Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van aki 1 héten belül várja a menziét, és inszeminációja vagy lombikja lesz a következő ciklusban? fórum

Van aki 1 héten belül várja a menziét, és inszeminációja vagy lombikja lesz a következő ciklusban? (beszélgetős fórum)


9. f3454b066e (válaszként erre: 8. - Fu-mo)
2011. aug. 25. 15:21

hát krizsához járok a kaáliba.

ő nem igazán mondott még semmit az inszemől ugyan is 3 ónapja találkoztunk vele utólsjára. akkor nem inszemről volt szó hanem a műtétemről amit csináltak már 3 hónaőja.. most meg a nővér nem adta a telefont neki oda..... nemtudom lehet beszélek vele.. mivel clostitugy irt hogy napi 1 szem!!!!!amit azért, mert nehogy a méhnyálkahártya elvékonyodjon.. régen vékoynka volt 3mm es.

de akkor még nem volt magától peterésem sem. most már magától 10mm es a méhnyálkám.. nemtudom hány szem clostit kellene szednem...neked van magától peteérésed?

8. fu-mo (válaszként erre: 7. - F3454b066e)
2011. aug. 25. 06:56
Velem csak Closty-t szedettek.Szerintem azzal nem igazán lehet valakit túlstimulálni.Amikor megfelelőek lettek meg kaptam tüsző repesztőt.2 nap múlva inszem!Az inkább a lombiknál lehet.Ott azért már bőven kap az ember lánya hormonocskákat :-) Sajna,de ez van.Ne félj,ne tarts ilyenektől mert akkor biztos bejön amitől aggódsz.Csak nyugi!!!Mikor kell menned a dokihoz?Ő mit mondott?
7. f3454b066e (válaszként erre: 6. - Fu-mo)
2011. aug. 25. 01:29

és hány tüsző jó inszemhez?????2 is jó már?


illetve szoktak-e túlstimulálni inszemnél?vagy nem gyakori dolog?mert lombiknál sokat halottam erről.


én is a célra gondolok mindig.. alig várom hogy menjünk... de azért izgalom ott van :)

2011. aug. 24. 18:52

Az inszem egyátalán nem gáz.Nekünk kettő volt sajnos nem sikerültek. :-( felajánlották a lombikot.Úgyhogy most kezdtük az injekciókat 20.-án ez egy kicsit szarabb,de a cél a lényeg!!!!!Mindig szem elött kell tartani és akkor nem lesz gond.

2 fajta protokol van a lombiknál.Nem tudod még azt sem hogy melyik lesz?!Nekünk most jött meg "csigu"-val.Mi most megyünk majd ellenőrzésre aztán kapjuk a következő adag szurit...reméljük,már amennyire ezt lehet remélni gondolon "csigu" is így van vele.De majd biztos jelez Ő is.Jók legyetek!Fel a fejjel és kitartás!

5. f3454b066e (válaszként erre: 4. - Csibike77)
2011. aug. 24. 14:54

szia!

nekem inszem lesz kb 2 hét mulva csinálják. Kaáliba járok, krizsa ferenchez.nekem kb 1-2 nap múlva jön meg mert már nagyon nagyon fáj a hasam..Kicsit félek is de azért örülök nagyon hogy mehetünk végre!


kb mikor jön meg neked???

2011. aug. 24. 10:53

Sziasztok!

Én még új vagyok a Hoxa-n.

4 sikertelen inszemen vagyok túl.Halvány 2 csíkom volt 2x is,de sajnos baba nem lett belőle.

Hamarosan megjövő mensim után lombikot fognak indítani a BMC-be(S.E.Doktornőnél).

Sajnos lombik ügyben elég tudatlan vagyok,megköszönném ha tudnátok tanácsot adni!!!!

Előre is köszönöm!!!

3. fu-mo (válaszként erre: 2. - Csigu77)
2011. aug. 18. 23:07

Sziasztok!

Én is suprefact-ot kaptam ma.Te milyen adagolásban fogod használni és milyen időtartamban.Vagy te már kapsz mást is?!voltál vissza már ellenőrzésen?Eddig is ezt a kezelést kaptad?Kívánom hogy sikerüljön!megszenvedtünk már érte,sajnos..........

De nemsokára babázni fogunk...nagyon-nagyon remélem

5 nap különséggel kiderül.Még lehet hogy ismeretlenül látni is fogjuk egymást :-) :-) :-)

2011. aug. 18. 15:44

Szia!

Hétfőn kezdtem a Suprefact injekciót. Tapolcára járunk Török főorvoshoz, a 4. lombikot kezdtük.

2011. aug. 18. 15:41
Meg mondom őszintén, irkálni szeretnék vele aki épp ugy van mint én. én inszemre megyek, kb 4 napmulva fog megjönni,és szedem a bogyókat. kaáliba járok egyépkánt krizsa dokihoz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook