Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik életre-halálra fórum

Lombik életre-halálra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra

2418. ájrin (válaszként erre: 2417. - Ada75)
2008. szept. 25. 18:51
Itt is gratulálok!:)))
2417. ada75
2008. szept. 25. 18:42

Sziasztok!


Úgy tűnik: sikerült:)!


Doki gratulált a terhességemhez: 149-es volt ma a HCG szintem:)!


Mindenkinek ilyen érzést kívánok!!

2416. Macifül
2008. szept. 25. 17:07
A regényért bocsi!
2415. Macifül (válaszként erre: 2413. - Ájrin)
2008. szept. 25. 17:07

Nem semmi. Erős volt, hogy le tudott szokni!

Gratulálok Neki innen is!

2414. Macifül (válaszként erre: 2392. - Miciona)
2008. szept. 25. 17:06

Nem véletlenül nem vállallják az emberek a lombikot. Pontosan ezek a hülye beszólások, a tudatlanság, a tapintatlanság és az emberi hülyeség miatt nem.

Azt mindenki tudja hogy Dundika éppen hol nyaral meg Győzike hányadik audiját veszi, de hogy mi az a lombik még nagyon sokan nem is sejtik.


Van mégegy szép példám erre. Férjem nagynénje aranyosan szorított nekünk mikor megtudta mi van, aztán megkérdezte majdnem síró ábrázattal, hogy dehát azt nem lehet akkor, hogy a te méhedben növekedjen a baba? Muszáj lombikban?

Ezek a butaság kérdései, úgy mint a kire fog hasonlítani dolog is.


A másik a bunkóságé. A törődj már bele nem lehet gyereked, a ne akar Istent játszani, (édestestvérem próbált meggyőzni arról, hogy Istent játszunk, használt ám a viszonyunknak) aztán a selejtes vagy és a lombikbabák nem egészségesek és nem olyan emberek, mint mi. A csak gyakorolni kell szöveg még jó, meg amikor elmondja ugyanaz az ember 16x hogy elsőre összejött és büszke ábrázattal mondja a fenti mondatot. Mindig arra gondoltam, hogy hú ez mekkora feladat, annyira nehéz lehetett összebújni a kedvesével... undorító beszólás!

Ezek a beszólások mind mind a tudatlanságot és az empátia teljes hiányát takarják!

(sok emberrel elveszthettem volna a kapcsolatot, nincs értelme, nem érthetik, nincsenek benne. SOHA nem fogja az tudni mi ez, aki ezen nem megy át!)


A mi gyerekeink világában remélem nem lesz ilyen! én biztos, hogy el fogom mesélni a gyerekemnek hogyan fogant és miért.

Kutatások pedig azt bizonyítják, hogy pár év múlva minden 5. gyermek így fogan majd. :(

2413. ájrin (válaszként erre: 2412. - Macifül)
2008. szept. 25. 17:01

volt rosszabb eredménye is, mikor több cigit (napi egy dobozzal) szívott, akkor lett egy 10 millás eredménye is. ezért küldtek minket inszemre anno, és nem gondoltak arra, hogy esetleg nálam is gond lehet.

amikor abbahagyta hónapról hónapra jobb lett. 3 hónap múlva a háromszorosa...és a mozgásuk is jobb lett.

2412. Macifül
2008. szept. 25. 16:55

Olvasom ezt a cigit, kávét és ledöbbent amit írtál Ájrin! Ennyivel jobb lett az eredmény?

Férjem még most sem képes letenni, pedig már nagyon morci vagyok miatta, beültetés óta ígérgeti! :(

2411. ájrin (válaszként erre: 2409. - Macifül)
2008. szept. 25. 16:55
:))))
2410. ájrin (válaszként erre: 2407. - Dtrr)
2008. szept. 25. 16:54

dehogy akarok...ki tudja, hányat tudnak majd leszívni, és hány éli túl a további ügyködéseiket...

remélem legalább egy megmarad és növekedik 9 hónapig!

2409. Macifül (válaszként erre: 2406. - Ájrin)
2008. szept. 25. 16:53
az is igaz, de az uh-okon mindig keresztben voltak a bokájánál a lábikói, volt hogy azon paráztam összenőttek :S hülye vagyok!
2408. Macifül (válaszként erre: 2389. - 2f06d87e17)
2008. szept. 25. 16:51

Szia Bongyorka!


Nekem is így volt, nagyon feszített és jóval nagyobb pocim lett, a leszívásra is csak szabadidőnadrágban tudtam menni.

Igyál sokat és egyél sok-sok fehérjét leszívás közeledtével! Na meg kérdezz rá a dokinál!

2407. dtrr (válaszként erre: 2395. - Ájrin)
2008. szept. 25. 16:51

15 darab??? Világrekordot akarsz dönteni?? Nekem annak idején 2 db volt!

Ja, és az endo is szép! Hétfőn szorítok érted!

2406. ájrin (válaszként erre: 2404. - Macifül)
2008. szept. 25. 16:50
az övé már tuti:) másképp már nem férne el:)
2405. ájrin (válaszként erre: 2403. - Miciona)
2008. szept. 25. 16:50

szerintem megijedt, hogy nemzőképtelen lesz:)

addig nem nagyon akart ő sem, aztán mikor megkapta a lesújtó eredményt (én meg a kellő időben irányítottam a figyelmét arra, hogy ez a cigitől is lehet) akkor letette. 9 hónapja.


keress cikkeket róla. az esetek nagy hányadában a dohányzás az ok a férfiak rossz spermaképénél.

persze lehetnek kivételek (valaki dohányzik, és mégis tenyész-szemlés lehetne:D), de nem ez a jellemző.

2404. Macifül (válaszként erre: 2395. - Ájrin)
2008. szept. 25. 16:50

Ez szuper :))))

Nagyon nagyon mindenem keresztben érted! Még Zsomborom kezei, lábai is! :D

2403. miciona (válaszként erre: 2402. - Ájrin)
2008. szept. 25. 16:40
Dolgoznék... nem jönnek a vendégek(szálloda). Hogy sikerült leszoknia a cigiről? Én már fenyegettem a párom mindennel, meg szeretne is, de nem...
2402. ájrin (válaszként erre: 2401. - Miciona)
2008. szept. 25. 16:28

ezzel nem vagyok egyedül....itt már mindenki megérdemli közülünk....


és mi az, hogy nem dolgozol? he?!:D

2401. miciona (válaszként erre: 2400. - Ájrin)
2008. szept. 25. 16:25
Ájrin szorítok! Elolvastam a naplod (nincs melo, most titeket olvasgatlak:)) Te már tényleg bizonyítottad, hogy megérdemled a sikert!
2400. ájrin (válaszként erre: 2399. - Zsanetta)
2008. szept. 25. 16:15

Mert biztosan rossz volt fogalmazásból, és sokáig tart megírni a papírt:)

(nem tudom, tényleg, miért vacakolnak ennyit?!)


biztosan lesz annyi, amennyi kell, azért a lombikhoz nem kell akkora nagy mennyiség!

ha lázas nem volt, akkor a megfázás nem változtatott a dolgon, a dohányzás...háááát, a férjemnek 3 hónap alatt 20M-ról felment 60M-ra mikor letette a cigit....

2399. Zsanetta
2008. szept. 25. 15:56

SzaSZTOK!!

arjin szoritok neked!!

ismerös a félelem.

én napoik óta nem alszom és a párom sem.

mi 23-án voltunk spermavizsgálatom,a páromat nagyon megviselte de azt mondta megéri.

Mivel nem tudjuk az eredményt nagyon izgulunk!!

Nem él egészségesen(cigi,kávé) és kicsit meg is volt fázva.

de reménykedünk.

csak azt nem értem ha egy órán belül meg kell nézniük a laborban miért nem várhatjuk meg az eredményt!!:(:(

2398. ájrin (válaszként erre: 2389. - 2f06d87e17)
2008. szept. 25. 14:48

szia Bongyorka! A megfázásom emléke is elmúlt:)


teljesen normális, hogy egy kicsit fel vagy puffadva, de azért van határa.

szerintem is szólj a dokinak, nehogy úgy járj, mint én először...

2397. dolcissima (válaszként erre: 2389. - 2f06d87e17)
2008. szept. 25. 14:42

Szia!

Én is így voltam, de hogy ez normális-e, nem tudom. Mindenesetre szólj a dokidnak erről, nehogy sok legyen a szervezetednek. Amúgy valamennyire biztosan normális, hiszen többszörös mennyiséget termel a szervezetünk petesejtből, mint amennyi (1-2) természetesen lenne. Meg nekem azt mndták, minél soványabb az ember annál jobban feszíti a sok kis apróság.

2396. dolcissima (válaszként erre: 2395. - Ájrin)
2008. szept. 25. 14:38

Ájrin!

Szorítok nagyon!

2395. ájrin
2008. szept. 25. 14:25

megjöttem a vizsgálatokról, 15 db tüszőm növekedik, jelenleg 14-15 mm-esek!:)

doki nagyon elégedett velem (magával meg pláne! :))

az endometrium 14,5 mm-es


hétfőn punkcijjjjó!


iszonyúan félek!

2394. ájrin (válaszként erre: 2393. - Dolcissima)
2008. szept. 25. 14:23

hát erre nem is tudok mit mondani, le vagyok döbbenve:(

annyira primitívek tudnak lenni az emberek.

én megígérem, nem leszek lenéző, ha sikerül!:)

2008. szept. 25. 14:00

Sziasztok Lányok!


Olvaslak titeket, és a megbántós, idióta beszólásokhoz ki kell adnom nekem is kettőt, akiknél felháborodtam, persze magamban, ugyanis ők is lombikosok voltak, mint mi. Tehát pontosan tudniuk kéne, hogy min megy keresztül egy nő lelkileg és testileg is mire egészséges kisbabát szül. az egyik ilyen, csak ismerős, nem barátnő, egy az egybe letagadta, hogy lombik segítség kellett, ( a szemembe nézve, tudva, hogy én is most ebbe vagyok és tudom róla, hogy így lett a fia, és így terhes ismét, sőt azt a sztorit találta ki, amikor értetlenül néztem, hogy természetgyógyász segített neki, és a sok felfázás okozta szövődményeket, ha én is kikezeltetem n keseredjek el, lesz babám.

A másik, akivel együtt voltam az első lombikon, majd én már (illetve még) terhes voltam, és őt látogattam, aki otthon feküdt beültetés után. No megmaradt a babája, ma a huszon valahányadik héten van, én azóta missed ab, sajnos. a műtétem után, hogy osztozzon a fájdalmamban, annyit mondott: "Tudod Kriszta ezt ki kell várni. Mi is már több, mint x éve próbálkoztunk." Ezt a történetet Macifüllel már megosztottam priviben, mert beletaposott az illető a lelkembe. No, de most ki kellett írnom magamból Nektek is! Szóval közülünk, lombikosok közül is van aki elfelejti honnan jött, és lenéző lesz, ami szerintem nagy baj, de ez inkább személyiség probléma, pszichológia. csak hát rosszul esik az ember lányának, főleg ha ő még nyakig benne van, és csak vágyakozva remél.........

2392. miciona
2008. szept. 25. 11:31
Van egy kolleganőm, aki hasonló cipőben jár, mint mi, de a mhelyen csak én tudom, nem beszél róla senkinek.(Ő nem meri vállalni a lombikot.)Persze, mivel nem beszél róla elterjedt, hogy az alakját félti és ezért nem akar gyereket.A mi gyerekeink már remélem nyitotabbak lesznek és nem kérdeznek senkitől olyant amivel megbánthazják.Márcsak azért is ,mert MI neveljük majd ŐKET!!
2008. szept. 25. 11:14

Sziasztok!Most beszéltem a dokinénimmel.Jövőhét csütörtökön kell tesztet csinálnom.Nagyon lassan telnek a napok:(Meglesz a teszt,aztán a fiammal meg kezdjük a bölcsit 6-án:(Remélem pozitív leszek.

Nekem a nagynéném kérdezte meg a páromat hogy "biztos vagy benne hogy a tied lesz?"-karácsonykor kérdezte-szerencséjére a WC-n voltam amúgy szépen beolvastam volna neki.Itthon mondta el a párom ezt.

2390. miciona (válaszként erre: 2382. - Macifül)
2008. szept. 25. 10:38
Köszi! Megnevetettél!! Hát ,ha a doki jó képű lenne, akár rá is....,de nem az, igy mindegy melyikünkre csak már hasonlitson :)
2008. szept. 25. 10:29

Sziasztok!


Egy gyors kérdésem lenne. Az normális, hogy 5 napja szurkálom magam Gonal F-fel és már annyira fel van puffadva a hasam, hogy nem férek bele a nadrágomba? Feszít belülről a hasam, de nagyon és rettenetesen kényelmetlen. :s Már úgy ülök az irodában, hogy kigomboltam a nadrágom, jó hogy viszonylag hosszú pulcsi van rajtam mert eltakarja legalább. :)


UH-ra csak holnap reggel megyek, de így kínszenvedés lesz végigülni az egész napot.:S


ájrin! hogy vagy? megfázásod javul már?


Szép napot mindenkinek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook