Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik előtt fórum

Lombik előtt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. ápr. 29. 13:40

Sziasztok csajok!


pénteken lesz a beültetésem, mindkét fagyi babát visszakapom. Remélem felébrednek mind ketten .

217. niki25
2019. ápr. 29. 06:49
Sziasztok! Valaki esetleg tudna valami információt adni Dévai intézetről? Holnap megyünk elöszőr , izgatottan várjuk, de mégis mire számítsunk?! 😚
216. shine04 (válaszként erre: 213. - BaMaHa)
2019. ápr. 28. 18:06
Igen, a pestibe jártunk, de mivel a dokink (Krizsa doki) ott hagyta az intézetet, váltani fogunk, megyünk utána nyár végén.
215. ttittike (válaszként erre: 212. - Shine04)
2019. ápr. 27. 16:13
Köszi 😀 hétfőn megyek ciklus 12.napja lesz, remélem a jövő héten a beültetés is meglesz 🤞🤞🍀🍀
2019. ápr. 27. 07:04

Sziasztok!

Nincs valakinek felesleges norcolutja?

213. BaMaHa (válaszként erre: 211. - Shine04)
2019. ápr. 26. 22:52
Köszönöm! Sajgóhoz. Ti is a pestibe jártok? Ha igen kihez?
212. shine04
2019. ápr. 26. 19:57

Amina sok sikert kívánok az első lombikodhoz!


Ttittike izgulok érted is, hogy felébredjenek. Sok sikert!


Mindenkinek kitartást és sok erőt kívánok a lombikhoz!

211. shine04 (válaszként erre: 206. - BaMaHa)
2019. ápr. 26. 19:53

Bamaha, sok sikert kivánok neked is a lombikhoz!

Melyik dokihoz jársz a pesti Kaáliba?

210. shine04 (válaszként erre: 198. - Howbowdah)
2019. ápr. 26. 19:47

Szia!

Hogy vagy? Mennyi petesejted lett? Szorítok,hogy megtermékenyüljenek és minden rendben legyen a visszaültetésnél.

209. Amina93 (válaszként erre: 208. - BaMaHa)
2019. ápr. 26. 10:52

Minden intézet protokollja más 😊

Igen,első. De mar van egy nagy fiam ő spontán 💙

208. BaMaHa (válaszként erre: 207. - Amina93)
2019. ápr. 26. 10:42

Hát nekem fogamzásgátlót kellett szednem, kedden szedtem be az utolsót. Azt mondta a doki, hogy ez alatt a pár nap alatt lehet vérzés, de ha van ha nincs a szurit hétfőn kell indítani.


Első lombik?

207. Amina93 (válaszként erre: 206. - BaMaHa)
2019. ápr. 25. 20:51

En is nagyon vártam!😊

A május egy gyönyörű honap,tele szerelemmel 😍

Sikerülni fog,es sorba jövünk majd a pozitiv tesztekkel 😍😊 hétfőn kell megjöjjön a mensid?

206. BaMaHa (válaszként erre: 202. - Amina93)
2019. ápr. 25. 20:43

Pesti Kaáli, rövid protokoll, Bemfolat szúrok hétfőtől :) nem gondoltam volna hogy a szurik ilyen izgalomba hozhatnak de màr annyira várom!

Pár nap különbséggel indulunk akkor csak csajok! Remélem babadöpping lesz!!!

205. Amina93 (válaszként erre: 204. - Howbowdah)
2019. ápr. 25. 20:18
En hosszú protokollal gonapeptylt szurok mától.
2019. ápr. 25. 20:14

Sziasztok! :)

Milyen szurikat kaptok?

Nekunk most megy a 2. lombik, es mast irt fel a doki, mint elozonel. Sokkal rosszabbul viselem a stimut, mint az elso alatt, plusz kevesebb is lett a tuszo. De hetfon leszivas, mar nagyon varjuk! :)

203. Amina93 (válaszként erre: 197. - Letti88)
2019. ápr. 25. 09:50

Letti ,örülök,hogy minden rendben veletek! 😊

En is Kaposvarra járok,remélem meghozza nekem is a szerencsét! 🍀🍀😘

202. Amina93 (válaszként erre: 201. - BaMaHa)
2019. ápr. 25. 09:48
Te hova jársz? Milyen protokollod lesz? En ma kezdem őket 😍😊
201. BaMaHa
2019. ápr. 25. 09:21

Sziasztok!


Letti köszi :) Örülök, hogy jól vagytok!

Végre Én is kezdem hétfőn a szurikat!

2019. ápr. 23. 20:29
Nekem ebben a ciklusban lesz a FET. Izgulok hogy felébrednek e. Hétfőn kell mennem 12.cn. remélem jövő héten megis lesz a beültetés 🤞🍀
199. Amina93 (válaszként erre: 198. - Howbowdah)
2019. ápr. 23. 19:40
Szia.en csütörtökön kezdem a szurikat 😊
2019. ápr. 23. 19:22
Sziasztok! Ki hogy áll? Nekünk pénteken leszívás :) Kíváncsiak vagyunk már, hogy hogy sikerülnek a dolgok.
197. Letti88 (válaszként erre: 118. - BaMaHa)
2019. ápr. 16. 12:22

Haliho.

Most olvasom vissza, miket írtatok, mióta nem voltam fent. És most láttam BaMaHa, hogy érdeklődtél utánunk januárban 😁

Köszönjük kérdésed, jól vagyunk, lassacskán, de növögetünk. 27+3 hetes vagyok ma, a babó 11 nappal kisebb a koránál (a legutóbbi uh szerint). Másfél hete voltunk 5D-n, akkor volt 710 grammos, ott tudtuk meg, hogy kislány lesz 😍 Hízni kb 2-3 kilót híztam eddig, terhespocakom nem nagyon van. Se tünetem. Néha légszomjam van, úgy kifáradok egy kis mozgástól 😀 3 hét múlva lesz újabb uh.


BaMaHa mostmár ti is elkezdtétek, egyre közelebb vagytok a célhoz ☺


Kitartást mindenkinek!

196. Ágio8405 (válaszként erre: 195. - Hablaty86)
2019. ápr. 13. 23:27
Igen az is nagyon fontos. Évekig jártam ilyen terén én is. Bár az szerintem inkább a megtermékenyüléshez fontos nem a megmaradáshoz. Főleg akinél nincs olyan ok ami kizárja a termesztés megtermékenyülést. Én magamnál is így éreztem és így is lett szerencsére. Tudtam hogy csak odáig jussak el végre egyszer hogy sikerül teherbe esni, utána már nem lesz gond, pedig nekem volt is kimutatott immun gond igaz nem olyan komoly. Szerencsére nem okozott gondot. A trombozist mondjuk érdemes megnézetni az nem is drága és sajnos gyakran nem csak korai vetélést okoz hanem 20. Hét körüli magzatelhalást, az pedig még sokkal kegyetlenebb mint a korai vetélés. Sajnos az emberek 15-20%-nak van ilyen génmutácioja. Ez sajnos tényleg nem lelki oldalon múlik. Erre nem igaz a minden betegség lelki eredetü de tényleg igaz sok betegségre amúgy.
195. Hablaty86 (válaszként erre: 194. - Ágio8405)
2019. ápr. 13. 19:12

Én rakerestem amit írtál... hat nem is tudom.


Én inkább lelki dolgokra koncetralok, úgy érzem inkább arra van szükségem

2019. ápr. 13. 13:56
Sajnálom hogy ilyen sokatokkal történik ilyen szomorú dolog. :-( A meddöségikben egy vagy két alakalom után sem igazán mondják de érdemes lenne pár kivizsgálást csináltatni a következö elött. Föleg egy ujabb drága lombik elött hogy ne legyen felesleges teher lelkileg, testileg, anyagilag ha pl van egy immun vagy véralvadási hajlam gond amiröl nem tudtok. Akinek nem voltak ezek kivizsgálva érdemes lenne elötte hogy ne kelljen többször ezt átélni. Immunra legbiztosabb a habab vérvétel, igen sajnos nagyon drága de még mindig olcsobb mint egy ujabb felesleges lombik, trombozisra pedig a gén mutációkat megnézni (MTHFR, Leiden meg protrombin ha jol emlékszem) ez a viszgálat 25e körül van de akciosan 15 körül is lehet néha találni. ja és ebből van nyálbol dns tesztként is igy szurás sem kell. Ezek a leggyakoribb vetélési okok általában. Remélem pajzsmirirgy és inzulin, cukor terhelés mindannyiotoknak volt mert sokaknak ezek is okozzák a gondot. Sajnos sok orvos nem ért hozzá (meddöségikben sem :-( ), érdemes olyan embernek megmutatni a leleteket akinek van ilyen gondja és tényleg hozzáértö orvoshoz jár, gyakran ha ez kezeve van jönnek a spontán babák, ha más ok nincs ami miatt ne lehetne természetes uton. Kitarást mindenkinek és ne hagyjátok magatokat az elmult 10 éveben tul sok ilyet láttam, hallottam mert vakon hittek a meddöségis orvosnak hogy hát nem tudjuk mi lehetett hátha a következö majd sikerül...
2019. ápr. 13. 12:24

Hat én se tudok jó hírrel szolgálni... nekünk sem maradtak meg... azóta meg is jött.


Kicsit gyogyulunk meg lelkileg!

2019. ápr. 2. 18:41
Sziasztok! Van kozetek olyan, aki csinaltatott kromoszomavizsgalatot es talaltak elterest? Koszi
191. shine04 (válaszként erre: 189. - Ttittike)
2019. ápr. 1. 19:15

Köszönöm csajok, hogy támogattok.


Ttittike, pontosan leírtad, mit érzek most. Nem értem miért nem maradt meg, pedig megtettem mindent. Az is igaz, hogy nekünk is ez volt az első pozitív tesztünk 5 év próbálkozás után, el sem akartuk hinni, annyira örültünk. Épp ezért is olyan nehéz most elengedni... :-( De muszáj túllépni, én is tudom, csak kell egy kis idő.


Sok sikert kívánok a fagyi babákhoz. Remélem, felébrednek és most sikerül a beültetés. Szorítok érted!

190. Berner
2019. ápr. 1. 15:25

Sziasztok!

Szeretnék elajándékozni 1doboz,180 Profertil kapszulát. 6.hóban jár le!!!!

189. ttittike (válaszként erre: 186. - Shine04)
2019. ápr. 1. 14:35

Ez eléggé friss élmény nálunk is, február elején volt a beültetés, és március elején már nem voltak meg a babák. Nekem nem jött meg utána, csak norcoluttal , most várom a rendes mensimet, és megyünk a fagyi babákért.

Nekem ilyen szempontból "könnyebb" ,hogy tudom van még 2 fagyi baba. Én rájuk koncentráltam elég hamar. Hogy ők ott vannak, és muszály bíznom bennük.


Sokat gondoltam és gondolok egyébként rájuk hogy miért nem maradtak, miért így alakult. Miért lett akkor pozitív a teszt egyátalán, miért csak ilyen rövid ideig örülhettünk.


Ne okold magad, én azzal vigasztaltam magam, hogy mindent úgy csináltam ahogy mondtak, nem csinálnék máshogy semmit, mindent megtettem. És legalább volt életemben egyszer pozitív tesztem. Valami elindult, nem szívódott fel, fejlődtek tovább bennem is. EZ egy jó kezdet, vagy ebben lehet bízni, mert idáid se jutottunk még el sosem.

Az első napokban énis úgy gondoltam nem lesz erőm újra kezdeni, annyira szomorú voltam. Most viszont azt nem tudom elképzelni hogy ne próbáljuk meg újra.

Neked is ezt tudom mondani, hogy ne agyalj rajta, hogy miért így lett. Tudom nehéz, de gondolj erre, hogy legalább fejlődött tovább, és elindult valami. Ez jó jel a jövőre nézve.

Tudom hogy nincs vigasz, és bárki bármit mond csak elcsépeltnek hangzik, és senki nem érti meg amit te érzel.

:(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook