Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik előtt fórum

Lombik előtt (beszélgetős fórum)


98. Millasz (válaszként erre: 97. - BaMaHa)
2019. jan. 16. 09:21
Nekem volt hsg, es mivel el volt zarodva mindket vezetom fajt is mint a veszedelem, eletem legrosszabb elmenye volt. De ha nincs elzarodva a petevezetek akkor allitolag nem olyan veszes, logikus vegulis:)
97. BaMaHa (válaszként erre: 95. - Shine04)
2019. jan. 16. 08:06

Szia Shine!


Mi is pesti Kaáli, Sajgó dokinál. Ti melyik dokinál vagytok?


Mi februárban megyünk 2. konzira, visszük a bekért vizsgálatokat. Májusra jegyeztek minket elő beültetésre (novemberben voltunk először, ennyi volt a várólista). Nekünk is első lombik, mi is nagyon izgulunk.


Képzeljétek holnap lesz HSG-m, nagyon izgulok, kicsit félek is megmondom őszintén. Nektek volt HSG? Nektek mi a tapasztalatotok?

96. shine04 (válaszként erre: 92. - Hablaty86)
2019. jan. 15. 14:53

Szia Hablatya!


Hogy döntöttél, kivárod a várólistát vagy magánúton mentek a lombikra?

Nekünk is volt kb. fél éves várólista, beírt minket a doki, addig inszeminációt csinált. De sajnos nem sikerült, így kerültünk a lombikbébi programba.

Sok sikert kívánok neked is!

95. shine04 (válaszként erre: 93. - BaMaHa)
2019. jan. 15. 14:47

Szia BaMaHa!


Mi a budapesti Kaáliban lombikozunk. Most lesz az első lombik, izgulunk is rendesen. Még az elején vagyunk, fogamzásgátlót szedek, s majd UH-on ellenőriznek, majd injekciókat fogok kapni. Addig pár vizsgálatot el kell végezni, utána kezdhetjük el.


Sok sikert kívánok neked is a lombikhoz! Mikor kezditek el?

94. BaMaHa (válaszként erre: 92. - Hablaty86)
2019. jan. 14. 09:32

Szia Hablaty!


Ti melyik intézetben vagytok?

De izgi, már a következővel! Hajrá hajrá!

Nekünk Kaáli (Bp) TB-s, fél év a várakozás.

93. BaMaHa (válaszként erre: 91. - Shine04)
2019. jan. 14. 09:30

Szia Shine!


Üdv köreinkben! Ti hol lombikoztok?

Sok sikert és jelentkezz néha néha az eredményekkel Te is! :)

92. Hablaty86 (válaszként erre: 90. - Hablaty86)
2019. jan. 11. 09:44

Sziasztok


Szóval lombikosok vagyunk.

Kell mennem mensi alatt hormonvizsgálatra, majd mamográfiára.


Aztán vissza dokihoz, addig el kell döntenünk hogy magán vagy kivárjuk a várolistát. hát magán uton már következő mensivel már kezdődhetne a dolog. valószínűleg belevágunk

2019. jan. 10. 18:07

Sziasztok!


Először is boldog babavárós évet kívánok mindenkinek!


Már jó pár hete olvasom ezt a fórumot, s szeretnék csatlakozni hozzátok, hisz én is lombik előtt állok. Sajnos több inszeminációnk is volt a párommal, de egyik sem sikerült, ezért lombikra megyünk. Meg is volt az első konzultációnk, hamarosan neki is állunk a kezelésnek. Elég kemény lesz, félek is tőle. De bízom benne, hogy sikerülni fog.


Sok sikert kívánok mindenkinek!

90. Hablaty86 (válaszként erre: 89. - BaMaHa)
2019. jan. 8. 10:10

Holnap fogják elmondani, hogy hogyan kehet gyerekünk.

Mindenképp írni fogok!

89. BaMaHa (válaszként erre: 88. - Hablaty86)
2019. jan. 8. 07:59

Szia Hablaty!

Melyik intézet, melyik doki?

Most fog előjegyezni beültire?

MAjd írj mi volt :)

Izgulunk egymásért :)

2019. jan. 7. 14:33

Sziasztok,


Mi most lettünk kész minden kivizsgálással és férjemmel már közölte az androlugos hogy ebből csak lombik lehet.


Nálam nincs probléma (már).

Szerdán megyünk vissza a dokihoz, aki meghozza a végső ítélet :) Borzasztóan izgulok!!!


BaMaHa köszönöm, ugyanezt kívánom mindenkinek!!

87. 98e28fd60a (válaszként erre: 86. - BaMaHa)
2019. jan. 7. 12:49
Köszönöm. Sok sikert.
86. BaMaHa (válaszként erre: 84. - 98e28fd60a)
2019. jan. 7. 08:50

Mézike üdv itt! Minket is májusra jegyeztek elő beültire. Drukkolok Nektek is!


Babavárást mindenkinek 2019-re!!!

85. BaMaHa (válaszként erre: 83. - Letti88)
2019. jan. 7. 08:48

Letti ne félj, nem vagyok valami szatír :D Csak tavaly óta 4-én léptem be először és olvastam vissza amiket írtatok és Te írtad lentebb, hogy 3-án mész genetikaira, mondom az tegnap volt, akkor rákérdezek :D

Gondolom persze, hogy mindegy, csak egészséges legyen! :)

Nem nem vagyunk túl. Eleve november vége felé voltunk az első konzultáción aztán az ünnepek miatt jól le is állt, 1-2 dolgot azért megcsináltunk, de még maradt januárra is. Februárban vissza. Igazából van idő, mert májusra írt be minket első beültire.

84. 98e28fd60a (válaszként erre: 1. - BaMaHa)
2019. jan. 5. 00:31

Szia.


Mi 8 éve próbálkozunk. Három baba már elment tőlünk. Nekünk is lombik lesz és április-májusban kezdjük a meddőségit. Genetikàn és andrológián màr voltunk, de több, mint 1 éve, így ismètelni kell.

Sok sikert a küzdelmetekhez. Köszönöm a topikot, jó olvasgatni és részt venni, benne.😊

83. Letti88 (válaszként erre: 79. - BaMaHa)
2019. jan. 5. 00:26

Hú de meglepődtem, mennyire képben vagy :)

Növekszik igen, holnap töltöm a 13. hetet. Szerdán a genetikain már 6,24 cm volt 😍 Mindent rendben talált a doki. Legközelebb majd a 18. héten kell menni uh-ra. Honnan tudtad, mikor van a genetikai?

Nemét még nem tudni, legalább is a doki nem mondott semmit. De szerintem mindegy is, én imádom bármelyik lesz.

Elég jól viselem, nincs is semmi tünetem. Egyetlen egyszer hánytam egy keveset, mikor a 12. hetet töltöttem. Azóta se. Már nem kelek fel hajnalban pisilni, szinte már nem is alszok napközben, csak elvétve. Jaa és fogytam 2 kilót 😀

Hát nálatok elég lassan mennek a dolgok.. Én azt hittem, az alapszűrésen, vérvételen, vizsgálaton már túl vagytok 😮 Kitartás!

82. ebarbi (válaszként erre: 81. - BaMaHa)
2019. jan. 4. 14:15
Aranyos vagy! Muszáj erősnek lennem, nem szabad, hogy egy roncs legyen a babám anyukája...
81. BaMaHa (válaszként erre: 80. - Ebarbi)
2019. jan. 4. 13:48
Nagyon sajnálom! :( Pozitivan állsz hozzá, ez jó! Pihenés és folytatás!
80. ebarbi (válaszként erre: 79. - BaMaHa)
2019. jan. 4. 13:34

Szia! BUÉK ! :)

Sajnos nekem nem sikerült az első próbálkozásom, 23-án teszteltem egy nagyon halvány pozitívat, de sajnos 25-én elkezdtem vérezni és véget ért a tündérmese...de hamarosan folytatjuk! ;)

79. BaMaHa
2019. jan. 4. 13:29

Sziasztok!


Bocsi csajok, kicsit eltűntem. Az ünnepek elvittek nagyon, a gépet be se kapcsoltam otthon.

Amúgy mindenkinek BUÉK! Boldog babavárós 2019-et kívánok magunknak!


Ebarbi mi a helyzet? Gondolom teszteltél azóta... Nagyon drukkolok Nektek is!


Letti neked már növekszik a kis babszemed <3 :) Tegnap minden rendben volt a genetikain? Tudjátok már a nemét? Jól viseled? Továbbra is csak az aluszékonyság van?


Amina Te melyik intézetbe jársz? Kaposvár Kaáli? Januárban az első konzultációd van? Az jó ha már ferbuárban el is kezdik a ciklusoddal.


Nekem továbbra sincs miről beszámolnom sajnos. Olyan lassan halad minden :( Nyilván most az ünnepek miatt is.


Ebben a hónapban meg kell csináltatni minden vizsgálatot amit bekért a doki (HSG, ANti-Müllerian Kariotipizálás, Spermiogram kontroll, AIDS, Hepa, Chlamydia, csupa kedves dolgok szűrése) majd február végén vissza a Kaáliba a dokihoz. Addig fogyni is kell mint a veszedelem. Ha mindent rendben talán a májusi ciklussal kezdünk. Nem haladhat elég gyorsan az idő addig....

78. ebarbi
2018. dec. 22. 09:52
Sziasztok! Verzett valakinek az orra beülti után? (Et+5.napon vagyok) gondolok az aspirin protectra is és a hormonokra is...
77. Letti88 (válaszként erre: 76. - Ebarbi)
2018. dec. 21. 22:03

Én nem tudtam milyen tüneteim lesznek. Ami kb a 6. hétig megvolt, az a mindennapi hasszurka. 1-2 hét után érzékeny lett a mellbimbóm. Ha tudnád, én mennyi bogyót szedek. Sztem 1 deci bor naponta nem árt. Elkortyolgattam 1 óra alatt, nem egyszerre húztam le én se 😀

Szexet úgy oldottuk meg párommal, hogy csak a végén rakta be.. Mondtam neki, csak a cucc kell 😁 Teljes szexet én se mertem volna bevállalni.

Én először a nem várt után teszteltem 1 nappal, az negativ lett, gondoltam adok neki időt, lehet, csak korai volt, másodikat a nem várt után 6 nappal csináltam, az már halványan pozitiv lett 🙂

76. ebarbi (válaszként erre: 74. - Letti88)
2018. dec. 21. 18:12

Igyekszem pozitív lenni, tudom nem szabad tüneteket keresni, de akaratlanul is folymatosan azt csinálom.

Progreszteron,aspirin protect, cékla nálam is meg van. Vörösbort nem iszok, mert gyógyszert szedek és arra nem merek egy kortyot se.Sex sincs...

Te mikor teszteltél először?

75. Letti88 (válaszként erre: 72. - Amina93)
2018. dec. 21. 17:44

Szia. Hát nem sietik el az időpontadásokat.. Kitartás!

Én szerdán voltam a választott szülésznél, azt mondta minden rendben, akkor 3,35 cm-es volt a drágám <3

UV szerint most vagyok 10+6 hetes :) Genetikai január 3-án lesz (12+5 hetesen).

74. Letti88 (válaszként erre: 73. - Ebarbi)
2018. dec. 21. 17:39

Szia. Kitartást a várakozáshoz :)

Én esténként ittam vörösbort, néha ettem céklát, doki felírta a Progeszteront és az Aspirin protectet, csak a beülti napján feküdtem, utána már mozogtam, és párommal néha szexeltünk (doki szerint a spermában van vmi kötőanyag), ja és kell a nagyon pozitív hozzáállás. Nem tudom, hogy csak az egyik, vagy az összes együtt, de bevált. Megtapadt mind a 2 embrió, bár azóta már csak egy babám van, de ő nagyon jó gyerek, semmi kimerítő tünetem nincs, csak sokat alszok :D

73. ebarbi
2018. dec. 21. 08:18

Sziasztok.

Én most vagyok ET+4.napon, az idő csak úgy vánszorog. 2 csodás 5napos bogyókát kaptam vissza, csak reménykedni tudok, hogy ők is úgy akarnak minket mint mi őket.

2018. dec. 21. 07:20

Sziasztok!

En voltam a 3.napi hormonvizsgalaton.magas lett a tsh-m.igy most elkeztem d vitamint szedni,es januárra kaptam időpontot maganba endokrinologushoz. Január közepén konzultáció,es szeretnék a februári ciklussal kezdeni. Annyira várom már 😍

Es ti hogy vagytok?ha minden igaz lassan a 12hetet töltitek 😊

2018. dec. 21. 04:55
Hahó csajok. Kivel mi újság?
70. Amina93 (válaszként erre: 60. - Bogica33)
2018. nov. 30. 15:31
Kaposvár
69. Letti88 (válaszként erre: 68. - BaMaHa)
2018. nov. 30. 13:07

Örülünk neki nagyon, még mindig előttem van, ahogy a monitoron vert a kis szíve <3 Mondtam páromnak, én annyira rá voltam tapadva a monitorra, hogy nem tudtam levenni róla a szemem, így nem láttam, ő mennyire örült :D

Tegnap kb. 5 percenként néztem meg az uh képet :D

Úgy döntöttem ma még pihenek, jövő héten megyek el a háziorvoshoz, majd ott megmondják, ki lesz a védőnő, meg hova kell menni. De még szülészt is kell keresni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook