Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma kezdi a gyerekem az óvodát! 😊Nagy izgalommal várom, hogy... fórum

Ma kezdi a gyerekem az óvodát! 😊Nagy izgalommal várom, hogy... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 14:20
😁
2023. szept. 14. 13:38

Ma már ott kellett hagynom egy kicsit. Oda mentem szólni neki, hogy el megyek picit és nemsokára jövök, annyit mondott oké anya😳

Azt mondták az óvónők, miután vissza mentem, hogy nagyon barátságos volt és mindenkivel beszélgetett! Örültem nagyon 🤗

2023. szept. 14. 13:35
Köszönjük 😊
2023. szept. 14. 13:34
Sok sikert nektek!
10. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 14. 07:24
Nyugi! Egész biztosan eddig is odafigyeltél, hogy egyen elegendő zöldséget, gyümölcsöt, legyen naponta rendszeresen szabadban, mozogjon, szaladgáljon... akkor egész biztos jó állapotban van az immunrendszere. Ha esetleg el is kap egy kis influenzát, nem valószínű, hogy komolyan leveszi lábáról.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Myra)
2023. szept. 14. 06:05
Szeret nagyon gyerekek között lenni es jókat tudnak játszani is együtt.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2023. szept. 14. 06:03
Igen, ez kivédhetetlen sajnos. De remélem bírja azért az első hetet 🙂
7. Myra
2023. szept. 13. 19:23
A gyerekek szeretik a gyerektársaságot. Ha nem is azonnal, de biztos összebarátkozik a többi gyerekkel.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 13. 14:44

Az jó, ha az első nap pozitív, jó benyomást tett rá. Persze biztosan lesznek nehezebb napok is, de az első emlék szép lesz.

Bizony jön az ősz, egyébként is azt mondják, amikor egy csöppség bekerül az otthoni zárt környezetből egy nagyobb embercsoportba, szinte mind átesik gyorsan az ilyen "add tovább" betegségeken. De ha alapjaiban erős immunrendszere van a kicsinek, gyorsan kiheveri.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2023. szept. 13. 10:17

Ma rövidített volt a napja még a beszoktatás miatt. Nem akart hazajönni 😁

De tudom ez most még sz újdonság volt, a sok játék, gyerek. Valószínű nem lesz ez mindig ilyen egyszerű. Mindenesetre örülök, hogy jól érezte magát 🙂

Ami viszont az első napon felbosszantott, hogy volt aki hőemelkedéssel vitte a gyerekét oviba🫤

4. Violet18 (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2023. szept. 13. 09:34
Vagy inkább a szülő sír, sokszor nekünk nehezebb mint a gyereknek, főleg mikor otthagy az ajtóban 😅😅
2023. szept. 13. 08:14
Az izgis 😀 Gyereknek, szülőnek egyaránt. 😅 Akárhogy is fogja magát érezni az első nap, nem minden nap ugyanolyan. Sajnos vagy szerencsére...
2023. szept. 13. 07:11
Majd írd meg, sírva, vagy nevetve jött-e haza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook