Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állkapocs műtét: Tegyem, ne tegyem? fórum

Állkapocs műtét: Tegyem, ne tegyem? (tudásbázis kérdés)


9. Hattori (válaszként erre: 1. - Mely@)
2023. okt. 11. 15:11
Mi újság veled?
8. Guruljka (válaszként erre: 1. - Mely@)
2019. jún. 8. 16:24

Látod, ha rendesen kérdezel, rendes válaszokat kapsz.

A kérdéseim elől, látom, kitértél, mert töröltetted azt a másik fórumot ebben a témában.

Ettől függetlenül, valószínűleg az orvos is mondani fogja, hogy a dohányosok nehezebben gyógyulnak, és több lehet a komplikáció, és vannak olyan orvosok is, akik dohányos beteget nem is műtenek, csak életveszélyes állapot esetében.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Simple)
2019. jún. 7. 12:56
Tapasztalatból tudom, nekem ugyan csak kisebb mértékben, de előreálló fogaim vannak, és bizony elcsúszott a harapásom. Nem fáj ugyan, de nem tudtam soha rendesen rágni. Ez viszont idővel az emésztésre is kihat.
6. simple (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. jún. 7. 12:54
Azt nem említette, csak azt hogy csúnya. Persze ettől még fájhat is akár, csak ebből gondoltam hogy őt inkább esztétikailag zavarja.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Simple)
2019. jún. 7. 11:43
Nem csak a szépség, így rágni is nehéz lehet.
4. simple (válaszként erre: 1. - Mely@)
2019. jún. 7. 11:36
Te tudod, hogy mennyit ér meg neked a szépség. Én vállalnám a műtétet.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Mely@)
2019. jún. 7. 11:20

Itt is csak azt tudom javasolni, hogy menj el fogorvoshoz és használj több írásjelet.


A másikban azt írtad, hogy TB-re is rendezik műtétileg, de a fogászatban sokszor a TB-re is kell fizetni. Ha lenne esély arra, hogy ennyit össze tudjak rakni, én valószínűleg vállalnám a műtétet, mert minden altatásban történik.

2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Mely@)
2019. jún. 7. 11:18
Ha félsz az egésztől akkor hagyd a csudába! Ezt csak úgy lehet hogy elszánod magad, tele erővel!
2019. jún. 7. 10:53
Sziasztok!Segìtsetek gyerekkori problèmàm hogy kinn a fogam ha nem figyelek meg alvàsnàl rohadt zavaró kiskoromba is csúfoltak volt fogszabàlyzóm de nem akartam kettő nègyes fogamat kihuzatni mègcsúnyàbb legyek ìgy nem volt hely visszaàllni levettèk vissza is rendeződött egyik alsó is ferde 2 metszőnèl nyàri szünet.szóval felnőtt korba csak műtèttel tudjàk megcsinàlni 1 èv fogszabàlyzàs 600.000 kb +- àllkapocs műtèt 700000 kb szóval itt az alsó àllkapcsomat eltörik utolsó fognàl alul mintha àtmenne egy reszelő tudjàk mizgatni az àllkapcsot helyère rakjàk előre ès csavarokkal rögzìtik titànnal majd akkor a rágàsom elvileg szèp lenne.gyomorgörcsöm van erre gondolok .Mit tegyek???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook