Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


76. Akvamarin (válaszként erre: 73. - Dia1)
2009. szept. 29. 17:46

Köszi szépen,tényleg nagyon jó érzés!

Kívánom,hogy ti is megtapasztaljátok minél hamarabb szombatnéval együtt!

75. Akvamarin (válaszként erre: 72. - Orsi86)
2009. szept. 29. 17:45

Ja,és gratulálok és örülök,hogy minden rendben.

Nekem csak jövő héten kell menni,gondolom a doktor úr már szívhangot is szeretne látni.

Hol voltál uh-on?A Forgácsban?

74. Akvamarin (válaszként erre: 72. - Orsi86)
2009. szept. 29. 17:41

Én is ilyen kismama voltam...

Kijött a terhességi cukor,erre te is számíthatsz.

Komoly diéta és inzulin mellett a lányom teljesen egészségesen született,és összesen 8 kilót híztam vele,ami a szüléskor rögtön le is ment.

a szoptatás alatt az első 3 hétben még -3 kiló.

Most a másodikkal végig szedni fogom a Meforalt,állítólag csak jobb lehet tőle a helyzet,mint az elsőnél.

Segít megtartani a babát és elkerülni a terhességi diabéteszt.

73. Dia1
2009. szept. 29. 16:47

Szia Szombatné!


reméljük ma már jó hírrel szolgálsz a pozitív tesztet illetően.


Orsi és Akvamarin gratulálok Nektek, biztosan nagyon jó érzés lehet....

72. Orsi86
2009. szept. 29. 11:54

Sziasztok!


Örülök az erős csíknak Akvamarin! :)


Ma voltam dokinál. És méhen belül van a kicsi!

De még tényleg nagyon pici:)

Mannem kell diatetikushoz, h beállítson egy étrendet a magas inzulinomra.

Nem hallottatok olyan kismamákat akik inzulinrezisztensek voltak és egészséges babát szültek?

Ez a terhesség nagyon nehéz lesz. Már most annyira izgulok,h minden rendben legyen.

2009. szept. 29. 08:22

Sziasztok!

Nekem tegnap erősebb let a csík,úgyhogy megnyugodtam egy kicsit.A tüneteim is megvannak.

Jövő héten kell UH-ra mennem.

Szurkolok mindenkinek.Akinek már sikerült azért,hogy minden rendben legyen,akinek még várat magára a gyermekáldás azért,hogy minél hamarabb sikerüljön!

70. szombatne (válaszként erre: 68. - Orsi86)
2009. szept. 28. 19:54
Köszi!:)
69. szombatne (válaszként erre: 67. - Dia1)
2009. szept. 28. 19:54
De aranyos vagy!:)
68. Orsi86 (válaszként erre: 66. - Szombatne)
2009. szept. 28. 18:12
Nagyon sajnálom:( De azért még ne add fel a reményt. Lehet, h a teszt nem volt elég érzékeny.
67. Dia1 (válaszként erre: 66. - Szombatne)
2009. szept. 28. 17:50

Szia Szombatné!


Ma még gondoltam is rád, hogy na biztosan sikerülni fog. Erre nem is lehet mit mondani. Ilyenkor nem segít semmi szerintem csak az idő, hiába a vígasztaló szavak. Ezt csak az tudja hogy milyen érzés aki már benne volt. Én azért drukkolok nagyon, amíg nem jön meg nem szabad feladni a reményt. Én már annyi embertől hallottam hogy a teszt csak később mutatta ki a terhességet. Lehet holnap már boldogan írod hogy látszik a két csík:) Fel a fejjel! Nagyon szorítok!!!!

2009. szept. 28. 17:25
Nekem sajnos nem sikerűlt negatív lett a teszt.de azt mondta a dokim két nap múlva ismételjem meg hátha lustább az embrióm,mert még nem jött meg mensim.Azt mondta 5% esélyem van még.Szomorú vagyok.
65. Orsi86 (válaszként erre: 64. - Akvamarin)
2009. szept. 27. 17:14
Nemtudom a nevét. Interneten rendeltem 20 ovu és 10 terhességi tesztet (2500ft- 30 db) Mert már lassan egy gyógyszertár megélt belőlem annyit költöttem tesztekre. :) Igen, nagyon halvány volt. Bár én azért láttam! :) De remélem egy jó idejig nem kell többet használnom!
64. Akvamarin (válaszként erre: 63. - Orsi86)
2009. szept. 27. 10:52

A 10-es nem Clear Blue volt?És azon is halvány csík volt?

Akkor nem csodálkozom,hogy nekem a 20-as halvány lett.

Most ez volt az első hónap,inszemen voltunk.

Éreztem,hogy elsőre sikerülni fog,de a halvány csík miatt most bizonytalan vagyok.

A hőm fent van,ma reggel is 37.1-et mértem.

63. Orsi86
2009. szept. 27. 06:08

Nem bírtam várni. Aznap is teszteltem,de akkor egy kevésbé érzékennyel. Az nem mutatta. De másnap már 10-es érzékenységűn látszott valami. Aztán 2 nap múlva pénteken, már biztos voltam benne! Csak most lesz a legnehezebb 3 hónap, h velünk maradjon.

Ti mióta próbálkoztok?

62. Akvamarin (válaszként erre: 60. - Orsi86)
2009. szept. 26. 20:32

Hány nappal a mensi kimaradása után teszteltél?

Én kettőt vártam.

A doki örült a halvány csíknak is,azt mondta lesz ez jobb is.Hétfőn újra tesztelek.

61. Orsi86 (válaszként erre: 57. - Szombatne)
2009. szept. 26. 13:05
Köszönöm szépen! Megkaptam a pozítív energiákat és úgynézki nem csak én! :D
60. Orsi86 (válaszként erre: 58. - Akvamarin)
2009. szept. 26. 13:04

Jaj , ez nagyon jó hír! :)

Nekem is menzesz kimaradás után csak egy nagyon halvány csíkocska volt aztán 2nap múlva erősebb lett!:) Már tuti a pocakban a baba, csak most nagyon kell vigyázni, mert még érzékeny.

59. Akvamarin (válaszként erre: 56. - Szombatne)
2009. szept. 26. 08:31

Szia!

Köszi a szorítást,rámfér a következő napokban is.

Én is nagyon drukkolok neked!

58. Akvamarin (válaszként erre: 55. - Orsi86)
2009. szept. 26. 08:30

Szia!

Gratulálok és nagyon örülök! :))

Én is teszteltem ma reggel,és ott van a második csík, :DD csak nagyon halványan,pedig a pé utáni 16.napon vagyok.A lányomnál ilyenkor már erősebb volt sokkal.

Én is felhívom a dokit,hogy mi a véleménye.

Remélem erősebb lesz hétfőn.Kicsit bizonytalan vagyok.Pedig tüneteim napok óta vannak.

57. szombatne (válaszként erre: 55. - Orsi86)
2009. szept. 25. 12:50

Gratula!!!

Várjuk a további híreket.

Neked is megy a pozitív energia+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

56. szombatne (válaszként erre: 53. - Akvamarin)
2009. szept. 25. 12:49

Hú:) Szorítok!!!És írd ám meg az eredményt!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

55. Orsi86 (válaszként erre: 54. - Akvamarin)
2009. szept. 25. 09:15

Ma erősebb lett a csík! :D

Felhívom a dokit, h mi ateendő. Még nem merem magam nagyon beleélni, de tudom, h terhes vagyok! :)

Sok sikert a holnapi tesztehez! Kívánom, h ott legyen az a második vonalka!

54. Akvamarin (válaszként erre: 50. - Orsi86)
2009. szept. 25. 08:57

Szia!


Ha halvány a második csík,akkor is pozitív a teszt,pár nap múlva csinálj mégegyet!

A hcg hormon 48-72 óránként duplázódik kb,úgyhogy ne aggódj,ha aznapi vagy másnapi teszt nem lett erősebb.Ezért kell 2 naponta ismételni.

Sipos dokinak van kórházi háttere,a II. Női Klinika Bp-en.A tanár úrét nem tudom... A Forgácsban nem lehet szülni,nincs hozzá semmi felszerelés,ez meddőségi centrum,de terhesgondozást vállalnak.

Korlátozott számban Sipos doki is vállal szülőnőket,de nagyon le van terhelve,így korántsem mindenkit.

53. Akvamarin (válaszként erre: 48. - Szombatne)
2009. szept. 25. 08:50
Lassan eljön a mi napunk,én holnap tesztelek!
52. Orsi86
2009. szept. 24. 17:29
Köszi. Én is drukkolok! Majd írj az eredményről.
51. szombatne (válaszként erre: 49. - Dia1)
2009. szept. 24. 17:00
Akkor drukkolok nagyon!!Én 28-án hétfőn tesztelek!!! (De úgyérzem nem sikerűlt!)
50. Orsi86
2009. szept. 24. 08:09

2napja késik a mezeszem. Csináltam tesztet és nagyon halványan látom a második csíkot... De nem vagyok biztos benne. Pedig ebben a hónapban nem is figyeltem semmit, h mikor van pete é-m. Mondjuk 3hete nem eszem cukrot ill. fehér lisztet a magas inzukinom miatt. Talán ez segített? Lehet, h csak ennyi volt a bajom? Jaj, úgy izgulok. Olyan lassan telnek az órák és a teszten ugyanolyan világos a csík.

A Forgács intézetben szülést is vállalnak?

Van kórházi hátterük?

A Forgács doktor Úr is vezet le szülést?

49. Dia1
2009. szept. 23. 23:09

Szia Szombatné és Orsi,


én újvárosban kezdtem el járni egy nődokihoz de két hónapja pest mellett lakunk, felköltöztünk a munkahely miatt. Így a felköltözés után úgy döntötem, hogy megyünk egy meddőségi központba. Júniusban voltam hormonlaboron ahol eredetileg minden rendben, egy kis prolaktin szint emelkedés volt, ezeket látta is a Tanár úr. Aztán mondta hogy akkor a köv. lépés hogy megnézik a férjemet is + az én vezetékeimet:) hétfőn azt mondta hogy ezekkel a paraméterekkel adjunk magunknak 2-3 hónapot és ha nem sikerült akkor jelentkezzünk és belevágunk egy inszembe. Egyébként cukor terhelést nem csináltak de ha véletlenül úgy alakul hogy inszemmel kezdünk erre is rákérdezek. Nem vagyok túl bizakodó ugyanis vannak pecsételési problémáim amit csak én találok bajnak az orvosok nem de hátha valóban igaza lesz a Tanár Úrnak és most valóban most sikerül. Azt mondta hogy lehetett egy kis nyákdugó is a petevezetőben amit most az átjárhatósági vizsgálat után tuti eltávolodott (ha így volt egyáltalán)Ja egyébként az átjárhatóságit a Forgács doktor úr csinálta de a Sipos Doktor Úr is ott volt és besegített. nagyon rendesek voltak, látták, hogy nagyon tartok a dologtól és végig viccelődtek hogy ez valóban nem fáj. És valóban csak kellemetlen volt....

Szombatné... ezek szerint neked akkor már lombik volt? Mikor lehet tesztelni? Mindenképp írd meg az eredményt:)Drukkolok nagyon!


Dia

48. szombatne (válaszként erre: 44. - Akvamarin)
2009. szept. 22. 20:07

Szia!

igen pihengetek.... várom a tesztelés napját!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

47. szombatne (válaszként erre: 45. - Dia1)
2009. szept. 22. 20:06

Szia!

24 évig dunaújvárosi voltam most Dunaföldváron lakunk. Csak azért írom mert majdnem egyidősek vagyunk (1 év különbség).Meg te is Dunaújvárosi vagy.Én is nagyon szeretek a forgácsba járni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook