Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
45564. Aladinna (válaszként erre: 45563. - Vic100)
2022. júl. 14. 15:28

Igen, sajnos idő kell ahhoz, hogy a hematoma felszívódjon.

Örülök, hogy a picivel minden rendben és szépen növöget. 😊

45563. Vic100 (válaszként erre: 45562. - Aladinna)
2022. júl. 9. 16:43

Fogjuk rá igen, bár a hematoma még mindig ott van, azt mondja a doki nem nőtt, kisebb se lett egyenlőre. Dehát még csak egy hete szedem a gyógyszereket, gondolom idő kell…Néha azért még van egy kis barnázás, de nem vészes.

De a lényeg a baba megvan, jó szivhang, nőtt is 😊🥰

45562. Aladinna (válaszként erre: 45561. - Vic100)
2022. júl. 7. 15:16
Remélem, minden rendben volt ma a kontrollvizsgálaton. Írj majd, hogy mi volt! 🤞😊
45561. Vic100 (válaszként erre: 45560. - Aladinna)
2022. júl. 6. 19:10
Köszönöm a biztatást 😊 2-3 napja nincs már barnázás sem, gondolom a gyógyszerek miatt is. Holnap megyek kontrollra, remélem minden rendben lesz 🙏
45560. Aladinna (válaszként erre: 45550. - Vic100)
2022. júl. 4. 12:34

Szia Vic100,

szuper, hogy már ott dobog egy kis szivecske a hasidban!😊👍❤

Nálam is volt hematoma, szintén nagyon rossz helyen, és ezért erősen véreztem is a 3. héttől, de felszívódott, és már 3 éves a kisfiam és egészséges.

Biztos minden rendben lesz nálatok is, de tényleg muszáj pihengetni, mellette pedig laza séták. Igen, a "fenyegető vetélés" kifejezést használják ilyen esetben, mármint haematoma esetén), illetve valószínűleg a korod miatt is, de ez csak egy hivatalos orvosi kifejezés, és nem azt jelenti, hogy tuti bajotok lenne a terhesség alatt. 😘

45559. bellabi (válaszként erre: 45558. - Vic100)
2022. júl. 4. 01:43

A baba felett volt.


Köszi!

45558. Vic100 (válaszként erre: 45555. - Bellabi)
2022. júl. 3. 21:51

Köszönöm szépen!

Azt megkérdezhetem, hogy neked a hematóma hol helyezkedett el? Mert állítólag a veszélyességét az is befolyásolja. Nekem igazából erős vérzésem még eddig nem volt, inkább ilyen barnás pecsételések. Nem tudom ez jó v rossz, azt is hallottam ürül, nem feltétlen rossz.

Kaptam Duphastont progipótlásra és Magnosolvt. Ja és ajánlott a doki egy svájci terhesvitamint, azt szedem még. C-vitamint nem emlitett, de szedek még mellé.

Még anno méhtükrözésnél kérte a lombikos doki, hogy nézzék meg az ölősejteket és valami 97%-ban blokkoltam az oda került himivarsejteket 🙁 A gyógyszer hatására ez lecsökkent 3%-ra, ami nagyon jónak számított.

45557. Vic100 (válaszként erre: 45554. - Hablaty86)
2022. júl. 3. 21:37

Köszönöm szépen!

Doxybene volt a gyógyszer neve, nem tudom ez van-e Magyarországon vagy mi az ottani megfelelője. 14 napig kellett szednem.

45556. bellabi (válaszként erre: 45550. - Vic100)
2022. júl. 3. 13:29
Ja, ugye progipótlás megy? Illetve magnézium és rutascorbin vérzés esetén.És tényleg feküdj.
45555. bellabi (válaszként erre: 45550. - Vic100)
2022. júl. 3. 13:28

Nekem évekkel ezelelőtt anno harmadik inszem sikerült. Kb 8-tól a 11. hétig véreztem. Volt, hogy nagyon. Hematóma volt szintén. Elmúlt, a baba megúszta. Megszületett, egészséges, iskolás már.


Kistesó nem lett, évek hosszú és egyre kétségbeesettebb és mostanra nagyjából feladott de nem feldolgozott küzdelme után én is 42 vagyok, bár jól stimulálható, mindig lettek eddig embriók, de nem tapadnak meg. Mi ez az ölősejtes dolog, hogy derült ki? Köszi szépen.


Gratulálok és sok sikert!

45554. Hablaty86 (válaszként erre: 45550. - Vic100)
2022. júl. 3. 08:21

Szia!


Nagyon drukkolok és minden rendben lesz!

Nekem annyi kérdésem lenne hogy milyen gyógyszert kaptál az ölősejtekre?

45553. Vic100 (válaszként erre: 45552. - Dorneo)
2022. júl. 2. 19:56
Köszönöm szépen, aranyos vagy 😊
45552. Dorneo (válaszként erre: 45550. - Vic100)
2022. júl. 2. 18:23
Szia, Vic, okosságot nem tudok mondani, de nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen <3
45551. Vic100
2022. júl. 2. 13:08
Bocsi mindent kijavít a gép 😊 tehát piti teszt után az pozi akarna lenni, és elég nagy ahhoz h NE mossa ki 😊
45550. Vic100
2022. júl. 2. 13:04

Sziasztok!

Rendszeres olvasója vagyok a fórumnak, 2 éve mi is lombikoztunk, 1 próbálkozásból lett egy friss beülti ami sajnos nem sikerült, majd pár hónappal később visszakaptam egy “fagyit”, de sajnos az sem sikerült. Anno írtam is ide…

Aztán múlt hónap elején késett a mensim ( megjegyzem soha nem szokott, szinte napra pontosan érkezik) de mivel ép nyaralásból jöttünk annyira nem foglalkoztam vele. Aztán pár nappal később jelentkezett aztán megint elmaradt, aggódtam is, hogy talán a menopauza köszönt be 😕

Gondoltam tesztelek egyet az esélytelenek nyugalmával és képzeljétek olyan pozitív lett, hogy majdnem leugrott 😊 Életemben nem láttam még pozitív tesztet (magamtól) el se akartam hinni. Aztán jöttek s tipikus tünetek, hatalmas fáradság, falási rohamok, mellfeszülés stb. Pár hete már erős hányinger is gyötör.

De természetesen nem lehet minden szép és jó, azért hetente vérezgettem, mindig azt hittem na biztos nem tapadt meg és most fog megjönni stb. 😞 Természetesen a piti teszt után hívtam a nődokit időpontért, amit csak 3 hétre rá tudott adni, ugyanis Ausztriában élünk és itt általában megvárják a 6 hetet, szivhangig nem nagyon adnak időpontot mivel sok a vetélés. Most csütörtökön volt amúgy az esedékes vizsgálat , de már gondoltam hét elején h lehet bemegyek a sürgősségi re m gyakrabban végeztem, igaz nem nagy mennyiség. Tehát most csütörtökön vizsgálat amit ő is úgy kezdett az nem annyira jó ha vérzek, de megnézzük . Észre is vett egy hematómát , ami a vérzést okozhatja😢 de egy kis szív is ott dobogott 🥰 Nem is nagyon kellett keresnie, ott pihent 😊 Sajnos a fejénél van a hematoma , nem tudom ez jó v rossz,olvasok ezt is azt is… kaptam rá gyógyszert ,pihennem kell, elvileg fel kell szivodnia. 🙏 Mondta a baba jó helyen van, most… kicsit olyan mintha nem nagyon biztatna. Rá is írta a papiromra fenyegető vetélés, de lehet ezt diagnózisként fel kell tüntetni, nem tudom… Amúgy 8 hét körüli már 😊 Elvileg már elég nagy ahhoz h kimossa, de mégsincs biztonságban 😕

Rólam még annyit h köv hónapban töltöm a 42-öt és spontán sikerült 😊

Akármi is lesz ez most már megtörtént, azért is írtam nektek h bármi lehet, nem szabad feladni!!

Én endos vagyok (műtöttek amúgy) magas Tsh (vszinü Hashimoto) de gyógyszert szedek rá, magas Prolaktin (szintén gyógyszerrel kezelve) plusz ha még nem lenne elég méhtükrözésnél tavaly megállapították sok az ölősejt a méhemben. Anno erre kaptam gyógyszert , és a kontroll azt mutatta sikeres volt a kezelés , de mondtak bármikor visszajöhet. Hát bízzunk benne nem jött és ezért van most ott az a kis csoda 😊❤️ Sajnos ez a hematoma beárnyékolja a boldogságot, várunk…

Esetleg nektek valami tapasztalat ezzel kapcsolatosan? Tudom van erre külön fórum és olvasgatom is, de bátorításként meg akartam ezt veletek osztani 😊 Mégiscsak sorstársak vagyunk valahol..

45549. tina027
2022. jún. 22. 00:02
Sziasztok! Cetrotide injekció nincs valakinek esetleg elfekvőben? Hiánycikk sajnos..
45548. Dodó8
2022. jún. 16. 15:12
Megmaradt progi érdekel vkit, üzenetben...
45547. Dorneo (válaszként erre: 45546. - Barkinca)
2022. máj. 28. 17:03
Szerintem mindenki fél ettől. Nem parázod túl. Végül is jó lenne, ha automatikusan mindenhol lenne embrió bevizsgálás. Előbb-utóbb lehet, hogy protokoll lesz.
45546. barkinca (válaszként erre: 45537. - Dorneo)
2022. máj. 27. 23:15
Köszönöm szépen a válaszod. Lehet én parázom túl a dolgot. De más nem fél hogy a baba beteg lesz?
45545. Emmaa1 (válaszként erre: 45544. - Dorneo)
2022. máj. 26. 16:42

Köszönöm 💗

Az igazat bevallva nemis a stimu+beültetès elhalasztása ami meghat hanem az,hogy agyalok,hogy ilyen gyorsan 2 nap alatt a boldog mosolygós,kiegyensúlyozott,super aktív kutyàm elment😔

45544. Dorneo (válaszként erre: 45543. - Emmaa1)
2022. máj. 26. 14:28
Szia, érdemben nem tudok hozzászólni de nagyon együttérzek a Kutyusod miatt 😔
45543. Emmaa1
2022. máj. 26. 10:40

Sziasztok!


A szivem megszakadt tegnap reggel amikor 3 napra rá a kedves kutyám meghalt leptospirózisban💔😔

Kapott a vérátömlesztèst,rengeteg injekciót,de sajnos nem maradt meg.Csak bágyadt volt és étvágytalan.Rémálmomban sem gondoltam volna,hogy nem marad meg.


Sokat sétálunk,kirándulunk és ezt állítólag egér,patkány vizeletével,ürülékével terjed és vagy állóvízből ivott a kutyám.

Nagyoooon,de nagyon szeretve volt.

De állítólag ez emberre is átterjedhet.


Megkezdtem a stimu hormon injekciókat jövőhéten lett volna a leszívás.

Az orvosom javaslatàra abbahagytam minden hormon injekciót.


Beszèltem 3 állatorvossal és mind azt mondta,hogy ez nem olyan egyszerűen terjed át emberre.A külföldi állatorvosok,cikkek mind azt mondja,hogy ember is elkaphatja.



Van akinek volt a környezetében hasonló eset?

45542. Lamano (válaszként erre: 45541. - Panna07)
2022. máj. 25. 10:21
Köszönöm Panna!
45541. Panna07 (válaszként erre: 45540. - Lamano)
2022. máj. 25. 10:03
Szia! Simán bekavarhat, nekem is volt ilyen stimu után. Ha jövő héten sem jönne meg, elmennék egy ultrahangra, mert ciszta is okozhat vérzés kimaradást, én is megnézettem.
45540. Lamano (válaszként erre: 45539. - Zsuko84)
2022. máj. 25. 09:34
Köszönöm Zsuko84, én már napok óta várom, hogy megjöjjön, április 11 ET, április 25-én hagytam abba a progeszteront, akkor volt vérvétel, amin kiderült, hogy nincs baba, bár gondoltam, mert már akkor napok óta vérezgettem, majd április 25-től 7 nap jó erős menstruáció, most meg már vagyok a 31. napomon, ha április 25-től számolom a ciklust. Általában 28 napos a ciklusom.
45539. zsuko84 (válaszként erre: 45538. - Lamano)
2022. máj. 25. 07:54
Szia! Nekem eddig kétszer volt lombik, de egyszer sem kavarta meg a ciklusom.
45538. Lamano
2022. máj. 25. 07:05
Sziasztok, áprilisban volt lombikom, sajnos nem sikerült. Kinek mennyire keverte meg a menstruációját a lombik?
45537. Dorneo (válaszként erre: 45536. - Barkinca)
2022. máj. 24. 14:21
Szia, Barkinca! Én úgy tudom, Magyarországon csak akkor van embrió bevizsgálás,ha valamelyik szülőnél kimutattak öröklődő genetikai problémát (pl citogenetika vizsgálat során). Egyébként alapesetben nem szűrik az embriókat. Ha külföldön, pl cseheknél,szlovákoknál lombikoztok magán úton, ott lehet kérni embrió vizsgálatot (PGS lombik). Szorítok a sikerhez, most ne a statisztikákra hallgass, hanem bízz magatoknak és a leendő babátokban ❤️
45536. barkinca
2022. máj. 24. 12:03

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon 44 évesen lombikra készülünk de vannak fenntartásaim meg félalmeim. Nem a kezelések vizsgálatok miatt hanem az eredmény miatt. Nekem 3 % esélyt mondtak ami csak egy szám nyilván van akinek 50 % mellett sem megy könnyen. Egy próbát mondtak hogy talán annyi tüszőt tudnak kitermelni de nektek adtak erról felvilágosítást hogy milyen vizsgálatnak, szűrésnek teszik ki az embriókat ha szépen osztódnak? Annyi pro és kontra dolgot olvastam arról mekkora az esélye annak hogy beteg lesz esetleg a baba hogy megijedtem most. Nektek van valami tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Köszönöm előre is!Mindenkinek a legjobbakat kívánom, üdv: Barkinca

45535. Krisztina09 (válaszként erre: 45534. - Meecee)
2022. máj. 21. 11:02

Meecee!

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat. Mi is nagyon sokáig vártunk a csodánkra, remélem, hogy hozzátok is elérkezik mihamarabb...bízzatok benne!!

Nekem is voltak félelmeim a lombik alatt, de nem maga a kezelések miatt, hanem inkább a későbbi lehetséges betegségektől a hormonoktól.

De bízom benne, hogy a sors kegyes lesz hozzánk és egészségesen fel tudjuk nevelni a kislányunkat.

Én örülök neki, hogy volt bátorságom belevágni, pedig még az elején nem tudtam, hogy mi minden fog velem történni, de semmit sem bántam meg...úgy voltam vele jöjjön aminek jönnie kell, viselem a sorsomat és megyek azon az úton amit nekem szánt a sors...

Sok-sok kitartást kívánok Nektek és mindenkinek akik ezen az úton kénytelenek haladnak...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook