Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


46. Orsi86 (válaszként erre: 45. - Dia1)
2009. szept. 22. 08:40

Jó, h ezt leírtad. Nekem még van elötte pár vizsgálatom, de ha ott nem lesz eredmény akkor nekem is csinálnak átjárhatóságit. Forgács doktor úrhoz jársz?

Neked csináltak cukor terhelést? Mert ott is kiderülhetnek lappangó betegségek. Nekem pl. az inzulinom éh gyomorra jó, viszont cukor fogyasztás után az egekbe szökik és ez okoz meddőséget ill. vetélést.

45. Dia1
2009. szept. 21. 22:42

Sziasztok!


én ma voltam átjárhatósági vizsgálaton a Forgács intézetben. Annak ellenére hogy sok rosszat hallottam a dologról és nagyon féltem előtte utólag vissza gondolva tényleg nem vészes.

Pár perc alatt túl voltam rajta és nem fájdalmasnak inkább kellemetlennek nevezném. Szerencsére minden rendben mind velem mind a férjemmel. Tervek hogy 2-3 hónapig próbálkozunk hátha most sikerül ha nem akkor újra visszamegyünk és inszemmel próbálkozunk tovább. Amiért ezt meg akartam osztani veletek az az hogy aki uh-s átjárhatósági vizsgálatra készül ne féljen. A Forgács intézetben valóban óvatosan csinálják.

44. Akvamarin (válaszként erre: 42. - Szombatne)
2009. szept. 15. 11:15

szia!


Mi volt tegnap?Kíváncsian várom a híreket!!

Gondolom most sokat pihensz.

2009. szept. 13. 14:51

Vagyis 14-én hétfőn !!!!!!


Elírtam!!

42. szombatne (válaszként erre: 41. - Melone13)
2009. szept. 13. 14:51

Van várólista kb. 5 hónap.Ha most kérsz időpontot kb jan-febr.-ra adnak.Biztos ujra kell a vizsgálatokat csinálni mert nem lehet régebbi 2 hónapnál a sperma és a vérvételi vizsgálat.A laparaszkópia nekem 2003-as volt azt elfogadta.Mindenkinél más gyógyszereket írnak ki nekem is hosszú protokollnak indult és rövid lett belőle így megúsztam pár injekciót.

Nálunk nincs semmi probléma csak egyszerűen nem akar megfoganni a kicsikénk.Egyszer már voltam spontán terhes csak 8 hetesen elment.

Szeptember 13-án (holnap) lezs a transzfer (beülti).2 kicsikét kapok vissza és én választhatom ki mert mind a 6 kicsikénk egyformán gyönyörűek...Ezért ők nem tudnak szakmailag legszebbet választani ezért ránk bízzák.

41. melone13 (válaszként erre: 40. - Szombatne)
2009. szept. 13. 09:27

Szia köszönöm a segítséged!Oké megnézem ez a linket.

Valahol olvastam van várólista.Igaz?És ha igen ez mennyi idő?Hónapok??

Egy csomó vizsgálatunk meg van már, bár lehet újra kell őket csinálni, de sebaj!

Megkérdezhetem nálatok mi volt a probléma, és hol tartotok most?

Össz 100ezer az még nem olyan durva.Persze sok, de máshol maga a gyógyszrek töbe kerültek, és még plusz a vizsgálatok.

40. szombatne (válaszként erre: 38. - Melone13)
2009. szept. 12. 20:19

Szia!!!


Szívesen mesélek de elöbb kukk be ide:

[link]

Ez forgácsosok topikja itt mindenki oda jár és mindent elolvashatsz...

Egyébként a konzultáció 10.000 ft és utána már nem kell fizetni a vérvételér a sperma viszgálat 6000 ft de megcsináltathatod máshol az elővizsgálatokat.Aztán ha a programba vagy már akkor nem kell fizetni se a vérvételér se az Uh-ér.Csak a gyógyszerekér ami nálam kb 80.000 ft volt + 2 konzultáció tehát 100.000.

39. szombatne (válaszként erre: 37. - Akvamarin)
2009. szept. 12. 20:10

A gyógyszer kb 70.000-80.000 ft volt.

Voltunk ma fennt és jöttünk haza mert az én kicsikéim nagyon gyönyörűek és szépen fejlődnek ezért hétfőn kapok vissza 2-öt.Nem kaphatok 3-at mert itt már nagyobb a siker a blasztónál...

2009. szept. 12. 12:33

Sziasztok.

Szeretnék érdeklődni én is a Forgács intézetről.Minden érdekel, mármint, hogy mennyi a várakozási idő, vizssgálatokért fizetni kell-e, mennyire alaposak, kedvesek,hogyan bánnak az ember lányával, ilyesmi...

Mi most tudtuk meg, csak lombikkal van esélyünk babára, és jól szeretnék dönteni, az intézet választás terén!

Segítségeteket köszönöm.

37. Akvamarin (válaszként erre: 36. - Szombatne)
2009. szept. 11. 19:53

Húú,de izgalmas!

Gratulálok a szép megtermékenyülésekhez,jól el vagytok látva.

De ennek ellenére annyira nem irigylem a lombikosokat.Mondtam is a dokinak,hogy nem szeretnék addig eljutni,ha egy mód van rá.

Azt válaszolta,hogy nem kötelező,csak egy lehetőség.

A gyógyszerek mennyibe kerülnek nektek,így támogatás mellett?

36. szombatne (válaszként erre: 35. - Akvamarin)
2009. szept. 11. 17:23
Kttőt vagy hármat ültetnek vissza ezt én döntöm el azt hiszem.Ma telefonáltam megint és mára 8 van már.:-) És úgy volt h szombat aztán mondta a doki h sokat gondolkozott rajta h hétfő legyen a blasztó állapot mert olyan szépek és annak nagyobb az esélye.De abban maradtunk h holnap felmegyünnk és meglátjuk.Nem volt vészes elaltattak 10 perc volt az egész.Utána ,kis hasgörcs...Nem vészes.dE JÓ AKKOR EGYSZERRE FOGUNK TESZTELNI ÉS IZGULHATUNK EGYMÁSÉRT.Mert kb én is 26-án tesztelek.Mindent bele!:-)
35. Akvamarin (válaszként erre: 34. - Szombatne)
2009. szept. 11. 13:54

Az igen,ez aztán a mennyiség!! :))

Mennyit fognak egyszerre beültetni?

Nem volt fájdalmas,vagy kellemetlen?Altattak?

Mesélj már róla valamit!

Képzeld,a hétfői jó eredményeken felbuzdulva a doki bácsi felajánlotta,hogy menjünk a héten inszemre,úgyhogy csütörtökön túl is estünk rajta.

Most én is izgulok,hogy sikerül-e. :DD

Szurkolhatunk egymásért.

Ha beültetik őket,mennyi idő mulva tesztelsz?

Nekem a 16. napon kell.Az szept. 26.

2009. szept. 10. 19:57
Szerdán megvolt a punkcióm.16 petesejtet sikerűlt leszívni. 16-ból 10 volt használható,mert a többi túl érett vagy éretlen volt.10-ből 7 meg is termékenyűlt mára. Holnap reggel már többet tudok a babácskáinkról.Holnap eldől hogy vannak mennyien vannak még és hogy szombaton vagy hétfőn lesz a transzfer.
33. Akvamarin (válaszként erre: 32. - Szombatne)
2009. szept. 8. 22:52
Köszi szépen! :))
32. szombatne (válaszként erre: 31. - Akvamarin)
2009. szept. 8. 17:03

Az tök szupi!!!

Nagyon grat az eredményeidhez!!!

31. Akvamarin (válaszként erre: 24. - Szombatne)
2009. szept. 7. 23:46

Jaj de jó!!Olyan jó ilyen híreket kapni,nem??

Én egész du. fel vagyok dobódva a saját eredményeimtől. :DDD

30. Akvamarin (válaszként erre: 26. - Szombatne)
2009. szept. 7. 23:44

Nem lombikos,inszemes,második alkalommal sikerült.

:))

Ma voltam doki bácsinál,és olyan jó híreket kaptam!

PCO mellett spontán ciklusból ma az uh-on ott figyelt két szép tüszőcske!

Egyik 17 mm,a másik 22 mm.

Olyan szép eredmény,hogy nem is vártam volna.A 11. napon vagyok egyébként.

Levette a rákszűrést is,és nagyon kedves volt,mint mindig.Megismert minket,dícsérte a gyereket.Kicsit magukénak érzik őket,a kollégákkal együtt,örülnek,ha látják az eredményes munkájuk gyümölcseit. :))

Tüneményes ez a csapat.

2009. szept. 7. 16:21

Én azt mondom mindenkinek,hogy aki végig csinál 1-2-3 vagy több programot az mindent kibír az élelben....


Mindenkinek nagyon szurkolok!!!!!!!

28. Betty-a (válaszként erre: 25. - Szombatne)
2009. szept. 7. 16:19

Nem akarom elvenni a jó kedveteket és a nagy nagy bizadalmat... . Elég sokár a jöttek össze és megszenvedtem-tünk értük a párommal. 50-50% problémák voltak. Elvileg lehetett volna , csak a gyakorlatban nem jött összem.


De ez már a mult!!!!! 6 év alatt is sokat változtattnak a gyógyszereken...


Bár a tanár ur megint rákérdezett, hogy még egy gyerek esetleg??????

27. Betty-a (válaszként erre: 22. - Akvamarin)
2009. szept. 7. 16:14

SZia!


Neeem:-)))). Én "Mátrai lány vagyok. Motorostalálkozón voltunk a párommal...

2009. szept. 7. 13:37

Akvamarin!!!!!

Fanny gyönyörű!!! Lombikos baba?

25. szombatne (válaszként erre: 19. - Betty-a)
2009. szept. 7. 13:35

Szia!

Nagyon szépek a gyerekek gratulálok!!!!!

Első lombik sikerűlt? Volt valami probléma nálatok vagy csak nem akart jönni a baba...???

24. szombatne (válaszként erre: 23. - Akvamarin)
2009. szept. 7. 13:32

Szia!

Köszi szépen szerdán lesz a petesejt leszívásom!!!

Már nagyon várom!!Bíztatott a Sípos doki azt mondta nagyon szépek a petesejtjeim sokan vannak és szép nagyok!!!Lesz miből dolgozni.....:-)

23. Akvamarin (válaszként erre: 9. - Szombatne)
2009. szept. 6. 22:21

Már neked sem kell sokat várnod :))

Szorítok,továbbra is!

22. Akvamarin (válaszként erre: 19. - Betty-a)
2009. szept. 6. 22:20

Szia!


Nagyon szép családod van,gratulálok hozzájuk!

A Bodrog-Tisza-Betty kép megdobogtatta a szívemet,én ugyanis Bodrog pari gyerek vagyok.

Csak nem arról a környékről származol te is? :))

21. Akvamarin (válaszként erre: 17. - Szombatne)
2009. szept. 6. 22:15
Oké,holnap lesz a nagy nap,már izgulok kicsit.
2009. szept. 3. 13:08
Lányok! Még a vérvétel is kedves élmény... ezt soha nem gondoltam volna :) Ma reggel voltunk a párommal az első vérvételen. Vidám beszélgetés, nevetgélés és már készen is voltunk. Számomra eddig minden injekció egy hőstett volt :D Most pedig nem éreztem semmit. A legjobban döntöttünk, amikor őket választottuk.
2009. szept. 3. 11:21

Sziasztok Lányok!


Én már régi Forgácsos vagyok, csak jót tudok róla mondani, hoszin 96 óta hozzá járok. Neki és csapatának köszönhetem a 6 éves ikreimet.:-)))))


Azóta is hozzá járok vissza, pont tegmap voltam nála.

2009. aug. 31. 21:22
Én aug 30-án szúrtam magam előszőr.Pénteken(szeptember 04-én megyek UH-ra! Puregont szúrizok.Kb egy hét múlva punkció és rá két három nap múlva beülti!!
17. szombatne (válaszként erre: 13. - Akvamarin)
2009. aug. 31. 21:19

7-e nemsokára itt van már!!!

Majd írd meg mi volt!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook