Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LifeTilt Program tapasztalatok fórum

LifeTilt Program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A Lifetilt étrendeket szerzői jog védi, másolásuk, továbbküldésük jogsértő tevékenység.

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
690. cili1
2020. febr. 21. 15:13

Decemberben vásároltam bakker arany csomagot, de sajnos egy betegség miatt abba kell hagynom a programot. Kb. 1 hétig szedtem a tablettákat, ha valakit érdekel féláron eladom. 4x250 g-os premium protein, somlói galuska, ananász, őszibarack, csokis marcipán ízekben. (Bontatlan dobozok!)

HCA 60 (-az 1 heti adag)

Pyruvat one 120 (- az 1 heti adag)

CLA 120 (- az 1 heti adag)

Collagen 100 (- az 1 heti adag)


Privátban!

689. lliliom
2020. febr. 21. 13:56
Valaki amugy csinalta anno a narancsbor dietat? (Regi, ingyenes dieta) Az vajon hatasos volt? En most azon (is) gondolkodom, hogy belekezdenek...
688. kri07 (válaszként erre: 685. - MateJulcsi)
2020. febr. 21. 07:51
Nem véletlenül nagy a csend. 🙂 Emlékszem régen hogy szidta Tomi a C9-es vagy hasonló diétákat. Erre csinál ugyanolyat. Én pont azt szeretem ha lehet enni a diétában, nem porokat inni. Sokszor maga az evés hiányzik.
2020. febr. 21. 07:01

Nekem az a véleményem a Lifetiltről es a kiegészítőktől hogy ha az ember leül és átgondolja az étkezését a hozzávalókat.Szamolgat akkor könnyen beszerezheti ebben a formában ingyen a heti étkezést.A kiegészítők horror áron na az az üzlet..nem az étrend.

Nyilván en is megvettem már 2 éve és pár diétajukat meg is szereztem.De elolvastam egy két receptet kinéztem belőle.

Mikor elkezdődött most kF1 akkor első heten bántam hogy nem.kapcsolódtam de csupán csak a csapatszellem miatt.Összetartás biztatás.

Nyilván en is kivancsi vagyok a komplett diéta kiírasra hogy kerül ennyi féle az aszalta .De soknak tartom a penzt azert hogy lyuk vagy fa kipróbáljam.

Az is fura hogy ekkora titoktartás van 🤦🏼‍♀️

686. Nünüke :) (válaszként erre: 685. - MateJulcsi)
2020. febr. 21. 06:06

Ezen már én is gondolkodtam.

Akkora port vertek neki aztán meg olyan csen lett.Semmi sikertörténet

2020. febr. 21. 05:57
Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi van a shake-s diétájukkal, mert ahogy látom elég nagy a csend róla, pedig csilliárdokért árulták...
684. Juditta2019 (válaszként erre: 681. - Mokix)
2020. febr. 20. 15:31
Én bűnöztem. úgy két hét után először és azóta minden hétvégén .... de első két alkalom nem volt szándékos épp költöztem és kb főzni kizárt volt, fornettit ettem. Utána is volt valami hasonló eset, Valentin napkor pedig tervezetten elmentünk pizzázni. 4 kilót fogytam 4 hét alatt (úgy 7 kg feleslegből) de nem folytatom tovább, igénytelen étrend már talán írtam is olyan szempontból h Tomi próbálta minél egyszerűbben megúszni, egy féle kaja egy hétig, a KF2-ben utolsó 2 hétnél azt írja edd azt amit előtte 2 hétben, csak a makrókat nézi, nem érdekli ha full szar írű. pl. padlizsán, hajdina meg tojás talán az egyik ebéd? Na hagyjuk is, mások akik 10x ennyi ideig írnak egy étrendet nincs ekkora arcuk sok mániákus még Isteníti is. Az meg hogy próbálják benyomni az újabb és újabb tételeket h vedd meg mert attól még jobb lesz a KF. pofátlanul profitolientált szerintem... Ezek súlyos összegek és az életminőségedhez alig tesz hozzá valamit. Még talán a kollagén a legértelmesebb terméke de azt is legalább 2x áron adja mint amennyit ér. Hogy én magam miért vettem meg azt sem tudom, de ezentúl inkább magamnak alakítom egészségesen és változatosan az étkezéseket. Ja és 120 g szénhidrát alá nem szeretnék menni, mindek csinálunk stresszt a szervezetnek? (bocs ez az én véleményem, tudom vannak ilyen keto mániások kb.) Aki élvezi annak sok sikert
683. michelle.r (válaszként erre: 672. - Barbara8181)
2020. febr. 20. 12:29
Ha almát ehetsz, akkor, reszeld le a céklát, az almát, keverd össze, és locsold meg citromlével. Rögtön barátságosabb lesz ;)
682. michelle.r (válaszként erre: 678. - Barbara8181)
2020. febr. 20. 12:27

Ezt teljesen természetes. A szénhidrát ugyanolyan addiktív, mint a nikotin, vagy bármelyik tudatmódosító. A hirtelen elvonásnak ez teljesen természetes tünete. Ha folytatod, két-három nap múlva elmúlik, de mindenképpen javult.


Ugyanez történik akkor is, ha hosszú távon ketonén, szigorú Low-carb diétán vagy és benyomsz mondjuk három szelet tortát.

681. Mokix
2020. febr. 20. 11:59
Bűnöztetek a kf alatt vagy mindenki 100%-ban tartja az étrendet?
680. juciska56 (válaszként erre: 677. - Angesz85)
2020. febr. 18. 16:59
Rost bevitel, telitettségérzetet okoz, plussz elmegy az étvágyad ennyi zöccségtől(meg az életkedved is 😁)
679. juciska56 (válaszként erre: 678. - Barbara8181)
2020. febr. 18. 16:56

Mivel semmit nem tudunk rólad, így nehéz bármit is írni :( könnyen lehet hogy ételmérgezés :/ illetve a kevés kalória bevitel okozta.


Persze ezzel nem őket védem, félre ne értsetek. Én nem bírnám egy hétig ugyanazt enni...

678. barbara8181 (válaszként erre: 677. - Angesz85)
2020. febr. 18. 15:35
Első napot birtam ennyi volt.Tegbap ota erős fejfajas,de az meg nem is lenne baj,mellette szédülés hanyinger,illetve sajnos kijott belolem minden tegnaprol:(Nem hiszem hogy ez egeszseges lenne a szervezetnek,meg sose voltam ennyire rosszil dietatol..Most meg enni se birok semmit:(Mas is volt igy ezzel a dietaval?Mert csak jokat olvasni...
677. angesz85 (válaszként erre: 676. - Barbara8181)
2020. febr. 17. 19:52

120g-ot sem éri el a CH..sztem ez nagyon kevés,főleg olyan embernek aki pl előtte össze vissza evett kb mindenfélét és mondjuk napi 300ch is becsúszott.(nem olyan nehéz az)

Lehetne ezt fokozatosabban és változatosabban mert ez így nekem nagyon egyhangú.

Egyébként azt tudja valaki h a napi 600g saláta az miért kell? 🤷‍♀️milyen élettani hatása van? miért nem elég mondjuk 300g? 🤔volt erről szó?

2020. febr. 17. 18:11
Nekem egy ismerősőm rosszul lett a munkahelyén,nem tudja ponstosan mitől,de szerinte ettől a diétatol....Nekem egyenlöre csak a fejem fáj
675. lliliom
2020. febr. 17. 17:26
Amugy a salata tenyleg nagyon sok, de pl bebi spenotbol tok jo spenotfozeleket lehet csinalni onmagaval suritve :)
674. lliliom
2020. febr. 17. 17:22
Nekem is nagyon szembetuno volt az a kep, de utana megneztem, a pozok is masabbak az uj kepeken (elonyosebbek), a fenyviszony is sokat szamit, meg ha tenyleg kemenyen sportol heti 4-szer a dieta mellett, akar meg lehetseges is... bar tenyleg hihetetlen
673. angesz85 (válaszként erre: 672. - Barbara8181)
2020. febr. 17. 14:31

A cékla még azt mondom legyőzhető,mondjuk nem reszelve inkább szeletekre vágva esetleg kevés ecettel.De az a mennyiségű saláta 🤷‍♀️ jesszusom sztem ő sem tudna annyit enni🤭

Meg nagyon kevés a CH sztem,aki ehhez nincs hozzászokva sztem eléggé ideggyenge lesz az első heten 😁Fogyni biztosan lehet vele,de pénzt kérni ezért..mondjuk nem ker érte ha jobban bele gondolok,mert a termékek amik “ajándékba”jarnak (mekkora parasztvakitas ez is) a dietahoz,pont annyiba kerülnek mint maga a dieta.

672. barbara8181 (válaszként erre: 671. - Angesz85)
2020. febr. 17. 12:45
De tényleg egy hétig ugyanazt enni...Én ma kedztem el kiváncsi vagyok,de már most rosszul vqgyok a cékla akkora adag ,hogy az egész családom jol lakna vele ,és akkor meg reggelire tojás alma ja és a magokat meg sem birtam enni...Egyébként szerintem ha valaki diétázik le lehet fogyni,nem kell ide Tomi😀csirka hal sali ennyi😀😀😀 Egy hétig csinálom ha birom kiváncsi vagyok emnnyi lesz a minusz,de sztem max 2kilo😀
671. angesz85 (válaszként erre: 666. - Főnix01)
2020. febr. 17. 09:51

Ahhoz a képhez majdnem kommenteltem én is,hogy kb olyan hiteles mint a mindenféle csodaszereket reklámozó felugró ablakok az interneten 14nap alatt 10kg mínusz és hasonlók :DDD

Viccet félretéve,számomra már teljesen elásta magát a cég,annyit hülyítik az embereket..most is csak a profit a lényeg,amit úgy álcáznak mintha a nőkért lenne minden..mert "A" Tomi segít...jajj akciós lesz holnap is a drive,nahááát ki gondolta volna? :D kicsit megtolja az eladásokat minden héten valami más termékkel..mert az KELL!

Ez a KF diéta is egy vicc(pedig svájcig utazott hogy kitalálja "A"Tomi),edd egy hétig ugyanazt :D WÁÓÓÓ szánalmas.

Bármelyik régebbi diétájuknak ezerszer több értelme van.


Az én véleményem az,hogy akinek van 30-40 ezre egy ilyenre inkább vigye a pénzét és kérjen egy szakértőtől személyre szabott étkezést amivel valóban jó eredményeket tud elérni,önsanyargatás nélkül.

670. kri07 (válaszként erre: 666. - Főnix01)
2020. febr. 17. 07:42

A Lifetilt iszonyatosan túl van árazva. Rengeteg fanatikus követőjük van.


Én is néztem a posztot, hihetetlen. Nekem most 1 hét alatt 2,5 kg ment le, de ez ugye nagyrészt víz. 1-2 centit fogytam hasból, derékból és combból.

669. Endoplazmatikus®etikulum (válaszként erre: 666. - Főnix01)
2020. febr. 17. 00:36
Ennek hatására én is kiléptem. Nagyon gáz ezt sikernek és kemény munkának sugallni. Alja.
668. barbara8181 (válaszként erre: 666. - Főnix01)
2020. febr. 16. 23:02
En is lattam,es lehetetlen!!!kamu.. szep is lenne:))
667. bulikázós (válaszként erre: 666. - Főnix01)
2020. febr. 16. 20:05
Ezt a képet én is láttam! Hihetetlennek tartom! Azt hittem elírás és 2 hónapot akart írni!
2020. febr. 16. 18:33
Kiìrom ide a vèlemènyemet. Több ève követem a Lifetilt-et. Bakker lefogyokban is règòta benne voltam. Aztàn olyan 1 ève jöttek fura ötletek: közös fogyàs Olgival, diet shake (arròl is csend van). Na most az egyik dolog, amiatt visszaesett nálam a nèpszerűsègi indexük, az Olgi állandò fogyòzàsa. Miközben làttam fotòn, tök vèkony... ami viszint betette a kaput, az a tegnapi post: egy làny ÀLLÌTÒLAG 2 HÈT ALATT alakult àt, tett is kèpet ki. No tudom, hogy diètàval sok minden elèrhető, na de EZ nem! Ennyit fogyni, formàsodni nem lehet! Ès az adminok is bizonyìtgattàk, hogy dehogynem, 2 hèt alstt ilyet lehet elèrni. Aki meg szòvàtette, legalàbbis az egyik, ő repült is a csoportbòl. Hogy lehetnek ilyen hazugok! Csak a profit szàmìt. Lehet fogyni, nem arròl van szó , de bakker nem ennyit 14 nap alatt!!! Ùgyhogy ki is lèptem a csoportbòl. Az ètrendjeik jòk, na nem a mostani. De amùgy hogy is mondjam. Mintha a lelkèt vesztette volna el az egèsz. Csak az eladàs számìt. Sajnálom, hogy ebbe az irányba mentek el.
665. lliliom
2020. febr. 16. 13:08
Tudjatok esetleg amugy, hogy a Facebookon van-e olyan csoport, ami fuggetlen az etrendkiegeszito cegektol es barmelyik markarol lehet beszelni benne? Regen ilyen volt a Kolly fele Fitten egesz evben, de miota megcsinalta a sajat markajat, mar ott is csak a Kollyrol lehet beszelni...
664. juciska56 (válaszként erre: 663. - Treszakiszta)
2020. febr. 16. 10:48
Én befőttes üvegbe szoktam áttölteni szükség esetén, az nem jó opció? :)
2020. febr. 16. 09:49
Sziasztok :) Nincs véletlen valakinek egy régi proteinos doboza 1 kg os elfekvőben? Nagy szükségem lenne rá. Köszönöm
662. barbara8181 (válaszként erre: 661. - Kri07)
2020. febr. 15. 21:07
Igen en is ugy fogom csinalni.igy jobb lesz:)
661. kri07 (válaszként erre: 660. - Barbara8181)
2020. febr. 15. 15:07
Szerintem nem kell mindent együtt enni. Én pl főtt tojást szoktam csinálni. Azt magában eszem, majd a cékla-alma együtt és a végén a magok. Most még van kitartásom, 6. napon vagyok.
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook