Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehallgatás kamerával? fórum

Lehallgatás kamerával? (beszélgetős fórum)


4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 07:44
Szokj hozzá, a telefonodon is lehallgatnak. Igazából már mindenhol. az utca tele van térfigyelő kamerákkal, otthon akár a Tv-ből is figyelhetnek, ha alkalmas erre a tv, webcamera illetve ott a telefonodon a mikrofon, kamera, stb. Ez van, ilyen világban élünk.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fox Mulder)
2022. ápr. 11. 16:11
Ki van írva, hogy kamerával megfigyelt terület. Azt nem akarom megemészteni, hogy lehallgat.... undorító
2. Fox Mulder (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 15:56

Van olyan, hogy intercom -os kamera. Azzal hallanak is és tudnak is hozzád beszélni. Ha van hálózati rögzítő csatlakoztatva, akkor lehetséges a folyamatos kép és hangrögzítés is, ami vissza is nézhető, hallgatható.


Egy üzlet tulajdonosa egész nyugodtan bekamerázhatja a boltját, ekkor a bejáraton jól láthatóan tájékoztatni kell erről a tényről a belépőt. Ha ez megtörtént és bárki bemegy, az ráutaló magatartásával hozzájárult, hogy bizony rögzítsék a nézését meg a járását :D


A személyzeti részleg, öltöző helységek, próbafülkék, mosdó semmilyen esetben nem kamerázható be.

2022. ápr. 11. 15:28
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy egy olcsóbb, egyszerűbb wifis kamera alkalmas-e hangot felvenni? Egy boltba dolgozom, feltételezem, hogy csak ez az 1 kamera működik a kasszánál. A többi vezetékes és egy karom vastagságnyi kábel lóg, nincs bedugva. Egyszer volt olyan, hogy kamerán keresztül megszólított. Azt hittem összecsinálom magam, úgy megijedtem. Azt sem tudtam honnan jön a hang. Erre válaszolni hiába akartam neki egyből felhívott és úgy beszéltünk. Ezért nem tudom, hall-e? Vagy csak lát, és bele tud szólni? Egyáltalán legális, ha lehallgatja a boltot? Ha hallhatja, az visszanézhető, hallgatható, vagy csak élőben tud belenézni? Már kiver a víz sokszor pedig nincs félni valóm, nincs konfliktusom vele, mégis para. Nem lopok, a kassza stimmel mindig, a vevőkkel foglalkozom. Ha valakinek van tapasztalata ilyen kamerákkal, ossza meg velem kérem ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook