Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lugosító por gyógyszertárból fórum

Lugosító por gyógyszertárból (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. nov. 20. 20:42
Ez nem a zöld por, hanem ami a nyitó hozzászólásban szerepel. Később kezdték összekeverni a zöld porral pedig nem kéne mert két különböző dolog..
19. 9df60c3431 (válaszként erre: 18. - Gabriellaxp)
2008. nov. 20. 20:40
Ami a nyitó hozzászólásban szerepel. 500- 1000 ft körül volt, de nem fél kiló hanem kevesebb és fehér nem zöld.
18. Gabriellaxp (válaszként erre: 17. - 9df60c3431)
2008. nov. 20. 20:26

Szia!

Mit rendelt meg? A zöld italport? Az nem csilál savat, lehetetlen nem is lenne rá képes. Szerintem isteni szer csak az árával van baj.

Ti mennyiért rendeltétek ? Pá.

2008. nov. 20. 13:12

Üdv.

Apukám pár nappal ezelött rendelte meg. Elkezdte fogyasztani, de olyan savat csinált, hogy abba kellett hagynia..


Én még nem próbáltam, de ezek után nem is nagyon akarom..

2008. okt. 22. 16:38

Helló!

Én a zöld löttyöt iszom kb 8 hónapja, nagyon drága. Fogyni nem tudtam, de elmult az allergiám, jobb a közérzetem, nincs izületi fájdalmam, ha megeszek egy szelet szalámit stb.Nekem nagyon jó. De az ára borzasztó, most kaptam e-mailt, hogy emelkedett az ára. Ugy hogy ha lehetne, én felváltanám valami hasonló jó termékkel és persze pénztárca kimélőbb árral.

Viszon azon kiakadtam hogy a szódabikarbóna ugyan olyan jó lenne. ez hihetetlen a számomra . Akkor senki nem venné meg 45.000.- a zöld italt.

15. zena01 (válaszként erre: 13. - Seva55)
2008. szept. 5. 16:15
Nekem is csak az elején okozott pozitív hatást. Lehet, hogy már megszoktam?
14. zsuzso100 (válaszként erre: 13. - Seva55)
2008. aug. 30. 00:48
Ez nyilvánvaló, hogyha az ember elegendő zöldséget eszik, akkor nincs erre szükség....de én nem eszek elegendő zöldséget, meg semmilyen tápanyagból nem eszem szerintem eleget.
13. seva55
2008. aug. 29. 19:34

Lugosítunk, lugosítunk, lugosítunk!!! Viccet félretéve semmi különöset nem érzek, azonkívül, hogy egyre nagyobb utálattal küldöm le a lötyit. Egyébként, egy Tv-és fórumban volt nemrég téma a savtalanítás, és egy orvos azt nyilatkozta, hogy az egészséges szervezetnek nincs szüksége semmilyen mesterséges beavatkozásra a sav-bázis egyensúly beállítására. Ha elegendő zödséget, gyümölcsöt eszünk akkor minden megy magától.Fogyni fogytam, de ezt inkább a kitartó updatezésnek tudom be.

Sziasztok!

12. zena01
2008. aug. 29. 16:41
Hol vagytok, hahó!
2008. aug. 12. 11:50

Anyukám patikában dolgozik, tőle tudom, hogy lehet recept nélkül is kapni a port.

Állítólag létezik egy könyv, amely részletes leírást tartalmaz a por használatáról. Annyit tudok, hogy 1 liter felforralt majd lehűtött vízben elkeverve 10 óráig kell elfogyasztani.

Valami zöld teát is említettek, hogy azzal kombinálva hatásosabb. Ha valaki tud erről a könyvről valamit, jó lenne , ha közzé tenné acímét, íróját, elérhetőségét.

10. zena01 (válaszként erre: 9. - Zsuzso100)
2008. aug. 10. 19:18
Kíváncsian várjuk.
2008. júl. 22. 17:08
Én zöldárpa port kezdtem el...majd beszámolok a hatásáról!
8. 9c8432d068 (válaszként erre: 6. - 08c20325b7)
2008. júl. 8. 13:34

Szeretném megkérdezni,hogy ezt a sander-féle lúgosító port csak receptre lehet kapni,vagy vény nélkül is kiadják?

Hogy kell adagolni,és lehet e elősegíteni vele a fogyást,illetve hatásos e hízás ellen?

Én naponta sok salátát eszem,sőt télen cékla-sárgarépa lét ittam rendszeresen (gondolom ez is lúgosít) de sajnos a hízást nem gátolta.

Keveset eszem,és egész nap mozgok.

Köszönöm a választ: Éva

7. seva55 (válaszként erre: 6. - 08c20325b7)
2008. júl. 8. 13:00
Köszönöm kedves Doktornő a hozzászólását. Megerősített abban, hogy jó ez a patikai szer is a lugosításra, nem kell a méregdrága, most felkapott szereket megvásárolni. Lenne még egy kérdésem: folyamatosan lehet inni, vagy közben ajánlatos szünetet tartani?
6. 08c20325b7 (válaszként erre: 4. - Seva55)
2008. júl. 8. 10:48

nem ismerem az összetételt, de én is szoktam felírni a betegeimnek. A neve sander-féle lúgosító por.

valóban hatásos és olcsó.

nagyon jól lúgosít még a nyers paradicsom, a főtt brokkoli, a kurkuma( húslevesben), a banán nagyon jó kálium forrás is ) és minden zőld saláta

2008. júl. 8. 09:06

szia mindenkinek!

ez a téma engem is érdekelne!

Írjatok róla mindent amit csak tudtok!

4. seva55 (válaszként erre: 2. - Bébice)
2008. júl. 8. 08:26
Szia! A neve lugosító v. bázikus por, nagyobb patikákban készen kapható, fél kg ára nincs 1000 Ft. Ez a mennyiség kb. 1 hónapra elég.Még nincs tapasztalatom a hatását illetően, mert pár napja kezdtem el inni. 1 evőkanállal kell 2 dl vízben feloldani, egy tejszerű folyadékot kapsz, az íze semleges, és ajánlatos evés előtt meginni reggel, délben, este.
2008. júl. 8. 08:19

Én nem próbáltam ki a drága zöld löttyöt, csak a szódabikarbónát, meg a Bázika port, a hatás hasonló. Felgyorsítja az anyagcseréd.

Kúraszerűen kell használnod, naponta 3x étekezések előtt egy teáskanálnyit oldj fel 2 dl vízben. Ezt követően pedig érdemes főétkezés előtt, ha sok húst vagy nehéz ételt eszel. Elvileg segít a szervezet savasságát csökkenteni.

A szódabikarbóna hatásáról nem egy helyen hallottam hasonlókat, tehát lehet benne valami. Egyébként ez a legolcsóbb megoldás, gyógyszertárban lehet kapni és csak 1-2 száz forint, a bázika 2ezer körül van. Én néhány hónapja csináltam kúraszerűen és a mai napig használom, amikor szükséges.

2. bébice (válaszként erre: 1. - Seva55)
2008. júl. 8. 07:34

Szia !

Megtudnád mondani ennek a nevét?Vagy,hogy kérted a patikában ?Ez az a bázikus-por ,vagy mi?Mennibe kerül,illetve mennyi ideig elég ?

Egyébként én ittam a zöld löttyöt,drága pénzért,nekem semmit nem ért az egész,azonkívűl,hogy egész nap rohantam a wc-re,tulajdonképpen ezért hagytam abba.

Voltam a termék hivatalos orvosának az előadásán is,ő elárulta,a vezetők nem kis felháborodására,hogy a szódabikarbónával ugyanazt a hatást érjük el mint a lúgosító termékükkel.

2008. júl. 5. 21:28
Használta-e már valaki a gyógyszertárakban kapható lugosító port, és milyen eredménnyel? Én tegnap kezdtem el inni, állítólag ugyanolyan jó mint a sokkal drágábban kapható zöld lötty.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook