Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? fórum

Maca Vibe kapszula. Szedi valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
4. dadianya (válaszként erre: 2. - Körömvirág)
2008. júl. 22. 14:05

mi az a PG53 mikroszkop,mire használhato?Hol lehet venni és mennyibe kerül?Hogyan kell használni?

Az elsö babámnál énis szedtem a macát,1 honapig és utána lettem terhes,de a második picur nem akar sikerülni.Voltam dokinál,kivizsgált,felirta a clostilbegytet,szedtem is,volt peteérés,pont aznap kellett repednie a doki szerint,mi 3 napig dolgoztunk az ügyön.Azota nem jött meg most tartok ott,hogy 11 napja késik,de a 8.napon teszteltem sajnos negativ lett,azota semmi.Gondoltam elkezdem ujra a macát szedni meg a férjem is,hátha az segit.Bármikor el lehet kezdeni?Már nem emlékszem hogyan kellett szedni.

3. Borisz226 (válaszként erre: 2. - Körömvirág)
2008. júl. 22. 11:17

Mi is dolgozunk a babaprojekten. :-)

Érdekelne pár vélemény minket is.

Egyébként másik fórumokon olvastam, hogy mennyiségnövelő hatással van az ejakulátumra is.

Valami tapasztalat? Írjatok...

2008. júl. 22. 06:44
8 hónap sikertelen próbálkozása után, hogy babánk legyen, ráakadtam a neten a MACA kapszulára. Elkezdtük mindketten szedni+vettem PG53 mikroszkópot, hogy jobban tudjuk időzíteni az együttléteket. Hogy ettől-e, vagy sem, nem tudom, de áprilisban megfogant babócánk:))
2008. júl. 19. 22:40
Szeretnék kisbabót,ennek céljából a gyógynövényboltban a Maca Vibe kapszulát ajánlották.Szedte valaki,milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook