Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állkapocs műtét fórum

Állkapocs műtét (beszélgetős fórum)


9. baumann (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2013. júl. 27. 21:18
Senki ,és sajnos már akkor kelett volna ,hogy lásson orvos !
8. baumann (válaszként erre: 6. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 27. 21:17

Sajnálom :( és jobbulást !

Én ha vissza számolok kb 20-éve így van :( És pontossan a szájzár vagy épp a kiakadás végett javasolta a műtét dolgot ....

Most mikor húzták a fogamat fogták hátulról az állkapcsomat is ,mert féltek hogy vissza tudom e zárni !!!

7. baumann (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2013. júl. 27. 21:14
Műtét a megoldás ennyi év után ,sajnos :( Nem még nem részletezte !
6. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 1. - Baumann)
2013. júl. 27. 18:29
nekem regota van ilyen kopas, ezt a rontgen is igazolta; mostanaban nem kattog, de vigyaznom kell meg egy asitasnal is, mert konnyen szajzar lehet a vege; a fogorvosnal is mindig gondom van, ha ki kell tatani a szamat; amugy nem tudom, mit leheyt csinalni egy ilyen alkapoccsal; igy legalabb csendben vagyok;
2013. júl. 27. 16:10
és mit tudnak vele csinálni? nem részletezte a műtétet?
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Baumann)
2013. júl. 27. 16:09
elkopott az állkapcsízületed....csodálom, hogy senki nem javasolta Neked még soha éjszakára a fogvédőt.
2013. júl. 27. 15:29
Állkapocs műtét lehet ,balesetből kifolyólag is !
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Baumann)
2013. júl. 27. 15:25
Hát...ne haragudj, de ilyenből nem lesz sok a fórumon!
2013. júl. 27. 15:15

Szájsebészeten kötöttem ki ,egy gyulladt cisztás fog miatt ! És akkor teljesen elképedve a Dr-nő mondta hogy azonnal kér nekem CT -re időpontott ,mert az állkapcsom kattog ,kiakad stb...

Kérdezte is hogy ez mióta tart ,válaszoltam neki,hogy kb 20-éve kaptam egy akkora ütést ököllel az apámtól hogy a fél arcom bevolt dagadva :( És utána kislányként szinte minden üveg poharat elharaptam, annyira szorítottam ivás közbe a fogaimmal ! Volt már valakinek ilyen fajta műtétje ??

Fotón lehet nagyon látni ,hogy az állam teljesen ferde !!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook