Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Legyek ellen van valakinek valami bevált ötlete? fórum

Legyek ellen van valakinek valami bevált ötlete? (beszélgetős fórum)


11. ogrené (válaszként erre: 10. - Paki1968)
2011. jún. 11. 20:27
Szia Ne a gyógyszertárba kérdezd inkább nézd meg a gazdabolt.hu oldalt.Ez permetszer nem orvosság!
10. paki1968 (válaszként erre: 3. - Csiszas)
2011. jún. 11. 16:15

Szia!

Köszönöm válaszod.Gondolom,nem Mo-on élsz,mivel euro-t írtál.Megkérdeztem a gyógyszertárban,de nem is hallottak róla.A többieknek:Én komolyan kérdeztem,van-e olyan módszer,amivel írtani lehet őket,nem csak csapdosni.

2011. jún. 7. 23:01
Legyek ellen? Szúnyogháló!
2011. jún. 7. 08:14
Nekem is csak a légycsapó vált be, csak dolgozni kell vele..
2011. jún. 7. 04:19
ecetescukros vizet befőttes üvegbe és állítsd az ablakba,a légy belerepül és beleis süllyed ott pusztul.hát az igaz hogy nem mindegyik,csak a nagyon falánkja
6. danina (válaszként erre: 3. - Csiszas)
2011. jún. 6. 12:01
Igen, létezik ilyen a Bábolna Bio gyártja, sárga színű granulátum,vízben kell feloldani.Be kell vele kenni a z ajtó-ablakkereteket,illetve ahol sűrűn üldögélnek a legyek.Elpusztulnak.A sógorom nem tudom honnan szerezte az pedig ilyen madzagszerű.mint a szárítókötél,de ragacsos,a teraszra feszítették ki,na arra úgy ráragadnak....
2011. jún. 6. 11:49
Légycsapó "gép"-most dolgozom vele...
2011. jún. 6. 11:48
légyfogó a szoba közepére és egy este elég és mind rajta...
2011. jún. 6. 10:31

Szia!

nalunk a szomszedban vannak allatok, mindenfelol. van egy olyan szer, hogy fendona, ezt fel liter vizben kell feloldani es bent befrittelni vele a falat. a legyek bejonnek, de ahogy a falra szallnak meg is doglenek. ossze kell oket seperni. most mar nincs olyan sok igy, nem tiszta legysz@r minden. kb 1,2 euronak megfelelo osszeg egy kapszula es 2 honapig ved, tehat 1 nyarra 2 db eleg. allitolag van olyan, hogy kint is lehet hasznalni(ezt csak bent), olyant is szeretnek venni az ablakok kore.

2011. jún. 6. 10:25
Állatokat tartunk,de a legyek írtására semmi nem vált be.Van egy olyan szerünk ami jó a lárvák ellen,de a már kikelt legyeket nem tudjuk elpusztítani semmivel.
2011. jún. 6. 10:24
Legyek ellen van valakinek valami bevált ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook