Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


256. Viki78 (válaszként erre: 254. - Angyalka1983)
2014. márc. 10. 15:22

Ó a manóban :(, szerencsére a többi eszkimótok is szépen megindult, szóval valamelyik biztos befészkeli magát majd a pocakodba ;).

Gondolom ez nem vigasztal, de amikor nekem megjött, mindig arra gondoltam, hogy biztos nem lett volna egészséges és azért nem akart maradni.

255. duzsika (válaszként erre: 254. - Angyalka1983)
2014. márc. 9. 19:55

Angyalka, nagyon sajnálom! :( Akkor augusztusban ha jól értem, megint kaptok a már meglévőkből.

Kívánom hogy a lehető legjobban alakuljon! Bár nem tudom miért lombikoztok, de hátha addig történhet veletek is csoda, és beköltözhet magától egy babóka!

2014. márc. 9. 09:30
Sziasztok! Köszönöm a kérdéseket, de sajnos jó volt a megérzésetek, azért nem írtam, mert nem jött össze. :-( Vagyis az igazság az, hogy nem ezért nem írtam, hanem azért mert hétfőn elkezdtem dolgozni (itthon voltam 2 hétig) és levegőt venni se volt időm, annyi munka halmozódott fel. Egész héten túlóráztam (esténként meg diploma munkát írtam). Ez van. Szóval: ET után 8 nappal volt egy jó kiadós migrénem, ami nálam a menses első jele. Természetesen nem jött meg utána rögtön, mert az utrogestan vissza tartotta, de a teszt hétfőn negatív lett, kedden meg meg is jött. Ekkor hagytam abba az utrót. Beszéltem Forgács dokival, auguzstusban megyünk fagyasztott embrióért, és jövő januárra kaptunk új időpontot stimulált cilkusra. De azt mondta addig még próbálkozunk a fagyasztottakkal.
253. Viki78 (válaszként erre: 252. - Mano0578)
2014. márc. 8. 15:11

Szia, nyugodtan kérj időpontot nem küldenek el, sőt megcsináltathatod ott is az átjárhatóságit, fizetni kell érte de annyit az sztk-s dokim is elkért zsebbe ;-). A hormonokat ők is megnézik, ezzel kezdődik az egész. Sok sikert, minél előbbi babásodást!

ui: én mihamarabb telefonálnék a helyedben, mert rengetegen járnak oda, legalább 1 hónap múlvára kapsz időpontot, de hát ez a sikeresség ára ;-)

2014. márc. 7. 20:27

Sziasztok!

Gondolkodok, hogy felkeresem a Forgács Intézetet, eddig neten az tűnt a legpozitívabbnak számomra. Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mehetek-e úgy, hogy a nődokim eddig csak az alap vizsgálatokat csinálta meg, plusz a hormonlaborokat, de a petevezeték átjárhatóságim az nincs meg. A nődokim eddig már kétszer mondta le, úgyhogy úgy döntöttem nem nődokit váltok, hanem inkább az intézetet keresem fel a továbbiakban. Szóval így foglalkoznának-e velem, vagy azt fogják mondani, hogy csináltassam meg a vizsgálatot, meg még mást is, és az eredményekkel együtt keressem fel őket??

251. Viki78 (válaszként erre: 250. - Tacsi87)
2014. márc. 7. 09:19

Szia, a többi intézetet nem ismerem, nekem ismerősöm ajánlotta a Forgácsot és nem bántam meg. Nekik az első lombik, nekem az első inszem sikerült. Azt gondlom a sikeresség nagyon fontos. A Forgácsban is van t.b támogatott lombik, de arra a várólista 10-11 hónap. Az inszemináció fizetős, 50ezer, nincs t.b támogatás. De ha számba veszed sok sikertelen inszem után mennyi gyógyszert vettél, pénzben sem és a testednek sem mindegy, hogy mennyi hormont kap!

Sok sikert, remélem minél hamarabb babás leszel :)

250. tacsi87
2014. márc. 6. 21:03
Lányok lenne egy kérdésem.melyik meddőségi központot ajánlanátok Budapesten? illetve olvastam több helyen hogy van amelyik fizetős,és van amit támogat a tb.engem leginkább az utóbbi érdekelne. :) azt olvastam h nyilván a gyógyszerekért kell fizetni de valahol a kezelésekért is elég szép összegeket elkérnek.akinek van tapasztalat az kérem segítsen választani :)
249. duzsika (válaszként erre: 248. - Viki78)
2014. márc. 5. 16:24

Elértem őket. :)


Angyalka mi a helyzet veled?

248. Viki78
2014. márc. 5. 09:11

Angyalka remélem nem azért nem írsz, mert nem jött össze :(


Duzsika, azt nem tudom, hogy ez milyen szám, bár mindig az asszisztens vette fel és adta át a dokinak a telefont, de attól még fel kéne, hogy vegyék. Vagy csak akkor lenne bekapcsolva ha rendelnek, nem tudom. De ma 4kor tuti, hogy eléred!

Én úgy tudom, hogy hétfőn és szerdán van ott rendelés.

247. duzsika (válaszként erre: 246. - Viki78)
2014. márc. 3. 18:55

Szia Viki! Képzeld ma én is hívtam azon a számon amit adtál, de nem értem el. :(

Nem tudod, hogy melyik napokon van a Múzum utcában?

Ez a szám a privátja, vagy a bejelentkezős asszisztenses? :)

Végülis olyan szempontból mindegy hogy hova mész, hogy fizetős ígyis-úgyis. Lehet hogy azt kellene választanod, amelyik kényelmesebb. Vagy majd megmondja a telefonban a doki.

Angyalka vajon tesztelt már?? :-o

246. Viki78 (válaszként erre: 245. - Duzsika)
2014. márc. 3. 14:02

Szia,

Azt tudom, hogy jövőhéten kéne mennem uh-ra, de nem tudom, hogy a Forgácsba menjek vagy a Múzeum u.-ba, mert amikor telefonon beszéltem a Sipossal ezt nem tisztáztuk, meg a Forgácsba millióan vannak, mindig és még azt se tudom, hogy ott csak a meddőség kezelésével foglalkoznak, vagy most már terhesnek számítok és nem is oda tartozom. Majd meglátom.

245. duzsika (válaszként erre: 236. - Angyalka1983)
2014. márc. 2. 11:43

Angyalka, holnap tesztelsz ugye??? :)))

Nagyon drukkolunk neked! Rendesen én is izgulok, most hogy így belecsöppentem a történetetekbe Vikivel.

Viki, téged mikor néznek meg a Forgácsban?

244. duzsika (válaszként erre: 243. - Viki78)
2014. márc. 2. 11:28

Viki Köszönöm!

Komolyan mondod, hogy nem kell bejelentkezni a magánra??! :-o

Tudnál nekem telefonszámot adni a Sipos Dr Úrhoz esetleg privátban?

Nagyon jó orvosnak találom, mindenképp hozzá szeretnék most is menni!!

Szorítok hogy a kis lakó mindenképp maradjon! :))

243. Viki78 (válaszként erre: 240. - Duzsika)
2014. márc. 2. 11:22

Szia, Igen van, bár én csak 1x voltam ott, amikor levette a leiden mintát. Hétfőn és szerdán van ott 4-től talán 6-ig, és nem kell bejelentkezni, ezt megkérdeztem ;)

Az inszem tuti fizetős 50ezer :( (tapasztalatból) de mi sokat jártunk a dolog után és minden téren ennek az intézetnek a legjobb a sokeressége. Sok sikert! Ja és hozzám a Forgács soha 1 újjal nem ért csak konzultáció volt vele, mindent a Sipos csinált.

242. Viki78 (válaszként erre: 236. - Angyalka1983)
2014. márc. 2. 11:18

Szia, Remélem csak pihent néhány napot, pokoli 2 nap jön, a várakozásnál nincs rosszabb, én sokszor már inkább tudtam volna a rossz hírt és haladjunk már tovább ...

A mellem nekem is kicsit lejjebb adott a fájdalomból, ezért tegnap napközben pisilés után félórával (szóval nem reggeliből) csináltam is tesztet, hihetetlen ez a para rajtam, h nem marad meg a lakóm :( , de még erős 2 csík van. Szóval nem biztos, h rossz jel a mellfájdalom szünetelése.

NAGYON SZORÍTOK!!!!!!

241. Angyalka1983 (válaszként erre: 240. - Duzsika)
2014. márc. 2. 09:54
Sajnos erről nincs infóm.
240. duzsika
2014. márc. 2. 09:32
Lányok! Sipos Dr Úr magánrendelője még létezik a Múzeum utcában? Évekig jártam hozzá, de most nem találok semmit a neten, csak a Forgács intézetet. Hogy lehet bejelentkezni hozzá? Valaki tudja a rendelő telefonszámát? Köszönöm!
239. duzsika (válaszként erre: 238. - Angyalka1983)
2014. márc. 1. 21:47
Köszönöm szépen! :)
238. Angyalka1983 (válaszként erre: 237. - Duzsika)
2014. márc. 1. 19:31
Szia! Nekem a Forgács doki szívta le a tüszőket, Sipos Doki adta vissza az embriócskámat, Forgács doki meg a hasamat nyomta közben. UH-n egyszer Forgács, 2 x Sipos volt. Nem tudom min múlik, ki csinálja. Inszemre nem tudok árat mondani- mi azonmár túl voltunk (5 db-on) mire hozzájuk kerültünk. Lombik tavaly (ismerősömnek) 300 körül volt. De ha felhívod őket, sztem pontosan el is mondják. A konzultáció árát jól gondolod, januártól ennyi :-( Köszi a drukkot!
237. duzsika
2014. márc. 1. 15:15

Köszönöm Lányok a válaszokat! Valamelyikőtöknek esetleg a Sipos Dr Úr csinálta?

Azt meg tudjátok mondani, hogy mennyibe kerül egy gyorsított lombik, és mennyi az inszem?

Gondolom a konzultáció 15 körül van?!

Visszaolvastalak benneteket, és nagyon drukkolok hogy mindkettőtöknek sikerüljön! :))

236. Angyalka1983 (válaszként erre: 234. - Viki78)
2014. márc. 1. 14:49
Szia! Eddig semmi- ami lehet jó jel. A nem várt után 3 nappal vagyunk, tesztelés előtt 2-vel. Sajnso volt egy nagyon erős migrénem kedden, ami jelentheti, hogy nem sikerült, mert nekem ez premens tünetnek számít, de még megpróbálok kitartani és hinni. A hasszúrka múlt vasárnap elmúlt, addig 3-4 óránként volt, de ma megint éreztem már 2 x. A mellem szintén vasárnapig fájt, majd semmi és csütörtökön újra.
235. Angyalka1983 (válaszként erre: 232. - Duzsika)
2014. márc. 1. 14:47
Szia! A konzultációk fizetősek. Én úgy tudom az inszem is, árat nem tudok, de arra tuti nincs szerződve az intézet, íhy csak magánban csinálhatják. A lombik 10-11 hónapos várakozással ingyenes, ebben a stimu előtti 2 vérvétel, és a 3-4 UH van benne, valamint a leszívás és a beültetés. Az injekciókat és a gyógyszereket Te fizeted. Ha nem akarod kivárni a várólistát és van rá keretedm akkor a lombikot bármikor megcsinálják fizetősen. Szólj, ha még tudok infóval szolgálni.
234. Viki78 (válaszként erre: 230. - Angyalka1983)
2014. márc. 1. 13:29

Szia Angyalka!

Írjál, hogy mi a helyzet!!!

Nálam eddig k.b semmi, elmentem az sztk-ba uh-ra, (onnan nem küldhetnek el), hát, jó sokáig kereste, aztán azt mondta ez a pici pötty talán az. Ez volt szerdán, amikor 5 hetesnek számít, majd meglátjuk. Közben megjött a leiden eredményem, sajnos az vagyok szóval hétfőtől szúrom a vérhígítót :(, parázod de mindegy, ha ez kell, h nehogy vérrög képződjön és elhaljon akkor ez lesz.

ÍÍÍÍrj!

233. Viki78 (válaszként erre: 232. - Duzsika)
2014. márc. 1. 13:14

Szia,


Én nem kérdeztem, de eddig mindenért fizettem, bár még csak az inszemig jutottunk és remélem nem is megyünk többet.

232. duzsika
2014. febr. 28. 20:37

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a Forgács Intézetben Tb támogatottak a kezelések? Vagy minden műtét, inszem, lombik fizetős?

Köszönöm!

231. Viki78 (válaszként erre: 230. - Angyalka1983)
2014. febr. 22. 13:12
Szia, Elvileg a 14 napon tesztelhettem volna, nem tudom, h miért ezt a gyógyszert írták de örültem neki,mert a tesóm azt mondta, hogy aki nem ezt kapta hányingere volt. Nekem nincs is :-) bár amikor ezt mondtam a nővérkének (a vörös hajúnak) azt mondta, hogy hülyeség. Kedden fogyna el a duphaston és volt pénteken a férjem benn, csak a nevemet mondta meg, h + a teszt és már tudták miért jött :-) mondjuk ez a morci nővér volt :-D, fura a nő de én birom. Már várom, h tesztelj ;-)
230. Angyalka1983 (válaszként erre: 229. - Viki78)
2014. febr. 21. 10:28
Szia! Neked mikorra engedélyezték a tesztelést? Mert akkor számoljunk csak: egy 'normál' terhességnél, amikor csak úgy sikerül, elmarad a mensi és kb. aznap már tesztelés van. Tehát sztem Neked a mostani napok már nincsenek korán. Nálunk más a helyzet, mert mi 5 naposan kaptuk vissza, 2-3 nap amíg beágyazódik és onnantól már csak 1 hét lenne a köv mensi első napja, de nekem a dokik szerint csak ET után 2 héttel szabad. Azt tudni inszemnél egyébként miért Duphastont írnak, lombiknál meg Utrogestant? A cél ugyanaz lenne nem?
229. Viki78 (válaszként erre: 228. - Angyalka1983)
2014. febr. 21. 09:37

Szia,

Febr.5.-én volt, most 16. napom van.

Szerintem a mell fájdalom az jó, mármint jó, hogy van ;). Igen biztos, hogy csak minket védenek, ha nem ringatnak hiú ábrándokba, de ha nem jött össze nem szedném a Duphastont, mert ha szedem meg se jön és elég drága, hogy feleslegesen szedjem. Ezért szeretném minél előbb tudni ...

Teszt, nekem most az auchan-ból vettem valami rózsaszín dobozosat, kb 1000ft, és az a 10. napon más 2csíkos volt ;), a veet teszttel nem vagyok jóba, nekem mindig - lett, ezért haragszom rá :)

Sok sikert!!! írj a tesztelés előtt 1 nappal, SZORÍTOK!

228. Angyalka1983 (válaszként erre: 227. - Viki78)
2014. febr. 21. 08:13
Szia! De jó!!! Bízz benne és veled marad! Nekem is csak 2 héttel ET után szabadna tesztelnem, de nem tudom kibírom-e, ha van baba, akkor már előtte ki kell mutatnia. És UH-ra csak a + teszt után lehet jelentkezni, ezt nekünk is elmondták. Én is tudom, hogy csak minket védenek ezzel, mert a legeslegelején még annyira bizonytalan minden, de nekem is jól esne ha látnám, hogy + és van miért küzdeni, mármint lelkileg kitartani. Nekem tegnap este fájt nagyon a mellem, amikor a melltartót levettem. Ezt még sosem éreztem. Remélem jót jelent. Jajj: az a baj, hogy az ember lánya ilyenkor mindent érez, meg képzel...meg van ideje magát figyelgetni ;-) Hanyadikán volt at inszemetek? VAgyis arra vagyok kiváncsi hanyadik napon vagy most?
227. Viki78 (válaszként erre: 226. - Angyalka1983)
2014. febr. 20. 14:39

Szia, Angyalka1983, Olyan kedves vagy, hogy érdeklődsz!


Remélem kikeres lesz az ET. Nekem az egyik jó barátunknak is ott csinálták a lombikot (2 sikertelen inszem után) és már a genetikusuk mondta, hogy olyan gyönyörűen osztódott, hogy tuti jó lesz, és úgy is lett!


Szóval, én már nagyon be voltam sózva a 9. napon (a tesómnak is a második terhessége inszemes volt, szóval mi nagyon képben vagyunk minden téren) így mentem is vérvételre, hogy látszik e már valami. BHCG 0-5 között negatív, nekem 8mIU/ml lett. Majd kiugrottam a bőrömből. Másnap csináltam tesztet, azt gondoltam, h semmi nem lesz, mert ez azért tényleg minimális, de volt 2 csík. De persze ez még nem sokat jelent így 12. napon reggel megint teszteltem, ez először halványabb volt, ezért el is keseredtem, azt hittem megállt, de mentem vérvételre is, azt számoltuk a laborossal, hogy 20-nak már lenni kéne ha minden jól megy, nekem 78mIU/ml lett, volt is nagy meglepetés. Hívtam a Forgácsot, de nagyon leteremtettet, hogy nem szabad ennyire rágörcsölnöm és ha 10 nap múlva is + akkor majd megnézzük. Lehet, hogy rosszul tettem de tegnap a Sipost is hívtam, hogy nem lehetne e jövőhéten mégis ránézni, hogy mi van odabenn. Tudom, hogy csak petezsákot látni és jó UH-al is csak véráramlást, de nekem ez is megnyugtató lett volna, de Ő is nemet mondott. Azt mondta, hogy beleképzelnék mindenfélét és álmokat nem lehet felnevelni. Tudom, hogy igaza van, rengeteg olyat láthatott, amikor elindult, de valamiért mégis megállt az osztódás vagy nem volt szívhang. Ezért olyan ideges lettem, hogy tényleg lehet valami baj, hogy ma is tesztelte és egyre erősebb :). Most úgy érzem minden renden lesz. De azért jövőhét szerdán elmegyek a régi dokimhoz, akkor már 5 hetesnek számít és valamit látni lehet.

A mellem feszül és fáj is. Bár nekem a menszesz előtt is mindig nagyon fájt. Elég sokat szúr a hasam is, de engem a tesztek megnyugtatnak, hogy tökéletesen halad minden odabenn :)


Írj, majd, hogy veletek mi a helyzet! +++++

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook