kedves segitőkész....bizom benne ,jobban mint eddig bármelyikben...vagy csak Én fogtam ki a marhákat :) Ujjabb vérvétel..közben góc kutatás.. DE kitartunk hehehee. Nagyon szép hetet nektek . És írj néha h vagytok ;)

164. Rana33
2009. márc. 12. 22:39

Sziasztok!

Köszönöm hogy velem örültök. Természetes a kicsi irigység is, én is hányszor átéltem már ezt, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar én fogom újságolni a jó hírt. Még most is olyan, mintha álom lenne, és nem is velünk történne mindez! Viszont azt tudtam, hogy majd egyszer fog nekem sikerülni, ahogyan nektek is fog! Sajnálom Dadianya hogy most feladtad, de remélem, csak átmenetileg, és hamarosan újra kedvet kapsz. Hidd el, megvan a módszer, hogy neked is sikerüljön, csak meg kell találni. A lombikkal igen jók az esélyek, ha nem maradt már más. Elvileg nekünk lehetne spontán babánk is, mert semmi kizáró okot nem találtak, mégse akartuk, hogy elrepüljön az idő felettünk, ezért döntöttünk a lombik mellett.


Jól vagyok, dolgozom úgy lájtosan, pihenek amikor úgy érzem, bár semmi tünetem nincsen, a babák nagyon rendesen viselkednek. :)


Okt 30 a szülés várható időpontja, remélem azért nem érkeznek sokkal hamarabb majd az ikrek. :)))


Dadianya azért jelentkezz néha, Dudika meg persze te is! ;)

163. Dudika76 (válaszként erre: 161. - Rana33)
2009. márc. 12. 19:26

Szijaaaaa Renaa!!!

Nagyon Nagyon Jó híeket hoztál nekünk !! Örülök !! :):) Hogy vagy? Hogy érzed magad ? Vigyázz nagyon magatokra ,pihikézz amennyit csak tudsz! Nagyon szép napokat . ;)

162. dadianya (válaszként erre: 161. - Rana33)
2009. márc. 12. 16:28

Szia!


Nagyon örülök meg egy kicsit irigykedem is,hogy nektek sikerült.Olyan jó ilyenekt hallani,ha valakinek összejön:-)Nagyon vigyázz magatokra,pihenj sokat.Mire vagy kiírva?


Nekem sajnos nem sikerült megint,egy újabb csalódás volt.Csináltam akkor tesztet is,hátha mégis,de sajnos az is negatív lett,másnapra meg is jött rendesen.Nagyon el vagyok most kenődve,de talán majd egyszer összejön.Most egyenlőre én feladtam,nem akarok dokihoz se menni.


Nagyon vigyázz magadra meg a kis picurkákra!

161. Rana33
2009. márc. 11. 19:48

Sziasztok lányok!

Ma voltunk UH-on, két dobogó kis szivecskénk van, a babák 0,44 és 0,47 cm-esek. (ők szinte nem is látszottak, csak a petezsákok és a szikhólyagok) :) :) :) :) Ciszta még van, sőt, 3 db, de azt mondta a doki, hogy ne foglalkozzam vele.

160. Rana33
2009. febr. 28. 21:39

Dadianya! Barnázás ellenére simán lehetsz babás!! Csinálj gyorsan egy tesztet, mert ha +, menj el dokihoz a barna miatt!!! Drukkolok, hátha....

Cisztára azt mondják 98%-ban magától felszívódik, sőt,bizonyos fajtája még segítheti is a terhességet (remélem, nekem az a fajta van, de azért jó lenne, ha mielőbb felszívódna, mert vigyázni kell, meg ne repedjen). Ezért is nagyon szeretném már, ha mondjuk már túllennék a bűvös 12. héten...

2009. febr. 28. 19:08

Egyenlőre nem megyünk lombikra,várunk egy kicsit,hátha....

Tegnap írtam,hogy megjött,egy kis barnázás volt,ma meg semmi.Most akkor mi van szerintetek?Lehetek még babás?


Rana!

Nagyon örülök nektek,tényleg,olyan jó hogy nektek sikerült.A szüleitek is nagyon fognak biztos örülni.

A cisztával mi lesz,arra mit mondtak?

158. Rana33
2009. febr. 28. 10:55

Dadianya! Ne szomorkodj, a lombik egy lehetőség, és nagyon jók az esélyek! És igazából semmi az egész!

Fel a fejjel!

157. Rana33
2009. febr. 28. 10:54

Sziasztok!


Tegnap a doki látott a méhemben egy szép kis petezsákot :D meg a petefészkemben egy randa nagy cisztát. :(((((


Nagyon boldogok vagyunk, holnap elmondjuk a szüleimnek is. :))))


Puszi


Rana

2009. febr. 27. 19:50

Sziasztok!


Rana!!!!Nagyon-nagyon gratulálok,ez aztán a jó hir:-)))))))))Jaj de jó!!!!!!!


Nekem sajnos épp most jött meg,hétfőn kellett volna tesztelnem.Sajnos nem jött össze.Most nagyon el vagyok kenődve,mert ez volt az utolsó esélyem,már csak a lombik maradt.


Mango!

Sajna mostanában ritkábban jutok géphez,mert megkezdődött a melóm,lejárt a gyes.De azért benézek.

2009. febr. 27. 11:05
PÉNTEKVAN és nagyon szoritok h minden rendben legyen !!! Írj RENA azonnal jó!!! PUssz
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook