Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma hallottam először erről az árfigyelő rendszerről. Csak... fórum

Ma hallottam először erről az árfigyelő rendszerről. Csak... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. szept. 16. 05:40
Én is igy vagyok vele:)
8. Karmol (válaszként erre: 7. - Karmol)
2023. szept. 16. 04:41
7 font volt ket sarok a gazolas utan.
7. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 16. 04:37
Ez miez?
6. _Berry_ (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 22:40
Azt még elhiszem, hogy sokan megnézték, mert kíváncsiságból az elején én is, de hiába írtam be, hogy Lindt csoki vagy Lindor, meg kellett állapítanom, hogy vacak a rendszer, ha egy ilyen fontos terméket nem ír ki, hogy hol a legolcsóbb. Szerintem a többséget amúgy baromira nem érdekli, ha olcsóbban akarnak vásárolni, akkor arra ott vannak a heti akciós újságok. Szóval szerintem ez a folyamatosan sokan nézik, hetente több 100 ezeren csak egy kamu szám.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ági0830)
2023. szept. 15. 22:10
Nem a megtalálással van a baj, csak azt nem értem, hogy ettől mitől jobb nekem? Biztos én vagyok hátul megint, de nem értem hogy miért cuppant rá 1,2 millió ember erre a mannára? Ez a lakosság jelentős része, főleg ha leveszem ebből mondjuk a 18 év alattiakat mert gondolom őket még annyira sem érdekli mint engem és leveszem azokat az időseket akik nem töltögetnek le appokat a telefonjukra.
4. Ági0830 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 22:05
Én sem néztem eddig még soha, pedig már hallottam róla. Azonban most kíváncsiságból ránéztem, kb. 2 másodperc volt megtalálni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Titkoskert)
2023. szept. 15. 21:51
Ez az, én sem értem mit "kell" nézni? Meg mit néz már vagy 1,2 millió magyar? 🤪 Kamu ez már megint
2023. szept. 15. 21:49
Én meg nem értem miről írsz. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook