Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legyőzhető a távolság? fórum

Legyőzhető a távolság? (beszélgetős fórum)


1 2
7. 083c00e999 (válaszként erre: 1. - Sariya)
2010. jan. 11. 17:06
Csak rajtatok múlik:)
2010. jan. 11. 17:06
Szia! mi a férjemmel a megismerkedésünk kezdetétől a házasságkötésünkig külön éltünk. Ő itt kint Németországban én pedig Magyarországon. 2 éven keresztül. 3 éve boldog házasságban élünk, kiköltöztem hozzá, a munkája miatt ide vagyunk még egy darabig kötve, és áprilisra várjuk az első gyermekünket. Szóval a távolság..??? Ha szereted eléggé nincs távolság. És mi ugyan úgy szeretjük egymást mint a nagy rózsaszín ködös időszakban. Mindenhol lehetnek és vannak megoldásra váró problémák, de ha igazán szereted nem lehet probléma a távolság! Sok boldogságot!
5. sariya (válaszként erre: 4. - Vikucka)
2010. jan. 11. 17:05
Uh,hát azért szerencsére nem ekkora..Én Pesten,ő Miskolcon.
2010. jan. 11. 17:03
mit jelent a nagy távolság. Tesóm itthon, pasija stockholmban, közös életet terveznek, csak még nem alakult ki, hogy ki hova költözik... Havonta egyszer találkoznak...
2010. jan. 11. 17:02

Szerintem minden csak rajtatok múlik.

Mindenki a saját tapasztalatából fogja leírni,hogy igen...nekünk is sikerült..vagy pont az ellenkezőjét.:)

Meg kell próbálni.:)

Lehetetlen nincs max tehetetlen.:)

2010. jan. 11. 17:02

Szerintem ez csak rajtatok mulik!


Sok sikert es kitartast!

2010. jan. 11. 17:00
Kibontakozóban van valami nagyon szép dolog..és úgy tűnik működne is..csak félek,mert nagy a távolság köztünk.Szerintetek ez legyőzhető?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook