Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A babával töltött idő a leghasznosabban, fejlesztő játékok. Vannak bevált ötleteitek? fórum

A babával töltött idő a leghasznosabban, fejlesztő játékok. Vannak bevált ötleteitek? (beszélgetős fórum)


8. Yágo (válaszként erre: 7. - A1f813b884)
2010. okt. 20. 23:55
Köszi! Már ki is hoztam a könyvtárból... nagyon jó!!!
2010. okt. 19. 21:18
Ajánlom figyelmedbe az Anya taníts engem! című kiadványt! Nekem nagyon hasznos volt. Keress rá a Google- ben, valahol le lehet tölteni.
6. Yágo (válaszként erre: 5. - Cooltim)
2010. okt. 19. 13:59
köszi, várom :)
5. cooltim (válaszként erre: 4. - Yágo)
2010. okt. 19. 13:52

Van ilyen játék. Gugliban keress rá, golyóvezető játék. Pl.:

[link]


A Vandusnak nagyon szuperul fejlesztette ki a finommotoros mozgását. Van még rengeteg dolog, ha eszembe jut mindenképpen megírom Neked.

4. Yágo (válaszként erre: 2. - Cooltim)
2010. okt. 19. 13:47
köszi :) A kukucs neki is nagy kedvence a kis kendőjével :) van is egy állatos könyve, ha felébred ki is próbálom a hangutánzást! Meg a buborékot is :) Mi az a golyóvezetés?
2010. okt. 19. 13:45

Jah, s még valami!

Ekkor kezdtem neki a csip-csip csókát, a kerekecske dombocskát stb. mondókázni. Ma is imádja, mutatja, hogy mondókázzunk...

2010. okt. 19. 13:43
Szia. Az én kislányom ebben a korban - és még most is - :-) imádta a buborékfújást!!! Teljesen lekötötte és fejleszti is a mozgását, amikor el szeretné kapni pl., vagy a figyelmét stb. De szerette a golyóvezető játékot is. Vagy sokat "bújocskáztunk" egy pelussal, vagy takaróval, a fejére tettem, Ő levette. Aztán egy idő után Ő tette a saját fejére. Ha már mászik, akkor a labdázás is tetszetős esetleg. Még valami: a kislányomat ebben a korban kezdték érdekelni az állatok. Kell egy állatos könyvecske és utánozd neki a hangokat. Vandus kedvence a mai napig ez, rengeteg állat hangját ismeri már. :-) És utánozza őket nagy hévvel. :-) Sok sikert! Jó játékot kívánok!
2010. okt. 19. 13:35
10 hónapos a babám és szeretném a vele töltött időt a leghasznosabban kihasználni. Ha vannak jól bevált ötleteitek osszátok meg velem. Minden érdekel a legegyszerűbb játéktól, mondókától, egészen a baba-mama tornáig, vagy jógáig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook